Natrag   Forum.hr > Društvo > Roditelji i djeca > Oprema

Oprema Sve što nam treba (i ne treba, ali želimo :hekla:)

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 22.03.2016., 23:26   #3441
Pogledaj na Asosu Maternity liniju ako ti je online opcija.

Poslano sa mog D6603 koristeći Tapatalk
hooly is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.03.2016., 08:54   #3442
Jel ima jos gdje osim HM za kupiti traperice?!
scottie is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.03.2016., 14:00   #3443
Quote:
scottie kaže: Pogledaj post
Jel ima jos gdje osim HM za kupiti traperice?!
Bilo je u Mani...
Female Toxic is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.03.2016., 17:49   #3444
trapki, haljina i svega ostalog trudnickog ima i na
http://hr.nextdirect.com/en/
mom2be is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.04.2016., 20:27   #3445
Erm, cure kak stojite s obućom? ja sam sad primjetila da su mi ulaskom u 31 tjedan otekli gležnjevi i stopala općenito i da ne stanem više u cipele koje inače nosim Koliko da očekujem da još oteknu? zar ću stvarno morat kupvati cipele/tenisice 3 broja veće?
ostoppbar is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.04.2016., 20:30   #3446
Erm, cure kak stojite s obućom? ja sam sad primjetila da su mi ulaskom u 31 tjedan otekli gležnjevi i stopala općenito i da ne stanem više u cipele koje inače nosim Koliko da očekujem da još oteknu? zar ću stvarno morat kupvati cipele/tenisice 3 broja veće?
ostoppbar is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.04.2016., 08:24   #3447
Quote:
ostoppbar kaže: Pogledaj post
Erm, cure kak stojite s obućom? ja sam sad primjetila da su mi ulaskom u 31 tjedan otekli gležnjevi i stopala općenito i da ne stanem više u cipele koje inače nosim Koliko da očekujem da još oteknu? zar ću stvarno morat kupvati cipele/tenisice 3 broja veće?
erm... ne bi te htjela obeshrabriti, ali meni je u svakoj trudnoci trebala za broj veca obuca i tako mi je ostalo i nakon poroda.
dakle, sad nosim 2 broja vecu obucu nego prije 6 godina.
od tezine mi se spustio luk stopala, opcenito su mi se stopala rasirila i tak je ostalo.
kilaza se brzo vratila na predtrudnicku, konfekcijski broj mi je isti kao krajem osnovnjaka, ali stopala su sa 38 dosla na 40.
__________________
Think positive...
frupy is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.04.2016., 09:13   #3448
Quote:
frupy kaže: Pogledaj post
erm... ne bi te htjela obeshrabriti, ali meni je u svakoj trudnoci trebala za broj veca obuca i tako mi je ostalo i nakon poroda.
dakle, sad nosim 2 broja vecu obucu nego prije 6 godina.
od tezine mi se spustio luk stopala, opcenito su mi se stopala rasirila i tak je ostalo.
kilaza se brzo vratila na predtrudnicku, konfekcijski broj mi je isti kao krajem osnovnjaka, ali stopala su sa 38 dosla na 40.
predivno ja ću očito na 41 doći po tome

a mislila sam proći bez otečenih zglobova i stopala damn it
ostoppbar is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.04.2016., 13:32   #3449
Quote:
ostoppbar kaže: Pogledaj post
predivno ja ću očito na 41 doći po tome

a mislila sam proći bez otečenih zglobova i stopala damn it
ja cak ni otecena nisam bila u trudnoci (iako sam u drugoj t. bila u trecem tromjesecju po ljeti), sve su bile kile, nikakva voda.

nis, drzim fige da se tebi sve vrati na staro.
ja sam sve stare cipele razdijelila i poprilicnu svotu potrosila za novi arsenal obuce.
__________________
Think positive...
frupy is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.04.2016., 14:26   #3450
Quote:
frupy kaže: Pogledaj post
ja cak ni otecena nisam bila u trudnoci (iako sam u drugoj t. bila u trecem tromjesecju po ljeti), sve su bile kile, nikakva voda.

nis, drzim fige da se tebi sve vrati na staro.
ja sam sve stare cipele razdijelila i poprilicnu svotu potrosila za novi arsenal obuce.

pa sve moje frendice su u drugom tromjesečju već bile otečene pa sam se nadala kao evo ja u trećem i još nisam otekla kad ono doslovno preko noći


a ništ, očito ću morat u neki šoping obuće
ostoppbar is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.05.2016., 23:06   #3451
Valjda sam pogodila gdje pitati.. Uglavnom, drage "supatnice" većeg poprsja, gdje rješavate problem grudnjaka? Naime, prije trudnoće sam kroz par godina mukotrpne potrage skupila par dobrih grudnjaka veličine otprilike 80E /75F jer imam uska leđa, a ogromne "frajerice". Kombinacija ubibože za šoping. I sad u trudnoći su se u prva 4 mjeseca još povećale! Ali samo košarice, leđa jedva cm dva šira, ali košarice barem broj premale. Nisam više u Zg, ali naletim pa bih u sljedećem dolasku otišla u kupovinu. Gdje da odem, možda odmah da gledam one za dojilje isto? Kakva su vam iskustva? Prvenstveno mislim na one koje iz 99% trgovina izađu jer nema njihovog broja..
Makonja is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.05.2016., 09:55   #3452
Uf, razumijem tvoju frustraciju, imala sam istih problema. I onda sam otkrila Triumph, make up body essentials model (mislim da se tako zove). Imaju stvarno velike brojeve i grudnjak je super udoban, a dobro drzi. S njim sam na kraju i dojila jer je dovoljno mekan da se samo povuce kosarica prema dolje. Grudnjaci za dojenje su mi svugdje bili mali ili na knap. Vjerojatno bih našla u Aniti, no na kraju sam po doma nosila obicne topove, a vani ovaj grudnjak i to mi je bilo dovoljno. Opcenito, Triumph mi ima super modele za ovakve problematicne kao sto smo mi...
glupipalac is online now  
Odgovori s citatom
Old 21.05.2016., 10:13   #3453
Evo to je taj: http://us.triumph.com/body-makeup-essentials/d/31869
glupipalac is online now  
Odgovori s citatom
Old 21.05.2016., 11:17   #3454
Doma imam samo Liscine i to su iz tvornive znali naručivati, jer u Triumfu nisam nalazila ni veličine ni da mi oblik paše. Možda se ponuda popravila.. Ovaj izgleda isto nema broja.. Ponuđeni su mi mali joj kako cure koje bi "veeelikeee" nemaju pojma koliko su sretne! Odeš u H&M, nađeš sexy grudnjak, platiš ga siću.. E ja bih to! S obzirom na sve što će na bebicu trebati potrošiti radije bih u nju investirala nego dala 500-600 kn za dva grudnjaka.. Gledam sad u Mulleru ove za dojenje, mislim da bi mi za po kući sada bili super jer su mekani, ali najveća je košarica D. Ne vjerujem da se rasteže do F..?
Makonja is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.05.2016., 12:06   #3455
Ja imam 75F iz triumpha. A muller niti ne pokušavaj. Probala najveći broj (mislim D) i premalo za tipa dva broja�� Kupila na kraju h&m, najveći broj, ali mi je i to bilo na knap pa su me rezali i bili neudobni. Poslužili u par navrata svrsi, ali nije to to. Sretno i pogledaj u Aniti, tamo navodno ima, samo su skupi...
glupipalac is online now  
Odgovori s citatom
Old 22.05.2016., 09:28   #3456
Pogledajte u Aniti, imaju velike brojeve (a i kupaci se mogu naci kod njih ). Cijena nije mala, ali ok za kvalitetan grudnjak



Ok...sad vidim da se iznad vec spomenula anita
__________________
sreća najveća:)http://lb1f.lilypie.com/4Z7dp1.png
bammi is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.05.2016., 19:47   #3457
Ima i Next tu kombinaciju uskih leđa i velikih kosarica, ali jos nisam narucivala iako se stalno spremam da hocu.
Doduse, sad nisam gledala jel imaju grudnjake za dojenje, kad sam dojila sam furala topove.

Sent from my SM-A500FU using Tapatalk
j.d.jackson is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.05.2016., 13:41   #3458
Onda ću pogledati i u Aniti. Tražila sam po netu gdje je ta trgovina i našla sam nekoliko trgovina Anita i sad nisam sigurna koja je ta koju trebam :S gdje je ta Anita?
PS razmišljam možda i o sportskom topu jer sad imam na sebi kombinaciju starog razvučenog grudnjaka (sreća da ga nisam bacila) čije košarice mi sad super pašu, a preko sportski top da drži oko leđa Ovaj sportski top nikako ne ide sam, barem meni, jer ih nekako zgniječi i preoblikuje, nedostaje mu čvrstine i oblika u košaricama, ali možda se negdje može naći neki koji bi mogao biti dobar? Ako koja ima iskustva s tim.. Ovaj sam našla u CCO-East u onoj velikoj trgovini sportske opreme, ali nije bilo takvih koji bi sami mogli držati kako treba... Koje su to muke majketi...
Makonja is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.05.2016., 01:07   #3459
Ja isto nosim F kosarice od kad sam trudna bila, i jedino sto sam za dojenje nasla su nekakvi topovi u XL vel koji relativno dobro brze, i to u WestGate-u u trgovini Bijeli Štacun.. Opcenito grudnjake sam zadnje kupila u HM-u gdje imaju jedan model duo pack u F kosaricama..
O badicu ne zelim ni razmisljati
__________________
ajde Bože budi drug, pa okreni jedan krug, unazat planetu..
pchelicaMaja is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.06.2016., 08:11   #3460
ne znam jel smijem ovdje napisati, ako ne ispricavam se....ali ovdje ce trudnice najprije vidjeti ��
stigao mi sa asosa jednodijelni crni badic za trudnice i haljinica/tunika no kako nazalost moram mirovat do kraja, nista ni od mora ni od setnja pa ako je neka zainteresirana vise info saljem na pp...
scottie is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 00:56.