Natrag   Forum.hr > Društvo > Psihologija > Psihokauč

Psihokauč Prozac Nation

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 19.02.2010., 21:23   #21
Quote:
Ivanicapeca kaže: Pogledaj post
Mislim da trebaš otići do svoje liječnice. Rješavanje takvih stanja u koje si ti zapala je isto njihov posao. Barem će te uputiti kome da se javiš, a već će ti biti lakše kad nekom otvoriš dušu. Ona je obligirana šutjeti o sve što joj ti kažeš i što ona zapiše u tvoj karton. Vjeruj mi, nitko te neće osuditi zbog toga što proživljavaš u sebi. Jednostavno su ti isplivale traume iz djetinjstva na površinu i možda je dobro da se to sada dogodilo da to napokon riješiš i nastaviš mirna i zadovoljna sa svojim životom.
Do odlaska kod dr. probaj si preusmjeriti fokus na druge stvari, tipa surfanje netom. Ja kad sam u depri jednostavno sjednem za internet i jedan lik vuče drugi i prođe vrijeme.
Hvala, ona rečenica da me nitko neće osudit na ono što proživljavam u sebi, to i je ustvari moja stvar. Teško je bit sam ali je još teže reći nekome, samo se još jadnije osjećam.
pirouette is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.02.2010., 21:28   #22
samo me brine jel normalno da se u takvom stanju osjeća stezanje ili bol oko srca(u tom području)?
pirouette is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.02.2010., 22:46   #23
Quote:
pirouette kaže: Pogledaj post
samo me brine jel normalno da se u takvom stanju osjeća stezanje ili bol oko srca(u tom području)?
Nisam stručnjak, ali mislim da ti je to tjeskoba - bolovi oko srca. Ne znam što si napisala u mailu, ali ako je razuman (mislim ako si u kratko opisala problem i pitala za individualno savjetovanje) odgovorit će ti.
nova_xy is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 22:54.