Natrag   Forum.hr > Informatička tehnologija > Kompjutorske igre

Kompjutorske igre Kultura igranja i ponoćnog ratovanja konzolom i tastaturom. Podforum: Konzole

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 04.11.2009., 09:17   #41
frend skida sa rapidshare-a .
sutra cu ju dobiti

Rekao sam sebi, a sad i vama, ako se ova igra ne pokaze dobra odustajem od gameinga )
nema smisla vise..previse razocarenja u zadnje 2 godine.
Brijem da ce ovo biti prva igra nakon F2 i BG2 da igram ponovo, a da nije iz dosade
pr3stig3 is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.11.2009., 10:30   #42
Jos malo pa pocinjem Nadam se da ce ispasti kao sto kazes. Tu igru stvarno vec duze vrjeme pratim. Napokon nesto kvalitetno od rpg. Zadnjih godina nista nije bilo ekstra osim recimo witchera tak da ovo jedva cekam da isprobam.

Ajd samo u usporedbi sa witcherom generalno kakva je? Odlican mi je bio,ali znao mi dosadit nakon odredenog vremena. To mi je bila mana witchera. Taj mali dio zaraznosti mi falio.
Thechosentwo is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.11.2009., 12:13   #43
Quote:
Thechosentwo kaže: Pogledaj post
Jos malo pa pocinjem Nadam se da ce ispasti kao sto kazes. Tu igru stvarno vec duze vrjeme pratim. Napokon nesto kvalitetno od rpg. Zadnjih godina nista nije bilo ekstra osim recimo witchera tak da ovo jedva cekam da isprobam.

Ajd samo u usporedbi sa witcherom generalno kakva je? Odlican mi je bio,ali znao mi dosadit nakon odredenog vremena. To mi je bila mana witchera. Taj mali dio zaraznosti mi falio.
provat ću i ja danas ovu hvaljenu igru mada nisam ljubitelj ovog žanra ali nikad se nezna
kvakomekiki is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.11.2009., 13:14   #44
ufh.. predobar rpg... bash onak zanimljivo zarazno... pun pogodak... kao shto mi je KOTOR bio svojevremeno
__________________
I got a Nikon camera
I love to take a photograph
So mama, don't take my Kodachrome away
mickey is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.11.2009., 14:42   #45
Koliko od vas misli kupiti original?
luckynumberseven is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.11.2009., 15:40   #46
Ja čim nekaj para skupim

Isto kako sam si kupio Witchera i NWN2 da podržim developere budem i ovo.
__________________
"When you tear out a man's tongue, you are not proving him a liar; you're only telling the world that you fear what he might say." ~ Tyrion Lannister
Archangel is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.11.2009., 16:33   #47
Tim Russ uvijek glumi (u ovom slucaju posudio glas) neke likova sa špicastim ušima =)
__________________

Zadnje uređivanje Kambe : 04.11.2009. at 16:50.
Kambe is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.11.2009., 17:42   #48
Nakon prvih sat vremena jako podsjeca na baldurs vrata sto je svakako odlicno
Thechosentwo is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.11.2009., 17:49   #49
Ako bude dobro kao Baldurs Gate bit cu prezadovoljan !!! Samo sumnjam da ista moze biti toliko dobro(mislim na igre )
FFshocker is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.11.2009., 18:42   #50
Quote:
Mini Me kaže: Pogledaj post
još 50minuta
Kako se vrti na HD4850?
ce gurat na high?
Meni radi sve na full sa HD4770 i E5200 [email protected] Ghz, tako da ne bi trebao imat problema
__________________
https://cracklingsound.com/
dr.mrgood is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.11.2009., 18:52   #51
yep potvrđeno.
1680*1050 sve high i leti
__________________
Mini Me is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.11.2009., 21:00   #52
Igra je optimizirana do jaja
Učitavanje je minimalno i sve leti.
Barem sada u početku dok sam u indoor vidjet cemo kad izađem van u svijet.
Ugl. Elf mage sam
Super je početni plot
Zasad je igra odlična. Definitivno vrijedi originala samo da nebude preskup
__________________
Mini Me is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.11.2009., 14:54   #53
Quote:
Mini Me kaže: Pogledaj post
Definitivno vrijedi originala samo da nebude preskup
Preskup???
Cijena prava sitnica ... 31USD s poštarinom ... dakle, oko 150kn.
http://cgi.ebay.com/DRAGON-AGE-ORIGI...item2557186509
Ajeto is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.11.2009., 15:59   #54
Quote:
Ajeto kaže: Pogledaj post
Preskup???
Cijena prava sitnica ... 31USD s poštarinom ... dakle, oko 150kn.
http://cgi.ebay.com/DRAGON-AGE-ORIGI...item2557186509
Kupujem definitivno. Ali prije toga playtesting U biti ako sad naručim možda dođe prije nego mi se skine s neta. Torrent torrenta sustiže u puževoj trci
luckynumberseven is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.11.2009., 16:11   #55
Kupljen original. Čekam da stigne iz Engleske. 270 kuna. Navodno uskoro ide patch sa nekim ispravkama i navodno neke questove je nemoguće riješiti bez skidanja dodataka sa službene stranice.
stripi_kc is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.11.2009., 17:13   #56
Quote:
Ajeto kaže: Pogledaj post
Preskup???
Cijena prava sitnica ... 31USD s poštarinom ... dakle, oko 150kn.
http://cgi.ebay.com/DRAGON-AGE-ORIGI...item2557186509
hmm a koliko je poštarina?
s obzirom da ipak iz usa dolazi
__________________
Mini Me is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.11.2009., 17:23   #57
Quote:
Thechosentwo kaže: Pogledaj post
Nakon prvih sat vremena jako podsjeca na baldurs vrata sto je svakako odlicno
Kaj konkretno?

Expand on that
__________________
Bwuvver Fwancis the gardener says that I mus' selfwesswy pwactice virtue an' wuv to all wivving fings
Patricij is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.11.2009., 18:02   #58
Quote:
Mini Me kaže: Pogledaj post
hmm a koliko je poštarina?
s obzirom da ipak iz usa dolazi
4$ za Hrvatsku.
luckynumberseven is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.11.2009., 21:51   #59
nego kako se cini igra nakon nesto vremena?
meni se sa fenomenalne spustila na vrlo dobro/na trenutke odlicnu
hehehe, mislim da je witcher sakom u oko za bioware, i nesto naj bolje/gore sto se moglo dogoditi ovakvim igrama - bez obzira na svoje male slabe strane, witcher je toliko superioran dragon ageu koliko je dragon age superioran kotoru - iznimno
nedostaje mi mali milion stvari i nije mi uopce toliko veselje kao gore navedena

ima fenomenalnih stvari, odlicnih detalja, sitnica, razgovora i slicno, ali taj taj manje vise crno-bijeli svijet bez obzira na razne preokrete mi je naivan i nekad ide na zivce, uopce se ne cini ziv kao u witcheru i reakcije/odluke mi nekad idu na jetra i prelagano je pretpostaviti sto slijedi i kakav bi rezultat mogao ispasti, plus uz sve, sidequestovi su genericki za popizdit, na nekima kako izgledaju je pisalo kotor tm, a proslo je vremena da se moglo i nesto novo nauciti,ne?
fakat, witcher me unistio

i btw. obicno sam dosta dobar u ovakvim igrama, ali ovo me sad vec dosta jebe na normalu
likovi mi se cine previse slabima, bez obzira na lv, koristim maga i vise mi se cini kao support character nego hero. pravi prilicno nisku stetu, mana ide kao luda, sporo se regenerira i nema dosta potiona, a basic attack staffa je goli kurac
plus sporo napadanje i fakat dug cast time za bilo koji potentniji spell
nije da sad ocekujem imati nekog divljeg maga koji ce raznjeti selo i pobit 100.000 djece sa jednim napadom, ali jebo ga, koliko puta jebenog razbojnika trebas drmnuti sa ledom/munjama/arcane napadom uz najvise bodova na magic koliko mozes staviti
a da ne govorim o stilu tipa prvo selo 10 jebenih vukova se sleti 4 cine party membere busy, a ostalih 6 me siluje na mrtvo ime sa overpowered prije nego mogu jedan spell castati ili pobjeci i drze me na zemlji dok me ne ukolju
plus opet isti recept sa magic na 40 da treba 4-6 napada da ukolje jednog a njih je 6... bas mi i nije neko veselje...
jebi ga, nadam se da ce se promjeniti bar malo situacija kada dobijem blood mage ili arcane warrior specijalizaciju... nadam se...
__________________
Today is even worse than yesterday. Booze I found yesterday is gone, and I got nothing left to drink... Some heads are about to roll...
THE dzubre is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.11.2009., 21:54   #60
ufh nemrem se odvojiti od ovoga... jednostavno sjajno pricha.. karakterizacija.. mikromenadzment likova... atmosfera.. glazba... bossovi... mozhda da je malo sharenije shto se likova tiche... igram sa mag elfom.. i imam od samog starta isti staff,a uistinu svaki kutak pregledavam
__________________
I got a Nikon camera
I love to take a photograph
So mama, don't take my Kodachrome away
mickey is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 01:37.