Natrag   Forum.hr > Društvo > Duhovnost

Duhovnost Slobodnim stilom...

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 19.06.2010., 17:51   #201
Quote:
dtomas kaže: Pogledaj post
Ah, ako bismo o voaerizmu, onda bismo mogli otvoriti novu temu...

Eto ti danas, snimam neke likove, poziraju mi, a ja cijelo vrijeme čačkam ne bih li isčačkao tu nutrinu pa da je uprizorim... Ali čačkajući više sam ubacio svoje nutrine njima nego što je je tamo uopće bilo.

Onda se pitam, a čemu to?
svasta... najprije si sam das odgovor u srednjem odlomku, a onda na taj odgovor postavljas pitanje, kao da ti nije jasno da si na to pitanje vec redak prije odgovorio...sto ti divergentni umovi sve nece izmisliti samo kako bi bjezali od onog sto vec ionako znaju, samo zasto se onda tome i vracaju, a ne odlaze na daaaaaleeeeeeekpuuuuut, tko to moze znati???

mozda ih brine stoper ljut.
__________________
mali pamrav, mali pamrav, u nedrima nesto, moram da ga nadjem da menamo mesto.
pjegava i prgava is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.06.2010., 17:59   #202
Quote:
pjegava i prgava kaže: Pogledaj post
svasta... najprije si sam das odgovor u srednjem odlomku, a onda na taj odgovor postavljas pitanje, kao da ti nije jasno da si na to pitanje vec redak prije odgovorio...sto ti divergentni umovi sve nece izmisliti samo kako bi bjezali od onog sto vec ionako znaju, samo zasto se onda tome i vracaju...
Vraćam se jer mi je to kruh, a pitam se žašto davati drugima energiju koju nit su imali, a možda je nit ne žele. Pitam se, nije li bolje s takvom praksom stati!
p.s. ovo je propitkivanje, nije definitivna, pravomoćna presuda
dtomas is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.06.2010., 21:38   #203
Quote:
dtomas kaže: Pogledaj post
Vraćam se jer mi je to kruh, a pitam se žašto davati drugima energiju koju nit su imali, a možda je nit ne žele. Pitam se, nije li bolje s takvom praksom stati!
p.s. ovo je propitkivanje, nije definitivna, pravomoćna presuda
jasno, al' ne pitam te to.
dobar izgovor zlata vrijedi.
kako drugi uopce mogu imati ikakve veze s tim? pa niti moja pitanja.
__________________
mali pamrav, mali pamrav, u nedrima nesto, moram da ga nadjem da menamo mesto.
pjegava i prgava is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.06.2010., 10:42   #204
eto dogodilo se i to da sam prčkao ne bih li na površinu izdigao unutarnju ljepotu jedne druge osobe, a onda kada podignem aparat, ode ta ljepota opet pod površinu...

Stvarno ima različitih situacija.
dtomas is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.06.2010., 20:06   #205
dtomas, po tvom iskustvu, u kakvoj su vezi unutrasnja ljepota i fotogenicnost? sto je fotogenicnost uopce?
__________________
mali pamrav, mali pamrav, u nedrima nesto, moram da ga nadjem da menamo mesto.
pjegava i prgava is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.06.2010., 20:21   #206
ne smiješ to pitati fotografa, jer kad bi svi bili fotogenični, onda ne bi trebali fotografi za slikanje ljudi - odnosno, onda bi to svi mogli biti

fotogeničnost je kad nesvjesno znaš što je u tebi lijepo, pa onda to nesvjesno istakneš; unutrašnja ljepota i to ne moraju biti u nikakvoj vezi, dapače... vjerojatno osobe s puno unutrašnje ljepote uopće nisu fotogenične i trebaju fotografa da uoči tu njihovu ljepotu, a one s malo unutrašnje ljepote su razvile nekakav osjećaj da se 'naprće' baš tako da maksimalno istaknu to malo unutrašnje ljepote kroz vanjsku pozu... evo, recimo Nadan Vidošević - kakav gadan i pokvaren tip, a uvijek dobro ostane na slikama

Na primjer, vidi ovaj komentar:

http://www.jutarnji.hr/vesna-pusic-i...eveni-/346158/

NATAŠA MIHALJČIŠIN: Vidošević se odijeva korektno, prilagođeno situaciji. Sviđa mi se što nosi hrvatska odijela i što to stalno ističe. Sad kad je smršavio, Vidoševiću sve dobro stoji. Zgodan je, fotogeničan i simpatičan, ali je, kao i drugi, po pitanju odijevanja ipak još pomalo ukočen.

Zadnje uređivanje N'dugu : 23.06.2010. at 20:27.
N'dugu is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.06.2010., 20:25   #207
a znas da sam se za osobnu sama slikala, ona gamad u studiju ti uvijek nekako namakne glavu da izgledas kao da te fotkaju za policijski dosje. ovako se sam pofotkas, isprintas na foto papir, izrezes i sam napravis cijelu osobnu, a znam i pecat praviti i to vodeni. ako ti je zabranjeno u neke zemlje...
jel znas koji je trik za dobro ispasti koji koriste manekene? ugrizes se za obrascice i onak ti nosic ispadne kao operiran i malo prcast, a usta malo napucena, oci se isto malo povecaju..bako , bako kolike to oci imas..?
ma pusti me jel vidis da kakim...odgovori baka
__________________
mali pamrav, mali pamrav, u nedrima nesto, moram da ga nadjem da menamo mesto.
pjegava i prgava is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.06.2010., 20:43   #208
Ta gamad stvarno zna biti bezobrazna... hajde još da se radi o fotkama koje ćeš nekamo hititi za par dana, ali gledati takvu njušku na osobnom dokumentu slijedećih desetak godina stvarno ne oduševljava.

Inače, zar ti se ne čini da je u bajci o Pepeljugi i njenim sestrama kojima režu prste i petu da bi im noga ušla u nekakvu idealnu cipelicu sadržana cijela ideja plastične kirurgije, botoxa, itd., samo što se edukativna funkcija izgubila, jer bi danas i Pepeljuga, ostarjevši kao Vlatka Pokos, zatražila da je režu, a princ (Dikan) bi potražio mlađu?
N'dugu is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.06.2010., 20:56   #209
da, teznje danasnjeg svijeta idu prema tome da lice nalikuje guzici, pa je na kraju i nebitno dal to lice prica nesto zanimljivo ili samo, da izvines, prdi. medjutim, sto se s guzicom dogadja u medjuvremenu? postaje li ona kao slika doriana graya? unakazena, ostarjela, sotonizirana. vidim da na linku dtomasa ima dosta guzica, za sada jos glatkih, ali do kad, pitanje je?
__________________
mali pamrav, mali pamrav, u nedrima nesto, moram da ga nadjem da menamo mesto.
pjegava i prgava is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.06.2010., 00:59   #210
bit će ih glatkih sve dok svoju ne objavim, a onda ćete svi popadat na vaše guzice
dtomas is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 18:46.