Natrag   Forum.hr > Društvo > Kutak za školarce i studente

Kutak za školarce i studente Sjedni, 1!!!
Podforumi: Državna matura, Osnovne i srednje škole, Fakulteti i visoka učilišta, Upomoć, spašavajte!

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 22.11.2014., 18:06   #461
Quote:
cloudyday kaže: Pogledaj post
E sad, to bi u biti onda značilo da nekada ista osoba može obavljati i funkciju mentora i supervizora, ali zanima me u kojem slučaju je to moguće i je li potrebno zadovoljavanje nekih posebnih uvjeta ili tako nešto. Pa ako netko sa sigurnošću zna odgovor, molim da ga podijeli
Može biti ista osoba. Primjerice, ako obavljaš praksu na znanstvenom institutu, voditelj znanstvene grupe može biti i jedno i drugo. Meni je tako prošlo, bez ikakvog posebnog napominjanja.
__________________
streberica.gimnazijalkaATyahoo.com Za državnu maturu I ovdje
Štreberica is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.11.2014., 21:21   #462
Pozdrav dobio sam erasmus+ stručnu praksu na Cipru i idem u 4 mjesec iduće godine pa me zanim da li ide itko tamo ili je nekto bio kakva su iskustva?
freakonleash is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.11.2014., 21:48   #463
Quote:
Štreberica kaže: Pogledaj post
Može biti ista osoba. Primjerice, ako obavljaš praksu na znanstvenom institutu, voditelj znanstvene grupe može biti i jedno i drugo. Meni je tako prošlo, bez ikakvog posebnog napominjanja.
Hvala! U mome slučaju radi se o praksi na mjestu profesora u školi stranih jezika, i kao mentora su mi odabrali njihovog service managera, misliš da je onda ok da mi on bude i supervizor?
cloudyday is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.11.2014., 15:38   #464
Quote:
cloudyday kaže: Pogledaj post
Hvala! U mome slučaju radi se o praksi na mjestu profesora u školi stranih jezika, i kao mentora su mi odabrali njihovog service managera, misliš da je onda ok da mi on bude i supervizor?
Da, osobito ako nema osobe koja će izravnije nadzirati.
__________________
streberica.gimnazijalkaATyahoo.com Za državnu maturu I ovdje
Štreberica is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.11.2014., 13:32   #465
Ekipo koja koji ide u Brno (ili je već tamo) - hoćete li biti u studentskom domu (npr. Vinarska) ili privatnom smještaju?
Mlada Mesalina is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.11.2014., 15:36   #466
Quote:
Štreberica kaže: Pogledaj post
Da, osobito ako nema osobe koja će izravnije nadzirati.
E hvala ti puno! Stvarno si mi pomogla
cloudyday is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.11.2014., 18:33   #467
pozzz


jel se moze jos prijaviti za praksu iduci semestar? :S
iprezentacija is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.11.2014., 17:29   #468
Quote:
iprezentacija kaže: Pogledaj post
pozzz


jel se moze jos prijaviti za praksu iduci semestar? :S
Da, još ovaj tjedan tj. do 1. 12.
__________________
streberica.gimnazijalkaATyahoo.com Za državnu maturu I ovdje
Štreberica is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.11.2014., 11:42   #469
Meni i dalje nije ništa javljeno, nisu potvrdili da su primili dokumente, pozvali na potpisivanje ugovora, ništa... još od rujna
Mirnish is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.11.2014., 21:28   #470
Quote:
Mirnish kaže: Pogledaj post
Meni i dalje nije ništa javljeno, nisu potvrdili da su primili dokumente, pozvali na potpisivanje ugovora, ništa... još od rujna
Hmm, jesi poslala poštom ili odnijela osobno sve dokumente? Jer ako je je riječ o prvom slučaju, postoji ta mala mogućnost da se izgubilo u pošti (?). I jesi sigurna da si sve dokumente prikupila i pridružila prijavi? Čudno mi je da ti nisu ništa javili, meni su se u roku od 4 dana nakon predaje sve dokumentacije javili
cloudyday is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.11.2014., 13:09   #471
Quote:
cloudyday kaže: Pogledaj post
Hmm, jesi poslala poštom ili odnijela osobno sve dokumente? Jer ako je je riječ o prvom slučaju, postoji ta mala mogućnost da se izgubilo u pošti (?). I jesi sigurna da si sve dokumente prikupila i pridružila prijavi? Čudno mi je da ti nisu ništa javili, meni su se u roku od 4 dana nakon predaje sve dokumentacije javili
slala sam mailom. javili su oni meni da sam primljena na praksu, ali ne i primitak onih dokumenata koji se moraju nakon toga poslat, izvadak o žiro računu, potvrda o osiguranju itd.
poslala sam mail, rekli su da su u gužvi i da će se na potpisivanje ugovora pozivati oko mjesec dana prije početka prakse, za mene je to ožujak. 1.12. trebala bi biti objavljena rang lista, pa ćemo vidjeti jel sve ok
Mirnish is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.11.2014., 14:20   #472
Quote:
Mirnish kaže: Pogledaj post
slala sam mailom. javili su oni meni da sam primljena na praksu, ali ne i primitak onih dokumenata koji se moraju nakon toga poslat, izvadak o žiro računu, potvrda o osiguranju itd.
poslala sam mail, rekli su da su u gužvi i da će se na potpisivanje ugovora pozivati oko mjesec dana prije početka prakse, za mene je to ožujak. 1.12. trebala bi biti objavljena rang lista, pa ćemo vidjeti jel sve ok
Aha aha, a onda smo se krivo razumjele, ja sam mislila da misliš na ove prve dokumente koji im se trebaju slati. Ali ako su ti javili da si primljena na praksu mislim da se nemaš što brinut, onda si na listi i sve ok
Htjela bih te samo upitat nešto u vezi osiguranja, gdje si ga ti ugovarala? I koliko si to platila ako mi možeš reći? Ja to tek sada trebam sredit pa bi mi dobro došle neke informacije
cloudyday is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.11.2014., 23:31   #473
kontaktirala sam više osiguravateljskih kuća, na kraju je najjeftinije ispalo tamo gdje sam i čitala po netu da je tako: zg, krvavi most 3, malena agencija jedna za 3 mjeseca me putno osiguranje, osiguranje od vlastite odgovornosti i od nezgode došlo nešto malo manje od 800 kn
Mirnish is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.12.2014., 15:21   #474
Quote:
Mirnish kaže: Pogledaj post
kontaktirala sam više osiguravateljskih kuća, na kraju je najjeftinije ispalo tamo gdje sam i čitala po netu da je tako: zg, krvavi most 3, malena agencija jedna za 3 mjeseca me putno osiguranje, osiguranje od vlastite odgovornosti i od nezgode došlo nešto malo manje od 800 kn
Hvala! a putno si osiguranje na svoju ruku ugovarala ili? Jer nisam vidjela u onim uputama da je to jedan od uvjeta :/. Meni će u biti na kraju trebat samo osiguranje od nezgode jer su mi "praksodavci" odlučili da će me osigurati od odgovornosti. A što se tiče onog dijela u Learning Agreementu gdje trebaš označit jel ti osiguranje od nezgode pokriva nezgode na putu do i sa posla ili/i nezgode za vrijeme službenih putovanja, tu si označila samo ovo prvo ili oboje? Ne znam zapravo jel se to razlikuje od osiguravateljske kuće do osiguravateljske kuće
cloudyday is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.12.2014., 22:34   #475
Ako bih htjela ici na razmjenu preko Erasmusa u Njemacku u ljetnom semestru 2016. Dakle tipa od 2.mj 2016, kada bih se trebala javiti na natjecaj?
I imam li kao izvanredni student na zadnjoj godini faksa uopce sanse dobiti Njemacku?
le-le is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.12.2014., 13:40   #476
zna netko kad će objavit rangh listu onih koji idu na praksu? natječaj je trajao do 1.12...
gasolina is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.12.2014., 16:58   #477
Pozdrav,

zanima me da li netko zna kada će biti objavljen sljedeći natječaj za erasmus stručnu praksu (znam da nije prošlo ni mjesec dana od završetka prethodnog). Da li je to sljedeće akademske godine, ili postoji mogućnost da se to objavi opet u sljedećem semestru?

Hvala.
cinabu is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.12.2014., 22:38   #478
Quote:
cinabu kaže: Pogledaj post
Pozdrav,

zanima me da li netko zna kada će biti objavljen sljedeći natječaj za erasmus stručnu praksu (znam da nije prošlo ni mjesec dana od završetka prethodnog). Da li je to sljedeće akademske godine, ili postoji mogućnost da se to objavi opet u sljedećem semestru?

Hvala.
Ako si na Sveučilištu u Zagrebu, javi se Uredu za međunarodnu suradnju (kopiram podatke ispod), možda imaju još stipendija jer sam ja nažalost morala odustati nakon roka zbog bolesti (a trebala sam ići na punih 5 mjeseci, ali ne vjerujem da bi zbog toga ponovo objavljivali natječaj).

Ruza Bruvo
Ured za međunarodnu suradnju
International Relations Office
University of Zagreb
Location: Zvonimirova 8
Address: Trg marsala Tita 14
HR-10000 Zagreb, Croatia
Phone: +385 1 46-98-107
Fax: +385 1 46-98-132

RAD SA STRANKAMA / OFFICE HOURS:
Pon, Sri, Pet 9:30-11:00 / Mon, Wed, Fri: 9:30-11am
Uto, Čet 13:30-15:00 / Tue, Thu: 1:30-3pm
__________________
streberica.gimnazijalkaATyahoo.com Za državnu maturu I ovdje
Štreberica is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.01.2015., 16:29   #479
Zna li se kad je natječaj za sljedeću akademsku godinu, 2015/16?
Clint Eastwood is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.01.2015., 19:13   #480
Pozdrav! Prije dva mjeseca prijavila sam se za Erasmus razmjenu studenata i predala sam zahtjev za IPCA fakultet u Portugalu (Barcelos). Uspjela sam dobiti stipendiju, rijesila sam svu dokumentaciju i papire s koordinatoricom na mom faksu jos prije mjesec dana, rezervirala let za 15.2. i sve divno i krasno. Medjutim, jucer sam dobila mail od jedne gospodje s tamosnjeg fakulteta u kojem je pisalo da mi nijedan predmet kojeg sam upisala na Learning Agreementu ne odgovara i nije dostupan u ovom semestru, ali posto ti kolegiji nisu bili moji,mislila sam da je doslo do pogreske i napisala sam joj koji su moji. I dobila sam odgovor da takodjer pola od tih mojih nisu dostupni u ovom semestru, a nisu vise niti navedeni na njihovoj sluzbenoj stranici. Ja joj kazem da to nije u redu od njih jer je prije mjesec dana sve bilo gore i sve je bilo ok, sve je odobreno i potpisano s obje strane i avionska karta je kupljena, i ona meni sad tri tjedna prije mog dolaska to kaze. Pa poludila sam. I jos mi kaze kao da su neki kolegiji tamo za e-learning i da nisu svi dostupni za slusanje, i pitam ja gospodju zasto to nigdje ne pise i da kako bi netko iz Hrvatske ili bilo koje druge zemlje trebao to znati?! Zanima me da li je netko mozda imao slicna iskustva, i dajte mi molim vas recite sta da radim sada.
Debela Panda is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 03:33.