Natrag   Forum.hr > Društvo > Kutak za školarce i studente

Kutak za školarce i studente Sjedni, 1!!!
Podforumi: Državna matura, Osnovne i srednje škole, Fakulteti i visoka učilišta, Upomoć, spašavajte!

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 09.10.2009., 16:35   #1
ISVU Studomat

trebam pomoć u vezi sa studomatom...
dobila sam na faksu onaj papir sa JMBAG-om i aktivacijskim kodom... i htjela sam maloprije aktivirat to preko neta, ali iz nekog razloga mi ne da. Kaže ''Ne možete raditi na studomatu jer vam nije generirana lozinka!''
To mi se pojavi nakon što unesem JMBAG i aktivacijski kod.
Čitam na ISVU-ovim uputama, ali svugdje piše da prilikom prvog korištenja studomata treba postaviti lozinku... ali gdje da ju postavim kad neće da mi se aktivira?
Ajde, budite dobri pa mi pomognite
__________________
I guess you could say I gave you my edge.
GloriaFire is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.10.2009., 19:58   #2
pravac na faks u referadu...
__________________
(\_/)
(O.o)
(> <)
This is Bunny. Copy Bunny into your signature to help him on his way to world domination.
Jericho159 is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.11.2010., 16:09   #3
Molim pomoć!!Pokušavam pristupiti studomatu,ali mi izbaci ovo:
Ne možete koristiti Studomat, jer nemate evidentiran
upisni list u tekućoj akademskoj godini!


A upisala sam godinu!Index je još u referadi.Je li ovo znači da upis nije uspio?Ne razumijem.
Corina26 is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.11.2010., 21:46   #4
nisu ti proveli još index i napravili upis
zlocka is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.04.2011., 21:56   #5
Studomat

Zna li tko dali u studomatu postoji evidencija dali je predmet odslusan ili ne, odnosno postoji li potpis u indexu? Hvala
zoija is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.04.2011., 12:53   #6
na studomatu pise Polozen predmet ukoliko je polozen, ukoliko nije polozen pise pod status Odslusan predmet.
tj. nagodinu "odslusan predmet" ako oces upisat onda placas ovisno koliko ima ectsa i koliko 1 ects iznosi
Fatalni_cevap is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.06.2011., 23:26   #7
može li mi netko reći što se događa ukoliko prijavim ispit na studomatu i ne odem na njega, a nisam ga odjavila?
dust91 is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.06.2011., 23:29   #8
Potrošila si 1 rok.
To što nisi izašla nema veze.
__________________
Who dares, wins .
The_End is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.06.2011., 23:36   #9
^^ uf, hvala ti, ja sam već mislila da ima neka druga kvaka
dust91 is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.06.2011., 23:29   #10
zna li netko može li se promijeniti ocjena koja je upisana u studomat?
naime, u indeks mi je upisana četvorka, a u studomat trojka iz istog predmeta. to se dogodilo još jednoj kolegici koja je to odmah rekla profesoru i on joj je rekao da se tu sad nažalost ne može ništa napraviti i da joj mora ostati ocjena koja je upisana u studomat jer se ocjene u studomatu ne mogu mijenjati.
mislim da to nije istina i da se njemu samo nije dalo zamarati s promjenom ocjene, lakše mu je valjda prekrižiti u indeksu.
znači, ZNA LI ITKO SIGURNO MOŽE LI SE TA OCJENA PROMIJENITI ILI NE? (mogu li zaobići profesora i javiti se direktno u referadu)?
__________________
o
houpi is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.06.2011., 23:35   #11
Quote:
houpi kaže: Pogledaj post
zna li netko može li se promijeniti ocjena koja je upisana u studomat?
naime, u indeks mi je upisana četvorka, a u studomat trojka iz istog predmeta. to se dogodilo još jednoj kolegici koja je to odmah rekla profesoru i on joj je rekao da se tu sad nažalost ne može ništa napraviti i da joj mora ostati ocjena koja je upisana u studomat jer se ocjene u studomatu ne mogu mijenjati.
mislim da to nije istina i da se njemu samo nije dalo zamarati s promjenom ocjene, lakše mu je valjda prekrižiti u indeksu.
znači, ZNA LI ITKO SIGURNO MOŽE LI SE TA OCJENA PROMIJENITI ILI NE? (mogu li zaobići profesora i javiti se direktno u referadu)?
I meni se to dogodilo. išla sam u tajništvo svog odsjeka (na ff-u sam), al pretpostavljam da referada radi isti posao. treba otključat rok u kojem je unesena kriva ocjena i ispravit ju. nikakav problem i ne kužim zašto se to ne bi moglo napravit.
__________________
A year in nail polish
-Amaranth- is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.06.2011., 23:39   #12
Quote:
-Amaranth- kaže: Pogledaj post
I meni se to dogodilo. išla sam u tajništvo svog odsjeka (na ff-u sam), al pretpostavljam da referada radi isti posao. treba otključat rok u kojem je unesena kriva ocjena i ispravit ju. nikakav problem i ne kužim zašto se to ne bi moglo napravit.
ma na moj faks je tek ove godine uveden studomat, pa ga nitko od profesora ne zna koristiti (pogotovo ovi stariji). javit ću se onda lijepo teti u referadi da to sredi, a profesora zaobići.
hvala
__________________
o
houpi is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.09.2011., 21:29   #13
STUDOMAT

Pozz svima, zna netko kakva je procedura sa studomatom ako upisuješ novi fakultet kao redovan student a na drugom fakultetu si izvanredan, znači da li moram uzimati novo korisničko ime i lozinku, ili mi sve ostaje po starom, ima neko iskustava s tim? Redovan upisujem zbog prava naravno, pa bih htio otrpilike znat kako ide procedura da ne ispitujem tete tamo da me ne bi "korile" da ga upisujem samo zbog studentskih prava.
hvala svima
innovator is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.09.2011., 02:19   #14
uvijek ti je isto korisničko ime na studomatu pošto je to jmbag
__________________
he's a big strong man with a child's mind,
don't you take his booze away
Mr.TamborineMan is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.10.2011., 14:54   #15
imala sam danas jedno loše iskustvo da studomatom pa me zanima dali se ikome osim meni dogodilo da je prijavio ispit preko studomata ali da to sustav nije evidentirao i da ga nije bilo na listi prijavljenih?
B.a.b.u. is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.10.2011., 16:18   #16
Quote:
B.a.b.u. kaže: Pogledaj post
imala sam danas jedno loše iskustvo da studomatom pa me zanima dali se ikome osim meni dogodilo da je prijavio ispit preko studomata ali da to sustav nije evidentirao i da ga nije bilo na listi prijavljenih?
meni se dogodilo da je na neku foru ispit bio prijavljen ,a nisam se logirao mjesec dana. prof nije htio odjavit i propo mi rok. i nije samo meni tako bilo , već nas 7. nisam se imao na temelju čega žalit kad nisam imao onaj kod ,a ovi nisu htjeli odjaviti. al dobro bilo pa prošlo.
Makyme is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.10.2011., 16:23   #17
pa imate onu foru da ti svaka promjena dojde na mail adresu.
onda nebreš ne vidjeti prijavu ili ako si prijavio imaš dokaz na mailu.

mail stiže odmah nakon neke promjene (prijava/odjava)
Običan is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.10.2011., 19:00   #18
Quote:
Običan kaže: Pogledaj post
pa imate onu foru da ti svaka promjena dojde na mail adresu.
onda nebreš ne vidjeti prijavu ili ako si prijavio imaš dokaz na mailu.

mail stiže odmah nakon neke promjene (prijava/odjava)
mejl mi nikad nije stigao za tu prijavu. ja ju nisam napravio kao ni ostale kolege.
Makyme is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.10.2011., 11:39   #19
Quote:
maky3685 kaže: Pogledaj post
mejl mi nikad nije stigao za tu prijavu. ja ju nisam napravio kao ni ostale kolege.
koje sranje. ja sam totalno vjerovala u taj isvu sistem. i zato nisam ni zapisivala tu šifru. osim za par ispita sa prve godine.
sad bih se ubila jer m je rok morao biti poništen a položila sam ispit.

ali ne kužim te tajnice. kako im je moglo biti lakše poništiti izlazak neko prijaviti ispit nakon isteka roka za prijavu?!
B.a.b.u. is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.10.2011., 13:46   #20
Quote:
B.a.b.u. kaže: Pogledaj post
koje sranje. ja sam totalno vjerovala u taj isvu sistem. i zato nisam ni zapisivala tu šifru. osim za par ispita sa prve godine.
sad bih se ubila jer m je rok morao biti poništen a položila sam ispit.

ali ne kužim te tajnice. kako im je moglo biti lakše poništiti izlazak neko prijaviti ispit nakon isteka roka za prijavu?!
ne znam, al mogle su prijaviti. vjerojatno nisu znale i išle su linijom manjeg otpora.

nama je u statutu rok za odjavu dva dana prije, al sustav nas blokira tri dana prije i naravno nitko ne zna zašto, ne da im se provjeravat di je greška.

Zadnje uređivanje Makyme : 08.10.2011. at 14:43.
Makyme is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 05:24.