Natrag   Forum.hr > Informatička tehnologija > Kompjutorske igre

Kompjutorske igre Kultura igranja i ponoćnog ratovanja konzolom i tastaturom. Podforum: Konzole

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 08.12.2003., 18:09   #1
Talking Pizza tycoon

Igrica je dosta stara , ali ja sam ju tek sada instalirala i pocela igrati , i bas mi je zakon. Obozavam raditi razne vrste pizza , i nekako jako ogladnim kad to igram. Bas mi je zao sto nema nesto slicno u novijoj verziji , sigurno bi postala jako popularna.

Uglavnom se sjeca netko te igrice?Ste igrali , ili igrate? I kak vam ide?
vjeverica is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.12.2003., 01:07   #2
Koliko znam postoji Pizza Tycoon 1, Pizza Tycoon 2 i Pizza Tycoon 3. Mislim da trojka nije tako stara ali koliko sam cula ideja je drugacija i losija je od jedinice i dvojke.
viky is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.12.2003., 18:14   #3
Quote:
viky kaže:
Koliko znam postoji Pizza Tycoon 1, Pizza Tycoon 2 i Pizza Tycoon 3. Mislim da trojka nije tako stara ali koliko sam cula ideja je drugacija i losija je od jedinice i dvojke.
ma da? Ja ocito imam jedinicu, nisam znala da postoje novije , ali sad cu se potruditi da ih nabavim. ZNX
vjeverica is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.12.2003., 20:30   #4
Savjetujem ti da pokusas i sa nazivima Pizza Connection i Fast Food Tycoon jer se uglavnom ove novije dvije kriju iza nekog od tih naziva iako se radi o istoj igri. (Inace je Pizza Connection bio naziv pod kojim je igra izisla, a poslije je promjenjen u Pizza Tycoon)
viky is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.12.2003., 20:51   #5
mislim da sam ja igrao jednu takvu za PS1, radis Pizzu, a kasnije ju moras dostaviti scooterom na odredeno mjesto u odredeno vrijeme!!!
__________________
sL!
sL! is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.12.2003., 20:55   #6
Ne, u ovoj igri imas svoj restoran (ili vise njih) u kojem izradujes pizze. Ima i nesto sa dostavom,bar mislim, ali to nije neki vazan detalj. Usput radis i za mafiju i nastojis tamo postici neki rejting, a da te u meduvremenu policija ne uhapsi, odnosno da joj po mogucnosti uopce ne upadnes u oci.
Nisam igrala ali pokupila sam ove neke detalje kod frendice koja ima tu igru.
viky is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.12.2003., 20:59   #7
zvuci zanimljivo, nesto u stilu GTA3, ali samo je druga radnja...
mogao bi si probat nabavit
da li je zahtjevna igrica, 1,2 i 3?
__________________
sL!
sL! is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.12.2003., 21:10   #8
Mislim da nije. Cak mi se cini da ima neke smjesno male zahtjeve.
viky is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.12.2003., 21:14   #9
OK, thx.....a sad u nabavku bas i ne sad, ali sutra ipak
__________________
sL!
sL! is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.12.2003., 08:57   #10
imam baš to i zove se "pizza syndicate"
msporis is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.12.2003., 10:27   #11
Ma da, postoji ta zbrka sa imenima. Pizza syndicate je zapravo Pizza tycoon 2 (Jos ces je naci i pod imenom fast food tycoon),a taj naziv je inace stavljen za europsko trziste. Ove stvari sa razlicitim imenima za razlicita trzista oduvijek su mi bile blesave.
viky is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.12.2003., 12:59   #12
Quote:
viky kaže:
Mislim da nije. Cak mi se cini da ima neke smjesno male zahtjeve.
E ak su smijesno mali zahtjevi , jaj jos uvjek se bakcem i ne mogu skuziti sve opcije ...koma...napravim dva nova restorana cak i nikako da mi pocnu dolaziti gosti, nije da mi fali love , svercam na veliko , ali malo je blesavo samo sa jednim restoranom , zelim prosiriti biznis, a nejde
vjeverica is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.12.2003., 14:46   #13
Quote:
vjeverica kaže:
E ak su smijesno mali zahtjevi , jaj jos uvjek se bakcem i ne mogu skuziti sve opcije ...koma...napravim dva nova restorana cak i nikako da mi pocnu dolaziti gosti, nije da mi fali love , svercam na veliko , ali malo je blesavo samo sa jednim restoranom , zelim prosiriti biznis, a nejde
pa trebas urediti restoran,imas sa strane one opcije da ti se sam uredi određenim namještajem,kojeg ti želiš, a ne slagat sama jednu po jednu stolicu...

Možeš i proširiti sam restoran,radovi ti traju neka dva dana i onda imas naravno vise mjesta za goste,nadalje,povecanjem prometa u restoranu,ljubomornija je i konkurencija....Tako da ces i trebat i strazu u restoranu(dvojica su dovoljna), koja ce dolazi iz tvog sjedista(headcuoters....nesto ne znam kako se pise)
Možeš rentat restoran ili sagraditi novi.Novi restoran se sagradi tako da se selektira željena zgrada(neboder) i onda se odabere da to srusis,te sto zelis sagraditi na odabranom mjestu(policijsku stanicu,skladiste,headcuoters....ili novi RESTORAN.

Vazno je i oglasavati se,potplatiti malo gradolnacelnika i obrazovati osoblje(kuhare,konobare)....
mystik4l is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.12.2003., 15:22   #14
Quote:
Mystikal kaže:
pa trebas urediti restoran,imas sa strane one opcije da ti se sam uredi određenim namještajem,kojeg ti želiš, a ne slagat sama jednu po jednu stolicu...

Možeš i proširiti sam restoran,radovi ti traju neka dva dana i onda imas naravno vise mjesta za goste,nadalje,povecanjem prometa u restoranu,ljubomornija je i konkurencija....Tako da ces i trebat i strazu u restoranu(dvojica su dovoljna), koja ce dolazi iz tvog sjedista(headcuoters....nesto ne znam kako se pise)
Možeš rentat restoran ili sagraditi novi.Novi restoran se sagradi tako da se selektira željena zgrada(neboder) i onda se odabere da to srusis,te sto zelis sagraditi na odabranom mjestu(policijsku stanicu,skladiste,headcuoters....ili novi RESTORAN.

Vazno je i oglasavati se,potplatiti malo gradolnacelnika i obrazovati osoblje(kuhare,konobare)....
O kojoj verziji ti pricas? Ja o Pizza Tycoon 1


Nego pa naravno da uredim restoran, uredim ga po ukusu istrazivanja trzista ( ako prevladavaju poslovni ljudi kao potencijalne musterije , odaberem namjestaj po njihovom ukusu), napravim meni, sklopim ugovore sa dobavljacima ... sve super...

Jos nesto , decko mi davno igrao ovu igru jako dugo , i imao je iste probleme , tako sumnjam da se radi o "pocetnickoj nekoj greskici".

Sto se prosirivanja, rusenja ticei straze tice, mislim da jedinica nema te mogucnosti. Nek me netko ispravi.
vjeverica is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.12.2003., 15:24   #15
Quote:
Mystikal kaže:
pa trebas urediti restoran,imas sa strane one opcije da ti se sam uredi određenim namještajem,kojeg ti želiš, a ne slagat sama jednu po jednu stolicu...

Mislim da stvarno ne govorimo o istoj verziji
vjeverica is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.12.2003., 15:40   #16
Quote:
vjeverica kaže:
O kojoj verziji ti pricas? Ja o Pizza Tycoon 1

Uuupppsssss ...
ja sam mislio da igras dvojku....
Nabavi dvojku pa cemo onda pricat
mystik4l is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.12.2003., 15:52   #17
Quote:
vjeverica kaže:
E ak su smijesno mali zahtjevi , jaj jos uvjek se bakcem i ne mogu skuziti sve opcije ...koma...napravim dva nova restorana cak i nikako da mi pocnu dolaziti gosti, nije da mi fali love , svercam na veliko , ali malo je blesavo samo sa jednim restoranom , zelim prosiriti biznis, a nejde
Mislila sam na hardware, ne na zahtjevnost igranja
Probaj s reklamiranjem, mislim da to pali, ali za pocetak nemoj odmah platiti reklamu na TV-u jer bi mogla bankrotirati. Pokusaj sa plakatom i ima jos nesto sto je jeftinije od toga (nisam zapamtila sto). Izaberi te dvije vrste reklamiranja i otvori drugi restoran tek kada ti dobro krene sa prvim.

Meni se cini da moram nabaviti igru jer cu nauciti sve o njoj prije nego pocnem igrati. Jedino sto stara verzija odnosno jedinica ima samo pod DOS-om(pokrene se ona na win, ali zapravo se vrti na DOS-u), a ja imam XP. Ako je i poguram bojim se da ce mi grafika biti katastrofa kao kod jos nekih igara tog tipa.

Evo, probaj pa reci kako ide, a onda cu ja pitati frendicu, a i tako danas idem kod nje pokupiti igru

Quote:
Sto se prosirivanja, rusenja ticei straze tice, mislim da
jedinica nema te mogucnosti. Nek me netko ispravi.
Tocno, nema te opcije.
viky is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.12.2003., 15:57   #18
Mystical, ne mogu skuziti pricas li o Pizza Syndicate ili o Pizza Connection 2. Vidjela sam obje ali kako ih nisam igrala (a hocu nakon ovoga jer mi je dosadilo samo pisati) nekako ne mogu odrediti na koju se odnosi.
Prva od ovih je dvojka, a druga trojka.
Bas mi idu na nerve sa ovim nazivima.
viky is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.12.2003., 16:35   #19
Quote:
Mystikal kaže:
Uuupppsssss ...
ja sam mislio da igras dvojku....
Nabavi dvojku pa cemo onda pricat


Imas? ajd naprzi i posalji

vjeverica is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.12.2003., 16:36   #20
Viky , pothitno nabavi i zaigraj
vjeverica is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 00:47.