Natrag   Forum.hr > Informatička tehnologija > Kompjutorske igre

Kompjutorske igre Kultura igranja i ponoćnog ratovanja konzolom i tastaturom. Podforum: Konzole

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 09.11.2007., 20:28   #81
WEX. Ja igram na Norveškim TV2 serverima.

U prostoru za pretragu servera upiši samo TV i izlistat će ti 50-ak servera. Ja sam uglavnom na Dalian Plant i tu i tamo Karkand.

In-game nick mi je Swagger.B.L. Javi se ako naljetiš.
__________________
Were you about to call me an asshole?!
Swagger is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.11.2007., 20:01   #82
Quote:
Wex kaže: Pogledaj post
Ej ljudi..

ima jos kojeg ludjaka da igra ovo... na kojim serverima visite itd itd... pokusavam nac neku ekipu za igrat.. ne da mi se uvijek solo brijat po mapi.. malo bi taktizirao.
ima http://www.pis.redsnow.net/index.php
i ne treba original za servere di mi igramo
..::PiS::..Lord is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.02.2008., 21:31   #83
Poštovanje!

Traži se OZBILJNA ekipa ili pojedinac za BF2 online (odnosno offline), ali u našoj lokalnoj mreži.
Povezani smo Hamachijem i u kontaktu smo svi preko SKAYPA u konferenciji.
Trenutno smo u ekipi četvorica.

Ako ste zainteresirani javite se na meil [email protected]



Pošto volim i sam igrati online, a PB me zajebava molim da mi napišete neke stranice na kojima se može igrati online bez PB, ili da mi objasnite te brojeve servera (pretpostavljam) koji su upisani na ovome forumu

Unaprijed zahvaljujem!
__________________
Tomislav
www.freegeneralgotovina.com
PTomislav is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.11.2009., 15:17   #84
Exclamation Battlefield 2,problem?

Imam gore navedenu orginalnu igru.Instalirao sam je ali je ne mogu pokrenuti.
Promijenio sam i drajvere za grafičku opet ništa.Kad kliknem na play ekran mi se zacrni i čijem nekakav klik kao kad imate neku obavijest ali ne mogu vidjeti šta je odnosno šta piše.
Ako netko ima ideju kako ovo riješiti neka pomogne
E da konfa je:
AMD Athlon 64 3000+ 1800MHz
NVIDIA GeForce 6600 GT
Ram 2GB
Zvučna Sound Blaster Audigy
HDD 160GB
sparadzik is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.01.2010., 16:26   #85
evo jedna stara tema ali šta ću ,palo klincima na pemet da zaigraju . naime trebaju mi nove mape za igranje u singlu (ne u multiplayeru) i sad sam sa neta skinuo neke (226 MB veliko) pa me zanima kamo sa njima , gdje točno da ih stavim pa da bude veći izbor od ovih 10-ak šta se nalaze u sustavu igre.
kvakomekiki is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.01.2010., 07:06   #86
[Video]Sniper video na Battlefield 2

kratki video, više na fun orjentiran nego na neki skill, to čuvam za drugi :P

http://www.own3d.tv/watch/21820

hf
l|ZoKii is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.02.2010., 19:09   #87
jelmože bf2 raditi na Intel(R) 82945G Express Chipset Family?
__________________
My Goal Is To Deny Yours
215023 is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.02.2010., 20:14   #88
S integriranom grafičkom karticom? Čisto sumnjam.
__________________
~ Lord Tywin Lannister did not, in the end, shit gold. ~
Spectre is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.06.2010., 06:21   #89
i meni isto tako napravi.isto imam igru u orginalu,instalram ju pokrene se,pojavi se prva slika i i cijela igra se uruši.probao sam ju reinstalirat2-3x i uvijek ista stvar
ghostrider750 is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.06.2010., 08:54   #90
ja isto imam problem - zaglavi mi se mis, ode negdje gore i samo pilji u nebo, a u main menu radi normalno dok u gameplayu uopce ne reagira
ima li tko ideju u cemu je problem?
__________________
Today is even worse than yesterday. Booze I found yesterday is gone, and I got nothing left to drink... Some heads are about to roll...
THE dzubre is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.06.2010., 14:18   #91
ste apdejtali na 1.5 verziju?

instaliraj normalnu igru, onda ide 1.41 pa 1.5 update

ako vas zanima malo drugaciji BF2, bacite pogled OVDJE
__________________
: An argument is a connected series of statements intended to establish a proposition.
: No it isn't.
kronično naspavan is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.06.2010., 14:51   #92
prepostavljam da ste skinuli igru recimo u prvom slucaju di se rusi igra najvjerojatnije nije pouzdan izvor skidanja tj. dobar preporuka reloaded,razor1911,ili ti skidrow(probija se),u drugom slucaju ili obaviti update ili imas u igrici ako si skinio nfo-file otvori ga s notepadom imas upute ga to rijesiti ako ne skini update
thesufferingman is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.06.2010., 09:33   #93
problem

imam igru battlefield 2 (naravno orginal) i stavio sam windows 7 ultimate ali kada instaliram igru nemogu je pokrenuti!! inace igra je bez problema radila na XP.
inace konfiguracija mi je gforce 9600gt, 2 gige rama, intel pentium dual core 2,2.
jel trebam kakav dodatni program instalirati ili sta vec?
bdugi is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.06.2010., 13:22   #94
Pročitaj ovo, možda pomogne.

KLIK
__________________
"you are very fucking invader"
Lord Kinky is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.06.2010., 20:37   #95
Quote:
bdugi kaže: Pogledaj post
imam igru battlefield 2 (naravno orginal) i stavio sam windows 7 ultimate ali kada instaliram igru nemogu je pokrenuti!! inace igra je bez problema radila na XP.
inace konfiguracija mi je gforce 9600gt, 2 gige rama, intel pentium dual core 2,2.
jel trebam kakav dodatni program instalirati ili sta vec?
ako ti ne pokrece vidim da imas windows 7 pa nisam siguran ako radio po ovome i dalje ti neradi sto je postao decko prije upute za instalaciju na win 7 onda ti je do konf. i to mislim ponajvise do rama jer sama sedmica podosta zdere samu konfiguraciju malo pogledaj po netu koliko sedmica zauzima pa vidi koliko ti ostane za igre
thesufferingman is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.06.2010., 18:17   #96
i ja imam problem, u vezi battlefielda 2 demo, mogu ući u igru, ali kada ulazim na neki server, ili u singleplayer loada mi se do 100% i onda me izbaci bez ikakve poruke.
u čemu bi mogao biti problem? frend mi je rekao da je problem u punkbusteru, da trebam skinuti neku noviju verziju?
croat1991 is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.07.2010., 17:41   #97
Tutorial kako otkljucati bf2 1.5 oruzija

Evo tutorial na engleskom nije moj ali sam ga uredio za 1.5:
Go to C:\Program Files\EA GAMES\Battlefield 2\mods\bf2

You will see a file called: Objects_server.zip

BACK THIS FILE UP, then copy(or unzip) this file to a new folder.

Inside the Objects_server.zip file you will see a directory labeled: Kits

BEFORE YOU EDIT, RIGHT CLICK THE KITS SUBDIRECTORY AND UNCHECK 'Read Only' then apply to all subdirectories, etc.

Open the Kits directory, then open the subdirectory of which faction you wish to unlock: (US, MEC, CH).

You will see several files with the .con extension.

With a text editor (Use NOTEPAD or ULTRAEDIT, etc. DO NOT USE WORDPAD), open each .con file corresponding to each class.

For US the files are:

US_Assault.con
US_AT.con
US_Engineer.con
US_Medic.con
US_Sniper.con
US_Specops.con
US_Support.con

At the end of each file you will see the following text:

ObjectTemplate.unlockLevel 2

Change this to:

ObjectTemplate.unlockLevel 0

Click File->Save, then repeat for all files, then repack the Kits subdirectory into the Objects_server.zip file.(after saving files you can drag the folder back into the .zip file to repack it automatically, or manually rezip the files back) (Using winzip, winrar, etc. WINDOWS XP/2k ZIP Program will NOT work for rearchiving files as far as I know!)


MAKE SURE YOU KEEP THIS EDITED .ZIP SEPERATE FROM THE ORIGINAL, you do NOT want to lose your original, as the modified will probably not work, and/or get you banned from multiplayer. (Since EA likes to suck)


In my case, I made a new folder called 'UNLOCKS' and stuck my edited zip inside, then when I want to play singleplayer I rename the original: Objects_server.zip.ORIG and stick the edited Objects_server.zip from my UNLOCKS folder into the C:\Program Files\EA GAMES\Battlefield 2\mods\bf2 folder, then when i want to play multi, I move the edited .zip back to the UNLOCKS folder, and rename the Objects_server.zip.ORIG back to Objects_server.zip.


PLEASE NOTE:

ALL WEAPONS WILL SHOW AS NORMAL WHEN YOU JOIN A SINGLEPLAYER GAME, you will also notice there is NO up/down arrow to select an unlock like there usually is, this is because ALL weapons are now unlocked, and you HAVE to use the upgraded weapon, there is no option to use the normal weapons with this mod.


Dobro da nema BF2 tema pa si otvorio novu da bi ovo napisao...

Oh, wait!


Zadnje uređivanje Spectre : 02.07.2010. at 19:31.
Nikola1234 is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.10.2010., 14:12   #98
Prelazak s 1942

Pozdrav društvo, pitanjce.

Igrao sam BF1942, ali u zadnje vrijeme nema baš puno ljudi na serverima.

Pretpostavljam da je vrijeme da pređem na nešto novije, dakle:

Da li da pređem na BF2 ili imate nešto bolje za preporučiti? Sviđa mi se vozit gomilu tehnike, i komp mi je vrtio oblivion, tako to nije problem, čisto me zanimaju 2 stvari:

Da li ima dovoljno punih otvorenih servera za BF2?
Je se može negdje nabavit original?
Neka treća igra? BF1943 baš ne zvuči zabavno, ili se varam?

Hvala!
zoz is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.10.2010., 20:55   #99
Battlefield 2, battlefield 2142, bad company 2, biraj šta ti se najviše sviđa.
dejo6 is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.10.2010., 02:10   #100
Quote:
zoz kaže: Pogledaj post
Pozdrav društvo, pitanjce.

Igrao sam BF1942, ali u zadnje vrijeme nema baš puno ljudi na serverima.

Pretpostavljam da je vrijeme da pređem na nešto novije, dakle:

Da li da pređem na BF2 ili imate nešto bolje za preporučiti? Sviđa mi se vozit gomilu tehnike, i komp mi je vrtio oblivion, tako to nije problem, čisto me zanimaju 2 stvari:

Da li ima dovoljno punih otvorenih servera za BF2?
Je se može negdje nabavit original?
Neka treća igra? BF1943 baš ne zvuči zabavno, ili se varam?

Hvala!
ako si zainteresiran za malo više taktički nastrojenu igru, radi se o modu za BF2, tako da će ti trebati original (oko 50 kuna ako kupiš samo cd key). mod je više sporijeg tempa(runda zna trajat i do 3 sata) te se uvelike oslanja na teamplay. više na linku
__________________
: An argument is a connected series of statements intended to establish a proposition.
: No it isn't.
kronično naspavan is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 03:39.