Natrag   Forum.hr > Društvo > Roditelji i djeca > Oprema

Oprema Sve što nam treba (i ne treba, ali želimo :hekla:)

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 25.10.2015., 09:06   #361
Da li je netko imao Chiccov viber i kakav je u praksi ?



Dođe 699 kn ali imam bon za popust iz dm-a od 20 % pa na kraju cijena i nije tako strašna
Afro-dita is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.11.2015., 13:12   #362
mi imamo freeon viper, i odusevljeni smo s njim. imamo jos 2 (ukljucujuci chicco) i niti jedan nam nije dobar kao ovaj. dio za vezanje je sirok, bebu ne steze, ljulja se kad beba skace i fora su igracke.
__________________
Prihvati svaku stresnu situaciju kao pas... Ako to ne možeš pojesti ili se s time poigrati, popišaj se na to i kreni dalje...
piva007 is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.12.2015., 21:46   #363
Da li tko prodaje taj viper freeon??
lina1li is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.02.2018., 21:21   #364
Ima netko Tiny Love Rocker Napper ležaljku?
Ovu točnije https://images-na.ssl-images-amazon....L._SL1500_.jpg

Ako da, jel ovo crveno na rubu nečem služi? Jako me to muči, a nitko ne zna
Snow Fairy is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.02.2018., 21:39   #365
Quote:
Snow Fairy kaže: Pogledaj post
Ima netko Tiny Love Rocker Napper ležaljku?
Ovu točnije https://images-na.ssl-images-amazon....L._SL1500_.jpg

Ako da, jel ovo crveno na rubu nečem služi? Jako me to muči, a nitko ne zna
Ja bih rekla da se za to mogu zakačiti igračke ili duda.

Edit: dobro sam mislila.

https://www.google.hr/search?q=tiny+...NhgeTeiqwKNAM:
Cepin40 is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.02.2018., 12:55   #366
Ne otvara mi link s mobitela

Al thx, ne bi mi to palo na pamet
Snow Fairy is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.02.2018., 13:45   #367
Quote:
Snow Fairy kaže: Pogledaj post
Ne otvara mi link s mobitela

Al thx, ne bi mi to palo na pamet
Ja sam s mobitela linkala pa ti mozda nece otvoriti niti na desktopu (meni normalno otvara). Malo cudno da to u uputama nisu napisali.
Cepin40 is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.02.2018., 14:17   #368
Otvorilo mi

Da, nema u uputama ništa, baš sam bila neki dan sve pretražila. Ajd riješila si misterij, živjela
Snow Fairy is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.06.2018., 12:37   #369
Jel ima netko iskustva s bouncerom iz Ikee? https://www.ikea.com/hr/hr/catalog/products/50167969/

Možda usporedba s Baby Bjornom?

Usporedba Baby Bjorn i Nuna Leaf?

I jel one električno/baterijski pogonjene vibracije, njihanje itd. imaju ikakvog smisla?
Mushmula is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.11.2019., 14:39   #370
Koja je razlika između babybjorn bouncer i bliss?
Wellisia is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.11.2019., 19:30   #371
Quote:
Wellisia kaže: Pogledaj post
Koja je razlika između babybjorn bouncer i bliss?
Pa bliss je Babybjorn bouncer
Loth_lorien is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.11.2019., 19:42   #372
Sad vidim da sam napisala glupost znaci bliss i balance

https://www.babycenter.hr/babybjorn-...1a-860906.html

I

https://www.babycenter.hr/babybjorn-...84-482424.html
Wellisia is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.11.2019., 19:55   #373
Samo u boji i dezenu.
Loth_lorien is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.11.2019., 19:58   #374
Puno hvala! Jer vidim da su sve spec. iste, do iste dobi, iste kilaže se koriste... jedino nisam pogledala veličinu same ležaljke. Mislila sam da su drugačiji materijal a pamuk su obje...
Wellisia is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.01.2020., 16:31   #375
Amerikanci su izglasali zakon kojim zabranjuju rock and play vipere jer su zabilježeni smrtni slučajevi beba koje su zaspale u njima, Fisher Price su prvi povukli iz prodaje, a sad će i sve druge jer je nagib kod nekih prevelik i za budno stanje bebe, glave su im teške pa padaju naprijed i zatvaraju dišni put.
hamova is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.01.2020., 09:24   #376
Isto kao s autosjedalicama i kolicima... Ali unatoč upozorenjima ljudi ne slušaju i ignoriraju dok se ne opeku na vlastitoj koži, a onda je prekasno
Na žalost pošto je profit ispred svega, dio bude povučen/redizajniran, dio ne, a dobar dio se krivo i prerano koristi unatoč tome što je ok za stariju djecu.
tiluriumm is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.01.2020., 12:50   #377
Koliko se ja sjećam, čitao sam da se Fischer Price žalio i nije bio sretan što mora povući sve te vipere jer nije bio problem u njima nego neodgovornim roditeljima jer su se gušenja ili ozljede događale kad su se djeca okrenula na trbuh ili ispala van zato jer nisu bila vezana sukladno uputama o sigurnom korištenju vipera.
O tom zakonu o zabrani nisam nikad čuo, imaš neki link?
KrekeriJabuke is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.01.2020., 14:00   #378
O tome se u listopadu samo pisalo kao o preporuci. Svuda stoje preporuke da djeca ne smiju u viperima spavati i da su samo za igru, naravno i da moraju biti vezana i da nije preporučljivo da su u njima dulje od 15 minuta. A onda opet naletiš, joj evo spava u njihaljci već dva sata, jedino tu hoće. Isto tako hrpa ih je prestrašno položena i nakošena i nepravilna i ne bi uopće u njima smjela biti djeca prije posjedanja, a nakon 6-10 mjeseci kad se posjednu uglavnom ih je nemoguće svezati u njih jer su previše pokretni i ne žele mirovati u ljuljačkama nego puzati. Isto vrijedi i za jaja koja nisu nosiljke niti sjedalo za kolica i adapteri služe za lakši transfer autosjedalice od stana do auta, pa svejedno mame prešetavaju djecu u jajima jer je "košara teška, a sportsko s nultim položajem veliko i nezgrapno". Ljudi ne žele postupat onako kako bi trebalo jer nije praktično, a proizvođačima paše, ograde se uputstvima i dalje nisu njihova posla. Da ne govorimo da viperi, ljuljačke i sve slične njihaljke nisu namjenjene da budu zamjena za vrtić dok se nešto obavi ali eto, djeca se umire i roditelji odu svojim poslom, a izgubiti pojam o vremenu je prelako ako utihnu.
tiluriumm is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.01.2020., 14:09   #379
Ovo su sve nove informacije za mene, pojma nisam imala... pa da pitam - da li je babybjorn bouncer u najnižem položaju dovoljno nizak za dijete od dva mjeseca?
Wellisia is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.01.2020., 15:31   #380
Quote:
Wellisia kaže: Pogledaj post
Ovo su sve nove informacije za mene, pojma nisam imala... pa da pitam - da li je babybjorn bouncer u najnižem položaju dovoljno nizak za dijete od dva mjeseca?
Trebao bi biti po slikama

ali beba od 2 mj nemre nikam, šta fali podu ili kauču? :ne znam:
__________________
Moj Zmajek je MPO beba :)

#nemrem
Francesca is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 00:10.