Natrag   Forum.hr > Društvo > Ženski kutak

Ženski kutak Mi smo babe. Otpor je đžabe.
Podforumi: Kokošinjac, Slikovnica

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 24.01.2018., 19:26   #81
Meni su isto vulgarne te visoke čizme, a onda naletim na jedne i skužim da bi mi išle na dosta toga i da bi na kraju sve bilo nevino i nekako sedamdesete đir. Na kraju ih nisam kupila što je bio dobar potez jer sam vidjela žene u njima i po hodu se kuži da su očajne kvalitete.
nalij pero is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.01.2018., 19:47   #82
Moj stil je mnogima vjerojatno dosadan. Nosim svasta, najvise volim traperice i kosulje ili pulovere i haljine. Po ljetu nosim svasta. Cesto nosim stikle, lagani spic sam uvijek lajkala. U slobodno vrijeme nosim trenirke i zx750. Jedino sto je znacajka sve moje odjece je da je sve apsolutno usko. Ne volim siroku odjecu niti ju nosim.odjeca mi je pretezno tamna, crna, siva i tamnoplava, uz nesto bez boje, npr na balonerima i pokojoj zimskoj haljini i vesti. Nakit skoro pa da i ne posjedujem, niti ga nosim, ali uvijek i stalno nosim sat. Imam par komada i mijenjam ih ovisno o stilu odjece. Na njih mi nikad nije zao potrositi. Ne sminkam se jako, ali se sminkam svakodnevno. Eto.
sulavezi is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.01.2018., 19:51   #83
što je zx750?
__________________
Men have two emotions: Hungry and Horny. If you see him without an erection, make him a sandwich.
Pješčani sat is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.01.2018., 20:07   #84
Moj stil je mnogima vjerojatno dosadan. Nosim svasta, najvise volim traperice i kosulje ili pulovere i haljine. Po ljetu nosim svasta. Cesto nosim stikle, lagani spic sam uvijek lajkala. U slobodno vrijeme nosim trenirke i zx750. Jedino sto je znacajka sve moje odjece je da je sve apsolutno usko. Ne volim siroku odjecu niti ju nosim.odjeca mi je pretezno tamna, crna, siva i tamnoplava, uz nesto bez boje, npr na balonerima i pokojoj zimskoj haljini i vesti. Nakit skoro pa da i ne posjedujem, niti ga nosim, ali uvijek i stalno nosim sat. Imam par komada i mijenjam ih ovisno o stilu odjece. Na njih mi nikad nije zao potrositi. Ne sminkam se jako, ali se sminkam svakodnevno. Eto.
sulavezi is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.01.2018., 20:08   #85
ok.

što.je. zx750?
__________________
Men have two emotions: Hungry and Horny. If you see him without an erection, make him a sandwich.
Pješčani sat is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.01.2018., 20:09   #86
zxblabla
__________________
Reciklirajmo zajedno! :)
Ariana B. is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.01.2018., 20:11   #87
ja sam mislila neki mobitel koji nosi uz trenirku

sulavezi, ne zvuči dosadno.
meni zvuči jednostavno i nedovršeno.
ja bih te nakitila i našminkala, pobjegla bi vrišteći od mene
__________________
Men have two emotions: Hungry and Horny. If you see him without an erection, make him a sandwich.
Pješčani sat is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.01.2018., 20:16   #88
Steka mi forum pa opalio dupli post hahaha. Ispricavam se i molim moderatire da izbrisu jer ja ne mogu. Zx 750 su meni omoljeni model tenisica. Imam u svim bojama.
sulavezi is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.01.2018., 20:19   #89
Quote:
sweet Irma kaže: Pogledaj post
velike kocke
svaka kocka svaka kocka oće da se bocka
Volim male cvjetiće, ali ne svake.

Quote:
Pješčani sat kaže: Pogledaj post
Meni su čizme preko koljena, do pol bedra, ravne ili na petu, svejedno, jeftine i vulgarne.
sve znam. sto žena, dvjesto sisa.
Meni nisu uvijek, ovisi tko ih nosi i kako i kakve su same te čizme.
Ali istina je da mogu izgledati užasno, a to najčešće i viđam.

Quote:
Gzena kaže: Pogledaj post
Sorry, al ovo bi bila ja u hiper ovulaciji, i to po više stavki
Daj, izabrala si mi grdu haljinu, neću takvu
__________________
čak i sunce ima pjege
Dalje krunice od moje vunice
:Serek:
The White Rabbit is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.01.2018., 20:41   #90
A prvo sam tebe htjela napisat, sam da znas. Djelujes mi tako preko ekrana.
Gzena is online now  
Odgovori s citatom
Old 24.01.2018., 21:40   #91
Quote:
Ariana B. kaže: Pogledaj post
boze ja sam isto gledala sta je to
a lijepe su tenisice. ja ih bas ne nosim, nekak mi ne idu uz nista, vise volim cizme svih formi i oblika
preko ljeta zapravo dosta nosim tenisice i kad radim sezonu jer sam na nogama po 15 sati.
__________________
..generally an egocentric introvert with masses of self love and self loathing in equal measure..trying to stay sane is like a full time hobby.
electric_barbarella is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.01.2018., 21:57   #92
Quote:
Gzena kaže: Pogledaj post

Nisi pratila, ne volim uzorke, a ni ove kragne ne lajkam

Ova "tvoja" ima predivnu boju kose

Ove over the knee čizme sam probala u subotu, cijeli tjedan razmišljam o njima
__________________
Sit alone and celebrate good times of change Sit alone, annihilate all words of praise When it all seems to spell disaster...

"You all like climbing mountains, don't you?""I don't. I like smoking, drinking and ordering in restaurants."
Inanna is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.01.2018., 22:02   #93
ja mislim da te prekokoljenske čizme stoje manje vulgarno na ženskoj krhke građe i ne previše curvy oblika tijela.
__________________
Reciklirajmo zajedno! :)
Ariana B. is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.01.2018., 23:00   #94
Quote:
nalij pero kaže: Pogledaj post
Meni su isto vulgarne te visoke čizme, a onda naletim na jedne i skužim da bi mi išle na dosta toga i da bi na kraju sve bilo nevino i nekako sedamdesete đir. Na kraju ih nisam kupila što je bio dobar potez jer sam vidjela žene u njima i po hodu se kuži da su očajne kvalitete.
Ja imam takve čizme iz 1990, u to doba su bile također u modi (moda se više manje stalno vrti u krug). Još ih imam, izvrsne su kvalitete, kožne.

No sad kad živim na moru mi je manje gušt na njih, a dok sam živjela u hladnim gradovima su mi bile super. Kad sam nakon toga otkrila kožne hlače, bile su mi još bolje rješenje za hladne gradove, sad opet uživam u laganijoj odjeći.

Mislim da razlog zašto neki takve čizme smatraju "vulgarnima" leži u tome što su u mnogim gradovima tipični "dress code" prostitutki, a ne zbog toga što skrivaju ili otkrivaju. Što mogu razumjeti, jer bi inače jadnice koje stoje cijelu noć na cesti na -10 patile od upala mjehura i jajnika, i bile bi prečesto na bolovanju.

Slično kao što mnogi imaju seksualni fetiš npr. na odjeću medicinske sestre. Nije jako racionalno, više podsvijesno.
Brijana is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.01.2018., 23:23   #95
Quote:
Pješčani sat kaže: Pogledaj post
ok.
Luneta is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.01.2018., 23:25   #96
Quote:
sulavezi kaže: Pogledaj post
Steka mi forum pa opalio dupli post
Oprosti sulavezi.
Luneta is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.01.2018., 23:31   #97
Quote:
Brijana kaže: Pogledaj post
Što mogu razumjeti, jer bi inače jadnice koje stoje cijelu noć na cesti na -10 patile od upala mjehura i jajnika, i bile bi prečesto na bolovanju.

Da i ja se slazem da su te cizme izumljene iskljucivo da ih zastite od zime. Jer upale mjehura i jajnika su najcesce bolesti kod te populacije.
Luneta is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.01.2018., 01:50   #98
Quote:
Hannah 3 kaže: Pogledaj post
Ja mislim da je Alerija zena koja bas bas ima svoj stil i iskreno ga nosi zbog ljubavi prema istom. I da joj nije bitno tko sto o tome misli. Nego svoj stil fura zbog sebe.
Gospodja Tedeschi, on the other hand, mi izgleda kao strasilo za ptice koje zeli privuci paznju svojim "kreacijama".

Gospodja Tedeschi mi ima fenomenalne pojedinacne komade,ali nekako mi u kombinacijama ima svega previse, da npr smanji make up koji mi obicno nikako ne ide uz feeling odjece, plus manje raznih dodataka, mislim da bi ti divni komadi dobili konacno zraka da prodisu i sve bi bilo puno bolje, ovak mi se cini da je sve zaguseno...

Quote:
Pješčani sat kaže: Pogledaj post

Od alerije toliko puno naučim kad ona krene o modi i povijesti.
Volim vidjeti kad se netko našao u svom stilu i da gušta.

Moj stil rezultat je desetljeća otkrivanja što mi se sviđa, dobivanja starih stvari, i odbacivanja preraslog (mentalno) i suvišnog.
Svašta volim i nosim. Volim boje i dezene, ne nosim asimetriju, valove, volane, našivene čipke itd.
Najmanje guštam u stvarima koje su, kao, trendi: stolnjak majice I haljine, volani preko cijelog tijela, traperice koje kao da su produživane i još podrapane, maskirno, sašiveno bez smisla. Nemam ništa od tog.
Lijepo mi je vidjet sređenu ženu.
Dosadno mi je kad ljudi nose samo ono trenutno ponuđeno.
joj i ja nemogu nositi volane preko tijela pogotovo ne preko gornjeg dijela, em imam sira ramena em vece i to bi izgledalo onak
ta fora mi je bila lijepa u onim lagano cipkastim haljinicama 30tih, kad je to sve bilo njezno i sa smislom napravljeno i ti volani i prijelazi ali ni to nemogu nositi zbog moje konstitucije
voljela bih proviriti u tvoj ormar

Quote:
biljcica kaže: Pogledaj post
Alerija i jos jedna forumasica, nemogusesjetitikakosezove, me ohrabruju sve vise da cuvam neke svoje komade za neka vremena kad ih opet budem htjela nositi.. jer trenutno se ja nekako pridrzavam minimalizma u ormaru (zena & minimalizam ) kako bih zadrzala red i pregledno.
zbilja, kak vi to cure?
od mene trenutno super profitiraju proizvodaci vjesalica jer svako malo kad otvorim ormar i hocu izvaditi stvari na vjesalici na stangi visi samo kuka od vjesalice pa onda opet preslagivaj

razmisljam vec dugo da kupim one plasticne vrece iz kojih se ispuse zrak pa da tamo stavim stvari koje najrjede nosim ali nikako, stalno si premisljam jel to dobro za odjecu, necu li je ostetiti sa tim i sl..

tako da za sada je sve po vjesalicama u ormaru i u komodama.

ja cuvam sve kaj je u dobrom stanju i sto mi se svida, bez obzira koliko to nosim godisnje.ima stvari sto po 5,6 godina ne obucem i onda me kresne pa ih stalno kombiniram.

Quote:
Colospa Retard kaže: Pogledaj post
mislim da se moj stil moze opisati kao - stara baka je ponovo krenula u djecji vrtic.

ok, ponekad se obucem i ko cetrdesetogodisnja tinejdzerka.
kak bi to otprilike bilo? nesto kao grunge meets vintage?
__________________
"I have no special talent. I am only passionately curious." - Albert Einstein
Jessica Lange : Gods And Monsters Socìetas Raffaello Sanzio
Alerija is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.01.2018., 01:59   #99
Quote:
jopko_bopko kaže: Pogledaj post
.
Alerija, obožavam čitati tvoje postove o modi, trebala bi pisati neku kolumnu.
hvala ti puno! ma nisam ti ja bas za blog /kolumnu, cak su me bile i cure sa jednog bloga zvale jos dok sam pisala na modi davnih dana ali nije to za mene.meni je fora sto tu ima zgodnih tema koje i mene zanimaju pa napisem ponesto ali to je to.zao mi je jedino sto je tema hrelic davnih dana preminula na modi i vise se nista takvo nije rodilo, bilo je zgodno gledati ulove i komentirati..malo drugacije..

Quote:
Bonnie Ann kaže: Pogledaj post
Nakon toliko pohvala sam se prisilila pročitati taj post i mislim da bih si propucala sljepoočnicu da moram još jednom ali s drugim dijelom se slažem, da, vjerujem da bi našla puno sljedbenika za neki svoj blog.
Quote:
Flying Buttress kaže: Pogledaj post
A +1 jebiga.
Ne mislim da je post loš ili nešto slično nego totalno drukčiji sentimenti.
Htjela sam pitat Aleriju jel' možda Riba po horoskopu.
I što ste vi plusjedinice?
ajme jos cu biti kriva za mass suicide na ZK!!nemojte zene!!!

ma nee di bi ja bila Riba Riba podznak Vaga i ajde mjesec u Djevici da me bar nesto malo prizemlji
__________________
"I have no special talent. I am only passionately curious." - Albert Einstein
Jessica Lange : Gods And Monsters Socìetas Raffaello Sanzio
Alerija is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.01.2018., 08:03   #100
Quote:
Pješčani sat kaže: Pogledaj post
stvar je navikavanja očiju.
Kao što smo navikli da na traper ide sve, sve boje, a traper je (najčešće) plav, i ne kombiniramo inače plavu boju sa svime.
Te čizme asociraju i na samostojeće čarape koje se uglavnom doživljavaju kao sexy rekvizit.

Ovo bi bilo slično meni u manje hladne dane, samo sa ravnim gležnjačama i nešto sitnih korekcija...

http://www.fashionglint.com/wp-conte...or-Girls-8.jpg
petrunjela84 is online now  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 21:51.