Natrag   Forum.hr > Društvo > Ženski kutak > Kokošinjac

Kokošinjac Nesuvisle i chaterske teme

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 22.01.2008., 16:10   #101
Jesi li se udala više,da ne čitam sve ove stranice
Pacificgirl is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.01.2008., 16:33   #102
Quote:
AFRODITA69 kaže: Pogledaj post
pa to je demir!!!!! ili samo slici???
čuj, ima samo tri slike na profilu, ne možeš ga falit!
bimbi is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.01.2008., 19:11   #103
NISAM JOS...prvo trebamo imati dateove.samo neznam jel bolje svi skupa onako ili s jednim po jednim...al ovaj 52 od kako ga skuzih vise ni glasa da pusti...misim da cu ja sacekati izlet pa da sve ja njih vidim na licu mesta..-ove preko veze,he he...za njih bar znam kud spadaju..pa k vragu od 3 grada/mjesta,jedan bu mi se dopal!!!!
AFRODITA69 is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.01.2008., 23:42   #104
ak ne, sigurno će bit još onih koji bi te šetkali
__________________
U Hrvatskoj komunistička partija još uvijek djeluje, samo pod drugim imenom - socijaldemokratska partija.
j.a. is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.01.2008., 19:07   #105
pa setkanje je najljepsi dio..a znas koliko mjesta imam za setkati..pocevsi od bg...ima da mi nogu otpadne.od setkanja dakako.nece hrvati da me setkaju..netko mora.da se ne 'zakocim cjela'od mirovanja,he he...
AFRODITA69 is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.01.2008., 19:45   #106
pri dejtanju balkanskih orlova predlazemo primjenjivanje pravila obrnutog pravilu proksimiteta. naime, sto je ispalitelj govana dalje, to je manje vjerojatno da ce, ukoliko dodje do sranja, pogoditi metu, a istovremeno meta ima dosta prednosti za bijeg.
__________________
shit happens.
jato_vrana is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.01.2008., 19:59   #107
ha ha ha...vrana sad si me nasmijao.

nego,bimbi-dala se ja u potragu za risteskim(52)..he he..i nasla ja neke napise o njemu ali sliku ne.ima drugih risteskih al nisu to on...a mozda on uopce nije taj risteski..mozda je tako bzvz uzeo ime zato i duzi sa slikom...he he he...
AFRODITA69 is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.02.2008., 20:03   #108
Afro ti stavrno nemaš granica od ljubavi, i potpis ti je sad na makedonskom i lokacija i sva si obojana mak. zastavom....
gottawa is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.02.2008., 21:44   #109
izvlacim ovo iz naftalina...ali uso jedan Tose (ne pricam sad o pjevacu pokojnom,da nebi neko mislio)
u moju glavu nedavno...pa se mkd tradicija nastavlja,hehehe...kud bas tose..pa jos su se znali...al usporedo s njim je i jedan Beogradan...ja sam fakat za bratsvo i jedinstvo...
AFRODITA69 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 08:30.