Natrag   Forum.hr > Informatička tehnologija > Mobilna tehnologija

Mobilna tehnologija Podforumi: Android, Android aplikacije, iOS, iOS aplikacije, Usporedbe mobitela

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 04.11.2007., 15:49   #1
Pomoć oko operatera

imam problem. trebam sve češće nazivati i smsati na jedan vip broj (a katkada i tele 2 al ovaj vip je primarni) a ja sam na t-mobile pretplati a to nije prejeftino. imam i jedan stariji mob kojeg sam mislio dekodirat i onda u nj puknit neku karticu bilo od vipa ili teleta ili od tomatoa.

šta mi preporučate da prodjem što jeftinije? koja bi tarifa bila idealna? s tim da je veći naglasak na SMS nego na pozive. ima li neka finta da s tim jednim brojem pričam/sms-am za 0 kn?
__________________
vozi tangentom po točki infleksije
Bilobrkster is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.11.2007., 17:44   #2
TELE 2
samoborracer is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.11.2007., 11:54   #3
Pricati sa jednim VIP brojem te kosta oko 35kn mjesecno plus 0,25kn uspostava poziva ako uzmes VIP prepaid, a za SMS mislim da ti je najbolji Tele2 gdje sa uplatom bona od 100kn dobijes opciju 0,19kn za sms prema svim brojevima.
10aLEX is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.11.2007., 18:36   #4
Quote:
10aLEX kaže: Pogledaj post
Pricati sa jednim VIP brojem te kosta oko 35kn mjesecno plus 0,25kn uspostava poziva ako uzmes VIP prepaid, a za SMS mislim da ti je najbolji Tele2 gdje sa uplatom bona od 100kn dobijes opciju 0,19kn za sms prema svim brojevima.
hvala ti na iscrpnom odgovoru, samo koja je to VIP tarifa?
__________________
vozi tangentom po točki infleksije
Bilobrkster is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.11.2007., 19:24   #5
Quote:
Bilobrkster kaže: Pogledaj post
hvala ti na iscrpnom odgovoru, samo koja je to VIP tarifa?
To ti je Vipme opcija Vip 0


Uz Vipme Opciju Vip 0 možete razgovarati sa svim Vip korisnicima za 0 kn/min, 24 sata dnevno!
Za aktivaciju ove opcije, pošaljite besplatni SMS sadržaja NULA na 771.

Opcija će biti aktivirana u roku 24 sata, ukoliko u trenutku aktivacije imate na svom Vipme računu dovoljan iznos za naplatu mjesečne naknade u iznosu od 60 kn, o čemu ćete biti obaviješteni putem SMS poruke.

Promotivno razdoblje za aktivaciju ove opcije je od 12.4. do 31.12.2007.
Njeno trajanje je 30 dana od aktivacije/produženja (maksimalno do 31.01.2008.)

Ostali pozivi i usluge naplaćuju se prema Vipme tarifnom modelu u kojem se korisnik nalazi s tim da se za uspostavljene nacionalne pozive naplaćuje naknada od 0,25 kn po pozivu.
Opciju Vip 0 možete i prije isteka 30 dana trajanja svojevoljno deaktivirati slanjem SMS poruke sadržaja NENULA na 771.
smarty is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.11.2007., 20:23   #6
hvala smarty samo ovdje veli 60kn a 10aLEX kaže 35. jel on u krivu ili postoji neka druga tarifa pa da ste oboje u pravu?
__________________
vozi tangentom po točki infleksije
Bilobrkster is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.11.2007., 22:09   #7
Quote:
Bilobrkster kaže: Pogledaj post
hvala smarty samo ovdje veli 60kn a 10aLEX kaže 35. jel on u krivu ili postoji neka druga tarifa pa da ste oboje u pravu?
Ja se ispričavam.

Ovo šta sam naveo je za SVE VIP brojeve.

A ovo što kaže 10aLEX vrijedi za jedan broj -VIP friends.




Vipme opcija Vip friends 0 kn


Bez obzira jesi li novi ili postojeći Vipme korisnik, nudimo ti opciju Vip friends poziva za 0 kn/min. Razgovori s tvojom najdražom i najbližom osobom i dalje mogu trajati onoliko koliko ti želiš i to potpuno besplatno!

Tarifni modeli (0 - 24 h)
Vipme call Vip friends 0,00 kn/min
Vipme send Vip friends 0,00 kn/min
Vipme topup Vip friends 0,00 kn/min

Ostali pozivi i usluge naplaćuju se prema Vipme tarifnom modelu u kojem se korisnik nalazi.
Ako još nisi, Vip friends broj možeš odabrati besplatnim pozivom na broj 091 77 85 slijedeći govorne upute.

Aktiviraj opciju 0 kn jednom SMS porukom!
Samo trebaš poslati SMS poruku sadržaja 0kn na broj 991 i u roku 24 sata primit ćeš SMS obavijest o aktivaciji.

Nakon aktivacije, opcija Vip friends za 0 kn/min automatski se mjesečno naplaćuje 30 kn s tvog Vipme računa (mjesečna naknada naplaćuje se svakih 30 dana).


Vipnet zadržava pravo da Vipme korisnicima koji aktiviraju opciju Vip friends 0 kn pozive prema Vip friends broju koji prelaze preko 1000 minuta mjesečno naplati prema standardnoj cijeni za Vip friends destinaciju, ovisno o tarifnom modelu u kojem se korisnik nalazi.




Pogledaj si i www.vipnet.hr pa pogledaj ostale detalje
smarty is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.11.2007., 23:49   #8
hvala smarty, mislim da cu odabrat vipme send model i opciju Vip friends 0 kn. jedino što ne uspijevam pronaći koliko me košta taj vipme send model i ono najbitnije, koliko košta vipme sim kartica tj. broj? da li se taj model jednostavno odabere te tako košta 0 kn ili se plaća neki dodatni iznos? vip ima neloše stranice al fale im najosnovnije informacije...
__________________
vozi tangentom po točki infleksije
Bilobrkster is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.11.2007., 22:43   #9
Quote:
Bilobrkster kaže: Pogledaj post
hvala smarty, mislim da cu odabrat vipme send model i opciju Vip friends 0 kn. jedino što ne uspijevam pronaći koliko me košta taj vipme send model i ono najbitnije, koliko košta vipme sim kartica tj. broj? da li se taj model jednostavno odabere te tako košta 0 kn ili se plaća neki dodatni iznos? vip ima neloše stranice al fale im najosnovnije informacije...
Plaća se ta opcija, 30 kn mjesečno. Sam izbor broja ne naplaćuje se, ali mislim da se naplaćuje promjena broja, dakle ako nakon nekog vremena odlučiš promijeniti prijatelja , bar ja mislim da je tako.
Vip me send tarifni model te ništa ne košta, odabereš ili njega ili call, i imaš pravo na jednu promjenu tarife svaki put kad staviš novi bon.

A koliko košta vip kartica/broj, pojma nemam, nekad je bilo 305,00 kn, ali pretpostavljam da je danas to daleko niže...
smarty is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.11.2007., 22:49   #10
Evo, uspio sam ti iskopati cijenu kartice na VIP-ovim nelošim stranicama

https://webshop.vip.hr/is-bin/INTERS...mpTo=OfferList


100 kn kartica/broj sa 100 kn na računu. Dakle, besplatno ti daju broj, ako nisam ja nešto krivo shvatio na navedenom linku.
smarty is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.11.2007., 11:20   #11
Quote:
smarty kaže: Pogledaj post
Plaća se ta opcija, 30 kn mjesečno. Sam izbor broja ne naplaćuje se, ali mislim da se naplaćuje promjena broja, dakle ako nakon nekog vremena odlučiš promijeniti prijatelja , bar ja mislim da je tako.
Vip me send tarifni model te ništa ne košta, odabereš ili njega ili call, i imaš pravo na jednu promjenu tarife svaki put kad staviš novi bon.

A koliko košta vip kartica/broj, pojma nemam, nekad je bilo 305,00 kn, ali pretpostavljam da je danas to daleko niže...
nažalost "prijateljica" je promijenila mene pa ništa od vipa hvala smarty
__________________
vozi tangentom po točki infleksije
Bilobrkster is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 21:28.