Natrag   Forum.hr > Društvo > Roditelji i djeca > Oprema

Oprema Sve što nam treba (i ne treba, ali želimo :hekla:)

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 31.08.2016., 15:31   #61
Quote:
proab kaže: Pogledaj post
Mm i ja samo zajednickim oblijepili knjige i informativku, biljeznice ne. Nije bilo ni priblizno traumaticno iskustvo kao rezuckanje slova za slovaricu
Nikad nisam dobila odgovor na mail koji sam poslala izdavacu u vezi s tim...
MMovca is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.08.2016., 15:37   #62
Quote:
MajaMama kaže: Pogledaj post
Nikad nisam dobila odgovor na mail koji sam poslala izdavacu u vezi s tim...
Tu slovaricu bi ja onog tko ju je zamislio natjerala da izreže , pa jedno....sto puta. Mislim da je to još veći horor od omota i tu nisam mogla odustati kao kod omatanja

Zahvalan pogled koji mi je uputila kolegica kojoj sam dala izrezanu slovaricu jer je bila kao nova ( nije falilo slova, pojma nemam koliko je i korištena)...e taj pogled zahvalnosti se ne može opisati. Žena ipak mora izrezati još jednu jer ima blizanke
nightfall is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.08.2016., 15:46   #63
Quote:
nightfall kaže: Pogledaj post
Tu slovaricu bi ja onog tko ju je zamislio natjerala da izreže , pa jedno....sto puta. Mislim da je to još veći horor od omota i tu nisam mogla odustati kao kod omatanja

Zahvalan pogled koji mi je uputila kolegica kojoj sam dala izrezanu slovaricu jer je bila kao nova ( nije falilo slova, pojma nemam koliko je i korištena)...e taj pogled zahvalnosti se ne može opisati. Žena ipak mora izrezati još jednu jer ima blizanke

Heeej, genijalna ideja. Bas cu pogledati je li cjelovita pa je dati nekomu.
MMovca is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.08.2016., 16:02   #64
Quote:
MajaMama kaže: Pogledaj post
Heeej, genijalna ideja. Bas cu pogledati je li cjelovita pa je dati nekomu.
Sam zahvalan pogled vrijedi više od tisuću riječi
nightfall is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.08.2016., 16:09   #65
Ja moju cuvam za juniora
proab is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.08.2016., 18:03   #66
Quote:
SummerNight kaže: Pogledaj post
mi smo morali imati crvene ali onda j ei bilo samo plavih i crvenih pa nije bio bed
mene je prošlu godinu ubila u pojam potraga za cisto bijelom majicom, krenula kasnije jer su rekli da se ništa ne kupuje prije pocetka škole jer se možda odluce za drugu boju....pol grada prošla i sve na njoj visi kao vrecurina...užas, na kraju našla u toj mani neku tanku ko cigaret papir da me je bilo strah svaki put kad sam ju stavljala u mašinu...al, eto sreca da je izdržala...

još da moram tražiti i crvene hlacice, grozno
tanita is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.08.2016., 18:08   #67
Quote:
plavi-safir kaže: Pogledaj post
Ja cu definitivno cekat prvo knjige

Poslano sa mog Lenovo A2010-a koristeći Tapatalk
sam pazi, onda bi se mogla naci u situaciji da baš onih koje tražiš nema
tanita is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.08.2016., 20:11   #68
Quote:
tanita kaže: Pogledaj post
sam pazi, onda bi se mogla naci u situaciji da baš onih koje tražiš nema
Mozda ih vec i sad nema :-(
Vidjet cu do kraja tjedna..

I nasi moraju imati bjele..
Nasla u h&m-u,kik-u i lonia..

A dolje trenirku..


Poslano sa mog Lenovo A2010-a koristeći Tapatalk
__________________
"Gledam te kako stojiš,ljubiš me i zvijezde brojiš,kako kažeš da su naše sve.."
plavi-safir is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.08.2016., 22:41   #69
Oprema za TZK

Probajte majice i ostalo naći u Decathlonu. Bijele majice su dobre, jeftine i od čistog pamuka. Drugo nismo trebali, ali mislim da bi se moglo naći (škicnite njihovu web stranicu).
MissAlgebra is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.09.2016., 08:26   #70
pa sta nema hm bijele majice? znam d auvijek kad trebamo crnu dobijemo i bijelu u kompletu
__________________
“I have nightmares about hell, where all I do is add up numbers and try to have conversations with people like you.”
SummerNight is online now  
Odgovori s citatom
Old 01.09.2016., 09:47   #71
Quote:
SummerNight kaže: Pogledaj post
pa sta nema hm bijele majice? znam d auvijek kad trebamo crnu dobijemo i bijelu u kompletu
Pa rekoh ima..
Ja kupila,crna i bjela

Poslano sa mog Lenovo A2010-a koristeći Tapatalk
__________________
"Gledam te kako stojiš,ljubiš me i zvijezde brojiš,kako kažeš da su naše sve.."
plavi-safir is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.09.2016., 10:10   #72
Quote:
MissAlgebra kaže: Pogledaj post
Probajte majice i ostalo naći u Decathlonu. Bijele majice su dobre, jeftine i od čistog pamuka. Drugo nismo trebali, ali mislim da bi se moglo naći (škicnite njihovu web stranicu).
tnx, decathlon mi je usput pa cu svratiti a, i cijene su cak i više neg o.k., ne pamtim kad sam zadnji put vidjela majicu za 15 kn a, da nije neko smece.

@Plavi safir,
bez brige, ima ih još (bar do pocetka škole), mi kupili prije par dana...
frka i nestašica omota (kao i sveg ostalog ) nastaje prvi dan škole, dosta ljudi ceka knjige da bi kupili omote po mjeri a, ducani, obzirom da su tu školu razvukli od ljeta, obicno narudžbe temelje na prodaji pa dovoljno ne naruce.
tanita is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.09.2016., 10:30   #73
Pozdrav svima,

ja ovo čitam i ne vjerujem. Kao da živimo u dvije različite države. Moja curica sad će u četvrti, ali za prvi razred trebala je:

-pisanke A za sve pisane predmete, s tim da ak smo za prirodu, vjeronauk i engleski kupili crtančice, nije bio problem. Jedino za hrvatski baš je morala biti pisanka A
-za matematiku bilježnica: matematika 1 i geometrija
ništa za tjelesni. Najvažnije je da curice nisu taj dan došle u haljinici. Učiteljica je rekla da se djeca ionako do 4. razreda ne znoje i da nema potrebe bacati novce na trenirke i sl. stvari za tjelesni.
-za likovni: drvene, flomastere, kolaž, ljepilo i škarice, tempere i vodene
-papuče nebitne, samo da je čisto
i to je to.
SUNČAN DAN is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.09.2016., 10:35   #74
Quote:
SUNČAN DAN kaže: Pogledaj post
Učiteljica je rekla da se djeca ionako do 4. razreda ne znoje i da nema potrebe bacati novce na trenirke i sl. stvari za tjelesni.
.
sve ok ali ovo je
moja mala bude mokra sva kad divljaju a nije odonih koji se jako znoje, ima klinca kojima majicu mozes cijediti na rockasima ili parku
__________________
“I have nightmares about hell, where all I do is add up numbers and try to have conversations with people like you.”
SummerNight is online now  
Odgovori s citatom
Old 01.09.2016., 10:43   #75
Quote:
SummerNight kaže: Pogledaj post
sve ok ali ovo je
moja mala bude mokra sva kad divljaju a nije odonih koji se jako znoje, ima klinca kojima majicu mozes cijediti na rockasima ili parku
Da kužim te, ali kako je već netko rekao sve ovisi o učitelju. U razredu moje kćer tjelesni je značio uvijek neku tematsku igru, da igraju svi. Ipak je to prvi razred i potiče se zajedništvo. Nije bilo ni divljanja, ni trčanja, nikad nije došla ni zamazana ni smrdljiva iz škole. Tek u trećem krenuli su sa "divljanjem", najviše graničar i nogomet za dečke, gumi-gumi je bio hit jedno vrijeme.

Naša škola ima takva pravila i mislim da je to super. Sad u četvrtom trebat ćemo bijele majice.
SUNČAN DAN is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.09.2016., 11:39   #76
neovisno dal se djeca znoje ili ne ja mislim da je ok presvlaciti se za tjelesni.
i jebote, kaj je tak tesko kupiti bijelu majcu? ima ih na svakom uglu.

ovo s crvenim hlacama jos mozda i je zahtjevno zabezveze, al bijela majca, dajte nemojte pretjerivati.
__________________
Ako postoji nešto što želimo promijeniti kod djeteta, trebamo vidjeti nije li to nešto što bismo prvo trebali promijeniti u nama samima
Monstera is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.09.2016., 11:44   #77
Quote:
proab kaže: Pogledaj post
Mm i ja samo zajednickim oblijepili knjige i informativku, biljeznice ne. Nije bilo ni priblizno traumaticno iskustvo kao rezuckanje slova za slovaricu
Ja sam isto rezuckala ta slova,ali naši to na kraju uopće nisu koristili
Išla mi je na živce ta koverta sa slovima koja se samo prosipala po torbi
Mi smo na kraju školske godine to morali vratiti.
Sad me ponovno čeka ta avantura sa mlađom curkom

Kod nas za tjelesni nije bitna boja majice,curice obično imaju tajice a dečki trenirku.
Škola nema dvorane pa tjelesni vježbaju u razredu,eventualno ak je lijepo vrijeme vani.
U razredu vježbaju kolute,hodanje na gredi,igraju indijanski nogomet i sl.
Vani igraju graničara i preskaču vijače.
__________________
Alfa Romeo 147
Alfa Romeo Giulietta
Victoria 08 is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.09.2016., 12:42   #78
Quote:
nosorog kaže: Pogledaj post
neovisno dal se djeca znoje ili ne ja mislim da je ok presvlaciti se za tjelesni.
i jebote, kaj je tak tesko kupiti bijelu majcu? ima ih na svakom uglu.

ovo s crvenim hlacama jos mozda i je zahtjevno zabezveze, al bijela majca, dajte nemojte pretjerivati.
Ali u prvom osnovne se igraju. To je igra tipa ide maca oko tebe, pokvareni telefon, stare košare... kaj bi se za to presvlačili?!


Prvi i drugi razred je igra!
SUNČAN DAN is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.09.2016., 13:01   #79
Quote:
SUNČAN DAN kaže: Pogledaj post
Ali u prvom osnovne se igraju. To je igra tipa ide maca oko tebe, pokvareni telefon, stare košare... kaj bi se za to presvlačili?!


Prvi i drugi razred je igra!
Nije u svakoj školi tako. Naši su igrali i rukomet i nogomet i košarku i radili s poligonima, štafetne igre, zagrijavanja klasična, trčanje... Kad nemaju dvoranu, igraju se u razredu ili vani.
MMovca is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.09.2016., 14:39   #80
Quote:
SUNČAN DAN kaže: Pogledaj post
Ali u prvom osnovne se igraju. To je igra tipa ide maca oko tebe, pokvareni telefon, stare košare... kaj bi se za to presvlačili?!


Prvi i drugi razred je igra!
Bome u školi moje kćeri baš i nije tako. Preskakali su vijaču za ocjenu, skok u dalj, vođenje i bacanje lopte, i još xy stvari. I nisu imali svi 5 na kraju.

naši, imaju dvoranu, al nemaju svlačionicu. i nemaju posebnu opremu za tzk odnosno kad su ujutro u školi, vježbaju u onome u čemu su došli, presvlačenja nema, osim u tenisice posebno za dvoranu. Kad su popodne u školi, onda uopće ne vježbaju u dvorani, već su vani na igralištu dok vrijeme dozvoli i isto nema presvlačenja i preobuvanja, već vježbaju u čemu su došli u školu. Znači, ako padne u trenirci/tajicama, ostaje takva još iduća tri sata dok ne ide doma.

Meni je to bezveze. Više bi volila da se može presvući.
__________________
Luna & Dea

Zadnje uređivanje Plavooka Sanja : 01.09.2016. at 15:58.
Plavooka Sanja is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 15:50.