Natrag   Forum.hr > Društvo > Roditelji i djeca > Oprema

Oprema Sve što nam treba (i ne treba, ali želimo :hekla:)

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 04.03.2011., 17:57   #4121
Quote:
drea_zg kaže: Pogledaj post
pre-predobra ideja
evo sad ću mm-u natrljat na nos da je forum super stvar! (stalno kvoca što tolko visim na forumu)

edit: sad tek pročitam da nisu dobre (ovo od Zvrkse)
I ja sam citala da to nije pametno zbog plastike od koje su napravljene.
Ja imam one posudice od aventa, ali jos se nijednom nisam izdojila pa ne znam da li cu ih uopce i kada upotrebljavati...
__________________
Think positive...
frupy is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.03.2011., 18:34   #4122
drea, što će ti to za zamrzavanje?
lizianthus is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.03.2011., 18:40   #4123
Quote:
lizianthus kaže: Pogledaj post
drea, što će ti to za zamrzavanje?
vidiš da žena proizvodi na veliko terminuše moje kako ide dojenje? malena i ja još lovimo ritam
anella is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.03.2011., 18:58   #4124
Quote:
lizianthus kaže: Pogledaj post
drea, što će ti to za zamrzavanje?
ne trebam za zamrzavanje. trebam za frižider. sa tt izdajalicom sam dobila samo 2, a nisu mi dovoljne
__________________
...sve pokriva, sve vjeruje, svemu se nada, sve podnosi, ljubav nikad ne prestaje...I. i J. <3
drea_zg is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.03.2011., 19:08   #4125
i da ne budemo off:
ono što se pokazalo kao jako dobra investicija za bebu dosad:
-izdajalica (ja sam jako zadovoljna Tommee Tippiee)
__________________
...sve pokriva, sve vjeruje, svemu se nada, sve podnosi, ljubav nikad ne prestaje...I. i J. <3

Zadnje uređivanje MalaLola : 02.04.2011. at 04:08. Reason: off obrisan
drea_zg is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.03.2011., 09:00   #4126
Quote:
frupy kaže: Pogledaj post
I ja sam citala da to nije pametno zbog plastike od koje su napravljene.
Ja imam one posudice od aventa, ali jos se nijednom nisam izdojila pa ne znam da li cu ih uopce i kada upotrebljavati...
Moje razmisljanje je sljedece: nakon sto se izdojis stoji na hladnom i mracnom mjestu, znaci plastika je neaktivna. Mozes eventualno oprati pa onda sterilizirati opet prije prve upotrebe ako sumnjas na cistocu u procesu proizvodnje. A inace - plastika ko plastika. Meni su bile super, ja sam ih visekratno koristila (sterilizirala u onom sterilizatoru za mikrovalnu). Ionako sam to koristila vrlo kratko i za tih nekoliko tjedana nisam vidjela smisao dati one silne pare za avent... Nitko mi nije rekao nista konkretno zasto bi bilo stetno Tako da ih s drugim djetetom planiram isto koristiti, ali nadam se puno manje da nam ovaj put dojenje bolje krene...
proab is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.03.2011., 10:08   #4127
Quote:
just z kaže: Pogledaj post
pitanje:hoće li mi se prljati AS u ovoj boji? (da ne čekam tu moju smeđu..)



uživo mi se baš sviđa, bila s točkicama.. mislim nastojat ćemo se ne hraniti u vožnji, a i može s prati navlaka.. ili da ipak uzmem tamniju? help..
ta mi je prekokrasna, ali u eburzi ne drze taj model, koliko vidim na netu
__________________
pratim te
lioness is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.03.2011., 11:09   #4128
I u Riječkom rodilištu na odjelu neonatologije su imali te posudice iz ljekarne,baš sam vidjela kada su mame nosile izdojeno mlijeko bebicama
FIGICA is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.03.2011., 11:43   #4129
Quote:
just z kaže: Pogledaj post
vezano za ove podloge za presvlačenje, jel imao tko iskustva s ovim?

Uploaded with ImageShack.us

čini mi se za nas najpraktičnije rješenje, al ne znam je li dovoljno stabilno?
kakva je presuda za ovakve stvari?
__________________
pratim te
lioness is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.03.2011., 11:54   #4130
Quote:
lioness kaže: Pogledaj post
kakva je presuda za ovakve stvari?
Iskreno...čini mi se bačen novac...
Beba je brzo preraste...
Donji dijelovi su otvoreni i čini mi se da nemaš kaj gore staviti...
i nestabilno mi djeluje...
Mi smo dali raditi prematalicu koja će nam koristiti i kasnije...
[IMG] Uploaded with ImageShack.us[/IMG]
__________________
~naše vjenčanje~
seni001 is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.03.2011., 12:00   #4131


evo mi imamo ovo...po slici čini mi se da je od istog proizvođača ili su barem slični...
iz iskustva mogu reći da se kadica unutra jaaako brzo preraste, mi smo se unutra kupali svega par puta ali moj malac je sa svoja 4 mj i 10 dana dug 73 cm i jako nemiran...
pozitivna strana je što mi leđa ne otpadaju dok ga presvalčim kao što je bio slučaj dok sam ga presvlačila na bračnom krevetu i ove male police su
jer meni tu stoje i pelene i kremice, gazice ...sve što non stop koristimo na jednom mjestu i na dohvat ruke...
__________________
v3eka
v3eka is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.03.2011., 13:22   #4132
Quote:
seni001 kaže: Pogledaj post
Iskreno...čini mi se bačen novac...
Beba je brzo preraste...
Donji dijelovi su otvoreni i čini mi se da nemaš kaj gore staviti...
i nestabilno mi djeluje...
Mi smo dali raditi prematalicu koja će nam koristiti i kasnije...
[IMG] Uploaded with ImageShack.us[/IMG]
jako dobro, s tim da mi nemamo mjesta u stanu, zato sam i mislila da bi ovako nesto bilo prakticno. a gdje mogu kupiti stalak za kade, nekakav univerzalni?
__________________
pratim te
lioness is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.03.2011., 14:03   #4133
Quote:
FIGICA kaže: Pogledaj post
Ja imam ovakav sličan i ja sam si to lijepo zamislila ovako:držat ću ga pokraj tuš kade,napunim ga vodom tušilicom a poslije ispraznim kroz cijev u kadu,ne moram kadicu uopće dizati ali ispalo je da ona rupica kroz koju voda treba istjecati da je preuska pa treba sat vremena da sve ode..... i kadica je stvarno velika što je super ali i nezgodno jel ju ne mogu isprat,ne može mi proći kroz vrata tuš kade...
Inače je stabilno,kadica kao što sam već napisala lijepa velika i ima onaj anatomski dio blago izražen i gumiran da beba ne klizi,može se dugo koristit jel se beba poslije prebaci pa sjedne nasuprot...
Onaj gornji dio za presvlačenje nisam kupila..
FIGICA is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.03.2011., 14:31   #4134
Quote:
v3eka kaže: Pogledaj post
[IMG]
evo mi imamo ovo...po slici čini mi se da je od istog proizvođača ili su barem slični...
iz iskustva mogu reći da se kadica unutra jaaako brzo preraste, mi smo se unutra kupali svega par puta ali moj malac je sa svoja 4 mj i 10 dana dug 73 cm i jako nemiran...
p
zbog ovog razloga mi se ne da to kupovat, radije ooobicnu kadicu od tipa 100 cm sa nekakvim univerzalnim stalkom, ako postoji.
__________________
pratim te
lioness is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.03.2011., 14:55   #4135
Quote:
lioness kaže: Pogledaj post
kakva je presuda za ovakve stvari?
ja sam to uzela na kraju jer je bilo na akciji nekih 25 eura, znači 200-tinjak kuna, pa kako god da se pokaže niije mi skupo. presudu ću donit za nekih 6 mjeseci..
kada se može izvadit kad je beba preraste, a i prematalica se kasnije može odvojit i stavit na krevet (kad beba postane preteška da bi je na toj konstrukcij presvlačila). inače ovako sastavljena ne djeluje mi nestabilno..bar za prve mjesece

onu bijelu s točkicama AS imaš u magic baby u garden mallu. ali ipak mi je više za cure,a smeđa mi se uživo ne sviđa, tako da smo na kraju smo uzeli plavu (danas kupili)
just z is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.03.2011., 15:49   #4136
AS navlaka se da skinuti i prati
lizianthus is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.03.2011., 16:52   #4137
Quote:
just z kaže: Pogledaj post
ja sam to uzela na kraju jer je bilo na akciji nekih 25 eura, znači 200-tinjak kuna, pa kako god da se pokaže niije mi skupo. presudu ću donit za nekih 6 mjeseci..
kada se može izvadit kad je beba preraste, a i prematalica se kasnije može odvojit i stavit na krevet (kad beba postane preteška da bi je na toj konstrukcij presvlačila). inače ovako sastavljena ne djeluje mi nestabilno..bar za prve mjesece

onu bijelu s točkicama AS imaš u magic baby u garden mallu. ali ipak mi je više za cure,a smeđa mi se uživo ne sviđa, tako da smo na kraju smo uzeli plavu (danas kupili)
a presvlacilicu si kupila u ikei onda, kad pises u eurima? to nije puno!

ma idemo u sesvete, jer je tamo tipa skoro 300 kn jeftinije, a pokazat ce nam kako se montira! super da ste kupili svoju
__________________
pratim te
lioness is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.03.2011., 19:54   #4138
Quote:
lioness kaže: Pogledaj post
a presvlacilicu si kupila u ikei onda, kad pises u eurima? to nije puno!

ma idemo u sesvete, jer je tamo tipa skoro 300 kn jeftinije, a pokazat ce nam kako se montira! super da ste kupili svoju
nisam u ikei, nego u baby centru u brežicama. stvarno je bilo jeftino pa ako sam se i zeznila -nema veze..

pa nije u sesvetama 300kn jeftinija.. cabriofix je u magic baby 1099 i dobili smo 5% popusta, pa nas je izašlo 1045kn. u sesvetama je 999, al mi se nije dalo tamo ić, jer mi je bzvz zašto ja moram najavljivat svoj dolazak (a tako im piše na stranicama)..

lizianthus, znam da se može skinuti i prati-pitala sam hvala..
just z is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.03.2011., 20:02   #4139
Quote:
just z kaže: Pogledaj post
nisam u ikei, nego u baby centru u brežicama. stvarno je bilo jeftino pa ako sam se i zeznila -nema veze..


pa nije u sesvetama 300kn jeftinija.. cabriofix je u magic baby 1099 i dobili smo 5% popusta, pa nas je izašlo 1045kn. u sesvetama je 999, al mi se nije dalo tamo ić, jer mi je bzvz zašto ja moram najavljivat svoj dolazak (a tako im piše na stranicama)..
.
da, to je stvarno jeftino za presvlacilicu... a za as, pa vidla sam na njihovoj str da je tipa 1250 kn, tak nekaj
__________________
pratim te
lioness is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.03.2011., 20:07   #4140
Quote:
lioness kaže: Pogledaj post
da, to je stvarno jeftino za presvlacilicu... a za as, pa vidla sam na njihovoj str da je tipa 1250 kn, tak nekaj
ma nije...pebble je skuplja
pebble http://www.media-commerce.com.hr/pebble.html
cabriofix http://www.media-commerce.com.hr/cabriofix.html
s onim popustom, u sesvetama je ustvari samo 50 kn jeftinija
just z is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 21:23.