Natrag   Forum.hr > Društvo > Roditelji i djeca > Trudnice

Trudnice Za trudnice i sve one koji se tako osjećaju

Pogledaj rezultate ankete: U kojem vam je polozaju posteljica
Sprijeda 161 56.89%
Straga 104 36.75%
Previa 8 2.83%
Ne znam 10 3.53%
Glasovatelji: 283. Ne možete glasovati u ovoj anketi

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 13.02.2009., 12:16   #61
I meni je bila straga pa sam prve leptiriće osjetila s 15 tjedana, i ne samo ja nego i mm.
moja mama nije vjerovala. Al smo znali kako doći do toga. Kasnije se samo uspostavilo da smo bili u pravu
S točno 19 tjedana sam poslije ručka dobila prvi udarac, a nakon toga krenulo je sustavno tamanjenje mog trbuha - kupili smo kameru samo da to snimimo
__________________
V. 19.06.2008.
K. 01.10.2010.
misiz S is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.02.2009., 13:58   #62
meni je posteljica straga (tako piše) , a beba je nisko (tako mi je rekla ginekologica na uzv)

do jučer sam osjećala nešto samo lagano , obično oko 22h navečer, trajalo bi možda par sekundi...
ali jučer sam ležala na krevetu i dečko mi je držao ruku na trbuhu i onda sam osjetila ko neke balončiće... ha ha... nisu bila crijeva niti želudac u to sam 100% sigurna jer tako nešto stvarno još nisam osjetila.
i bilo je periodično, ponavljalo bi se i tako par minuta.
dečko ništa nije osjetio pod prstima , ali ja sam baš osjetila nešto unutra.
__________________
"All I know is the child is my warrant and if he is not the word of God, then God never spoke..."
Death-of-Art is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.02.2009., 21:42   #63
Baš slatko!
I meni je straga i nisko i prošlog sam tjedan (15), baš na rođendan, osjetila nešto neobično i sigurna sam da nisu bila moja crijeva!
RazmaŽena is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.06.2009., 11:10   #64
meni je posteljica sprijeda, bar je tako bila na početku trudnoće....pa može li se ona premjestiti straga zanima me?
__________________
jedan život malo je, za mene i za tebe...
ane_007 is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.06.2009., 11:35   #65
Quote:
ane_007 kaže: Pogledaj post
meni je posteljica sprijeda, bar je tako bila na početku trudnoće....pa može li se ona premjestiti straga zanima me?
I mene?!
__________________
!?
tindlbel is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.06.2009., 11:37   #66
uf, još sam našla jednu stavku oko koje ću se brinuti.....a dr mi uopće nije ništa rekla, a baš bi volila da mi je rekla jel mi dijete okrenuto glavicom prema leđima ili prema trbuhu

http://roda.hr/tekstovi.php?TekstID=...2ID=&Show=1887
__________________
jedan život malo je, za mene i za tebe...
ane_007 is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.06.2009., 11:46   #67
nebrini oko toga,meni je mlađa do 38 tj.bila na zadak okrenula se valjda tu noć prije poroda,i sve bilo ok...
__________________
!?
tindlbel is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.06.2009., 12:56   #68
Quote:
imi18 kaže: Pogledaj post
Meni su u bolnici rekli da je posteljica skroz preko usca, dakle praevia totalis, a kad sam isla kod svog gina tjedan dana nakon, rekao mi je da nije skroz I sad vrag ce ga znat dal su oni pogrijesili ili je maternica ipak dovoljno narasla da ju malo povuce gore
i još onda ideš s takvom posteljicom kuglati pa mislim stvarno tebe treba dobro istuć

moja je sprijeda...
__________________
Dominik stigao 25.06.09.
micamacazg is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.06.2009., 12:59   #69
Quote:
micamacazg kaže: Pogledaj post
i još onda ideš s takvom posteljicom kuglati pa mislim stvarno tebe treba dobro istuć

moja je sprijeda...
ae, kad je taj post bio, nije vise tako
ali ne znam jel sprijeda il straga
__________________
It is no measure of health to be well adjusted to a profoundly sick society.
imi18 is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.06.2009., 15:03   #70
daj mene baš zanima iskustva cura na porodu kojima je posteljica bila sprijeda
__________________
jedan život malo je, za mene i za tebe...
ane_007 is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.06.2009., 15:35   #71
Evo meni baš danas rekla da je sprijeda, nisam pitala šta to znači
mayabela is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.06.2009., 17:55   #72
Quote:
ane_007 kaže: Pogledaj post
daj mene baš zanima iskustva cura na porodu kojima je posteljica bila sprijeda
baš sam tražila stare papire pa sam našla da mi je i kod poroda posteljica bila sprijeda,a sad ćemo viditi kako je..
__________________
!?
tindlbel is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.06.2009., 18:07   #73
Quote:
ane_007 kaže: Pogledaj post
daj mene baš zanima iskustva cura na porodu kojima je posteljica bila sprijeda
u prvoj trudnoci mi je posteljica bila sprijeda, u drugoj iza i nikakva razlika prilikom poroda nije bila


Quote:
mayabela kaže: Pogledaj post
Evo meni baš danas rekla da je sprijeda, nisam pitala šta to znači
ne znaci nista. kod nekog je naprijed, kod nekog straga...bitno je samo da ne prekriva usce maternice.
Alica72 is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.06.2009., 09:23   #74
Meni doc nije rekao di mi je posteljica, samo svaki put kaže sve je ok i normalno. Sad je već 22 tj. a ja još uvijek bebu ne osjećam...pa di mi se onda nalazi posteljica?
__________________
Moji dečki 13.10.2009 i 30.09.2015
danci1980 is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.06.2009., 09:52   #75
Quote:
danci1980 kaže: Pogledaj post
Meni doc nije rekao di mi je posteljica, samo svaki put kaže sve je ok i normalno. Sad je već 22 tj. a ja još uvijek bebu ne osjećam...pa di mi se onda nalazi posteljica?
vjerojatno sprijeda jer da je straga već bi osjetila bebu.
__________________
"All I know is the child is my warrant and if he is not the word of God, then God never spoke..."
Death-of-Art is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.06.2009., 10:01   #76
Quote:
danci1980 kaže: Pogledaj post
Meni doc nije rekao di mi je posteljica, samo svaki put kaže sve je ok i normalno. Sad je već 22 tj. a ja još uvijek bebu ne osjećam...pa di mi se onda nalazi posteljica?
da vjerojatno ti je sprijeda. a mozda ju osjecas al ne kuzis da je to to. a kazu da i malo sala zna ublaziti udarce bebe. probaj leci na ledja, popapaj nesto slatko, pogasi sve u sobi (da budes u tisini) i skoncentriraj se. ak ne pali na ledjima probaj na lijevi bok. a mozda je tovja bebica jako dobra pa spava cijelo vrijeme i ne zeli udarati svoju mamu po njenim organima.
__________________
bebica
silvaes85 is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.06.2009., 10:34   #77
Quote:
danci1980 kaže: Pogledaj post
Meni doc nije rekao di mi je posteljica, samo svaki put kaže sve je ok i normalno. Sad je već 22 tj. a ja još uvijek bebu ne osjećam...pa di mi se onda nalazi posteljica?
tako ti je isto bilo i kod mene, posteljica mi je bila sprijeda, i udarce bebe tek sam osjetila sa 22 tjedna
__________________
jedan život malo je, za mene i za tebe...
ane_007 is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.06.2009., 11:29   #78
Super, ja sam 22 tj. ali još ništa ne osjećam. Mislila sam da je neko škakljanje ali opet ništa.
__________________
Moji dečki 13.10.2009 i 30.09.2015
danci1980 is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.06.2009., 11:29   #79
Evo danas mi doktor na pregledu reko da mi je posteljica nisko. Da moram pazit. Pitam jel to previa, reko je da nije. Što to znači onda da je nisko?
__________________
Moji dečki 13.10.2009 i 30.09.2015
danci1980 is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.06.2009., 11:51   #80
Quote:
danci1980 kaže: Pogledaj post
Evo danas mi doktor na pregledu reko da mi je posteljica nisko. Da moram pazit. Pitam jel to previa, reko je da nije. Što to znači onda da je nisko?
ja ne kužim što to znači da moraš paziti?
ako kaže da nije previa onda ne bi trebalo biti problema.
i meni je rekla odmah da je nisko i da je straga i ja sam pitala šta to znači, jel to nešto loše , a meni je ona rekla:
"pa ništa. samo je takav položaj."
__________________
"All I know is the child is my warrant and if he is not the word of God, then God never spoke..."
Death-of-Art is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 17:18.