Natrag   Forum.hr > Društvo > Ženski kutak > Kokošinjac

Kokošinjac Nesuvisle i chaterske teme

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 13.12.2017., 17:34   #21
šta je ovo? čovjeka nema par sati i nestane mu šišanje kod neneka!

gledam o kakvim je to sad ovrhama riječ.
aryna is offline  
Old 13.12.2017., 18:01   #22
ode neno i dođe kiss sa andrijom

carla

jepte se sve skupa kokoše
__________________
"Da, poreze treba plaćati. Ali, u ovom slučaju ne treba plaćati porez." - poslanje po Kolindi, 30.04.2015.
HDZ počinje tamo di asfalt prestaje https://www.youtube.com/watch?v=jUc5867hNik&ab_channel=PIXIX
kiss me is online now  
Old 13.12.2017., 18:09   #23
malo sam tužna što smo se oprostili od neneka.

bila su to lijepa vremena...

ali dobro, aktualan je ovaj naslov. (živjela, bajo! ).
aryna is offline  
Old 13.12.2017., 18:17   #24
~Asia~ is offline  
Old 13.12.2017., 18:20   #25
čitam ovaj link s Bebom...drugačije je ona intervjue davala prije nego je Leo imao onu nesreću di je sirota Ena poginula...drugačije je ona o Radeljaku i njegovom nevjerstvu pričala
ona se boji za sina jer zna da bi Radeljak bio i sina u stanju riješiti novca i dati na sud kao i rođenu mater i brata
fat_monster is offline  
Old 13.12.2017., 18:22   #26
ne čita zalud "ćutanje je lek". već sam to rekla.
i mislim da nije to slučajno spomenula. nego možda kao neku šifru. :CSI:
aryna is offline  
Old 13.12.2017., 18:27   #27
Koji seljak Gdje ga je samo našla?
tirkizno is offline  
Old 13.12.2017., 19:01   #28
Quote:
Zrikavica kaže: Pogledaj post
Mila mi polako lici na Moranu Mamic

https://miss7.24sata.hr/stars/mila-e...-trening-18514
bome malo baca na nju
__________________
Svaki zaljubljeni muškarac ponaša se isto. Svaki muškarac koji nije zaljubljen ima svoj izgovor.
I to je jedina istina.
baby-deluxx is offline  
Old 13.12.2017., 19:03   #29
Quote:
baby-deluxx kaže: Pogledaj post
bome malo baca na nju
ja bi zakonom zabranila te blur filtre koje obrišu sve karakteristike s lica, tj izbrišu sve na licu osim očiju i ustiju. jebate, morana si je s tim filtrom znala skroz zblurati nos i nije ga više imala na slici
__________________
toliko puno reflektirajucih povrsina, a toliko malo vremena by Barca
Scissors. is offline  
Old 13.12.2017., 19:04   #30
Quote:
Scissors. kaže: Pogledaj post
ja bi zakonom zabranila te blur filtre koje obrišu sve karakteristike s lica, tj izbrišu sve na licu osim očiju i ustiju. jebate, morana si je s tim filtrom znala skroz zblurati nos i nije ga više imala na slici
bome bi i ja, ne kuzim ljude kojima je to lijepo
onak, toooočno se vidi da je slika fejk
__________________
Svaki zaljubljeni muškarac ponaša se isto. Svaki muškarac koji nije zaljubljen ima svoj izgovor.
I to je jedina istina.
baby-deluxx is offline  
Old 13.12.2017., 19:28   #31
On je to sročio iz duše.
Vidiš da malom zeli dobro.



Moj sin je dobio sličnu čestitku od Kuma za prvi rođendan.

Kakve pjesmice kakvo šta. Use, nase, podase
__________________
"Sve što je javno štampano treba biti i javno kritizirano." M.K.
lee anabell is offline  
Old 13.12.2017., 20:05   #32
Quote:
Scissors kaže:
da, Alka je nju tužila i uspjela s tužbom.

meni je tu nebitno jel istina ili ne da je Alka voljela popiti i pričati vulgarno na večerama. kakve to veze ima s ičim?

kakva osoba moraš biti da imaš potrebe napisati knjigu u kojoj ćeš pisati da ti je donekadašnja frendica alkosica i loša majka? i tako ne samo za nju, nego za još par osoba s kojima je nekoć bila dobra. čemu?

svatko od nas zna štošta o ljudima s kojima se druži, i neugodnih i nezgodnih stvari, pa jel imaš potrebu to širiti dalje, javno objavljivati i pisati knjige o tome?

ne kužim kakva osoba moraš biti za to.
ista onakva koja smatra da je skroz ok i u redu potrositi (=sebi u dzep pospremiti) tudjih 300.000 kn.

na stranu sva prava i ovlasti.

edit (sorite kaj odgovaram na stare upise, tek sam dosla doma i morala ravno na vorum):
@trubo, kako je vlatka ustedjela za stan? od cega? od kojih prihoda?

Zadnje uređivanje countrywoman : 13.12.2017. at 20:25.
countrywoman is offline  
Old 13.12.2017., 20:26   #33
Quote:
countrywoman kaže: Pogledaj post
ista onakva koja smatra da je skroz ok i u redu potrositi (=sebi u dzep pospremiti) tudjih 300.000 kn.

na stranu sva prava i ovlasti.
Nikad ona nije shvacala pojam 'tuđeg' novca kao prosječan čovjek. Uvijek je smatrala da joj nešto po defaultu pripada, jer je lijepa i više vrijedna od drugih. Teško je nama shvatiti taj nerealni svijet u njenoj glavi i sustav vrijednosti.
__________________
toliko puno reflektirajucih povrsina, a toliko malo vremena by Barca
Scissors. is offline  
Old 13.12.2017., 20:31   #34
a kaj ovo dvoje drzi zajedno da mi je znati.

ona je smislila emotivnu pjesmu a on use, nase i podase. pa ludi su oboje.
countrywoman is offline  
Old 13.12.2017., 20:34   #35
Quote:
Scissors. kaže: Pogledaj post
Nikad ona nije shvacala pojam 'tuđeg' novca kao prosječan čovjek. Uvijek je smatrala da joj nešto po defaultu pripada, jer je lijepa i više vrijedna od drugih. Teško je nama shvatiti taj nerealni svijet u njenoj glavi i sustav vrijednosti.
meni se cini da joj to mnoge koke ovdje skroz odobravaju. ista je prica bila i sa sevkom.

i stalno ponavljati disklejmere: ne mrzim zene, ne pljujem vlatku/sevku, ne branim muske jer su realno kreteni.

nego pokusavam skuziti taj mentalni sklop. ono, uopce u tim pricama ne vidim milana i joska (jebe mi se za njih), nego ne kuzim kako ta zena sama za sebe razmislja i funkcionira pa se tako sjebe i zajebe. meni je njihov pristup daleko veca uvreda za zene .
countrywoman is offline  
Old 13.12.2017., 21:00   #36
"Odobravam" utoliko sto joj je vlastiti muz dao karticu za trosak.
Ja pak ne kuzim kako tebi country nije jasan taj koncept? Nit su oni normalan par nit su njezine potrebe normalne nit je Dikan bas budaletina koja je mislila da nece potrositi nista (dao joj je da trosi, a ne da cuva karticu).
Dao joj je, nije prigovarao dok je trajalo (nije joj uzeo karticu) i sad joj to pakira na vrat kad mu njezino ponasanje nije po volji.
Gzena is offline  
Old 13.12.2017., 21:20   #37
pa ne znam, po meni nije isto glačati kartice po kozmetičkim salonima i dizati ko mučko đubre svaki dan kešovinu i negdje to spremati.
sanjita is offline  
Old 13.12.2017., 21:21   #38
gzeno, ne odobravam ni u ludilu to sto radeljak radi. ni ne kuzim, novci mu ne trebaju, mislim da joj se "samo" hoce napiti krvi. pitam se samo kako je tuzba ponovno dosla na red bas sada. ili njegova zalba na raniju presudu, stogod je to pokrenulo.

al rekoh vec prekonekoliko puta, izbacimo drugu polovicu iz jednadzbe; ja naprosto ne kuzim kako netko moze samo tako uzeti novce i jos uvjeravati okolni svijet da ga je "zasluzila kuhanjem i ciscenjem" (ajd da je rekla da ga je zasluzila bivanjem lijepa i ukras muzu u setnji/krevetu). i cijelo to vrijeme se ni ne pokusati osigurati na neki drugi nacin jer danas nikad ne znas kad i kako ce ti (i najbolja, nazalost) veza skviknuti. a kud jos s ovom budalom. i kak ju nije bilo strah kad je i vise nego ocito da (ne)covjek u saci drzi pola hr sudstva (i tko zna jos kakav drugi (polu)svijet) - ak nije znala prije braka, tijekom njihove veze se ohoho toga nadogadjalo i javno komentiralo po medijima.

i "odreci se karijere". ma daj me nemoj. kakve su to gluposti? 21. stoljece a ona babac od 35 i kusur. il se nije ni imala cega odreci, ili je imala pa se odrekla zbog unosnog braka. ne znam samo kaj je gore. zapravo znam: to sto iz prve veze nije nista naucila.

rekla sam vec: moze bit sretna sto izadje ziva i koliko-toliko citava iz tih veza.

e, da, i posrala se na svaku osobu koju je ranije smatrala i zvala prijateljicom. ili krivo prosudjuje prijateljice, ili prijateljstvo. al ja se ne bih usudila takve stvari raditi da nemam bas nikoga zivog na svijetu na svojoj strani.

ne kuzim da me ubijes.

edit: nije on njoj dao karticu misleci da nece trositi, nego je znao da ce se polakomiti i da ce napraviti katastrofalnu pogresku.
disklejmer 2343: NE smatram da je odluka suda normalna ni moralna, al time mu je dala i materijala i otvorene ruke da ju ganja do kraja zivota.

edit2: i kad procitam ovo sto je sanjita napisala, meni to cak pomalo i zvuci kao kradja. jer nije trosila na potrebe (svejedno jel kucanske ili svoje) nego si spremala zalihe. halo. naravno da dikan nije reagirao. cekao je da vidi dokle ce to ici. djubre je al lukavost mu se ne moze osporiti. trebas bit jako dobar igrac s jako dobrim kartama za uci u ring s njim (znam da sam pomijesala aktivnosti, al kuzite valjda).
countrywoman is offline  
Old 13.12.2017., 21:23   #39
Quote:
sanjita kaže: Pogledaj post
pa ne znam, po meni nije isto glačati kartice po kozmetičkim salonima i dizati ko mučko đubre svaki dan kešovinu i negdje to spremati.
A tko kaze da je buksala lovu? Mozda je ipak dio potrosila po salonina i buticima.

Ja sebi isto dignem soma kuna pa trosim jer tako brijem da imam kontrolu nad svojim racunom. Volim placati gotovinom.
Gzena is offline  
Old 13.12.2017., 21:24   #40
Quote:
countrywoman kaže: Pogledaj post
gzeno, ne odobravam ni u ludilu to sto radeljak radi. ni ne kuzim, novci mu ne trebaju, mislim da joj se "samo" hoce napiti krvi. pitam se samo kako je tuzba ponovno dosla na red bas sada. ili njegova zalba na raniju presudu, stogod je to pokrenulo.

al rekoh vec prekonekoliko puta, izbacimo drugu polovicu iz jednadzbe; ja naprosto ne kuzim kako netko moze samo tako uzeti novce i jos uvjeravati okolni svijet da ga je "zasluzila kuhanjem i ciscenjem" (ajd da je rekla da ga je zasluzila bivanjem lijepa i ukras muzu u setnji/krevetu). i cijelo to vrijeme se ni ne pokusati osigurati na neki drugi nacin jer danas nikad ne znas kad i kako ce ti (i najbolja, nazalost) veza skviknuti. a kud jos s ovom budalom. i kak ju nije bilo strah kad je i vise nego ocito da (ne)covjek u saci drzi pola hr sudstva (i tko zna jos kakav drugi (polu)svijet).

i "odreci se karijere". ma daj me nemoj. kakve su to gluposti? 21. stoljece a ona babac od 35 i kusur. il se nije ni imala cega odreci, ili je imala pa se odrekla zbog unosnog braka. ne znam samo kaj je gore. zapravo znam: to sto iz prve veze nije nista naucila.

rekla sam vec: moze bit sretna sto izadje ziva i koliko-toliko citava iz tih veza.

e, da, i posrala se na svaku osobu koju je ranije smatrala i zvala prijateljicom. ili krivo prosudjuje prijateljice, ili prijateljstvo. al ja se ne bih usudila takve stvari raditi da nemam bas nikoga zivog na svijetu na svojoj strani.

ne kuzim da me ubijes.
da i to govori puno o njoj.
treba joj neka psiho ili slična terapija. bioenergija, joga, alternativa.
netko bi trebao hrpu tih sranja izbaciti iz nje.
sanjita is offline  
Zatvorena tema


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 19:04.