Natrag   Forum.hr > Društvo > Ženski kutak

Ženski kutak Mi smo babe. Otpor je đžabe.
Podforumi: Kokošinjac, Slikovnica

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 02.02.2018., 22:30   #641
Quote:
katjes kaže: Pogledaj post
Placam zubara nepotrebno puno. Ne samo da je privatan nego je fensi privatan.

Placam taj cici mici pristup jer mi treba. Inace se userem. I ima plin za osamucljivanje ukoliko ga ustrebam. Iako ga jos nisam ustrebala jer nemam nikakvih kvarova. Etogac. Moj mali, povremeni, nelogicni luksuz.

Sent from my SM-G928F using Tapatalk
Di je taj s plinom, meni ce ziher zatrebat kad posve izgubim kapacitet za podnosenje zubnih radova.
Nisam znala da toga ima kod nas! Zelim plin!
Hannah 3 is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.02.2018., 22:35   #642
Quote:
Hannah 3 kaže: Pogledaj post
Zelim plin!

Ne dajte joj
__________________
čak i sunce ima pjege
Dalje krunice od moje vunice
:Serek:
The White Rabbit is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.02.2018., 22:46   #643
e ovo je topic bas za mene...
zadnje uzela jedan svileni orijentalni tepih , skup u vražju mater( neko kupi auto za te pare) ... rastegnula na milijon rata.
nije prošlo par dana moj pasić obilježio teren ...
__________________
Bliži smo bankrotu nego jutarnjoj kavici .
MissNextYear is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.02.2018., 22:23   #644
Visodent ima plin. A postoji jos barem 5-6 ordinacija u zg koje se mogu naci guglanjem, gdje se mozes dati osamutiti za lijepe pare

Sent from my SM-G928F using Tapatalk
__________________
A snaha bijaše jezičljiva, (guzičljiva) nazlobna, proždrljiva i goropadna.
katjes is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.02.2018., 22:36   #645
yap
prije par godina kupila sam Frankie Morello buce. zeleno smede slatke buce.super stoje na nozi, nisu onak predebele, nista ne sire nogu, udobne za nosenje.napravljene od plastificiranog papira potplat je napravljen od nabijene pjene od plastike i ucvrsen je samo do pola cizmice, od pete prema sredini.ostatak ide flap flap kad se hoda.
naravno to je nenosivio za van, nego samo unutra i cak sam ih nosila par puta.
ok cijena koju sam platila je bila jako niska jer ih nitko nije htio (wonder why...), origigi cijena je bila mislim oko 400 eura, a ja sam ih platila 9.99..dali bi ih ponovo kupila, o da ! ali samo po 9.99 eura ili manje...
__________________
"I have no special talent. I am only passionately curious." - Albert Einstein
Jessica Lange : Gods And Monsters Socìetas Raffaello Sanzio
Alerija is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.02.2018., 22:34   #646
Quote:
Pješčani sat kaže: Pogledaj post
Moj susjed je ovo doživio i za konkretne pare donio doma ženi set noževa, neke keramičke pizdarije i lonac.
kao, doživotna garancija .
proveo je popodne i večer kod nas

moj pokojni svekar je kupio od nekih rumunjskih švercera 3 motorke!!! Tri!!! To su bile one čuvene Steel motorke, a trebalo je kao biti nova verzija Stihl. Priča je išla da je hodao ulicom i zaustavi se auto, izlaze ljudi van, zovu ga, otvaraju gepek, okreću se panično oko sebe, jedan drži stražu a drugi prodaje motorke, i priča o novoj seriji firme Stihl. Stari se kao cijenjka, Rumunj drži cijenu, i nagode se za 1.500 kuna ako kupi tri komada. I on kupi. Tri komada. Užas. Što mu je bilo tog časa, totalno pomračenje uma. DA, nije on hodao okolo i nosao par tisuća kuna, nego je otišao doma, još na banku dići novce, u minus normalno.

Muž taj dan došao doma, priča kako je stari ponosan, kako je dobro prošao, tri štilovke za cijenu jedne. Tri, moj brale. A motorke kao dječje igračke, smijurija živa.

Nakon tri dana, čitajući neke desete vijesti, naletim na objavu o krađi u splitskoj luci, gdje su iz Kine stigle neke kopije poznatih motorki, em prekršeno nekoliko zakona zbog kopiranja poznatih brendova, em krađe motorki,....


Moj stari, koji je nekad davno radio kao profi drvosječa, i ima tri svoje motorke, neku bijesnu japansku, Stihlovku (normalno) i jednu Husqvarnu, je samo letimičnim pogledom ocijenio da su te motorke tempirana bomba, pričao je o slabim lancima i da će to pući ako ne odmah onda sigurno pri piljenju neke malo deblje grane. Slabo riješen prijenos, i sto drugih stvari. Normalno, nije mom svekru rekao niti riječi, jer bi se posvađali i to malo žešće.

Svekar prije toga nikad nije uzeo motorku u ruke (Ne znam da li je i poslije), nikad se nije bavio rezanjem drva, ni amaterski ni profesionalno, niti u bilo kojem smislu, ustvari, nije ni spremao drva, grijao se na plin

kad su starci umrli, muževa sestra je po kući nalazila svašta, neke masažere za noge, račune od 7.000 do 12.000 kuna za budalaštine tipa Top shop, sa prezentacija, a nisu imali poštenih čarapa . Normalno, imali su i usisavač od nekadašnjih 2.000 maraka kad su plaće bile 100 maraka
zlatka v is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.02.2018., 22:45   #647
Quote:
MissNextYear kaže: Pogledaj post
e ovo je topic bas za mene...
zadnje uzela jedan svileni orijentalni tepih , skup u vražju mater( neko kupi auto za te pare) ... rastegnula na milijon rata.
nije prošlo par dana moj pasić obilježio teren ...
Upadam u temu, ali podržavam apsolutno.

Bile stara i ja na Cipru i odveli nas u tepisaonu i uhvatile se nas dvije ozbiljno kako se cijenkamo i pregovaramo o svilenom 2x3 prekrasnom komadu, ono savrseno, plele ga neke babe u nekoj pripizdini u planinama u turskoj, preko neznamkolko čvorova na cm2 ma savrsšeno (živim u uvjerenju barem)

"spustile" ga sam 18 na 10 tisuća. Nismo ga uzele na kraju jer onak novci, al prepričavamo ponosno doma kako smo ""eeeeeej skoro uspjele dobit ga ispod 10 milja eeeee"
a buraz ono "jeste vi normalne skoro ste dale 10 milja kuna za tepih.

A braco moj, evra bona, evra.


sjetim ga se nekad, i dalje mi je žao što ga nismo uzele, apsolutno nebi žalila ni sekunde.
__________________
"Yin needs a Yang,not another Yin.Yin Yang is harmony, Yin Yin is...a name for a panda"
sonja:) is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.02.2018., 23:03   #648
Quote:
europe11 kaže: Pogledaj post
kad sam kupila ogromnu mačju grebalicu na koju sam potrošila boga oca, a ova kobila je nije htjela ni pogledati


uz sakrivanje usisavača ispod kreveta, za mene ubjedljivo najbolji post o kupovini

Mi smo (muž i djeca) prije par godina kupili našoj penjalicu i ekstrakt sa mirisom pravog miša za špricanje igračaka. Bilo je nekako kao ovo gore sa grebalicom. "Kobila" se nije htjela penjati
zlatka v is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.02.2018., 07:50   #649
Quote:
zlatka v kaže: Pogledaj post
i ekstrakt sa mirisom pravog miša za špricanje igračaka.
__________________
čak i sunce ima pjege
Dalje krunice od moje vunice
:Serek:
The White Rabbit is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.02.2018., 08:15   #650
Nici plišanu ovcu za 90-tak eura
Frances - Sheep is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.02.2018., 08:35   #651
gucci maramu za 150 € (na sniženju)

a nije da doma nemam mali milijun marama koje zadovoljavaju svoju svrhu
__________________
Ne umijem da odrastem.
Još su mi mape bajke. Još uvijek pričam sa zvijezdama.
I maštam, uvijek maštam.
:)
The Princeza is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.02.2018., 08:42   #652
Quote:
Frances - Sheep kaže: Pogledaj post
Nici plišanu ovcu za 90-tak eura
OK, slaba sam na ovce pa mi je ovo super
__________________
...kad narastem, pokazat ću ja vama...
raptured is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.02.2018., 08:48   #653
Quote:
raptured_insomniac kaže: Pogledaj post
OK, slaba sam na ovce pa mi je ovo super
Znači, znaš kako mi je.
Frances - Sheep is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.02.2018., 12:32   #654
Što je, zaboga, ekstrakt mirisa pravog miša?
__________________
Men have two emotions: Hungry and Horny. If you see him without an erection, make him a sandwich.
Pješčani sat is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.02.2018., 13:56   #655
Quote:
Pješčani sat kaže: Pogledaj post
Što je, zaboga, ekstrakt mirisa pravog miša?
baš to što i piše ovi moji su to naručili za mačku. Jer se nije htjela igrati sa igračkama koje su joj prije kupili, pa su naletili na to, da ju motiviraju. Bilo je pakirano u staklenoj bočici od par ml. i navodno je mirisalo kao pravi miš. Ne pitaj ništa, čudnovati su njihovi putevi. Stvarno se više ne sjećam da li je upalilo, ja se nisam ni čudila previše
zlatka v is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.02.2018., 13:53   #656
Quote:
zlatka v kaže: Pogledaj post
Bilo je pakirano u staklenoj bočici od par ml. i navodno je mirisalo kao pravi miš.
A daj, mene sama ideja nevjerojatno uveseljava..priznaj, si šnjofnula?
Ja bi, sigurno. Esencija miša, vrh
__________________
čak i sunce ima pjege
Dalje krunice od moje vunice
:Serek:
The White Rabbit is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.04.2018., 18:33   #657
Zar zaista postoji ekstrakt mirisa pravog miša?
wint is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.04.2018., 23:11   #658
Ne. Škrta sam
Nevjerna is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.04.2018., 23:58   #659
isuse di to ima, ja sad hocu za svoje kretene
__________________
Možda je rođena s tim...
Colospa Retard is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.05.2018., 11:48   #660
Muz je maloj kupio nekog velikog (užasno ružnog) jednoroga plišanog.
Toliko je gadan da ga se preplašim (jednorog, ne muž!).

Mala ga je prvi put malo razgledala i ne dira ga od kad sam ga stavila u kut sobe, skuplja prašinu, a bio je 600 kn.
Mali ima velikog medu na kojem sjedi u sobi, 2m visine, bar sluzi nečemu, ovog očajnoj jednoroga mi je žao bacit al mislim da ću ga umiroviti u podrum.
__________________
"Sve što je javno štampano treba biti i javno kritizirano." M.K.
lee anabell is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 21:42.