Natrag   Forum.hr > Društvo > Ženski kutak

Ženski kutak Mi smo babe. Otpor je đžabe.
Podforumi: Kokošinjac, Slikovnica

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 18.02.2018., 21:09   #2801
e. fala.
Stella PoP is offline  
Old 18.02.2018., 23:26   #2802
Pogledao maloprije The Shape of Water. Šta dobar marketing radi, samo ću to reć.
__________________
The quality of life is being impoverished
We embrace the rash degradation of knowledge and critical thought
Idiomatic is offline  
Old 19.02.2018., 09:00   #2803
Quote:
Inanna kaže: Pogledaj post
El Laberinto del Fauno je remek djelo, El Espinazo del Diablo također. .
Hehe totalno te zamišljam "el laberinto del fauno es fantastico, guillermo es genius. No quiero mas ablar con ustes, maladita ignorantes"

Što pogledah neki dan, Putnici na Cinestartv. Chris Pratt, JLaw. Bezveze film. No, svi oni jebeno promoviraju svoje filmove. Svi ih vole, svima su duhoviti.. (osim De Nira, njega boli k..), i uostalom za to su plaćeni. Čini ti se "mogao biti dobar film", a ono drek, ali da ga ne popljujem totalno, skroz je gledljiv uz peglanje dok recimo 50 nijansi nije ni to.
pipi21 is offline  
Old 19.02.2018., 09:12   #2804
Quote:
Idiomatic kaže: Pogledaj post
Pogledao maloprije The Shape of Water. Šta dobar marketing radi, samo ću to reć.
ok, ovo mi je ono zadnje što je prevagnulo
__________________
Men have two emotions: Hungry and Horny. If you see him without an erection, make him a sandwich.
Pješčani sat is offline  
Old 19.02.2018., 21:17   #2805
Quote:
Pješčani sat kaže: Pogledaj post
ok, ovo mi je ono zadnje što je prevagnulo
Pogledaj Cold Skin, strašno podcjenjen film iz prošle godine.
__________________
The quality of life is being impoverished
We embrace the rash degradation of knowledge and critical thought
Idiomatic is offline  
Old 20.02.2018., 00:12   #2806
Ja bi preporučila izvođače ako može.

Prvi je Lamb s pjesmom i spotom Wise Enough.

Druga je Fka Twigs, jedna od meni najdražih osoba na glazbenoj sceni. Osvojila me pjesmom i spotom Papi Pacify.
__________________
Njegovi udovi su godišnja doba, njegovi zglobovi mjeseci i polumjeseci, njegova stopala dani i noći, njegove kosti su zvijezde, njegovo meso su oblaci.

BBast is offline  
Old 20.02.2018., 00:25   #2807
Meni je ovo trenutno na vrhu liste
https://www.youtube.com/watch?v=5kcmui5Eh6k

__________________
Monkeys are really the end of the line in the pet world. I think when you're at the monkey level of pet ownership, have a kid. I mean, come on. I mean, you're so close. If you need a pet that can roller skate and smoke cigars, it's time to think about a family
Velo C. Raptor is offline  
Old 20.02.2018., 16:10   #2808
Knjiga The Power od Naomi Alderman.
__________________
Delay is the deadliest form of denial.

"If you are going through hell, keep going" ; W. Churchill
pussy galore is offline  
Old 20.02.2018., 16:28   #2809
Quote:
pussy galore kaže: Pogledaj post
Knjiga The Power od Naomi Alderman.
Bas gledam na Goodreadsu kako zene uglavnom daju 5 zvjezdica knjizi, a muskarci 2-3 zvjezdice
__________________
Monkeys are really the end of the line in the pet world. I think when you're at the monkey level of pet ownership, have a kid. I mean, come on. I mean, you're so close. If you need a pet that can roller skate and smoke cigars, it's time to think about a family
Velo C. Raptor is offline  
Old 20.02.2018., 16:53   #2810
Quote:
Velo C. Raptor kaže: Pogledaj post
Bas gledam na Goodreadsu kako zene uglavnom daju 5 zvjezdica knjizi, a muskarci 2-3 zvjezdice
Ne znam zasto?

Mozda nisu skontali knjigu?

Meni je dragi preporucio knjigu.
__________________
Delay is the deadliest form of denial.

"If you are going through hell, keep going" ; W. Churchill
pussy galore is offline  
Old 20.02.2018., 23:24   #2811
U hollywoodu je vidim nova moda. Jebanje s vodozemcima. Prvo shape of water sada i cold skin
__________________
Monkeys are really the end of the line in the pet world. I think when you're at the monkey level of pet ownership, have a kid. I mean, come on. I mean, you're so close. If you need a pet that can roller skate and smoke cigars, it's time to think about a family
Velo C. Raptor is offline  
Old 20.02.2018., 23:37   #2812
Fale mi filmovi kao što je bio Jurassic park, Mad Max, Umri muški, Smrtonosno oružje...

Eh kad sam već spomenuo par filmova s Melom. Neki dan sam poslušao telefonske razgovore s bivšom, za što je uvršten u listu nasilnika holivudskih... https://www.youtube.com/watch?v=ppGw...SoGJIpW8fP_DdH

Smatram da je lik kralj i dalje i da ga je zapala hladnokrvna manipulatorska kuja. Daleko od tog da nije malo divljak. Ali potpuno bezopasan, i daleko od bolesnika kao što su Woody Allen, Polanski, i onaj Švajnnešto, što je silovao sve moguće.
astor pec is offline  
Old 21.02.2018., 07:09   #2813
Neki dan sam gledala Scarface s Al Pacinom.
Koji glumac...

Quote:
astor pec kaže: Pogledaj post
Fale mi filmovi kao što je bio Jurassic park, Mad Max, Umri muški, Smrtonosno oružje...

Eh kad sam već spomenuo par filmova s Melom. Neki dan sam poslušao telefonske razgovore s bivšom, za što je uvršten u listu nasilnika holivudskih... https://www.youtube.com/watch?v=ppGw...SoGJIpW8fP_DdH

Smatram da je lik kralj i dalje i da ga je zapala hladnokrvna manipulatorska kuja. Daleko od tog da nije malo divljak. Ali potpuno bezopasan, i daleko od bolesnika kao što su Woody Allen, Polanski, i onaj Švajnnešto, što je silovao sve moguće.
Gibson voli popiti.
A kad popije voli vrijedjati Zidove.
Zato je trn u oku zidovskom lobiju.
usne boje mesa is offline  
Old 21.02.2018., 09:09   #2814
Quote:
astor pec kaže: Pogledaj post

Eh kad sam već spomenuo par filmova s Melom. Neki dan sam poslušao telefonske razgovore s bivšom, za što je uvršten u listu nasilnika holivudskih... https://www.youtube.com/watch?v=ppGw...SoGJIpW8fP_DdH
Wtf, koji sajko.
jopko_bopko is online now  
Old 21.02.2018., 16:19   #2815
Mela volim, odabijte

imali smo na forumu raspravu kad je ova snimka izašla
i da, smatram ga bezopasnim, ali vulgarnim
i dalje ga volim i kao glumca i kao redatelja

astor pec, jesi gledao get the Gringo? Opuštajuć, zabavan, u maniri 90-tih
Gzena is online now  
Old 21.02.2018., 16:21   #2816
Ricky Gervais ga je nekoliko puta tako obradio na Grammyjima da sam mislio da ce ga Mel spojiti s podom na pozornici
__________________
Monkeys are really the end of the line in the pet world. I think when you're at the monkey level of pet ownership, have a kid. I mean, come on. I mean, you're so close. If you need a pet that can roller skate and smoke cigars, it's time to think about a family
Velo C. Raptor is offline  
Old 21.02.2018., 17:17   #2817
misliš na Emmyje? ili Golden Globe?

Grammy je glazbena nagrada i nikad ju nije vodio Gervais


ricky mi inače ne sjeda, osim kad vodi neke američke dodjele
Gzena is online now  
Old 21.02.2018., 17:20   #2818
Emmy da... jebeno ga je zajebavao, vrijedi pogledati
__________________
Monkeys are really the end of the line in the pet world. I think when you're at the monkey level of pet ownership, have a kid. I mean, come on. I mean, you're so close. If you need a pet that can roller skate and smoke cigars, it's time to think about a family
Velo C. Raptor is offline  
Old 21.02.2018., 21:43   #2819
Quote:
Gzena kaže: Pogledaj post
astor pec, jesi gledao get the Gringo? Opuštajuć, zabavan, u maniri 90-tih
Jesam, dobar je film

One koje bi ja preporučio, a koji su ujedno možda čak i jedini vrhunski unazad nekoliko godina su;

Kis Uykusu
Nebraska
Force Majeure
Toni Erdmann
I, Daniel Blake
Amour
Jagten
Mandariinid
Svetat e golyam i spasenie debne otvsyakade Miki Manojlović

Sve je skoro europska kinematografija. Ne možete fulat, pogledajte zapravo sve

Valja spomenuti i Korejsku kinematografiju

Train to Busan, vrhunski tko voli zombije

Holivud je davno ošo u kurac.
astor pec is offline  
Old 22.02.2018., 08:33   #2820
Train to Busan je dosadnjikav.
__________________
Sit alone and celebrate good times of change Sit alone, annihilate all words of praise When it all seems to spell disaster...

"You all like climbing mountains, don't you?""I don't. I like smoking, drinking and ordering in restaurants."
Inanna is offline  
Zatvorena tema


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 11:32.