Natrag   Forum.hr > Društvo > Roditelji i djeca > Oprema

Oprema Sve što nam treba (i ne treba, ali želimo :hekla:)

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 02.04.2008., 12:36   #21
i mi smo nedavno dobili SPUŽVASTE puzle za rođendan, ali su završile u smeću. mislim da je nedavno bio nekakav članak u novinama o štetnosti tih puzli. navodno imaju otrovnih sastojaka.
lana74 is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.04.2008., 20:21   #22
Meni je mali zubima čupao komadiće tih puzli pa sam ih uklonila.
arenx is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.04.2008., 12:27   #23
imala sam i ja Puzzle, ali moji se klinci nisu nikad htjeli igrat sa njima, više sam se ja igrala stajale su na podu kao ukras, ni jednom nisu sjeli na njih. To je ovisno o djetetu.
Ženo božja is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.04.2008., 14:23   #24
imali ih i mi pola su dijelova onih iz sredine kaj se vade pogubili, pola sazvakali
i na kraju smo ih bacili
kad su mali to uopće nije za njih, jer je njima fora biti svugdje okolo a ne da sjede na njima, a kad su stariji onda ih više uopće ne zanima...
magaly is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.08.2008., 15:11   #25
zeljela bi kupiti puzzle, ali manje (!)
gdje ih mogu naci? znam da ih je bilo u metrou, intersparu, tl-u.. ali naglasak je na bilo , dakle.. gdje ih sada sigurno ima (neda mi se vozati uokolo)? da li ih je netko primjetio nedavno negdje?

velike mi se ne svidjaju. zelim bas male.
da nebi bilo,.. "ma velike su ti bolje"...
__________________
U izradi
Leonee is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.08.2008., 15:22   #26
Quote:
Leonee kaže: Pogledaj post
velike mi se ne svidjaju. zelim bas male.


đizs,koji argument
pink5 is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.08.2008., 15:29   #27
a da mi ne krenete.. ma kupi se veeelikeee.. one su ti suuupeeerrr...
ja ocu male. tocka. amen.


i sta fali argumentu "ljepse su"
__________________
U izradi
Leonee is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.08.2008., 15:58   #28
Ja imam te manje..a baš bi htjela veće jer mi se mali okrene jednom i pol i već je na podu...

Ove male sam uzela u Toweru u Semeraru.... paket 80kn... a kad sam čula da su veće jeftinije ubit sam se htjela....
Čokolada07 is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.08.2008., 16:01   #29
Quote:
Leonee kaže: Pogledaj post
a da mi ne krenete.. ma kupi se veeelikeee.. one su ti suuupeeerrr...
ja ocu male. tocka. amen.


i sta fali argumentu "ljepse su"

Poklonim ti ja manje. Stalno je vadio te sitne komadiće pa sam odustala od njih, a veće je savijao i bacao i najmanje je bio na njima.
ksenija_2 is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.08.2008., 16:09   #30
koje sitne komadice? te male su cca 10-15cmx10-15cm...?..
__________________
U izradi
Leonee is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.08.2008., 16:10   #31
Quote:
Čokolada07 kaže: Pogledaj post
Ja imam te manje..a baš bi htjela veće jer mi se mali okrene jednom i pol i već je na podu...

Ove male sam uzela u Toweru u Semeraru.... paket 80kn... a kad sam čula da su veće jeftinije ubit sam se htjela....
ne kuzim.. okrene se jednom i pol i vec je na podu
ja sam u zg-u.. daleko mi je tower
__________________
U izradi
Leonee is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.08.2008., 16:48   #32
Quote:
Leonee kaže: Pogledaj post
ne kuzim.. okrene se jednom i pol i vec je na podu
ja sam u zg-u.. daleko mi je tower
Šta ne kužiš...

Te puzzle su cca 1 m2 i on ode s njih za čas jer se okreće ko lud... a sa većih ne bi mogao tako lako pobjeć..a ovako ga svako malo vraćam nazad na puzzle
Čokolada07 is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.08.2008., 17:29   #33
a to..
pa shvatila sam da se okrene oko svoje osi pa je na podu?!.. .. sad sam sfatila..
__________________
U izradi
Leonee is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.08.2008., 23:17   #34
I mi smo nabavili puzzle sa slovima ima več dosta vrimena,kada je Roko počeo više vrimena provoditi na podu,iako imamo parket,dobro su nam došle jer mu je mekše za sidit a i zanimljivije mu je puzati i valjati se po njima nego po golom parketu.Sada ih je več počeo rastavljati i izvlačiti slova,tako da mu služe i za igru!
__________________
13.09.2007. Roko,Roko!
*Mistique* is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.08.2008., 08:25   #35
Meni to nist sluzilo nije
Sjeo bi na to i poceo ih lomit ,savijat vadit jednu iz druge i bacat okolo a one sa slovima u sredini sve izvadio i pobaco!Ma nist mi nisu posluzile!Zahebano djete i eto!
__________________
Jel bas moras da dises dok sam nervozna !!!?HA!??
mafri is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.08.2008., 11:35   #36
Quote:
mafri kaže: Pogledaj post
Meni to nist sluzilo nije
Sjeo bi na to i poceo ih lomit ,savijat vadit jednu iz druge i bacat okolo a one sa slovima u sredini sve izvadio i pobaco!Ma nist mi nisu posluzile!Zahebano djete i eto!
Da i do tle smo došli,savija,vadi i baca......
__________________
13.09.2007. Roko,Roko!
*Mistique* is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.08.2008., 14:34   #37
Quote:
Leonee kaže: Pogledaj post
zeljela bi kupiti puzzle, ali manje (!)
gdje ih mogu naci? znam da ih je bilo u metrou, intersparu, tl-u.. ali naglasak je na bilo , dakle.. gdje ih sada sigurno ima (neda mi se vozati uokolo)? da li ih je netko primjetio nedavno negdje?

velike mi se ne svidjaju. zelim bas male.
da nebi bilo,.. "ma velike su ti bolje"...
ja sam ih zadnje vidjela u Getrou u Zadru, prije cca mjesec dana, poslije nisam gledala više, pa ne znam da li ih ima još
e sad, ne znam koliko ti se da vozat toliko okolo (ili usput kad ideš na godišnji)

a te male imaju stvarno male dijelove i ja se ne bih usudila dat ih maloj
osim što imaš velike šanse da ugura u usta taj komadić, kad ih raščupa i razvali posvuda - ispast će da ti se velike ipak sviđaju, jer ih složiš u tri poteza, a i lakše ih opereš i prebrišeš
foresst is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.08.2008., 14:40   #38
Quote:
Leonee kaže: Pogledaj post
koje sitne komadice? te male su cca 10-15cmx10-15cm...?..
e, ali svaka ta puzlica od 15x15 cm ima u sebi neko slovo ili broj ili već nešto što se da izvaditi.. sad zamisli iz tako malog npr. slova P još ovaj dio koji se vadi koliki je. o tim malim komadićima se priča
foresst is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.08.2008., 16:58   #39
Leonee, kupi ti koje hoćeš ali moja preporuka su velike iz dva razloga. već su ti cure rekle... malih moraš kupiti nekoliko paketa da bi imalo smisla jer kad posložiš jedan paket onda je to premalo prostora za njihovo manevriranje a morat ćeš jako paziti na sitne komadiće koji se nalaze unutar tih slova ili brojeva. a tek kad skuži da ih može rastavljati... onda ćeš ih po cijeli dan samo sastavljati
__________________
#timBabyLasagna
stella24 is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.08.2008., 21:36   #40
Kupili smo velike

Slova. U tl-u. 2 paketa predobre su
No... Smrde da me sada glava boli od snjofanja istih cijeli dan.. Bojim se kako je princu.. .. Evo ne zeli zaspati, dreci I dreci..mozda je od njih.. ..
Ugl, bacila sam polovicu u vesmasinu.. Daj Boze da taj smrad nestane ..
(Btw, od obicnog pranja/tusiranja jos uvijek smrde)

Eko!
__________________
U izradi
Leonee is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 13:49.