Natrag   Forum.hr > Društvo > Ženski kutak

Ženski kutak Mi smo babe. Otpor je đžabe.
Podforumi: Kokošinjac, Slikovnica

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 31.05.2017., 11:56   #41
http://www.apotekaonline.rs/image/ca...cu-500x500.jpg

Evo ovi. Nije najbolja slika ali nadam se da vidiš.
tirkizno is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.05.2017., 12:39   #42
Quote:
tirkizno kaže: Pogledaj post
http://www.apotekaonline.rs/image/ca...cu-500x500.jpg

Evo ovi. Nije najbolja slika ali nadam se da vidiš.
To se onda moze samo u zatvorenim cipelama nositi, salonkama, ili nekim cizmama, gleznjacama. Jer u otvorenima se vidi taj ulozak :/
Cak i ovaj samo za petu sto je netko prije stavio se vidi.
šećerna vata is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.05.2017., 12:40   #43
Za otvorenu obuću imaš parcijalne te silikonske uloške. Samo ispod prstiju recimo, da noga ne klizi prema dolje i van iz sandale.
Hilda is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.05.2017., 13:45   #44
Quote:
šećerna vata kaže: Pogledaj post
To se onda moze samo u zatvorenim cipelama nositi, salonkama, ili nekim cizmama, gleznjacama. Jer u otvorenima se vidi taj ulozak :/
Cak i ovaj samo za petu sto je netko prije stavio se vidi.
A sve ti ovisi o modelu sandale ali ja sam probala u nekim svojim i ok mi je,ne vidi se.
tirkizno is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.05.2017., 13:58   #45
a kaj mislite o onim tumačenjima da je visoka peta kao ženska obuća plod zapravo iste filozofije kao kinesko uvijanje stopala ili slične prakse ograničavanja ženskog kretanja? činjenica je da je, koliko god te cipele bile udobne i skupe, deformitet stopala vjerojatniji ako si čitave dane u cipelama s petom, o ograničenoj pokretljivosti da i ne govorimo.

da se razumijemo, lijepo meni izgledaju štikle i nisam od onih koje prskaju ljude po cesti sprejevima. iako nosim isključivo ravne cipele. no, zanima me i kakav je stav žena o takvom viđenju stvari.
kozmetika is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.05.2017., 14:25   #46
nije mi neobicna ideja da je mnogim hetero muskarcima podsvjesno sekusalno privlacnija zena koja kao da hoda na vrscima prstiju, manjim i sporijim koracima, pomalo je nestabilna i njise bokovima vise nego u ravnim cipelama. i uz to je manja sansa da moze lako i brzo otrcati.
luca is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.05.2017., 14:32   #47
Aha, inače uvijek pazim da svojom vanjštinom podilazim muškadiji
petrunjela84 is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.05.2017., 14:45   #48
ja sam pitanje dozivjela ne kao sto neka od nas radi svjesno kad se oblaci nego kao nesto sto se referira na vecinu muskaraca kroz povijest i norme koje rezultiraju time sto se tice obicaja, npr obicaj u nasem dijelu svijeta da je elegantna/lijepa cipela ona koja ima petu, tj da je zenska noga u cipeli na petu seksi sto mngi ljudi podsvjeno i misle (ili u neko drugo doba, na nekom drugom mjestu da je lijepo stopalo ono koje je "lotosov cvijet").
luca is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.05.2017., 14:51   #49
Quote:
kozmetika kaže: Pogledaj post
a kaj mislite o onim tumačenjima da je visoka peta kao ženska obuća plod zapravo iste filozofije kao kinesko uvijanje stopala ili slične prakse ograničavanja ženskog kretanja? činjenica je da je, koliko god te cipele bile udobne i skupe, deformitet stopala vjerojatniji ako si čitave dane u cipelama s petom, o ograničenoj pokretljivosti da i ne govorimo.
Stopala su mi sasvim normalna, a u petama (8-10 cm) sam praktički cijeli dan svaki dan.
Mogu i trčati u petama, lakše nego u ravnim cipelama.
__________________
Sit alone and celebrate good times of change Sit alone, annihilate all words of praise When it all seems to spell disaster...

"You all like climbing mountains, don't you?""I don't. I like smoking, drinking and ordering in restaurants."
Inanna is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.05.2017., 14:59   #50
Quote:
luca kaže: Pogledaj post
ja sam pitanje dozivjela ne kao sto neka od nas radi svjesno kad se oblaci nego kao nesto sto se referira na vecinu muskaraca kroz povijest i norme koje rezultiraju time sto se tice obicaja, npr obicaj u nasem dijelu svijeta da je elegantna/lijepa cipela ona koja ima petu, tj da je zenska noga u cipeli na petu seksi sto mngi ljudi podsvjeno i misle (ili u neko drugo doba, na nekom drugom mjestu da je lijepo stopalo ono koje je "lotosov cvijet").
Ma znam
A nema se što vele filozofirati, muškarci će istu ženu, isto odjevenu više zamijetiti u štiklama, nego u ravnoj obući. Štikle bi trebale davati taj senzualniji hod (meni bude neugodno na njima zbog toga ), ali ako su jako neudobne ili ako žena koja ih nosi slabo vlada njima sve skupa djeluje groteskno.
petrunjela84 is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.05.2017., 15:03   #51
Quote:
petrunjela84 kaže: Pogledaj post
Ma znam
A nema se što vele filozofirati, muškarci će istu ženu, isto odjevenu više zamijetiti u štiklama, nego u ravnoj obući. Štikle bi trebale davati taj senzualniji hod (meni bude neugodno na njima zbog toga ), ali ako su jako neudobne ili ako žena koja ih nosi slabo vlada njima sve skupa djeluje groteskno.
slazem se, ali postoji sansa da dobar dio muskaraca nije zainteresiran za elegantan hod vec samu cinjenicu da zena na stiklama je upadljivija (cak (dapace?) i ako hoda groteskno) i da ju lakse zbog toga primjete
luca is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.05.2017., 15:09   #52
Quote:
luca kaže: Pogledaj post
slazem se, ali postoji sansa da dobar dio muskaraca nije zainteresiran za elegantan hod vec samu cinjenicu da zena na stiklama je upadljivija (cak (dapace?) i ako hoda groteskno) i da ju lakse zbog toga primjete
Da, ali mislim da nije svako primjećivanje pozitivno ili se varam?
petrunjela84 is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.05.2017., 15:32   #53
Quote:
petrunjela84 kaže: Pogledaj post
Da, ali mislim da nije svako primjećivanje pozitivno ili se varam?
varas se

(ovisi sto ocekujes- neki ljudi uzivaju u paznji kakva god ona bila)
luca is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.05.2017., 15:36   #54
Quote:
luca kaže: Pogledaj post
varas se

(ovisi sto ocekujes- neki ljudi uzivaju u paznji kakva god ona bila)
Super za njih

Teško mi je vjerovati da netko uživa izazivati podsmijeh, ali možda ima i toga...
petrunjela84 is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.05.2017., 15:41   #55
mislim da doticni ne misle da izazivaju podsmjeh, mislim da misle da ih ljudi gledaju sa divljenjem i obozavanjem a to sto ima par ljubomornih to je samo dokaz kako su oni super!!!111!!

sto kad pogledas, mozda uopce nije los nacin da se zivi
luca is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.05.2017., 15:55   #56
Muškarci vole vidjet dobru štiklu na ženi,što nije ni čudno s obzirom da ni jedan do sad nije rekao kako je neka žena senzualno hodala u balerinkama
tirkizno is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.05.2017., 15:56   #57
Quote:
luca kaže: Pogledaj post
mislim da doticni ne misle da izazivaju podsmjeh, mislim da misle da ih ljudi gledaju sa divljenjem i obozavanjem a to sto ima par ljubomornih to je samo dokaz kako su oni super!!!111!!

sto kad pogledas, mozda uopce nije los nacin da se zivi
Mislila sam da je riječ o muškom doživljaju hoda na štiklama, ne o hodačicama na štulama koje žive u zabludi i super im je
petrunjela84 is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.05.2017., 16:14   #58
Quote:
petrunjela84 kaže: Pogledaj post
Mislila sam da je riječ o muškom doživljaju hoda na štiklama, ne o hodačicama na štulama koje žive u zabludi i super im je
ma to smo skrenule s teme, jer smo prvu obradile
luca is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.05.2017., 16:17   #59
Quote:
tirkizno kaže: Pogledaj post
da ni jedan do sad nije rekao kako je neka žena senzualno hodala u balerinkama
ja znam trojicu koji se ne slazu. ali pretpostavljam da vecina stvarno mrzi balernike...
luca is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.05.2017., 18:12   #60
Quote:
luca kaže: Pogledaj post
nije mi neobicna ideja da je mnogim hetero muskarcima podsvjesno sekusalno privlacnija zena koja kao da hoda na vrscima prstiju, manjim i sporijim koracima, pomalo je nestabilna i njise bokovima vise nego u ravnim cipelama. i uz to je manja sansa da moze lako i brzo otrcati.
pa hodaš drugačije u petama, ističu se i noge i guzica.

s druge strane, što ćemo sa svim muškarcima u petama kroz povijest?
__________________
Men have two emotions: Hungry and Horny. If you see him without an erection, make him a sandwich.
Pješčani sat is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 04:02.