Natrag   Forum.hr > Društvo > Kutak za školarce i studente

Kutak za školarce i studente Sjedni, 1!!!
Podforumi: Državna matura, Osnovne i srednje škole, Fakulteti i visoka učilišta, Upomoć, spašavajte!

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 06.12.2014., 19:06   #1
Problem s profesoricom matematike

Znaci,ja stvarno postujem svakog profesora ,idem u gimnaziju,nisam bas najbolji ucenik ako cemo iskreno al se trudim shvatit sve sto bolje mogu,i imam problema s matematikom
Znaci zenska me ogovara kad nisam prisutan,i rekla je da namjerno nisam dosao na drugi ispit iz matematike (jer sam bio bolestan) ,a nisam doso na prvi isto jer sam takoder bio bolestan,stvarno slucajnost,razrednica opravdala,sve ok,al ova zenska...ljudi sta napravit a da se ne zamjerim jos vise toj zenski koja je ionak sva senilna iskompleksirana i svakakva?
DonCarlito is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.12.2014., 19:38   #2
Nauči matematiku za 5 i reci da to hoćeš riješiti, tako ćeš pokazati poštovanje prema onome što radi.
__________________
Ne očajavamo, zato što se ne nadamo nikom. Ničemu dobrom, ničemu lošem tu ne nada se niko.
I sa tom diplomom, i sa šljakom sam se slik’o. Rintao k'o magarac, sve dok nisam rikn'o.
mr-crime is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.12.2014., 19:43   #3
Quote:
DonCarlito kaže: Pogledaj post
Znaci,ja stvarno postujem svakog profesora ,idem u gimnaziju,nisam bas najbolji ucenik ako cemo iskreno al se trudim shvatit sve sto bolje mogu,i imam problema s matematikom
Znaci zenska me ogovara kad nisam prisutan,i rekla je da namjerno nisam dosao na drugi ispit iz matematike (jer sam bio bolestan) ,a nisam doso na prvi isto jer sam takoder bio bolestan,stvarno slucajnost,razrednica opravdala,sve ok,al ova zenska...ljudi sta napravit a da se ne zamjerim jos vise toj zenski koja je ionak sva senilna iskompleksirana i svakakva?
Dobro, da mi na oba ispita ne dođeš i još da znam da ti predmet ne ide, i ja bih posumnjala da muljaš.
Moguće da vidi da ti je predmet odbojan pa to osobno shvaća, a možda je samo frustrirana.
Je l' takva prema svima ili samo prema tebi?

Ne znam baš kakvog rješenja za to imaš kad si u srednjoj, sumnjam da bi nekakav razgovor pomogao. Probaj se fokusirati na gradivo, malo ga bolje usvojiti i ne odustaj! Ne daj da te njen stav obeshrabri.
Aelia is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 17:08.