Natrag   Forum.hr > Društvo > Psihologija > Psihokauč

Psihokauč Prozac Nation

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 17.06.2007., 21:49   #21
Quote:
pecinko kaže: Pogledaj post
ma pusti sveznalce i probaj white ili jack hammer
Stvarno ne znam sta je to.
Neki novi viski, ili?
up99 is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.06.2007., 00:28   #22
plačem uglavnom kad sam sama, eventualno sa dečkom.
često plačem, pogotovo zadnju godinu....
u pms-u čak me i al bundy može razgaliti do suza.....ah.....
cherryblossomgirl is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.06.2007., 00:46   #23
Plačem kad mi se plače, a i kad osetim da bi mi plakanje dobro činilo. Uglavnom plačem kad sam sama, jer onda mogu beskrajno da se uživim u samosažaljevanje potrebno za izvođenje tog obreda. Mogu da se rasplačem i pred drugima, pogotovo bliskim ljudima, ali mi to nema istu okrepljujuću i isceljujuću moć kao kad plačem sama, jer se ljudi trude da te uteše, da te urazume, da prekinu plač, a meni je tad upravo potrebno da budem nerazumna i pustim sve iz sebe da izađe napolje. Osim toga, plakanjem druge ljude dovodimo u neugodne situacije u kojima ne znaju kako da reaguju. Umem da se rasplačem i od besa i kad se osećam nemoćnom da nešto uradim. Tad mi se to može dogoditi i u neprimerenim situacijama. Recimo, kad sam se nedavno rasplakala na parkingu, jer sam se autom zaglavila u nemogućem položaju iz koga nikako nisam uspela da izađem. Onda je naišao jedan muški vitez i spasao me.
Enchantress is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.06.2007., 01:12   #24
Quote:
Siillva kaže: Pogledaj post
Više puta kada mi je teško zatvorim se u sobu i plačem, i nekada dobro i dođe, to je kao otpušni ventil, prođu mi kroz glavu svi problemi i razmišljanja...pa nakon što se isplačem, osjećam se bolje i lakše za nove pobjede!

Nikada neplačem pred drugima, iako sam žensko, jer kod nas je pravilo da muškarci neplaču!
plačem i tekako plačem
__________________
Ako duboko pogledaš u moje oči, vidjet ćeš mi dušu...
i znat ćeš kakva sam i što osjećam ...
al' molim te šuti, jer to je samo tvoja spoznaja...
Antibacterial is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.06.2007., 08:48   #25
Quote:
up99 kaže: Pogledaj post
Stvarno ne znam sta je to.
Neki novi viski, ili?
pogledaj dobro svoj avatar pa ces shvatiti
pecinko is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.06.2007., 10:20   #26
Quote:
Siillva kaže: Pogledaj post
Više puta kada mi je teško zatvorim se u sobu i plačem, i nekada dobro i dođe, to je kao otpušni ventil, prođu mi kroz glavu svi problemi i razmišljanja...pa nakon što se isplačem, osjećam se bolje i lakše za nove pobjede!

Nikada neplačem pred drugima, iako sam žensko, jer kod nas je pravilo da muškarci neplaču!
Da, ako me pukne...

Cika Strile
__________________
I believe in God, but the only man I am afraid of is Keyser Soze
Life is a road of many signs
Cika Strile is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.06.2007., 10:23   #27
Nervira me šta ne mogu plakat ni kad sam sama, ali zato plačem u snu, to me toliko iznervira da bi najrađe proplakala..da mogu
manitusha is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.06.2007., 16:25   #28
da, sada plačem isključivo kada sam sama.... neko vrijeme sam i pred drugima i to dosta često (kada sam bila mlađa); al' sad se pokušavam suzdržat...zapravo bojim se da se ne rasplačem u određenim situacijama pred ljudima s kojima nisam bliska; a nije da mi ništa ne predstavljaju:/
__________________
wherever I've gone, the end was always the futility of delight...
malaria is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.06.2007., 23:40   #29
nikada ne placem u prisustvu drugih ljudi iako sam naizgled jako ranjiva, ipak sam suzdrzana od navale takvih emocija u drustvu...ali ipak u uzasno teskom periodu zivota, uspjela sam se rasplakati medju nekolicinom ne tako bliskih ljudi, tacnije poznanika na ciju pomoc nikad nisam racunala...na kraju sam uvidjela da su oni bili pravi ljudi u pravo vrijeme na pravom mjestu
puno je lakse podijeliti svoju bol sa drugima, ali isto tako vjerujem i u ono - ako nesto ne mozes zadrzati za sebe, kako mozes ocekivati od drugoga (malo je ljudi na koje se istinski mozes osloniti u takvim situacijama)
__________________
pojavim se naglo kao reklama
lao tze is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.06.2007., 11:42   #30
Plakanje mi je uvijek dobro išlo, iako kad se sve zbroji i oduzme, u zadnjih sam godinu dana isplakala možda za cijeli jedan život... Prestala bih plakati samo zato jer nisam htjela da me ukućani takvu vide, a života mi je želja bila nababviti nešto tipa soba panike da se zatvorim i plaćem mjesecima...
Šta je najgore, nekad mi se čini da nije pretjerana ocjena :roll:
Ne volim plakati pred drugima, jedino u krajnjim situacijama kad si nikako ne mogu pomoći da se zaustavim. Nekako je to kao ogoljavanje i pokazivanje da te nešto previše dira, a onda si valjda slab i ranjiv. I sama teško podnosim plač, to mi je ostatak iz djetinjstva.
[Ciara] is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.06.2007., 12:29   #31
Quote:
[Ciara] kaže: Pogledaj post
Plakanje mi je uvijek dobro išlo, iako kad se sve zbroji i oduzme, u zadnjih sam godinu dana isplakala možda za cijeli jedan život... Prestala bih plakati samo zato jer nisam htjela da me ukućani takvu vide, a života mi je želja bila nababviti nešto tipa soba panike da se zatvorim i plaćem mjesecima...
Šta je najgore, nekad mi se čini da nije pretjerana ocjena :roll:
Ne volim plakati pred drugima, jedino u krajnjim situacijama kad si nikako ne mogu pomoći da se zaustavim. Nekako je to kao ogoljavanje i pokazivanje da te nešto previše dira, a onda si valjda slab i ranjiv. I sama teško podnosim plač, to mi je ostatak iz djetinjstva.

Potpisujem!
Ista situacija kod mene!
Siillva is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.06.2007., 16:29   #32
a ja ne biram ni mjesto ni vrijeme...placem di god stignem...
jedno vrijeme sam plakala svaku vecer na trgu dok sam cekala tram poslije posla (ubio me taj poso)...
nisam nikad za nikog pomislila da je slab ako je zaplako predamnom...
ak mogu pomoc pognem ak ne mogu dodajem maramice haha

pozz
__________________
Theatrical, dramatical...
13Lilly13 is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.06.2007., 16:37   #33
Inace nisam plakao od kad sam imao 11-12 godina i tako prije 3 mjeseca dođem doma mrtav pijan, ne mogu zaspat i počeo sam razmišljat o nekim stvarima kad najednom počnem plakat ko tužna godina valjda su me emocije zašorale zbog alkohola
Alfa69Romeo is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.06.2007., 20:24   #34
Quote:
manitusha kaže: Pogledaj post
Nervira me šta ne mogu plakat ni kad sam sama, ali zato plačem u snu, to me toliko iznervira da bi najrađe proplakala..da mogu
Plakanje u snu po nekim sanovnicima znaci skora radost
pecinko is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.07.2007., 04:27   #35
znam ponekad otić u sobu i plakat...onda se sjetim svega...i svih problemakojih nema puno,nasreću,svih svojih briga,propuštenih prilika koje se više sigurno neće ponoviti...jednostavno,počnem razmišljat o svom životu,o frendovima...o obitelji...i o njemu...i onda plačem...plačem i plačem...još usput čujem neku pjesmu tužnu koja me asocira na neki događaj...
al i meni to služi kao ispušni ventil,odmah se osjećam bolje
 
Odgovori s citatom
Old 10.07.2007., 10:11   #36
Bolje je da placete i da sve to izadje iz vas.
Ja dugo godina nisam mogla plakati,potisnula sam bila sve u sebe ali jednog dana sam eksplodirala,nisam mogla to vise drzati u sebi,ubijalo me polako.
Nije ti uvijek olaksanje kad se isplaces ,nekad se polsije toga osjecas kao sjena same sebe ali je vazno da taj pritisak,grc izadje iz nas.
__________________
Kako ranjeno srce moze naci utjehu u razocaranoj dusi?
Divlja_mala is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.03.2010., 20:17   #37
Je. Kad me odrapi,samo se zavučem u sobu i kmeeeee......
__________________
A kad mi dođeš ti,i osmijeh vratiš mi,sva patnja i bol života mog,će proć...:( <3 <3
heleny 15 is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.03.2010., 20:28   #38
A kad ću plakati, ako neću kad sam sama?
Neocortex is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.03.2010., 17:30   #39
plačem,i to vrlo često...to je moj način otpuštanja napetosti i stresa...plačem sama,najčešće noću,a zna se desiti ako dugo odgađam da se nakupi pa mi pobjegne pred nekim bližnjim (mamom,dečkom),al to ne završi dobro jer se osjećam posramljeno-zbog izjava tipa: nisi malo dijete,ne cmolji,kako ćeš ti u životu ako budeš plakala,bla bla....i onda nasilu prestanem,a nisam izbacila iz sebe napetost...e onda to bukne u agresivi i onda i ti bližnji naje...u. meni je to nužno za moje mentalno zdravlje i nikog ne želim opterečivati s tim jer nikog ne tražim da me tješi dok plačem... emocije treba pokazati i izbaciti,ali na fin način...u prigodno vrijeme i na prigodnom mjestu...
__________________
"Mišljenje je ko šupak,svako ga ima."
attention whore is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.03.2010., 21:32   #40
vrlo često...
__________________
''I think of myself as an intelligent, sensitive human being with the soul of clown wich always forces me to blow in at the most important moments...''
Jim Morrison
MortaL!s is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 02:46.