Natrag   Forum.hr > Društvo > Roditelji i djeca > Dječje zdravlje

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 23.05.2005., 14:09   #1
Neostrata

Unaprijed isprike na tipfeleru...



Naime, Imam klinca starog 20 mjeseci koji je svako malo bolestan. Nista strasno, prehlade, temperaturice...osim zadnjeg puta kad smo zavrsili u bolnici.

I sad, frendica mi je preporucila da mu dajem neostratu..nekakav cudotvorni sirup za jacanja imuniteta !? . Tek sutra idem kod pedijatrice na info razgovor, pa bi me malo zanimalo zna li itko išta o tome...reakcije, nuspojave...

Thnx
 
Odgovori s citatom
Old 23.05.2005., 23:39   #2
Nikad čula...
Monica. is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.05.2005., 09:56   #3
p.s.nikad cula, ali pokusaj guglati......

ja sam probala i stalno izbacuje neostarta kozmeticke proizvode....
__________________
And you will keep me safe, and you will keep me close, and rain will make the flowers grow.
happygoose is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.05.2005., 10:13   #4
BigMama, teško da ćeš od pedijatrice ili bilo kojeg liječnika čuti da je neki pripravak dobar za imunitet, ali nema toga što roditelji neće probati (naravno ako nije štetno) da 'poprave' imunitet djeteta. Ne znam za taj pripravak koji ti spominješ, meni svi preporučuju med za imunitet Radovana Petrovića, ne znam kakve ti bolesti dijete ima, ovo je - navodno - posebno dobro za djecu koja imaju problema sa dišnim ptevima.
verica is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.05.2005., 10:43   #5
Re: Neostrata !?!?!

Quote:
BigMama kaže:
Unaprijed isprike na tipfeleru...

I sad, frendica mi je preporucila da mu dajem neostratu..nekakav cudotvorni sirup za jacanja imuniteta !? . Tek sutra idem kod pedijatrice na info razgovor, pa bi me malo zanimalo zna li itko išta o tome...reakcije, nuspojave...

Thnx
biostrath

moj sin nije imao nikakve reakcije ni nus pojave, davala sam mu to jer je postojala mogućnost da ide u jaslice, pa su mi biostrath preporučili za jačanje imuniteta. Naime, kažu da nema boljeg sirupa za to. Inače, daje se pol žličice prije jela tri puta na dan, ali ne preporuča se djeci mlađoj od godine dana.

http://www.1stvitality.com/acatalog/..._biostrath.htm
sanjalica is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.05.2005., 11:28   #6
moja malena kreće na jesen u vrtić (3,5 g.) i dolazim u napast da joj, kojih mjesec dana ranije, počnem davati nešto za jačanje imuniteta.
pitam se koliko je dobro davati tako nešto u preventivne svrhe (djetetu koje nema zdravstvenih problema)
bobica is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.05.2005., 12:43   #7
Thnx na odgovorima, istu preporuku sam dobila i ja...tri puta dnevno po pola žličice. Pedijatrica se s tim slaže (ona ga daje i svom djetetu), nuspojave ne bi trebalo biti....samo ce mu malo ojačati imunitet i apetit (jupi ionako malo jede).

Pozdrav koke
 
Odgovori s citatom
Old 24.05.2005., 14:59   #8
ovako, mom malom je imunitet opao zbog niskog zeljeza. tak da mu dajem zeljezo, 1 zlicu sirupa od propolisa i echinacee koji je odlican za imunitet i 1 zlicu vitamina dnevno. uvalim i med od petrovica.

razboli se i sad, al manje, stvarno manje. i puno mu je bolji apetit
plavva is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.05.2005., 18:15   #9
Je li to sirup s vitaminima B kompleksa ili sto?
__________________
One Kill Wonder
Karmela is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.05.2005., 02:18   #10
Big Mama, je li ti doktorica rekla nesto vise o sirupu osim da je za "jacanje imuniteta" ?
Radi li se o Vit B komplexu ili je nesto trece u pitanju?
__________________
One Kill Wonder
Karmela is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.05.2005., 08:13   #11
Ovako, rekla mi je da je riječ o kombinaciji naranče, meda i kvasca. U sirupu je doza vitamina B, šta mi je ona rekla da može doći do pojačanja apetita. Ma sve u svemu meni se to čini ok, danas ga idem kupiti i sutra stratamo.
 
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 00:17.