Natrag   Forum.hr > Društvo > Ljubav, erotika, seks

Ljubav, erotika, seks Stvari intimne prirode. Neke teme zahtijevaju i rječnik koji možda nije za jako mlade (i jako stare).

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 25.11.2016., 21:49   #1
Sam

Imam 23 godine i veliki problem, sam sam.
Nikada nisam imao curu i ne znam ništa o zavođenju.
Još uvijek nisam imao gotovo nikakvog seksualnog iskustva.
Iz godine u godinu sve više tonem ka dnu.
Ne znam kako uopće prići nekoj curi.
Uvijek sam upadao samo u friend zone.
Strah me je da ću ostariti sam i usamljen.
Strah me je da je sve prekasno za mene.
Želim samo nekoga pokraj sebe. Želim samo jednu iskrenu i toplu osobu, a izgleda da je i to nemoguće.
1234567 is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.11.2016., 21:51   #2
Quote:
1234567 kaže: Pogledaj post
Imam 23 godine i veliki problem, sam sam.
Nikada nisam imao curu i ne znam ništa o zavođenju.
Još uvijek nisam imao gotovo nikakvog seksualnog iskustva.
Iz godine u godinu sve više tonem ka dnu.
Ne znam kako uopće prići nekoj curi.
Uvijek sam upadao samo u friend zone.
Strah me je da ću ostariti sam i usamljen.
Strah me je da je sve prekasno za mene.
Želim samo nekoga pokraj sebe. Želim samo jednu iskrenu i toplu osobu, a izgleda da je i to nemoguće.
Jao budi sretan da si sam sa 23 godine. Kad te krenu napadat ne buš znal kaj te je snašlo!
Joshua is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.11.2016., 22:16   #3
Za početak oglasnik u ruke izdvoji 100-200 eura i unajmi kurvu,tek tako da probaš umočiti i da stisneš malo mesa,da probaš žensko.
Poslije će ići lakše,one se isto ,neke i više od nas oće sexati. Probaj malo komunicurati u nekom drugom gradu sa prodavačicama,samo pričaj i baljezgaj,pogtovo kod frizerke,melji ireci im da imaju baš lijepe oči,kosu,nokte,haljinu ili bilo šta nose,daj im komplimente,izvali neku glupost,budi veseo, nikako tmuran i ozbiljan i eto pičaka...
Charlie Papa is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.11.2016., 22:42   #4
Quote:
1234567 kaže: Pogledaj post
Imam 23 godine i veliki problem, sam sam.
Nikada nisam imao curu i ne znam ništa o zavođenju.
Još uvijek nisam imao gotovo nikakvog seksualnog iskustva.
Iz godine u godinu sve više tonem ka dnu.
Ne znam kako uopće prići nekoj curi.
Uvijek sam upadao samo u friend zone.
Strah me je da ću ostariti sam i usamljen.
Strah me je da je sve prekasno za mene.
Želim samo nekoga pokraj sebe. Želim samo jednu iskrenu i toplu osobu, a izgleda da je i to nemoguće.
Sto mislis da je tvoj problem?


Sent from my D2403 using Tapatalk
Flat is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.11.2016., 13:31   #5
Ista stvar, samo što ja imam 20 godina. Mislim da ću napraviti onako kako kaže Charlie Papa, zato jer nije jedini koji je dao takav savjet.
__________________
The right man in the wrong place can make all the difference in the world.
DrGordonFreeman is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.11.2016., 18:28   #6
Quote:
1234567 kaže: Pogledaj post
Imam 23 godine i veliki problem, sam sam.
Nikada nisam imao curu i ne znam ništa o zavođenju.
Još uvijek nisam imao gotovo nikakvog seksualnog iskustva.
Iz godine u godinu sve više tonem ka dnu.
Ne znam kako uopće prići nekoj curi.
Uvijek sam upadao samo u friend zone.
Strah me je da ću ostariti sam i usamljen.
Strah me je da je sve prekasno za mene.
Želim samo nekoga pokraj sebe. Želim samo jednu iskrenu i toplu osobu, a izgleda da je i to nemoguće.
Tvoj Sinj se nalazi na brdu. Pa kako to da ne možeš pronaći neku Dalmatinku s brda, iz unutrašnjosti Dalmacije, s kojom ćeš početi vezu i imati seks? Ajde, u velikim gradovima tipa Split i tako, tu je malo teže, ali u unutrašnjosti Dalmacije, gdje ti žene praktički same prilaze, da ti ne možeš prići nekoj curi tamo, ući u društvo i započeti razgovor, to mi nije jasno. Žena tamo po unutrašnjosti ima ko pljeve, po gradićima, selima i okolici, koje završavaju već sa 18 godina trudne, a ti strahuješ od usamljenosti.

A mislim, stvarno je regija otišla u onu stvar, kada jedan Sinjanin postavlja temu o usamljenosti, a kraj mu vrvi ženama, koje neki okrenu sa 17 godina. Čovjek u punoj snazi, s 23 godine, iz krajeva velikih alkara, strahuje od usamljenosti. Pa barem ste vi nekada žene obarali s nogu.
klokanovac is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.11.2016., 19:29   #7
Od svih problema koje možeš imati, tebi je najveći kaj pičke nisi dobio.
Huorn is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.11.2016., 19:32   #8
Prva stvar... ne obraćaj se ovdje jer će te ubiti psihički još više.

Drugo... Um je sve. Promijeni način razmišljanja i vidjećeš šta će se dešavati u tvojoj okolini.
Carpe Diem!!! is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.11.2016., 19:45   #9
Quote:
klokanovac kaže: Pogledaj post
Tvoj Sinj se nalazi na brdu. Pa kako to da ne možeš pronaći neku Dalmatinku s brda, iz unutrašnjosti Dalmacije, s kojom ćeš početi vezu i imati seks? Ajde, u velikim gradovima tipa Split i tako, tu je malo teže, ali u unutrašnjosti Dalmacije, gdje ti žene praktički same prilaze, da ti ne možeš prići nekoj curi tamo, ući u društvo i započeti razgovor, to mi nije jasno. Žena tamo po unutrašnjosti ima ko pljeve, po gradićima, selima i okolici, koje završavaju već sa 18 godina trudne, a ti strahuješ od usamljenosti.

A mislim, stvarno je regija otišla u onu stvar, kada jedan Sinjanin postavlja temu o usamljenosti, a kraj mu vrvi ženama, koje neki okrenu sa 17 godina. Čovjek u punoj snazi, s 23 godine, iz krajeva velikih alkara, strahuje od usamljenosti. Pa barem ste vi nekada žene obarali s nogu.
Znaci ti mu savjetujes da nadje jednu mochugu i da obara zene,a potom je odvuce u pecinu
kakve veze ima je li sinjanin,licanin il slavonac,svugdje nas svakakvih ima.
evo ja jugosloven pa jedva ubodem tu i tamo i imam preko 23 godine.
inace u splitu je najlakse pojebati trebu
Charlie Papa is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.11.2016., 19:49   #10
Quote:
klokanovac kaže: Pogledaj post
Tvoj Sinj se nalazi na brdu. Pa kako to da ne možeš pronaći neku Dalmatinku s brda, iz unutrašnjosti Dalmacije, s kojom ćeš početi vezu i imati seks? Ajde, u velikim gradovima tipa Split i tako, tu je malo teže, ali u unutrašnjosti Dalmacije, gdje ti žene praktički same prilaze, da ti ne možeš prići nekoj curi tamo, ući u društvo i započeti razgovor, to mi nije jasno. Žena tamo po unutrašnjosti ima ko pljeve, po gradićima, selima i okolici, koje završavaju već sa 18 godina trudne, a ti strahuješ od usamljenosti.

A mislim, stvarno je regija otišla u onu stvar, kada jedan Sinjanin postavlja temu o usamljenosti, a kraj mu vrvi ženama, koje neki okrenu sa 17 godina. Čovjek u punoj snazi, s 23 godine, iz krajeva velikih alkara, strahuje od usamljenosti. Pa barem ste vi nekada žene obarali s nogu.
Dobro da mu nisi savjetovao da si nađe alkarskog momka da mu nosi koplje i sreću pa da osigura pogodak u sridu.
E moj narode, stvarno ti nije lako samome sa sobom
__________________
OH, so you wanna argue? BRING IT. I got my CAPS LOCK ON !
čupavostvorenje is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.11.2016., 20:02   #11
Quote:
Carpe Diem!!! kaže: Pogledaj post
Prva stvar... ne obraćaj se ovdje jer će te ubiti psihički još više.

Drugo... Um je sve. Promijeni način razmišljanja i vidjećeš šta će se dešavati u tvojoj okolini.
ma jebes savjet daj mu picke
Charlie Papa is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.11.2016., 22:22   #12
Quote:
Charlie Papa kaže: Pogledaj post
Znaci ti mu savjetujes da nadje jednu mochugu i da obara zene,a potom je odvuce u pecinu
To što ti govoriš nije sinjski način osvajanja žene.

Quote:
kakve veze ima je li sinjanin,licanin il slavonac,svugdje nas svakakvih ima.
evo ja jugosloven pa jedva ubodem tu i tamo i imam preko 23 godine.
Ne kužim usporedbu: ti Jugoslaven a on Sinjanin.

Quote:
inace u splitu je najlakse pojebati trebu
Žene u Splitu imaju topliji i pristupačniji karakter nego na sjeveru, ali baš da će ti iz prve dati, to ne vjerujem. I kod njih ti ide pravilo: prvo upoznavanje, a onda desert, tako da ono...Možeš dobiti i odjeb na vrlo grub način ako prijeđeš mjeru.
klokanovac is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.11.2016., 22:24   #13
Quote:
čupavostvorenje kaže: Pogledaj post
Dobro da mu nisi savjetovao da si nađe alkarskog momka da mu nosi koplje i sreću pa da osigura pogodak u sridu.
E moj narode, stvarno ti nije lako samome sa sobom
Uopće mu to nisam savjetovao, to si ti napisao.
klokanovac is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.11.2016., 00:03   #14
Plati si prostitutku kao prvi korak, previše te strah ikoga da bi mogao sam išta napraviti a da nije frendzona. Prvo izgubi nevinost onda će ti sve biti lakše.
Nihilizam is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.11.2016., 10:59   #15
Prestani očajavat,barem kod nas su cure ok pristupačne,ljubazne ali i temperamentne.Ja sam imao jednu vezu do sada,a ograničen uu pričljivošću i enormnom sramezljivošću onda ti to sve govori.Nije nemoguće kako ti se čini ako te cure zanimaju pronaći ćeš način.Meni osobno to nije važno u životu .
Sretno!
Jack-Daniels is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.11.2016., 11:25   #16
Quote:
1234567 kaže: Pogledaj post
Želim samo nekoga pokraj sebe. Želim samo jednu iskrenu i toplu osobu, a izgleda da je i to nemoguće.
Ma kakve veze, ne budi naivan.
Mozak će ti popit prije ili kasnije. Radije počni smišljati načine kako da zgrneš neke pare, pa od njih uloži u izgled i promociju. Ili si jednostavno plati kurvu.
Ovako ćeš se prije ili kasnije naći jako povrijeđen kad te ostavi radi većeg pavijana.
paklara is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.11.2016., 11:36   #17
Quote:
Charlie Papa kaže: Pogledaj post
ma jebes savjet daj mu picke
Daj mu savjet kako da dodje do nje ovakvim razmisljanjem. Osim ako nije neki opak lik kojem se same nude
Carpe Diem!!! is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.11.2016., 18:06   #18
Evo sa ženske strane, to je ionako problem koji muči oba spola. Ti si od toga napravio opsesiju i otišao korak dalje predviđajući sebi propast. Znaš li što je to biti star i sam? To je još 3 puta tvojih godina. Čini li ti se kako je ovih 23 nekako jako puno vremena? I jest, gledano iz tvoje perspektive, ali ta će se perspektiva mijenjati s godinama. Kad sam imala 15 oni od 23 bili su već izgrađene osobe, netko "oh, tako mudar". Onda kad sam imala 23 sam mislila kako su oni od 30 prepuni mudrosti a ja ništa ne mogu i ništa ne znam.
Zagrizao si u neku dramu koju si sam sebi stvorio i koja je jedino što te zapravo priječi u ostvarenju prvog koraka. Već si unaprijed sebe determinirao a iz takvog samonametnutog obrasca zna biti jako teško izaći.
Kao i u razvoju svakog drugog čovjeka, tako i u tvom, tvoj razvoj je individualan i ako do 23. nemaš nikakvog iskustva onda je tu neka lekcija ispred tebe koju moraš savladati. Strpljenje možda?
Netko je prvo iskustvo imao s 15,17, netko s 20 a netko s 23, 25. Možeš sebe gledati na dva načina. Kao osobu ispunjenu strahom ili kao osoba koja se ne vodi za svojim nagonima. Ako se gledaš na ovaj drugi način odmah sebi ostavljaš prostora da imaš poštovanje prema samom sebi a to daje samopouzdanje i privlačnost. Svugdje se tupi ono isto- privlačnost dolazi iznutra. To je ono tvoje kad si svjestan samog sebe, kad se razumiješ. Probaj razumjeti samog sebe i zašto se tako ponašaš a ne se bacati u ekstreme i tako nabijati samome sebi pressing. Izađi iz panike, pogledaj se u ogledalo- ti si osoba koja ima još jako puno za naučiti o sebi. Ta spoznaja budi radost i uživaj u procesu, nemoj žuriti.
Iz osobnog iskustva. Bila sam strašno usamljena, žudnja koju sam osjećala bila je pomiješana s tjelesnim potrebama i emocionalnim potrebama. Osjećaj usamljenosti ponekad je bio tako jak da sam osjećala bol zbog ljubavi koju ni sa kim nisam imala podijeliti. Moj otac koji me vodio kroz odrastanje mi je govorio ono što je i trebao ali nisam baš točno razumjela. On je govorio da postoji vrijeme za sve, za sađenje i za čupanje. Meni je jedini centar bio moja tuga i usamljenost. Nisam razumjela da je to sađenje zapravo udaranje temelja mog karaktera i nauka o bivanju samim sa sobom. A kad sam nekako uspjela stati na balun...i smiriti se, posvetiti se nekim drugim elementima sebe a ne samo onima koji se grade uz ljubav...ljubav je došla. Nije isti primjer kao i tvoj, ali molim te, stani na balun i smiri se malo. Nauči nešto o sebi i sve ostalo će magično samo sjesti na mjesto.
__________________
Don't linger, it's only words.
Verdadera is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.11.2016., 19:19   #19
ma..i ja imam isti problem a puno sam stariji od tebe..katastrofa.što je to s nama?!
benedeiktus is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.11.2016., 19:37   #20
Quote:
Verdadera kaže: Pogledaj post
. .. stani na balun
ako bude stao na balun, mogao bi pasti
Charlie Papa is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum


Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 06:31.


Powered by vBulletin Version 3.8.4 (hrvatski)
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site content ©1999-2016 Forum.hr
Ad Management by RedTyger