Natrag   Forum.hr > Informatička tehnologija > Kompjutorske igre

Kompjutorske igre Kultura igranja i ponoćnog ratovanja konzolom i tastaturom. Podforum: Konzole

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 01.08.2005., 23:16   #21
Quote:
ATM kaže:
Upravo sam skinuo Battlefield 2 i ne radi mi!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!
Imam Geforce 4 Mx 64MB .. jel to premalo, ne radi zbog toga...??????
dajte mi preporucite koju novu graficku da kupim ako zbog toga ne radi.. ne nesto preskupo, ne mora bit najbolja, samo da mi rade igre kao battlefield 2, za neku solidnu cjenu!!!
Da to je radi toga!
GeForce 6600, 1000 kuna
najjeftinije sta mozes uzest je Ati Radeon 9550 128 mb, 128 bit!

Ali ako si citao cijeli post (a sigurno nisi jer se nebi cudio) s obzirom da je igra prilicno zahtjevna, obrati paznju i na ostale komponenete!

Minimum Specification:
CPU: 1.7 Ghz
RAM: 512 Mb
Video Card: NVidia GeForce FX 5700, ATI Radeon 8500 or ATI Radeon 9500
with 128 Mb of RAM (jos bolje 6600GT)
zezi is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.08.2005., 00:10   #22
thx

ostalo je zasad ok
imam 2.0Ghz
768 DDR-a

vjerojatno cu kupit GeForce 6600 jer zadnje dvije su mi bile geforsice i zadovoljan sam s njma, ili da uzmem ATI Radeon jer imaju vise RAM-a i bit-a????
__________________
When I was born I was so suprised I couldn't talk for almost two years!!
ATM is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.08.2005., 07:50   #23
Koa glupa igra! nije ni sjena BF1...
pas mater, protivnika vidim tek kad izadje posred livade, no glavno da on mene vidi di zirkam iza čoška... a da ne pričam o tenkovima: kad ga on ima, nemoš ga ubit ni s 5 punjenja zolje, no on meni skrši tenka dok kažeš keks...
definitivno mi je BF1942 100x bolji... ovaj nije uveo ama baš ništa revolucionarno nit povečao igrivost (dapače, smanjio ju je još sa urnebesnim zahtjevima. na A64@2000mhz, 1gb rama i GF6600GT mi igra štuca u 1024x768 i max detalis (bez AA i AF) dok se ne "zagrije"...)
+
il mi se čini, il su mape GRO manje neg u BF1. recimo, mapa koju sam igro mi se čini da je velika samo kao švabska baza u BF1 na mapi Al almein...
Ges is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.08.2005., 10:52   #24
Quote:
ATM kaže:
thx

ostalo je zasad ok
imam 2.0Ghz
768 DDR-a

vjerojatno cu kupit GeForce 6600 jer zadnje dvije su mi bile geforsice i zadovoljan sam s njma, ili da uzmem ATI Radeon jer imaju vise RAM-a i bit-a????
Pitanje je koliko novaca imas za karticu?


Od GF trenutno su odlicne (dobiveno/ulozeno) 6600, 6600 GT, 6800 LE

Ati Radeon 9600 pro/9600 xt i 9800 pro

U svim slucajevima trazi 128 MB jer kartice sa 265 MB imaju u principu sporiju memoriju pa je kartica sa vise memorije sporija od one sa manje (ali brze)

6600,6600 GT i 9600 pro/xt su 128 bitne kartice
6800 i 9800 su 256 bitne.
Za sve vrijedi koliko para toliko muzike!
zezi is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.08.2005., 13:27   #25
Sta je decki? Niko negovori o "Battlefield 2 - Special Forces" (Addon), koji treba izaci u jesen. Nedavno sam na "gamestar.de" procitao, da ce moci igrati kao "Navy Seals", "SAS" itd. vise info-a na http://pc.ign.com/articles/632/632446p1.html
melt is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.08.2005., 17:57   #26
Jel uspio ko to natjerat na windowsima 2000

i kak

neda mi se instalirat XP samo zbog BF2
__________________
And I hate your country, And I hate your world, I hate your Gods people who breed on earth who breathe on, Over to the other side, I'm caught stepping out, Over to the other side, I'm gonna recreate a religious experience to tear my fucking heart out...
N3bir0s is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.08.2005., 13:53   #27
Dali se Battlefield 2 može igrati samo kao Multi player i kao Single Player ? ? ?
__________________
Beštek
jbestek is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.08.2005., 17:09   #28
Quote:
jbestek kaže:
Dali se Battlefield 2 može igrati samo kao Multi player i kao Single Player ? ? ?
moze se igrati kao Single Player i kao Multiplayer. Sam sto ti Multiplayer pricinjava vise zabave
melt is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.08.2005., 11:34   #29
OK ! Hvala ! ! !
__________________
Beštek
jbestek is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.08.2005., 11:43   #30
Talking

jel bi BF2 tero na dial-up
amerix is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.08.2005., 17:00   #31
Quote:
amerix kaže:
jel bi BF2 tero na dial-up
no way
Tonii is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.09.2005., 09:11   #32
Battlefield 2

Decki sto je s battlefield 2 na ovom forumu,zar nitko ne igra online i ne pise se o ovoj igri,ova je igra najprodavanija dosada a nitko nista ne pise.Zar je ovaj forum ostario ili sto???
 
Odgovori s citatom
Old 05.09.2005., 14:19   #33
Re: Battlefield 2

Quote:
-=CPU=- EAGLE kaže:
Decki sto je s battlefield 2 na ovom forumu,zar nitko ne igra online i ne pise se o ovoj igri,ova je igra najprodavanija dosada a nitko nista ne pise.Zar je ovaj forum ostario ili sto???
Bit će da su forumaši ostarili...
__________________
What, me worry?
Blackadder is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.09.2005., 17:32   #34
Re: Re: Battlefield 2

Quote:
Blackadder kaže:
Bit će da su forumaši ostarili...
Prije će bit da Battlefield 2 nije ispunio njihova očekivanja..


ah di su divna vremena kad su izlazile dobre igre ko far cry , hl2 i doom3

oćemo hl3

trip is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.09.2005., 20:07   #35
u bf2 mi jedino valja grafika i oružja jel se može zajbavat al ostalo sucksa igrivost je skoro nikakva i dosadi JAKO brzo... (to je moje skromno mišljenje)
n@meless_ is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.09.2005., 01:19   #36
odgovor

Onda nemas pojma sto je klanski fajt a osim toga igra je dosad najvise prodana u svijetu i ima toliko igraca i servera da ostale igre nisu ni do koljena kad vec hoces tako a izgleda da ti nemas pojma
stoga sto ovdje u hrvatskoj on line igranje koma a i malo servera jer scena je kod nas koma,pogledaj AsE pa ces vidjeti koliko servera i koliko ljudi igra!
 
Odgovori s citatom
Old 06.09.2005., 08:09   #37
Nažalost, kod nas su igrači većinom još uvijek u singleplayeru tako da BF2 ni neće dobro proći, jer je prvenstveno mrežna igra (sp je postavljen reda-radi). Osobno mislim da BF2 briljira u multiplayeru što i je budućnost svih PC igara. Igra koja izlazi bez MP podrške je poluproizvod i odmah pada u zaborav. Onaj tko iskusi timsko ili klansko mrežno igranje više se ne vraća na singleplayer "igrice"(koje su većinom postale čiste reklamne kampanje proizvođača grafičkih kartica). Nedostatak servera i mrežne igre u HR možemo zahvaliti našim internet providerima i "popularnim" cijenama te "dostupnosti" interneta. Žalosno je kad se u ASE-u izlistavaju serveri u HR. Daleko smo iza svih, čak i mađara, poljaka, čeha i sl. a kamoli zapada i sjevera.
-arhivar- is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.09.2005., 13:43   #38
naravno da vam nije dobra igra kad igrate singleplayer ......pa to je jedna od najboljih igri za multiplayer mislim na netu....za lan treba malo više ljudi
Devil_007 is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.09.2005., 21:18   #39
kako se connectat na neki free, privatni serv?
Nirvana_fan is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.09.2005., 02:52   #40
Quote:
Devil_007 kaže:
naravno da vam nije dobra igra kad igrate singleplayer ......pa to je jedna od najboljih igri za multiplayer mislim na netu....za lan treba malo više ljudi
Daj daj, ne budali, pa tko još normalan igra single player pucačine...

Probao sam BF2 (da orginal!!!! sveprisutni moderatori) i mogu samo reći bljuv...

Gomila ljudi koja glavinja naokolo bez nekog reda i smisla, zbog vrlo brzog respawna nitko niti ne pazi da ostane živ, bilo koja timska igra ne dolazi u obzir jer su mape ogromne i totalno nebalansirane. Sam prašinarski dio je potpuno ignoriran, jedina misija u BF2 je naći vozilo i sjesti u njega. Sjedni u MiG-a i ne izlaziš iz njega do kraja runde. Jadno, bljutavo i dosadi VRLO VRLO brzo.

Uostalom postoji igra koja je vrlo teška, zajebana, jako dobro balansirana, zahtjeva intenzivnu timsku igru i.... besplatna; i ne vidim nikakav razlog za igranje bilo koje druge (Far Cry, Doom3, Half Life 2 included sve je to za malu djecu)

A opet te i nakon 1000 odigranih zasti zadnji noob može ubit bez problema (ili sa većim problemima ako ti se slučajno nije našao iza leđa)


Za kraj da komentiram "mora bit super kad se tako dobro prodala" tezu,

100 milijuna amerikanaca je Glasalo za Georgea W. Busha na prošlim izborima, da li to znači da je to bio dobar i pametan izbor?
Rijecanin is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 13:51.