Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Fotografija

Fotografija Fotografiram. Dakle, svijet postoji.
Podforumi: Foto natječaji, Fotoaparati i oprema, Video

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 11.10.2010., 11:17   #61
Quote:
smarinovic kaže: Pogledaj post
U Dalmacija papiru rade albume po narudzbi, te fotoknjige:

http://www.foto-albumi.com/

Narucio sam nekidan jedan album, sutra ce biti gotov, pa vam mogu javiti dojmove ako koga interesira.
Ovo su klasični albumi u koje se lijepe ili umeću fotke - nisu otisnute fotoknjige
whynot is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.10.2010., 13:02   #62
Imaju i fotoknjige. Kad sam bio kod njih vidio sam u prospektu da rade fotoknjige, i pisalo je da je dovoljno napraviti prelom u bilo kojem programu koji sluzi za prijelom i poslat im (ili donjet) taj fajl.
smarinovic is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.10.2010., 09:21   #63
Evo super prilika za probati Fototeku tko nije već - na kolektivi imaju 65% popusta...

http://hr.kolektiva.net/
whynot is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.12.2010., 00:35   #64
pomoc molim

imam 50slika u onom drugom po velicini formatu (ne najmanji nego jedan veci)
di da nadjem album na ljepljenje u koji bi mogle stat po dvije slike na stranicu a ne samo jedna, ili ajde neka i jedna po stranici ali da je na ljepljenje (ne umetanje) i povoljan?
hvala.
__________________
run 4 ur life
Lilit is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.12.2010., 06:18   #65
nice..thank you!!
kiran1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.01.2011., 10:55   #66
Quote:
smarinovic kaže: Pogledaj post
U Dalmacija papiru rade albume po narudzbi, te fotoknjige:

http://www.foto-albumi.com/

Narucio sam nekidan jedan album, sutra ce biti gotov, pa vam mogu javiti dojmove ako koga interesira.
Mene zanima - kako je to izašlo?
jawahell is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.03.2011., 21:27   #67
Pozdrav!

Već dulje vrijeme tražim "specifičan" album (valjda ga nisam "izmislio"), ali ne uspjevam, pa kad sam naletio na ovu temu, htio sam to iskoristiti. Tražim album 15x10 (VxŠ), tvrde, jednobojne (najrađe crne) korice bez nekih gluposti po sebi kapacitet za nekakvih 40 - 50 slika. Eto, ako netko zna gdje u ZG nabaviti takav album i koliko bi koštao, neka javi. Nisam iz ZG, pa me nemojte sad slat u Dubravu, Novi Zagreb, Špansko, jer najčešće to što obavljam je u centru grada.

Hvala!
Colinho29 is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.05.2011., 17:05   #68
Tražim povoljni veliki album za slike, 500 kom.

Da nije baš neki turbo kineski pa da mu stranice otpadnu nakon dva listanja...
Prije godinu dana imao je Getro jako lijepe velike, čak je i dezen bio ok,5 slika po stranici je išlo, i to za neke sitne novce (80-tak kn),al više nemaju...


Jel netko vidio gdje? Da ne propješačim sad pola Zg.
Fizicara is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.05.2011., 23:03   #69
dm, ali su dezeni... kako kome
chuspy is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.05.2011., 19:55   #70
dm kažeš...ajd skonut ću do tamo, možda nađem nešto
Fizicara is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.08.2011., 22:55   #71
malo podižem temu, večer svima! i help!!!
registrirala sam se na ipokloni.com i sad kao trebam dobiti free knjižicu,ali kako????
na mail sam dobila obavijest samo stisnite vašu košaricu i upišite kod a kako da slike metnem unutra??
kliknem na košaricu piše da je prazna-naravno kad nema slika. tamo di mogu dodat fotke stavim jednu a ona mi se automatski poveća i jedina mi je opcija korak nazad a tad slike nestane
đizs, tko je tu lud........


edit: i koliko slika da uopće uploadam za tu fotoknjižicu??
__________________
neću potpis
m@m@ is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.08.2011., 11:21   #72
ne znam kako to ide tamo ali mi smo naručili knjigu od fotoknjiga iz poreča - ne mogu reći da sam oduševljen:
1. kasnili su mjesec dana (piše 14 dana po uplati za knjigu i dostava 18 kuna)
2. doplatio sam 5 kuna dostavu (već plaćeno u točki 1?? )
3. fotke su cmi cma - u stvari izgledaju kao da su ulijepljene a ne kao da je to stvarno knjiga, tek kad opipaš skužiš da je to sve isprint
4. kvaliteta fotki je ubij bože

Ovo zadnje se naravno manje vidi kad je fotka svijetlija i puna sitnih teksturica, ali ako imaš manji portret, katastrofa

Sve u svemu - pošto je bila na grupnoj kupnji 50 kuna, ja sam zadovoljan, ali ona puna cijena preko 100 kuna je puno previše. Eto mojih dojmova.
jawahell is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.09.2011., 22:16   #73
Jel postoji nešto tipa oni albumi gdje nisu postojali pretinci za svaku fotku nego se moglo staviti kakvu god hoćeš veličinu fotke? Htio bi nekaj da izgleda malo kreativnije, da mogu stavljati različite veličine fotki, da mogu ubacivati ulaznice, papiriće, kaj god mi padne na pamet.
Volunteer is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.09.2011., 12:42   #74
i ja imam pitanje za koje ne znam gdje da ga postavim pa cu pokusati ovdje
dakle imam prijateljicu koja se bavi fotografijom, amaterski ali jako to voli, pa bih joj htjela pokloniti knjigu njenih fotki (meni najdrazih) uz sto bih mozda napisala koji cictat, stih isl...
e sad stvar je u tome da bih htjela da ta knjiga izgleda kao prava knjiga nekog slavnog fotografa kupljena u knjizari, ako me razumijete, dakle tvrdi uvez koji bih sama 'ilustrirala' i napisala njeno ime i naslov kao da je izdala sama svoju knjigu , manjih dimenzija... ??? gdje i kako to napraviti tj da li je uopće moguce?

nisam nikada izradivala ove fotoknjige u tisku i dm-u pa ne znam kakve su te, ali zato pitam vas
Foxy lady is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.09.2011., 13:05   #75
Quote:
Foxy lady kaže: Pogledaj post
i ja imam pitanje za koje ne znam gdje da ga postavim pa cu pokusati ovdje
dakle imam prijateljicu koja se bavi fotografijom, amaterski ali jako to voli, pa bih joj htjela pokloniti knjigu njenih fotki (meni najdrazih) uz sto bih mozda napisala koji cictat, stih isl...
e sad stvar je u tome da bih htjela da ta knjiga izgleda kao prava knjiga nekog slavnog fotografa kupljena u knjizari, ako me razumijete, dakle tvrdi uvez koji bih sama 'ilustrirala' i napisala njeno ime i naslov kao da je izdala sama svoju knjigu , manjih dimenzija... ??? gdje i kako to napraviti tj da li je uopće moguce?

nisam nikada izradivala ove fotoknjige u tisku i dm-u pa ne znam kakve su te, ali zato pitam vas

http://www.blurb.com/ - bas to sto trazis. Ali... ove iz DMa isto nisu lose, sad imaju i neki foto papir, tvrde korice... sve u svemu i ne izgleda lose. U oba slucaja si skines njihov program, pa sama "dizajniras" sve ili koristis predloske.
Diagon Alley is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.09.2011., 13:55   #76
super hvala!
Foxy lady is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.09.2011., 14:33   #77
potpisujem Diagon - Blurbove su divne
Jedan moj prijatelj je radio knjigu o svojoj djeci - to je nešto najljepše što sam u životu vidjela, no dobro - dobar dio je i njegova zasluga jer ima i super fotke i super je izdizajnirao sve
__________________
Moj Zmajek je MPO beba :)

#nemrem
Francesca is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.12.2011., 20:37   #78
Da malo oživim i ja... jel bolje iz Tiska naručit foto knjigu ili iz ovog gore spomenutog Blurb-a?

kolko se čeka na blurb knjigu?
__________________
Capture every day. There will never be another like today.
angelus984 is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.06.2012., 16:35   #79
Quote:
Diagon Alley kaže: Pogledaj post
http://www.blurb.com/ - bas to sto trazis. Ali... ove iz DMa isto nisu lose, sad imaju i neki foto papir, tvrde korice... sve u svemu i ne izgleda lose. U oba slucaja si skines njihov program, pa sama "dizajniras" sve ili koristis predloske.
Ima li netko da opiše dojmove sa dm-ovim knjigama? Kako izgledaju korice na njima?

Meni malo ružno (kičasto, natrpano i jeftino) izgledaju one sa kojima se oni reklamiraju i zato oklijevam da ih uopće izradim kod njih. Djeluje mi da je Blurb bolji...

U ovoj recenziji piše da su korice dm knjige u sjajnom papiru pa bi me zanimalo da li je jako sjajan taj papir i kako to uopće djeluje

Da li je ljepši foto papir ili foto tisak? Imaju li možda u nekom dm-u izložene te knjige pa da mogu sama ocjeniti šta bi mi najviše odgovaralo?

Ah, koliko pitanja
Intuitivno želim blurb knjigu, ali sam ju već dizajnirala u dm programu pa se zato lomim
kachunchica is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.06.2012., 22:40   #80
Imaš izloženih knjiga u DM, pa si pogledaj kako to izgleda.
canons3is is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 17:19.