Natrag   Forum.hr > Sport > Ostali sportovi > Rukomet

Rukomet Igra kauboja i Indijanaca

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 06.02.2018., 14:41   #1
Rukometni transferi

Ova tema će služiti za raspravu i same informacije o transferima, vrijedi za sve rukometne lige.
__________________
"točno se osjeti kako se najkvalitetniji i najpametniji iseljavaju jer je već postao problem naći ljude s kojima možeš sjest i popričat, a da ih nakon pet minuta ne pošalješ u pičku materinu jer su notorni idioti"
ksapi is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.02.2018., 19:56   #2
Nenadić sutra debitira za Veszprem, na ljeto još dolaze Mahe, Šterbik i Štrlek.
__________________
"točno se osjeti kako se najkvalitetniji i najpametniji iseljavaju jer je već postao problem naći ljude s kojima možeš sjest i popričat, a da ih nakon pet minuta ne pošalješ u pičku materinu jer su notorni idioti"
ksapi is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.02.2018., 22:58   #3
Quote:
ksapi kaže: Pogledaj post
Nenadić sutra debitira za Veszprem, na ljeto još dolaze Mahe, Šterbik i Štrlek.

jel istina da se vardar raspada, tj da in odlai vlasnik ??

jer san cua da vecina igraca odlazi
Marin Mišura is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.02.2018., 01:47   #4
Quote:
Marin Mišura kaže: Pogledaj post
jel istina da se vardar raspada, tj da in odlai vlasnik ??

jer san cua da vecina igraca odlazi
Ljetos je Samsonenko (gazda) rekao da nakon ove sezone odlazi iz kluba pa se predvidal totalni raspad, ali je nakon par mjeseci sezone da ce ipak ostati u klubu, ali ocito se srezao dobranu budzet. Gonzalez, Abutovic, Sterbik, Maqueda i Cindric odlaze, doveli su neke mlade solidne igrace, ali nece vise biti takva sila.
__________________
"točno se osjeti kako se najkvalitetniji i najpametniji iseljavaju jer je već postao problem naći ljude s kojima možeš sjest i popričat, a da ih nakon pet minuta ne pošalješ u pičku materinu jer su notorni idioti"
ksapi is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.02.2018., 02:26   #5
Quote:
ksapi kaže: Pogledaj post
Ljetos je Samsonenko (gazda) rekao da nakon ove sezone odlazi iz kluba pa se predvidal totalni raspad, ali je nakon par mjeseci sezone da ce ipak ostati u klubu, ali ocito se srezao dobranu budzet. Gonzalez, Abutovic, Sterbik, Maqueda i Cindric odlaze, doveli su neke mlade solidne igrace, ali nece vise biti takva sila.
Di ce cindric jel se zna ?

Steta, vardara mi je bilo gust gledat ka digraju doma...naelektrizana atmosfera i nabrijanj igraci...trpali su svih lagano tu..

Sutra kiel vezsprrm poslastica
.sta je s duleton , koliko dugo???

Poslano sa mog ALE-L21 koristeći Tapatalk
Marin Mišura is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.02.2018., 12:12   #6
Cindric u Kielce ide,Abutovic u Lowen,Borozan,Sterbik u Veszprem a Raul Gonzalez ce biti trener PSG-a. Novi trener Vardara ce biti Parondo do sada pomocni trener zenskog kluba...

Kielce ce biti strasno jako iduce sezone
Bull's eye is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.02.2018., 12:16   #7
Bit ce zanimljivo pratiti naseg mladica Martinovoca hoce li uspjeti u Gummersbachu usporedujuci sa situacijom Ivana Horvata koji je iz Varazdina naglo otisao u Flensburg prije 2 sezone. Ako sam dobro upratio potpisao je za Crvenu Zvezdu sada,nadam se da sam nesto krivo shvatio...
Bull's eye is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.02.2018., 13:00   #8
Quote:
Bull's eye kaže: Pogledaj post
Cindric u Kielce ide,Abutovic u Lowen,Borozan,Sterbik u Veszprem a Raul Gonzalez ce biti trener PSG-a. Novi trener Vardara ce biti Parondo do sada pomocni trener zenskog kluba...

Kielce ce biti strasno jako iduce sezone
Borozan je produžio ugovor, ne ide on nigdje
Maqueda ide u Szeged.

Kielce će bit kurac opet, uništili su 10 jebenih igrača u zadnje 3-4 godine, Dušebajev s onim izdrkavanjem po 15 minuta svakom ubije cijelu ekipu

A što se Martinovića tiče, mislim da će on dobiti puno više prilike jer Gummersbach ipak nije Flensburg.
__________________
"točno se osjeti kako se najkvalitetniji i najpametniji iseljavaju jer je već postao problem naći ljude s kojima možeš sjest i popričat, a da ih nakon pet minuta ne pošalješ u pičku materinu jer su notorni idioti"
ksapi is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.02.2018., 13:14   #9
Ma slucajno sam zaboravio upitnik staviti pored Borozana...

Istina je to,ali sada je to po meni dosta jaka momcad pogotovo jer su kupili Wolffa
Bull's eye is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.02.2018., 13:52   #10
Quote:
Bull's eye kaže: Pogledaj post
Ma slucajno sam zaboravio upitnik staviti pored Borozana...

Istina je to,ali sada je to po meni dosta jaka momcad pogotovo jer su kupili Wolffa
Al daleko jače momčadi će biti Paris i Veszprem sljedeće sezone po meni
__________________
"točno se osjeti kako se najkvalitetniji i najpametniji iseljavaju jer je već postao problem naći ljude s kojima možeš sjest i popričat, a da ih nakon pet minuta ne pošalješ u pičku materinu jer su notorni idioti"
ksapi is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.02.2018., 14:39   #11
Ne znam Veszprem ce biti jak na papiru ali Sterbik je legenda ali tesko ce jos braniti na toj razini,Mikler nije top kvaliteta. Strlek i Mahe super ali konkurencija su na istoj poziciji. Iako ce Vranjes Mahea vjerojatno dosta koristiti na srednjem. Dovodenje Nenadica po meni je los potez ali vidjet cemo. Meni je on igrac za svoju statistiku i nista vise od toga. Accambray okej ali ne vidim tu neku top klasu. Desno pogotovo,ne vidim kako mogu ugroziti Paris.
Bull's eye is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.02.2018., 14:50   #12
Quote:
Bull's eye kaže: Pogledaj post
Ne znam Veszprem ce biti jak na papiru ali Sterbik je legenda ali tesko ce jos braniti na toj razini,Mikler nije top kvaliteta. Strlek i Mahe super ali konkurencija su na istoj poziciji. Iako ce Vranjes Mahea vjerojatno dosta koristiti na srednjem. Dovodenje Nenadica po meni je los potez ali vidjet cemo. Meni je on igrac za svoju statistiku i nista vise od toga. Accambray okej ali ne vidim tu neku top klasu. Desno pogotovo,ne vidim kako mogu ugroziti Paris.
'Sterbik je legenda, ali tesko ce jos braniti na toj razini' - covjek brani na toj razini vec 15 godina, ne znam o cemu ti pricas i otkud ti takav zakljucak
Druga stvar Strlek i Manaskov ce igrati krilo, Mahe iskljucivo vanjskog i tu ce imati veliku rotaciju (Ilic, Mahe, Nenadic i Lekai, Accambray trenutno ne moze igrat madarsku ligu koliko je los). Nenadic godinama igra dobro u Fuchseu, na Euru je malo podbacio, ali tamo nema s kim igrati, to je itekakvo pojacanje za Veszprem.
Desno pogotovo? Tonnesen je klasa, Nagy moze potegnuti jos sljedecu sezonu sigurno, Marguca na krilu ne treba ni komentirati, pivoti sjajni..

Ali tu dolazimo do glavnog aduta - obrana, vjerojatno najbolja na svijetu uz Sterbika na golu...biti ce grdo PSG-u
__________________
"točno se osjeti kako se najkvalitetniji i najpametniji iseljavaju jer je već postao problem naći ljude s kojima možeš sjest i popričat, a da ih nakon pet minuta ne pošalješ u pičku materinu jer su notorni idioti"
ksapi is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.02.2018., 16:44   #13
Vraca se srebrni Gudmundur Gudmundsson na izborničko mjesto Islanda!
mrElrey is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.02.2018., 01:43   #14
Quote:
Bull's eye kaže: Pogledaj post
Bit ce zanimljivo pratiti naseg mladica Martinovoca hoce li uspjeti u Gummersbachu usporedujuci sa situacijom Ivana Horvata koji je iz Varazdina naglo otisao u Flensburg prije 2 sezone. Ako sam dobro upratio potpisao je za Crvenu Zvezdu sada,nadam se da sam nesto krivo shvatio...
Koliko sam shvatila, taj Ivan Horvat iz CZ je iz njihove skole, sto se dogadja sa Bjelovarcaninom Ivanom Horvatom ne pise, osim sto je pocetkom 2017. bio ozlijedjen ...
krokodilkaca is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.02.2018., 02:41   #15
Quote:
krokodilkaca kaže: Pogledaj post
Koliko sam shvatila, taj Ivan Horvat iz CZ je iz njihove skole, sto se dogadja sa Bjelovarcaninom Ivanom Horvatom ne pise, osim sto je pocetkom 2017. bio ozlijedjen ...
Ozlijeden je i sada.
__________________
"točno se osjeti kako se najkvalitetniji i najpametniji iseljavaju jer je već postao problem naći ljude s kojima možeš sjest i popričat, a da ih nakon pet minuta ne pošalješ u pičku materinu jer su notorni idioti"
ksapi is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.02.2018., 13:23   #16
Quote:
ksapi kaže: Pogledaj post
Ljetos je Samsonenko (gazda) rekao da nakon ove sezone odlazi iz kluba pa se predvidal totalni raspad, ali je nakon par mjeseci sezone da ce ipak ostati u klubu, ali ocito se srezao dobranu budzet. Gonzalez, Abutovic, Sterbik, Maqueda i Cindric odlaze, doveli su neke mlade solidne igrace, ali nece vise biti takva sila.
Jel ne ide i Marsenić u Fuchse?
__________________
Arnoux je najbrži vozač...za jedan krug. Za cijelu utrku je jednostavno preglup - Alain Prost
BigSaint is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.02.2018., 21:38   #17
Quote:
BigSaint kaže: Pogledaj post
Jel ne ide i Marsenić u Fuchse?
Ide, zaboravio sam na njega još.

Btw, Sršen danas debitirao u Ligi prvaka za Szeged gdje je došao sam na zimu (Buntić otišao), Balogha nije bilo u sastavu pa je igrao praktički cijelu tekmu i zaio 7/9, dobili su kod Lowena
__________________
"točno se osjeti kako se najkvalitetniji i najpametniji iseljavaju jer je već postao problem naći ljude s kojima možeš sjest i popričat, a da ih nakon pet minuta ne pošalješ u pičku materinu jer su notorni idioti"
ksapi is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.02.2018., 19:14   #18
Quote:
Bull's eye kaže: Pogledaj post
Bit ce zanimljivo pratiti naseg mladica Martinovoca hoce li uspjeti u Gummersbachu usporedujuci sa situacijom Ivana Horvata koji je iz Varazdina naglo otisao u Flensburg prije 2 sezone. Ako sam dobro upratio potpisao je za Crvenu Zvezdu sada,nadam se da sam nesto krivo shvatio...
U Alplu Hard je otišao, prvaka Austrije.
__________________
"točno se osjeti kako se najkvalitetniji i najpametniji iseljavaju jer je već postao problem naći ljude s kojima možeš sjest i popričat, a da ih nakon pet minuta ne pošalješ u pičku materinu jer su notorni idioti"
ksapi is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.02.2018., 19:54   #19
To je slabije od hrl, koliko sam shvatila po ehf koeficijentu za rukometne lige ...
krokodilkaca is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.02.2018., 19:55   #20
Robert Markotic iz Celja je presao u Sttutgart ...
krokodilkaca is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 11:41.