Natrag   Forum.hr > Društvo > Psihologija > Psihokauč

Psihokauč Prozac Nation

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 04.12.2009., 21:10   #1
Kako pitati starce da mi dozvole plastičnu operaciju ušiju

zelim oeprirati usi ali ne znam kako da roditelje pitam sta msile o tome
jer niakd nsiam o jima o otme razgovara
yebivyetar is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.12.2009., 21:19   #2
Ako si klempav i nesretan, ne vidim zašto ti ne bi dopustili. Mislim da to nije tako kompliciran i skup zahvat poput recimo umetanja silikona u grudi.
Brenya is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.12.2009., 21:22   #3
Quote:
Brenya kaže: Pogledaj post
Ako si klempav i nesretan, ne vidim zašto ti ne bi dopustili. Mislim da to nije tako kompliciran i skup zahvat poput recimo umetanja silikona u grudi.
ma neznam ja jel to uopce klempaveo ako i je nije ko zna sta al mene opet zivcira zelim imat uz glavu
yebivyetar is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.12.2009., 21:25   #4
Quote:
yebivyetar kaže: Pogledaj post
ma neznam ja jel to uopce klempaveo ako i je nije ko zna sta al mene opet zivcira zelim imat uz glavu
A čuj,spavaj sa selotejp trakom omotanom oko glave neko vrijeme, pa vidi ima li rezultata
Chansomps is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.12.2009., 21:30   #5
Ako nije jako klempavo onda mislim da nema potrebe. Porazgovaraj s nekim drugim i objektivnim o tome, potraži još koje mišljenje.

Evo pogledala sam cijene, košta oko 8000 kn. Ako imaš takav novac i punoljetan si, nitko te ne može spriječiti. Ako nisi još punoljetan, onda još malo pričekaj, jer se plastične operacije ne preporučaju za osobe mlađe od 18 ili čak 20 godina.
Brenya is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.12.2009., 21:41   #6
Quote:
Brenya kaže: Pogledaj post
Ako nije jako klempavo onda mislim da nema potrebe. Porazgovaraj s nekim drugim i objektivnim o tome, potraži još koje mišljenje.

Evo pogledala sam cijene, košta oko 8000 kn. Ako imaš takav novac i punoljetan si, nitko te ne može spriječiti. Ako nisi još punoljetan, onda još malo pričekaj, jer se plastične operacije ne preporučaju za osobe mlađe od 18 ili čak 20 godina.
imam 16 moze se to uz dpustenje roditelja
yebivyetar is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.12.2009., 21:44   #7
Quote:
yebivyetar kaže: Pogledaj post
imam 16 moze se to uz dpustenje roditelja
Pa eto - Brenya ti je dala dobar savjet.

Nego,jel imaš problema u društvu zbog toga,jel te zezaju ili si samo sam sebi klempav ?
Chansomps is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.12.2009., 21:50   #8
Quote:
CHANSOMPS kaže: Pogledaj post
Pa eto - Brenya ti je dala dobar savjet.

Nego,jel imaš problema u društvu zbog toga,jel te zezaju ili si samo sam sebi klempav ?
ma niko me ne zajebava samo sta to meni smeta
yebivyetar is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.12.2009., 21:51   #9
Pa to se radi u lokalnoj anesteziji...Neš ti "operacije".
__________________
Leben lässt sich nur rückwärts verstehen, muss aber vorwärts gelebt werden...S.A. Kierkegaard
Engelchen00012 is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.12.2009., 21:54   #10
Quote:
yebivyetar kaže: Pogledaj post
ma niko me ne zajebava samo sta to meni smeta
I meni smeta ponekad moja 'devijacija septuma', koju zapravo nitko ne primjećuje. Imala sam raznih kompleksa sa 16 godina i mogu reći da su nakon par godina jednostavno nestali. Rađe ti još malo pričekaj s tim, još si mlad
Brenya is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.12.2009., 21:59   #11
Quote:
Brenya kaže: Pogledaj post
I meni smeta ponekad moja 'devijacija septuma', koju zapravo nitko ne primjećuje. Imala sam raznih kompleksa sa 16 godina i mogu reći da su nakon par godina jednostavno nestali. Rađe ti još malo pričekaj s tim, još si mlad
ja i cekanje ufff radije bi ja to odam rijesio
da znam da ima to negdi u dalmaciji vjerovano bi otisa odma i dan ije privatnik
neda mi se u g ic zbog toga
yebivyetar is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.12.2009., 22:08   #12
Quote:
yebivyetar kaže: Pogledaj post
ja i cekanje ufff radije bi ja to odam rijesio
da znam da ima to negdi u dalmaciji vjerovano bi otisa odma i dan ije privatnik
neda mi se u g ic zbog toga
Plastičara ima svugdje, ako ne privatnika onda u bolnicama. Porazgovaraj s prijateljima koji te mogu vidjeti i pitaj ih za iskreno mišljenje. Moguće je da nije tako strašno, svima se ponekad čini da su ružni dok se pogledaju u zrcalo a da to možda nije istina.

Zadnje uređivanje Brenya : 04.12.2009. at 22:11. Reason: gramatička greška, što ću kad sam picajzla
Brenya is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.12.2009., 22:16   #13
meni je frend operirao uši
sad izgleda ko teža retarda... izgleda kao da su mu uši selotejpom zaljepljeni za glavu
a frendica mi je iskompleksirana s tim ušima i zato nikad ne nosi rep
i što je najgore to nitko ne primjećuje -.-'' (osim nje ofc)
__________________
Ako te muči neka misao,nalaziš je svud,sve je izražava,čak je mirišeš u zraku.Jedini način da se oslobodi jest da se izrazi.
BrokeBM is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.12.2009., 23:24   #14
Što se klempave uši ne mogu operirati preko hzzo-a? Prije je ta operacija bila besplatna za djecu, sad ne znam točno do koje godine, zaboravila sam.
Možda netko ima friškijih informacija o tome.
Ruralna is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.12.2009., 00:17   #15
Quote:
Ruralna kaže: Pogledaj post
Što se klempave uši ne mogu operirati preko hzzo-a? Prije je ta operacija bila besplatna za djecu, sad ne znam točno do koje godine, zaboravila sam.
Možda netko ima friškijih informacija o tome.
do 16. god uz potvrdu psiohologa da je dijete iskompleksirano zbog ušiju...
dire Dawn is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.12.2009., 00:56   #16
znam dječaka koji je u 12. godini operirao uši jer su mu bile ono baš klempave i nije imao nikakvih problema, operacija prošla super.Sada je prezadovoljan i bez kompleksa.
Ako te to toliko smeta reci svojima, možda prvo iz šale malo, pa im onda reci da ti je to velika želja a ni operacija nije neki bauk...ako ne dopuste onda ćeš morati sačekati još koju godinu dok ne postaneš punoljetan, do tada još dobro razmisli jel ti to stvarno toliko treba.
dancing_queen is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.12.2009., 11:58   #17
mislis, morati ce cekati dok si ne zaradi

ukoliko to ne pokriva zdravstveno, a starci nece platiti
orka12 is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.02.2010., 09:19   #18
Ovako:

mama i tata, vjerovatno ste primjetili da ja već dulje vrijeme nisam zadovoljan svojim izgledom tj. klempavim ušima. Pogledao sam malo i raspitao se , operacije je relativno jednostavna, i manje su šanse za komplikaciju. Operacija košta cca _____ (ne znam svotu), ali mi treba vaše dopuštenje.

Moraš ih pitati i imaju li novaca za operaciju. Negdje piše da je oko 8000, nekim je to sitna lova, ali nekima je to brdo.
Giulia is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.02.2010., 15:39   #19
Quote:
yebivyetar kaže: Pogledaj post
zelim oeprirati usi ali ne znam kako da roditelje pitam sta msile o tome
jer niakd nsiam o jima o otme razgovara
Kako poludim na ove topice "kako pitati ovo?" "kako nekom reći ono?"

Zini brate! Pitaj! Reci! Bum u glavu! Kakvi forumi, Bog te pomogo.. Mrzim okolišanja..pa čak i kad je tematika teška (što ova, sorry, al nije).. Reci šta imaš i kad ovaj drugi to želi čuti i kad ne želi! Ako imaš nešto za reći, jedini savjet koji uopće ima smisla je: RECI!

Ja ljudima lupam u lampu sve što treba i ne treba.. mrzim te neke tajanstvene visuljke u međusobnim odnosima..
Štrikalica is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.02.2010., 15:53   #20
Quote:
Brenya kaže: Pogledaj post
Ako nije jako klempavo onda mislim da nema potrebe. Porazgovaraj s nekim drugim i objektivnim o tome, potraži još koje mišljenje.

Evo pogledala sam cijene, košta oko 8000 kn. Ako imaš takav novac i punoljetan si, nitko te ne može spriječiti. Ako nisi još punoljetan, onda još malo pričekaj, jer se plastične operacije ne preporučaju za osobe mlađe od 18 ili čak 20 godina.
Prijateljica je operirala klempave uši (bila je kao slonić Dumbo) u osmom razredu osnovne, za vrijeme praznika, preko HZZO-a - ništa nisu platili, bila je dva ili tri dana u bolnici, nakon tjedan dana su skinuli povez. Cura se preporodila: Prije je uvijek imala raspuštenu kosu, a poslije je godinama kosu vezala u rep da "pokaže uši" I odlično joj je stajalo.
__________________
Pušači su sebični i smrdljivi ovisnici.
morbidangel is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 03:07.