Natrag   Forum.hr > Društvo > Kutak za školarce i studente > Fakulteti i visoka učilišta

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 06.10.2014., 16:46   #1501
Koliko je meni poznato, ako na žiro računu nema ništa i on je neaktivan najmanje godinu dana, banka ga zatvara. Ako imaš makar 10 lipa na računu, banka ga neće dirati.
Marven is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.10.2014., 17:36   #1502
hvalaa
vjerna is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.10.2014., 21:36   #1503
Pitat ću i tu, možda netko zna

Jesu li iz porezne kartice vidljive i pokretnine/nekretnine ili samo prihodi? Hvala
Komedija is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.10.2014., 23:02   #1504
samo prihodi
Marven is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.10.2014., 23:32   #1505
Da, i to bez ovih koje zaradimo preko SC-a (oni se ne oporezuju pa ih nema ni u poreznoj, jel )
Komedija is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.11.2014., 22:14   #1506
bakalirao sam sad u 9mj, nisu mi odobrili upis u diplomski pa sam slao moble...nakraju mi odobrili al u 2mj pa sad nemam prava do 2mj...

dal postoji kakva sansa da se dobije pravo na sc, znam da kad sam prije kad sam upisivo preddiplomski s diplomom od mature mogao radit tih par mj dok ne upisem fax pa ond kad upisem produzit da mog radit dalje, pa me zanima jel zna ko mozd dal postoji kakva opcija da tak nes mog sad da mi se odobri na ovih par mjeseci pa da u 2mj donesem od faxa potvrdu da sam upisao dalje...u svakom slucaju ici cu do sc pitat jos al ako neko nes zna slucajno
__________________
There is no good or evil: only power and those too weak to seek it.
lord_voldemort is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.11.2014., 23:46   #1507
Quote:
lord_voldemort kaže: Pogledaj post
bakalirao sam sad u 9mj, nisu mi odobrili upis u diplomski pa sam slao moble...nakraju mi odobrili al u 2mj pa sad nemam prava do 2mj...

dal postoji kakva sansa da se dobije pravo na sc, znam da kad sam prije kad sam upisivo preddiplomski s diplomom od mature mogao radit tih par mj dok ne upisem fax pa ond kad upisem produzit da mog radit dalje, pa me zanima jel zna ko mozd dal postoji kakva opcija da tak nes mog sad da mi se odobri na ovih par mjeseci pa da u 2mj donesem od faxa potvrdu da sam upisao dalje...u svakom slucaju ici cu do sc pitat jos al ako neko nes zna slucajno
Imaš pravo raditi 60 dana od dana kad si diplomirao (bakalirao).
ljerkica is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.11.2014., 23:55   #1508
neki su mi rekli da je 90 dana,
ja sam bakalirao 22.9 to bi znacilo da mog do 22.11, ak ja dignem sutra ugovor ocu onda moc s tim ugovorom dokraja mjeseca odradit posto je ugovor za cijeli mj ili tocno dok ne prodje tih 60 dana

edit.
sad čitam po netu, mislim da je 3mj nakon diplomiranja

u svakom slucaju sutra idem tam
__________________
There is no good or evil: only power and those too weak to seek it.

Zadnje uređivanje lord_voldemort : 13.11.2014. at 00:02.
lord_voldemort is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.11.2014., 00:11   #1509
Quote:
lord_voldemort kaže: Pogledaj post
neki su mi rekli da je 90 dana,
ja sam bakalirao 22.9 to bi znacilo da mog do 22.11, ak ja dignem sutra ugovor ocu onda moc s tim ugovorom dokraja mjeseca odradit posto je ugovor za cijeli mj ili tocno dok ne prodje tih 60 dana

edit.
sad čitam po netu, mislim da je 3mj nakon diplomiranja

u svakom slucaju sutra idem tam
Oprosti, krivo sam ti rekla, provjerila sam i ja i 90 dana je rok možeš si izvaditi ugovor (ili čak više njih) dok ti traju prava pa ih iskoristiti kasnije.
ljerkica is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.11.2014., 00:59   #1510
Quote:
ljerkica kaže: Pogledaj post
Oprosti, krivo sam ti rekla, provjerila sam i ja i 90 dana je rok možeš si izvaditi ugovor (ili čak više njih) dok ti traju prava pa ih iskoristiti kasnije.
to bi bilo super ak se moze pa da u 12mj dignem 3 ugovora pa mog i u 1 i 2 mj radit, a krajem 2mj upisujem ionak dalje
__________________
There is no good or evil: only power and those too weak to seek it.
lord_voldemort is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.11.2014., 21:48   #1511
Quote:
lord_voldemort kaže: Pogledaj post
to bi bilo super ak se moze pa da u 12mj dignem 3 ugovora pa mog i u 1 i 2 mj radit, a krajem 2mj upisujem ionak dalje
Ne mozes raditi u 1. i 2. mjesecu. Imali smo mi na poslu studente s tim problemima. Dakle, ako ti prava traju do 22.12. ti ne mozes biti placen preko sc-a ni za kakav posao koji si odradio nakon tog datuma, sve da imas jos 5 ugovora. Nece ti u sc-u niti htjeti izdati racun nakon tog datuma.

A da pokusas s agencijama za privremeno zaposljavanje?
__________________
I solemnly swear that I am up to no good
Éowyn is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.11.2014., 05:15   #1512
Što se tiče limita od 50000kn, gleda li se to od 1.1. do 31.12. ili prema akademskoj godini?
White Shadows is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.11.2014., 12:01   #1513
Quote:
White Shadows kaže: Pogledaj post
Što se tiče limita od 50000kn, gleda li se to od 1.1. do 31.12. ili prema akademskoj godini?
Kalendarskoj
__________________
I solemnly swear that I am up to no good
Éowyn is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.12.2014., 08:10   #1514
Zna možda netko kolika je satnica za studente u ernst & youngu?
unexplainable is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.12.2014., 17:20   #1515
Pozdrav,evo već dva dana radim u jednom skladištu i najvjerojatnije ću odraditi još koji dan,kako mi je ovo prvi posao uopće imam nedoumicu u vezi samog postupka isplate. Prvi dan posla sam donio i studentski ugovor te mi je poslodavac rekao da ću ja osobno morati isti vratiti u SC,isto tako zaklamao mi je papir na koji si zapisujem kolko sam ukupno sati radio.Mene sad zanima,kakav je postupak zadnji dan obavljanja posla? Da li se ja moram potpisati na taj ugovor pa će poslodavac naknadno upisati sve potrebno pa me kontaktirati da odnesem ugovor ili? Nebi volio biti prevaren !
worker11 is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.12.2014., 00:52   #1516
Quote:
worker11 kaže: Pogledaj post
Pozdrav,evo već dva dana radim u jednom skladištu i najvjerojatnije ću odraditi još koji dan,kako mi je ovo prvi posao uopće imam nedoumicu u vezi samog postupka isplate. Prvi dan posla sam donio i studentski ugovor te mi je poslodavac rekao da ću ja osobno morati isti vratiti u SC,isto tako zaklamao mi je papir na koji si zapisujem kolko sam ukupno sati radio.Mene sad zanima,kakav je postupak zadnji dan obavljanja posla? Da li se ja moram potpisati na taj ugovor pa će poslodavac naknadno upisati sve potrebno pa me kontaktirati da odnesem ugovor ili? Nebi volio biti prevaren !
Nakon sto poslodavac ispuni ugovor i stavi zig tek tada potpisi ako se slazes sa svime na ugovoru. I ako je sve onako kako ste se dogovorili.
ljerkica is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.01.2015., 17:58   #1517
Učlanjenje u studentski servis

Zanima me moglu li se dva studenta (sestra i ja) učlaniti u studentski servis, s jednim zajedničkim žiro računom? Račun imam otvoren samo ja, a obje bismo se učlanile. Je li to moguće ili mora svaka imati svoj račun, na svoje ime?
Nikolina02 is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.01.2015., 21:17   #1518
Quote:
Nikolina02 kaže: Pogledaj post
Zanima me moglu li se dva studenta (sestra i ja) učlaniti u studentski servis, s jednim zajedničkim žiro računom? Račun imam otvoren samo ja, a obje bismo se učlanile. Je li to moguće ili mora svaka imati svoj račun, na svoje ime?
Naravno da ne možete. Svaka mora imati svoj račun.
ljerkica is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.01.2015., 20:00   #1519
Ima tko iskustva s Dedal komunikacijama. Na stranicama sc-a je objavljen njihov oglas, traže medicinskog suradnika u kontakt centru?
__________________
Daj da i ovu turu platim
Gabxy is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.01.2015., 16:58   #1520
moram se hitno ic uclanit u student servis al trenutno nisam u mogucnosti platiti izradu slika. imam par slika velicine 4.5 cm * 3.5 cm.. mogu ja njih nekako izrezat skarama na velicinu koju trebam ili mi budu srali zbog toga?
Cvrčak81960 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 17:35.