Natrag   Forum.hr > Društvo > Ženski kutak > Kokošinjac

Kokošinjac Nesuvisle i chaterske teme

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 15.12.2004., 11:05   #1
"Nemoj me zvat vise"... decko mi prati mob!!!!

E, vak, pitanjce za vas babe

Dakle, bas danas dobih poruku takve vrste (vidljivo u naslovu) od kolegice s posla, zamisli, posla, e. Ono, kava dnevno, nis posebno, zapalis koju pljugu kroz dan i to je to. Tako rec nis izmedju nas iako je zgodna, frlo.

Mozda ja nisam normalan, al ne mogu se nacuditi takvom ponasanju, mislim, hallo, koji kua??

Ste imale takvih iskustava ili ih prozivljavate i danas da doticni gospon, decec, kreten ili idiot (sto cesto cujem u zadnje vrijeme) prati kaj se na vasem mobu dogadja...tko vas zove, salje sms-ove i, naravno, koga vi zovete, ha? I zakaj si to dopustate, ako je tak?
__________________
Everyday same shit!
Dadek is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.12.2004., 11:21   #2
pa koji ***** joj imas slat poruku kad vec radis s njom i vidis ju vise neg njezin decko. ono zele to vrijeme sto su zajedno provesti kvalitetno i za to im sigurno ne treba neka tvoja poruka!
__________________
TOO STUPID FOR BUSINESS, TOO UGLY FOR LOVE
Buddy is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.12.2004., 11:26   #3
Quote:
Buddy kaže:
pa koji ***** joj imas slat poruku kad vec radis s njom i vidis ju vise neg njezin decko. ono zele to vrijeme sto su zajedno provesti kvalitetno i za to im sigurno ne treba neka tvoja poruka!

Bezveze. Znam takav jedan par. I nije mi jasno. Jebiga, dečko se osjeća nižim od nje i to je to. Opet samopouzdanje
__________________
Potrudite se da dobijete ono što volite, jer će vas inače prisiliti da volite ono što dobijete
funkster is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.12.2004., 11:28   #4
Temu na ŽK! Brzo.
 
Odgovori s citatom
Old 15.12.2004., 11:31   #5
Ajme to se meni jedanput desilo... Poslala mi frendica poruku da je u gradu i ja sam sasvim slucajno odgovor poslala frendu koji je vec brdo godina u vezi... Kada smo se vidjeli na kavi mi je rekao da mu je cura kada je dosla doma isla provjerit mob i pocitala poruku te je odmah izbrisala (on nije ni vidio poruku)... I odmah nastala frka oko toga (predpostavljala je da ju vara sa mnom)... Na svu moju srecu nekako se sve to rijesilo... I sad je sve ok.... Ali zbog moje nepaznje skoro sam si navukla ljutitu neprijateljicu na vrat....
Sta se tice tvog pitanja:
Ja svoj mob ne dam u ruke nikome jer ne zelim da mi ljudi citaju poruke i gledaju koga ja to zovem ili tako nesto slicno... Desilo mi se par puta da mi je mob zavrsio u krivim rukama i odmah "Tko ti je t? Zasto se stalno dopisujete?" I od tad lijpo brisem svaku poruku kou sam dobila ili poslala... I naravno listu poziva... Jer se nikad ne zna....
__________________
„Budite oprezni. Nemojte nikog da povredite. Ljubavne rane ostaju najdublje urezane u duši. I nemojte da vam literatura zameni ljubav. I literatura je opasna. Život se ne može zameniti ničim.” - Danilo Kiš
Amidala is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.12.2004., 11:31   #6
Re: "Nemoj me zvat vise"... decko mi prati mob!!!!

Quote:
Dadek kaže:
E, vak, pitanjce za vas babe

Dakle, bas danas dobih poruku takve vrste (vidljivo u naslovu) od kolegice s posla, zamisli, posla, e. Ono, kava dnevno, nis posebno, zapalis koju pljugu kroz dan i to je to. Tako rec nis izmedju nas iako je zgodna, frlo.
a ti izvan radnog vremena čisto onako zoveš na mob kolegicu s posla, zamisli, posla, e
__________________
Some things in life are bad, they can really make you mad. Other things just make you swear and curse...
placebo is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.12.2004., 11:37   #7
ova tema je zapravo vrlo jednostavna:
- ti bi kolegicu rado mrknuo
- njezin momak je svjestan toga da bi je ti radno mrknuo
- tebi sad ide na živce što ti on otežava posao
__________________
Some things in life are bad, they can really make you mad. Other things just make you swear and curse...
placebo is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.12.2004., 11:39   #8
Quote:
placebo kaže:
ova tema je zapravo vrlo jednostavna:
- ti bi kolegicu rado mrknuo
- njezin momak je svjestan toga da bi je ti radno mrknuo
- tebi sad ide na živce što ti on otežava posao
__________________
„Budite oprezni. Nemojte nikog da povredite. Ljubavne rane ostaju najdublje urezane u duši. I nemojte da vam literatura zameni ljubav. I literatura je opasna. Život se ne može zameniti ničim.” - Danilo Kiš
Amidala is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.12.2004., 11:39   #9
Quote:
placebo kaže:
ova tema je zapravo vrlo jednostavna:
- ti bi kolegicu rado mrknuo
- njezin momak je svjestan toga da bi je ti radno mrknuo
- tebi sad ide na živce što ti on otežava posao

E, jebi ga.
A mogli smo imati 5-6 stranica o tome kako žene uooooopće ne gledaju muškima mobitele.
 
Odgovori s citatom
Old 15.12.2004., 11:42   #10
mwm gledaju i one... Isprobano na mojoj vlastitoj kozi (procitaj moj prvi post u temi)
__________________
„Budite oprezni. Nemojte nikog da povredite. Ljubavne rane ostaju najdublje urezane u duši. I nemojte da vam literatura zameni ljubav. I literatura je opasna. Život se ne može zameniti ničim.” - Danilo Kiš
Amidala is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.12.2004., 11:42   #11
Pogledajmo ovaj problem s pravnog aspekta.
Naime, Ustav RH garantira tajnost dopisivanja. Istina, taj isti Ustav (kao i ZKP) predviđa situacije kojima se izuzima ova tajnost dopisivanja u nekim, taksativno navedenim slučajevima. Međutim, ne i u ovom.
Iz svega proizlazi da je on nezakonito pribavljenim sredstvima pokušao dezavuirati svoju vlastitu ženu te joj time nanio znatnu duhovnu bol.
Iz svega proizlazi da ti nju možeš nesmetano jebavati a on njezine poruke do kojih je došao na, gore spomenuti, nezakoniti način, ne može upotrebljavati kao argumente u svoj prilog.
__________________
Rezime
prometej is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.12.2004., 11:46   #12
Quote:
Buddy kaže:
pa koji ***** joj imas slat poruku kad vec radis s njom i vidis ju vise neg njezin decko. ono zele to vrijeme sto su zajedno provesti kvalitetno i za to im sigurno ne treba neka tvoja poruka!
A jeate, cura ni na poslu par dana, javila se iz bolnice pa reko da pitak kak je, no big deal, kad ono, odjeb, heh.
__________________
Everyday same shit!
Dadek is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.12.2004., 11:47   #13
Quote:
Bilmidala kaže:
mwm gledaju i one... Isprobano na mojoj vlastitoj kozi (procitaj moj prvi post u temi)
Znam, ali malo koja će priznat.
 
Odgovori s citatom
Old 15.12.2004., 11:48   #14
Re: Re: "Nemoj me zvat vise"... decko mi prati mob!!!!

Quote:
placebo kaže:
a ti izvan radnog vremena čisto onako zoveš na mob kolegicu s posla, zamisli, posla, e
..radno vrijeme, radno, e..
__________________
Everyday same shit!
Dadek is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.12.2004., 11:50   #15
Ček malo jebote. Ako žena ima dečka/muža jel to znači da se ne smije ni s jednim drugim dječakom upoznat? Da mora zatvorit krug prijatelja?
__________________
Potrudite se da dobijete ono što volite, jer će vas inače prisiliti da volite ono što dobijete
funkster is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.12.2004., 11:54   #16
Quote:
placebo kaže:
ova tema je zapravo vrlo jednostavna:
- ti bi kolegicu rado mrknuo
- njezin momak je svjestan toga da bi je ti radno mrknuo
- tebi sad ide na živce što ti on otežava posao
- ja bih kolegicu rado mrknuo - istina
- njezin momak je ljubomorni kreten
- ne ide mi na zivce sto mi otezava posao jer od tog posla nebu nis, vec cinjenica da joj on brani da komunicira sa drugim ljudima, istina, muskima. papak
__________________
Everyday same shit!
Dadek is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.12.2004., 11:58   #17
Quote:
Ček malo jebote. Ako žena ima dečka/muža jel to znači da se ne smije ni s jednim drugim dječakom upoznat? Da mora zatvorit krug prijatelja?
no jasta...
finito,over,tschus leben. maramu na glavu, pogled na pod, i da hoda dva metra iza mene dok nosi pune vrece hrane iz getroa i ja cesem jaja i pozdravljam druge barabe okolo "oh, djes ljudino...."
__________________
TOO STUPID FOR BUSINESS, TOO UGLY FOR LOVE
Buddy is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.12.2004., 12:00   #18
Quote:
Buddy kaže:
no jasta...
finito,over,tschus leben. maramu na glavu, pogled na pod, i da hoda dva metra iza mene dok nosi pune vrece hrane iz getroa i ja cesem jaja i pozdravljam druge barabe okolo "oh, djes ljudino...."
Ovo sam shvatio ko zajebanciju, nema mi druge Ali pogledaj sad logiku. Imaš ženu koja je zgodna. Svi bi ju htjeli poševit. Jel ti sad misliš da bi to spriječio ako bi ju kontrolirao i zabranjivao joj neke stvari?
Bilo bi samo još gore, a ako se hoće ševit sa ostalima, ševit će se, bez obzira na stanje u državi
__________________
Potrudite se da dobijete ono što volite, jer će vas inače prisiliti da volite ono što dobijete
funkster is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.12.2004., 12:03   #19
Quote:
funkster kaže:
Ček malo jebote. Ako žena ima dečka/muža jel to znači da se ne smije ni s jednim drugim dječakom upoznat? Da mora zatvorit krug prijatelja?
Eee, to je najzalosnije u cijeloj prici. Dobro, ovo je kolegica, dobra kolegica , ali moja je najbolja frendica zbog slicnog ponasanja sadasnjeg decka, druzenje sa ljudima smanjila za, kak sama veli, bar 80 %, cak i sa mnom.

Kam to vodi? Na pivu?
__________________
Everyday same shit!
Dadek is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.12.2004., 12:06   #20
Quote:
Dadek kaže:
Eee, to je najzalosnije u cijeloj prici. Dobro, ovo je kolegica, dobra kolegica , ali moja je najbolja frendica zbog slicnog ponasanja sadasnjeg decka, druzenje sa ljudima smanjila za, kak sama veli, bar 80 %, cak i sa mnom.

Kam to vodi? Na pivu?
To su po meni totalne gluposti. Ne možeš se borit protiv toga i samo situcaiju pogoršavaš time ako se tako ponašaš.
Oke, ti si ju htio pojebat i kaj sad? Ne mora značit da će ti dat pičke Ako hoće dat će ti na radnom mjestu dok joj dečko ne zna U tome je bit.
__________________
Potrudite se da dobijete ono što volite, jer će vas inače prisiliti da volite ono što dobijete
funkster is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 18:09.