Natrag   Forum.hr > Društvo > Ženski kutak

Ženski kutak Mi smo babe. Otpor je đžabe.
Podforumi: Kokošinjac, Slikovnica

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 26.01.2018., 22:54   #81
Quote:
leeloo27 kaže: Pogledaj post
A ono imam bebu, smrde mi posrane pelene u stanu a jako mi se tesko sa prvog kata ili prizemlja spustiti u podrum pa tu vrecu izbacim iz stana da meni ne smrdi i ostavim 2-3 dana u hodniku da se to safta.

Evo i sada vec 5 dana kod istih stoji ne znam koliko plasticnih boca od mlijeka, jogurata, uredno se izbacuju kojekakve kutije od dostave hrane i tu stoje i po tjedan dana ako ne i duze i tak. Obavezno kad se kupi beka brendirana roba kutije se ostavljaju po 2-3 tjedna vani i onda se tek baca.

Sta da kazem, seljacine.

Edit: nije da to fizicki smeta dok prolazis al jebemu imamo dolje prostoriju sa kantama za smece di se ostavljaju ovakve stvari.
Kreteni, ali ako ovo s brendiranim kutijama nije tvoja konstrukcija ostaje da si ti susjeda koja prati brendove kutija u tuđem smeću. Kokoš ili jaje.
nalij pero is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.01.2018., 22:55   #82
Koji brendovi su u pitanju? : baba:
__________________
čak i sunce ima pjege
Dalje krunice od moje vunice
:Serek:
The White Rabbit is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.01.2018., 22:59   #83
To još nisam vidjela. Tenisice ispred stanova.

Ali imam susjede na drugom katu koji imaju.. ne znam koliko članova obitelji, uglavnom puno, i svi puše. I nitko od njih ne puši u stanu, nego su si lijepo stavili ispred stana na zajednički hodnik mali stol i par stolčica i svako malo izlaze iz stana i tamo puše. Malo je za reći da cijeli hodnik smrdi po duhanu i smrad ulazi u stanove svih ostalih stanara koji žive na tom katu.
Ali nitko se ne buni javno, samo seru ovako usput u liftu kad ih sretneš.

Ko vas jebe vas, recite im.
__________________

“I regret nothing. The end.”
Ron Swanson
Violently happy is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.01.2018., 23:16   #84
Kad ovo citam, moji susjedi mi se cine relativno normalni.
Jest da su svi uzduz i poprijeko u ratu, medjusobno se ogovaraju i tako to, ali ovo s pelenama i ovima kaj puse u haustoru...
Joj, joj, serem, sad sam se sjetila da mi je neko reko da u susjednom haustoru, u zajednickom prostoru di su garaze netko od susjeda radi vino i da ima puno musica.
Hannah 3 is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.01.2018., 23:54   #85
Ja ostavljam pred vratima obuću ponekad.
__________________
Men have two emotions: Hungry and Horny. If you see him without an erection, make him a sandwich.
Pješčani sat is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.01.2018., 00:04   #86
Quote:
nalij pero kaže: Pogledaj post
Kreteni, ali ako ovo s brendiranim kutijama nije tvoja konstrukcija ostaje da si ti susjeda koja prati brendove kutija u tuđem smeću. Kokoš ili jaje.
Ne pratim ko sta ima u smecu i koje markice nosi ali sorry sto nisam slijepa i sto uocim 6 kutija naslaganih pored ulaznih vrata i to okrenute na nacin da se na svakoj vidi natpis od koje je marke. I to tak stoji mjesec dana dok ne kupe nesto novo pa bace stare kutije i ostave nove.

White rabbit ma bude od svega, od kucanskih aparata do obleke i obuce. Zadnje su stajale kutije od hoverboarda i nove plazme pa brat bratu mjesec dana (nije istina da u mjesec dana ne stignes baciti u smece). Bace te kutije tek kad kupe nesto novo pa zamjene novim kutijama.
__________________
Ljubav je pobjeda mašte nad inteligencijom. H. L. Menken
...previše ljudi traži pravu osobu, umjesto da sami pokušaju biti prava osoba...
leeloo27 is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.01.2018., 00:10   #87
Quote:
Pješčani sat kaže: Pogledaj post
Ja ostavljam pred vratima obuću ponekad.
Kljucna rijec je ponekad. Garat ti ne bude po 3 para cipela/tenisica vanka kad ti dodje netko i ne popikavaju ti se susjedi preko obuce.

S time da su te tenisice najmanji problem. Od smeca, kutija, pusenja na stubisti jer eto imaju malo dijete pa im ne smiju u stanu (pretpostavljam da je zato i izuvanje pred vratima i ostavljanje obuce izvan stana), ostavljanja bicikla da se provlacis pored itd. Opcenito su neodgojeni, rekla bih da su jedni od gorih u zgradi pa ove tenisice samo nadopunjuju sliku.

Al zanimljivo, prvi znaju srati i drzati slovo okolo a sami ne vide sebe koliki su seljaci. I ne mozes se zaliti na njih predstavniku stanara kad su oni to.
__________________
Ljubav je pobjeda mašte nad inteligencijom. H. L. Menken
...previše ljudi traži pravu osobu, umjesto da sami pokušaju biti prava osoba...
leeloo27 is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.01.2018., 02:52   #88
ako plaćam vodu za druge jer su neprijavljeni, odjebi frajeru, posvađat ćemo se.
ako hodnik smrdi jer su na njemu pljesnivi frižideri, društvo pušača, usrane pelene, tuđe smrdljivo smeće danima, opet ćemo se svađat.
ako ne mogu proć do stana jer luđaci uzurpiraju zajednički hodnik, bome ću se pobunit.

ja u svojoj zgradi nemam niš od ovog, vodomjere imamo, na hodniku se ne puši, povremeno susjeda izbaci smeće, ali isti dan ga baca (ja svoje ostavljam na balkonu), stvari drži pored svojih vrata do kojih ja ne prolazim pa mi niš ne smeta.
bitch, ja bi krenula od vode jer stvarno zake bi ti bila crveni križ za nekog
My Name Is... is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.01.2018., 08:31   #89
Quote:
Pješčani sat kaže: Pogledaj post
Ja ostavljam pred vratima obuću ponekad.
Nemoj.
BondWannabe is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.01.2018., 10:08   #90
Kod mene u zgradi - 30 stanova - jedino novopridošli cigići ostavljaju dječja kolica u prizemlju Nikom ne smeta pa nebitno. Iako imamo suludog predstavnika stanara koji glumi policajca pa nema smeća po hodnicima ni tenisica niti pušenja niti ikakvih pizdarija.
Za vodu prijavit predstavniku neka izvidi broj stanara kao i mogućnost da se postave vodomjeri u stanove. Cipele po hodnicima bih bez jebemti bacala u smeće kad bi mi smetalo. U biti nisam čak sklona ni ulaziti u rasprave, ako sam dobro raspoložena bih zamolila, nekad bih otrpila, a nekad bi perje letilo. Ovisi koliko me što smeta.
Svoje susjede tu znam na bok bok i svi su mega pristojni.
pipi21 is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.01.2018., 10:09   #91
Quote:
BondWannabe kaže: Pogledaj post
Nemoj.
Pa baš hoću!

Obično nakon pseće šetnje ostavim vani jer je blatno, ili gumene čizme kad je sve mokro.
I neki moji poznanici također. Nikom ne smeta, nitko ni u jednom primjeru ovdje ne prolazi tuda pa da se popikava. Ostavim i kišobran vani, ručnike kojim brišem cape.
Hoću reći, postoji granica do koje se taj hodnik valjda i može koristiti. Nije to sveti teritorij na kojem jedino rukohvat smije stajati.
__________________
Men have two emotions: Hungry and Horny. If you see him without an erection, make him a sandwich.
Pješčani sat is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.01.2018., 10:22   #92
Ja znam pustiti oko 22-23h smeće ispred vrata i pokupim u 6:45 kada idem šetati psa. Ne puštam više od toga
X-Plosiv is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.01.2018., 10:23   #93
Dok sam živjela u stanu relacija mi je bila "ulaz-lift-stan"
Na mom katu je bila neka stara mašina ispred stana, bili su tu dva penzića i sigurna sam da im je komplicirano odmjeriti tu mašinu. Baš su bili stari.
Nije me bilo briga.

Moj susjed je ostavljao smeće ispred vrata, naravno ne smrdljivo, ja sam jednom na 5 minuta to ostavila, i čovjek je ponio baciti i moje i svoje smeće.
Srela ga na izlazu iz stana "susjeda, evo ponjet ću i vaše, usput mi je, ugodan dan"
Divno.


U principu me nije bilo briga, tko gdje parkira, tko što stavi na hodnik.

Vjerujem da ako bi nešto veliko bilo da bih rekla čovjeku.

Kućepazitelj je bio davež.
Ogroman.

Prvi dan sam ga srela i pozdravio me.

Drugi dan me pitao "a jeste su tu doselili" "a kod koga živite" "a jeste mu vi partnerica ili rodica" "koliko ostajete" "mislim znam, javio mi je on za vodu, ako će te bit samo jedan mjesec ne morate se javit za vodu"

I takoo svaki dan, al svaki dan bi ga srela.

I jednom sretnemo se mi, i čovjek mi kaze "znate, jučer sam pitao nešto vašeg muza, i poprilično neugodno mi je rekao da prestanem gurati nos u stvari koje me se ne tiču, a znate ja sam kuće pazitelj, sve me se u ovoj zgradi tiče, ja sam samo pitao kome od susjeda ostavljate ključ kad odete na put"
__________________
"Sve što je javno štampano treba biti i javno kritizirano." M.K.
lee anabell is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.01.2018., 11:21   #94
Quote:
Smart_bitch kaže: Pogledaj post
Eto, možete mi dati malo nagađanja prije nego što se odlučim što ću, ako ću išta.
Mislim, mogu ja to pitati ljude (e, stari, kaj ti to više tri mjeseca stoji ovdje, i tko ti živi u stanu i jesi ga prijavio na vodu, i da, usput, jesi svjestan da ti lik odavde s lijeva ima ključeve od stana, valjda jesi, i usput, jel to neka vaša ekipa i jesu oni prijavljeni na vodomjer), al to su mi baš neka zabadanja neke stare babe s prozora koja čekira stubište i susjede.
Ne da imam s tim problema.
Al još ne znam hoću li.
Dogovorite se u zgradi da si ugradite privatne vodomjere

Nama su gazde to napravili i placamo vodu 50-70kn manje mjesecno.
TincH is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.01.2018., 11:35   #95
Quote:
lee anabell kaže: Pogledaj post
I jednom sretnemo se mi, i čovjek mi kaze "znate, jučer sam pitao nešto vašeg muza, i poprilično neugodno mi je rekao da prestanem gurati nos u stvari koje me se ne tiču, a znate ja sam kuće pazitelj, sve me se u ovoj zgradi tiče, ja sam samo pitao kome od susjeda ostavljate ključ kad odete na put"
Odgovor "što vas boili q... imate moj broj ako me trebate" je sasvim u redu za takvu osobu
X-Plosiv is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.01.2018., 11:43   #96
Quote:
X-Plosiv kaže: Pogledaj post
Odgovor "što vas boili q... imate moj broj ako me trebate" je sasvim u redu za takvu osobu
Muz je očito dao sve od sebe da bude pristojan.

Ja sam mu rekla da u slučaju da iz našeg stana poplavi, zove bravara da obije stan, o mom trošku.


Još najbolje da tom njuškalu ključ ostavimo..



Sad kad sam u vlastitoj kućici zabole me kuki, spas, nitko mi ne smeta, nikog ne čujem. Smeće mogu i kroz prozor bacati ako me volja.
__________________
"Sve što je javno štampano treba biti i javno kritizirano." M.K.
lee anabell is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.01.2018., 12:54   #97
kod moje prijateljice u zgradi ( 3 kata, 6 stanova) SVI pred vratima imaju cipele i to više pari. kad sam to prvi put vidjela nisam mogla vjerovati. to je stambena zgrada a ljudi ne ulaze sa cipelama u stan nego ih ostavljaju na polici ispred stana.
apropo smeća pred vratima, prije više godina kad je u mojem neboderu vladala totalna higijenska anarhija, svi su smeće do jutra u vrećicama ostavljali psred vrata (neki i po više dana naravno). i tako ja jedan dan izlazim iz stana i vidim nešto, ali nisam sigurna što jer je stubište one pjesak-mramor sive prošarane boje, ali vidim da sa stepenice i mene nešto gleda, dva uha i dva mala oka , ukratko veliki štakor. na sedmom katu. moj vrisak i brzinu uljetanja natrag u stan prepuštam vama na maštu. štakor je pojurio u surotnom smjeru vjerojatno vođen istim osjećajima kao i ja. uglavnom, odtad je predstavnik stanara zaveo red i moram reći da već puno godina nitko u našem neboderu ne ostavlja smeće pred vratima.
luda vjeverica is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.01.2018., 13:37   #98
Quote:
pipi21 kaže: Pogledaj post
Kod mene u zgradi - 30 stanova - jedino novopridošli cigići ostavljaju dječja kolica u prizemlju Nikom ne smeta pa nebitno. Iako imamo suludog predstavnika stanara koji glumi policajca pa nema smeća po hodnicima ni tenisica niti pušenja niti ikakvih pizdarija.
Za vodu prijavit predstavniku neka izvidi broj stanara kao i mogućnost da se postave vodomjeri u stanove. Cipele po hodnicima bih bez jebemti bacala u smeće kad bi mi smetalo. U biti nisam čak sklona ni ulaziti u rasprave, ako sam dobro raspoložena bih zamolila, nekad bih otrpila, a nekad bi perje letilo. Ovisi koliko me što smeta.
Svoje susjede tu znam na bok bok i svi su mega pristojni.
Pod pretpostavkom da ljudi cipele ostavljaju ispred svojih ulaznih vrata, ne znam kako to nekome može smetati. Više me muči kako se ljudi to usude, tj. da se ne boje ostati bez toga?
A ovo bacanje tuđih stvari bez jebemti (bez upozorenja) je bezobrazno, a i zašto netko želi glumti smetlara, nije mi jasno?

Ipak, mislim da bih na pljesnivi frižider reagirala upozorenjem da ga se makne u nekom roku ili zovem glomazni otpad.

Quote:
lee anabell kaže: Pogledaj post

Kućepazitelj je bio davež.
Ogroman.

Prvi dan sam ga srela i pozdravio me.

Drugi dan me pitao "a jeste su tu doselili" "a kod koga živite" "a jeste mu vi partnerica ili rodica" "koliko ostajete" "mislim znam, javio mi je on za vodu, ako će te bit samo jedan mjesec ne morate se javit za vodu"

I takoo svaki dan, al svaki dan bi ga srela.

I jednom sretnemo se mi, i čovjek mi kaze "znate, jučer sam pitao nešto vašeg muza, i poprilično neugodno mi je rekao da prestanem gurati nos u stvari koje me se ne tiču, a znate ja sam kuće pazitelj, sve me se u ovoj zgradi tiče, ja sam samo pitao kome od susjeda ostavljate ključ kad odete na put"
Tiče ga se jedino ovo u vezi vode, a to tko ti je osoba s kojom živiš, koliko ostaješ i sl. ga se ne tiče nimalo.

Ok, smeće u vrećama pred vratima. Ali štakor je morao odnekud doći. Meni ne smeta smeće pred vratima, očekujem da će ga ponijeti kad stignu, ali mi ide na živce kad vidim da nisu odvojili otpad.
Scarlett_O_Hara is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.01.2018., 15:40   #99
Na mom katu postoji stan u kojem se relativno često izmjenjuju podstanari. Tu i tamo neki od njih ostavljaju cipele i tenisice ispred ulaza, što je ovdje zabranjeno (zabranjeno je ostavljati bilo što, ne samo cipele, jer hodnik i stepenište nisu produžetak vlastitog stana), ali meni ne smeta, sve dok ne smrde. Zimi, kad uglavnom nema mirisa, svejedno mi je, ako ljudi žele biti seljačine, neka budu, njihova odluka i njihov problem, ali ljeti, kad se te tenisice usaftaju, pa cijeli hodnik smrdi, ono što je veći dio godine privatni seljakluk odjednom postaje svačiji problem. Mi imamo firmu koja brine o kući i ta firma onda stalno svugdje postavlja obavijesti o tome kako nije dozvoljeno ostavljanje stvari na hodniku, ali objektivno ne smiju ništa napraviti, jer cipele su privatno vlasništvo i kao takve ih ne smiješ oštetiti ili baciti. Ono što smiju i što povremeno naprave je da ih sve pobacaju u jednu vreću i zatim stave obavijest tipa "Na hodniku su pronađeni predmeti koji tamo ne pripadaju, uklonjeni su i nalaze se u uredu firme, idućih tjedan dana od 9 do 17 sati možete provjeriti nalaze li se među njima i neke Vaše stvari te ih po potrebi preuzeti". I onda ljudima dosadi skupljati iste tenisice triput u mjesec dana i pritom imati pranje glave, pa shvate da za odlaganje vlastitih stvari imaju vlastiti stan i neko vrijeme bude mir.
zelena truba is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.01.2018., 20:26   #100
Quote:
X-Plosiv kaže: Pogledaj post
Ja znam pustiti oko 22-23h smeće ispred vrata i pokupim u 6:45 kada idem šetati psa. Ne puštam više od toga

Kaj, pustiš ga malo u šetnju?

Quote:
pipi21 kaže: Pogledaj post
Cipele po hodnicima bih bez jebemti bacala u smeće kad bi mi smetalo.

Koji je vama kurac u stvari? Šta me briga jel u zgradi netko ostavlja cipele ispred vrata ili ne i zašto to (ne)čini.
Dok sam živjela po zgradama nije mi padalo na pamet ostavljati ništa ispred vrata jer bi me bilo frka da to što sam ostavila ne nestane.
Ono što je mene smetalo je bila neodgojena marva svih dobi koja je vrištala po hodnicima u sva vremena, nabijanje loptom o zid neodgojene djece neodgojene marve, pišanje po liftovima, skakanje po glavi s gornjih katova, stoka koja je u odvod bacala hrpu smeća, a sve fini ljudi, cijepanje drva po stanovima, znatiželjne babuskare, histerične babuskare koje bi ribale hodnike svaki dan, nazi babe koje su smatrale da je i hodnik njihov i one su pozvane dijeliti pravdu i ne smiješ se jebat jer one tanko spavaju, sastanci stanara
I tako. Samo velim..cipele ispred vrata su najmanji problem.
__________________
čak i sunce ima pjege
Dalje krunice od moje vunice
:Serek:
The White Rabbit is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 06:35.