Natrag   Forum.hr > Društvo > Psihologija > Psihokauč

Psihokauč Prozac Nation

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 08.03.2010., 20:44   #41
Znaš ti onu pjesmu "blago budalama, njima je lako jer ne misle kako"

Glupljem čovjeku se lakše nositi s realnim brigama. Čovjek je svjestan svojih nedostataka, manjkavosti.

Nemoj ga razuvjeravat tom jeftinom psihologijom.

Čovjek ima malu kitu i to je to.

Neka se suoči s tim ili neka si nađe dečka.
__________________
Nisam pio sedam godina...---> (do prvog osnovne)
Ubojica is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.03.2010., 20:50   #42
Angry

ŠTO BIH JA TEBE NAMLATILA!!!!!!! Ustani se iz te fotelje,okani se foruma i živni!!! Nađi život! neće on tražiti tebe! ostavi trag za sobom! neka te pamte po dobru a ne po zlu! joooooj,kak si me razljutio!!! ŽIVI ŽIVOT JER IMAŠ PRILIKU!!!!!!!!!!!!!!!!!
__________________
Razbila bih svijet od šale,da je samo slučajno od stakla...
SusieTheDevil is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.03.2010., 20:55   #43
i kinezi imaju male, pa gle kaj su napravili....
__________________
Aj em Šatro Gospon end aj otorajz dis mesiđ!
šatro gospon is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.03.2010., 21:32   #44
Quote:
SusieTheDevil kaže: Pogledaj post
ŠTO BIH JA TEBE NAMLATILA!!!!!!! Ustani se iz te fotelje,okani se foruma i živni!!! Nađi život! neće on tražiti tebe! ostavi trag za sobom! neka te pamte po dobru a ne po zlu! joooooj,kak si me razljutio!!! ŽIVI ŽIVOT JER IMAŠ PRILIKU!!!!!!!!!!!!!!!!!
je

lako reč

doduše namlatit bi eventualno i pomoglo
endorfin, adrenalin, serotonin, i to sve ljepo šta bol inducira
kor-im is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.03.2010., 22:19   #45
Quote:
jakov99 kaže: Pogledaj post
Imam 24 godine i totalni sam jadnik koji naravno to pokušava prikriti. Ne znam gdje da počnem.

Završio sam faks na koji bolje da niti nisam išao samo izgubljeno vrijeme i novac, nije me osposobio za ništa a niti sam stekao neko znanje. Nisam pametan niti inteligentan već bi mogao reći suprotno. Ako je inteligencija snalaženje u novim nepoznatim situacijama ja ispod prosječno inteligentan, recimo da mi je razina općeg znanja prosječna ali to i nije baš neka utjeha pošto je većina ljudi po tom pitanju glupa, nije mi cilj nekog vrijeđat to je samo moje mišljenje.

Fizički sam slaba osoba koja je pritom još poprilično nespretna kuda ćeš bolju kombinaciju. Bar nisam ružan već prosječan. Nezaposlen sam i kada razmislim što bi mogao raditi ne ostaje mi puno znanja nemam vještine niti znanja raditi neki uredski posao kao niti snage za kopat kanale, ne poznajem jezike, nešto nabadam engleskog , takav ne mogu ići raditi nešto van.

Što se tiče prijatelja , obitelji i cure tu ne stojim baš dobro. Obitelj mi je ok ali ja sam uvijek neki nabrijan radi svih problema i to sve ispada loše radi toga. Imam prijatelje koji su ustvari i dobri ali mi kao osobe smo dosta različite i uopće mi danas nije jasno kako smo mi postali dobri, curu praktički nisam nikada imao, poljubio sam se sa par cura i to je to, unatoč tome što sam ovako jadan da sam se potrudio i mogao sam imat koju ali sada dolazimo do najvećeg problema imam mali kurac sa kojim mi je sasvim jasno da neću moči zadovoljiti curu pa radi toga niti ne pokušavam ne trebaju mi dodatna poniženja u životu. Čitao sam svakakve teme i čuo svakakva razmišljanja i da je sve u glavi i ono i ovo ali jednostavno znam da je veličina bitna koliko god neki pokušali reći suprotno.

Kada vidim taj jadan život najradže mi dođe da se ubijem ali sam k tome svemu i kukavica pa niti to neću. Kada hodam ponekad poželim da me pogodi grom da ne trebam više živjet u ovoj agoniji
Čak i ako jednog dana postaneš inteligentan, pametan, nabildan, u formi, završiš bolji faks, nađeš curu koju stvarno voliš i ona voli tebe, nađeš super posao, poševiš puno cura, kupiš kuću, auto i toster, posjetiš irsku, tada ćeš stati i svatiti da je život i dalje jedna jebena mizerija...
__________________
Πόλεμος πάντων μὲν πατήρ ἐστι πάντων δὲ βασιλεύς, καὶ τοὺς μὲν θεοὺς ἔδειξε τοὺς δὲ ἀνθρώπους, τοὺς μὲν δούλους ἐποίησε τοὺς δὲ ἐλευθέρους
von_ungern is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.03.2010., 23:11   #46
-Sve može postići, al kita će mu uvijek biti mala i cijeli život će mu bit vezan sa seksualnošću.
Zbog malog piše će uvijek biti nesiguran u sebe i to je tako kod muških. Možete vi njega tješiti, no pomoć vaša tu završava.

Zamislite koja je njemu zbrka u glavi.

Mlad je, ima snažne seksualne nagone, ali bio bi samouvjereniji da ima veću kitu, bio bi uspješniji.

Spolnost nas snažno prožima cijeli život i traume vezane s njom.

Pametan je taj _freud bio..
__________________
Nisam pio sedam godina...---> (do prvog osnovne)
Ubojica is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.03.2010., 23:42   #47
Quote:
von_ungern kaže: Pogledaj post
Čak i ako jednog dana postaneš inteligentan, pametan, nabildan, u formi, završiš bolji faks, nađeš curu koju stvarno voliš i ona voli tebe, nađeš super posao, poševiš puno cura, kupiš kuću, auto i toster, posjetiš irsku, tada ćeš stati i svatiti da je život i dalje jedna jebena mizerija...
... ovo mi se svidja...

... i sta dalje ?... neki... ludi/otkaceni/friki... potez ?... aj lajkit...
haram is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.03.2010., 00:49   #48
Quote:
jakov99 kaže: Pogledaj post
Imaš pravo ovdje me nitko ne zna. 12 cm tako negdje
Jakove,Jakove,gdije će ti duša...
Malo radi,bilo šta,skupi neku kintu,odi do Frankfurta i oprobaj pušku.
Ako puca,nemaš frke!.
@mstaff is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 21:22.