Natrag   Forum.hr > Društvo > Alternativa > Astrologija

Astrologija Astrološka edukacija, razmjena mišljenja, diskusije...

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 25.08.2014., 15:34   #101
Bok svima. Kao prvo hvala svima koji su već odgovrali na moje horarce. Prijavila sam se na posao koji silno želim, pa bi htjela da mi neko pogleda ishod. Dakle pitanje je bilo: Hoću li dobiti posao na natječaju za koji sam poslala prijavu?
Evo karte : http://tinypic.com/r/2hpsk2g/8
Hvala unaprijed.
life35 is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.08.2014., 20:15   #102
Nema mog poklon tableta

Bok svima, molim vas pomozite mi, na nagradnoj igri sam dobila tablet, poslali su mi po kurirskoj sluzbi ali tablet nikako da stigne, danas ih pitam a oni kazu da je kurir predao paket mom ocu, a moj otac nije ziv...pa me zanima gde je tablet, ko laze kurir ili je neko lazno predstavljen kao moj otac....I da li cu na posletku dobiti svoj tablet?
Kerkira is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.08.2014., 20:20   #103
Quote:
Selective kaže: Pogledaj post
Hvala ti puno na izdvojenom vremenu i trudu.
Nismo do sada pokusavali nista takvog. Znam da ce trebati puno truda obzirom da je iza njega razvod..
Javim povratnu informaciju kada cu je imati i hvala ti jos jednom
Moze, nadam se da ispadne nesto od ovog za tvoje dobro.
Beskraj is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.08.2014., 20:32   #104
Quote:
san kaže: Pogledaj post
Dragi ljudi, ako se nekome da, nije me dugo bilo.
Komunicirali smo porukama prošli tjedan taj koji me je provrijedio i ja, i opet je loše završilo jer me opet povrijedio. Čini li on to namjerno ili mu je stalo do mene i isto mu je teško što nismo u kontaktu, samo zbog ega ne želi priznati?
18:55 Osijek
Hvala na odgovoru!
Da pokusam
Asc 15'44 Aq
Ti si Sa i MO, on je So, posto So i Sa nemaju aspekt onda bi bio odgovor Ne da ne cini namjerno, ali isto i da mu nije stalo.
ON je So tek promjenio znak iz sjedista u peregrine pa to moze reci da je prije ovog stanja, znak u kojem se sunce nalazio je bio lav gdje je tamo je Sa u izgonu pa onda sigurno da je postojalo nesto kod tebe da mu je smetalo, nesto kod tvog ponasanja.
Na zalost sunce se na nalazi ni u jednom dostojanstvu tvojih planeta Sa ni MO pa onda po recepcijama izgleda da je on ravnodusan prema tebi i da mu nije stalo do tebe, te da je zapravo okrenut prema sebi i svojim potrebama.
Mo je u praznom hodu i lavu koji je fiksni znak sto znaci da se ovako stanje nece se tako lako promjenit.
Ja mislim da njemu nije tesko, jer niste skupa, jer vladar njegove planete je u njegovoj 1 kuci pa onda mislim da mu je mozda ova promjena dobra dosla, isto tako kako vasi vladari So i Sa nemaju aspekt takodjer potvrdjiva da mu nije tesko sto niste skupa.
Beskraj is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.08.2014., 20:46   #105
Quote:
life35 kaže: Pogledaj post
Bok svima. Kao prvo hvala svima koji su već odgovrali na moje horarce. Prijavila sam se na posao koji silno želim, pa bi htjela da mi neko pogleda ishod. Dakle pitanje je bilo: Hoću li dobiti posao na natječaju za koji sam poslala prijavu?
Evo karte : http://tinypic.com/r/2hpsk2g/8
Hvala unaprijed.

Prvo da kazem da je mjesec na putu da bude spaljen od sunca. Tako da je tu vec jedno ostecenje.
Sa je na ascu takodjer odlaganje.
Na zalost Me i Ma bas upravo imaju sep aspekt u sekundama tako da mislim da je odgovor Ne.
Beskraj is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.08.2014., 00:20   #106
imam jednu molbu za moderatore , naime prije godinu, dvije sam postavila ovdje pitanje na koje nisam dobila odgovor , smijem li ponoviti ?
zametak is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.08.2014., 08:42   #107
Dobro jutro,

jučer sam saznala da bi moj voditelj trebao dati otkaz i odlazi u drugu firmu raditi.
Zanima me da li ću ja dobiti njegov posao, odnosno hoću li postati voditelj u firmi u kojoj sam trenutno zaposlena?

Unaprijed hvala.

Zagreb, 08:38
Selective is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.08.2014., 08:56   #108
Quote:
Selective kaže: Pogledaj post
Dobro jutro,

jučer sam saznala da bi moj voditelj trebao dati otkaz i odlazi u drugu firmu raditi.
Zanima me da li ću ja dobiti njegov posao, odnosno hoću li postati voditelj u firmi u kojoj sam trenutno zaposlena?

Unaprijed hvala.

Zagreb, 08:38
POKUSAT CU
Asc 29'55 Vi
Kasni asc govori o tom da moguce znas odgovor ili naslucivas takav.

Ti si Me i posao je Me onda tebi dodjeljivam MO.
Mo je spaljen od sunca sto je ostecenje za cijelu situaciju.
Sad MO ide prema Me konjukcijom, al prije neg dodje do Me ima prohibitaciju od Sa i Ma. Tako da je odgovor Ne.
Beskraj is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.08.2014., 09:43   #109
Quote:
angelsrain kaže: Pogledaj post
Prvo da kazem da je mjesec na putu da bude spaljen od sunca. Tako da je tu vec jedno ostecenje.
Sa je na ascu takodjer odlaganje.
Na zalost Me i Ma bas upravo imaju sep aspekt u sekundama tako da mislim da je odgovor Ne.
Hvala na odgovoru angel. Javim svakako rezultat. Rekli su mi da službeni odgovor ću dobiti najkasnije za 3 mjeseca ako je odbijenica.
life35 is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.08.2014., 14:12   #110
Pitala sam ovo prije mjesec dana, na žalost nisam dobila odgovor. Pitanje je još uvije aktualno, pa ako se što vidi, bila bih zahvalna na odgovoru.

Dobila sam sudsko rješenje koje je išlo meni u korist. Parnica je sa bivšim mužem, alimentacija, međutim on se žalio, pa čekam dalje...

Čeka me još jedna tužba, želim konačno podijeliti imovinu, koju on nemilice troši sa novom ženom, da bi manje ostalo za diobu. Što mogu očekivati i kada?

Hvala, ZG, 14,12h
sama45 is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.08.2014., 14:25   #111
Quote:
sama45 kaže: Pogledaj post
Pitala sam ovo prije mjesec dana, na žalost nisam dobila odgovor. Pitanje je još uvije aktualno, pa ako se što vidi, bila bih zahvalna na odgovoru.

Dobila sam sudsko rješenje koje je išlo meni u korist. Parnica je sa bivšim mužem, alimentacija, međutim on se žalio, pa čekam dalje...

Čeka me još jedna tužba, želim konačno podijeliti imovinu, koju on nemilice troši sa novom ženom, da bi manje ostalo za diobu. Što mogu očekivati i kada?

Hvala, ZG, 14,12h
A ako je tako onda ne uzimas novo vrijeme ni datum vec od onda kad si prvi put stavila. MIslim da nisi citala sto pise na pocetku teme, da nije dobro kopirat svoja pitanja.
Beskraj is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.08.2014., 14:49   #112
Quote:
angelsrain kaže: Pogledaj post
POKUSAT CU
Asc 29'55 Vi
Kasni asc govori o tom da moguce znas odgovor ili naslucivas takav.

Ti si Me i posao je Me onda tebi dodjeljivam MO.
Mo je spaljen od sunca sto je ostecenje za cijelu situaciju.
Sad MO ide prema Me konjukcijom, al prije neg dodje do Me ima prohibitaciju od Sa i Ma. Tako da je odgovor Ne.
Hvala ti puno na odgovoru. Informaciju bih trebala znati kroz mjesec dana, pa javim kako je prošlo.
Selective is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.08.2014., 15:19   #113
Quote:
Selective kaže: Pogledaj post
Hvala ti puno na odgovoru. Informaciju bih trebala znati kroz mjesec dana, pa javim kako je prošlo.
Moze bas me zanima hoce li sto biti. Hvala
Beskraj is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.08.2014., 15:32   #114
Pitala sam ovo prije mjesec dana, na žalost nisam dobila odgovor. Pitanje je još uvije aktualno, pa ako se što vidi, bila bih zahvalna na odgovoru.

Dobila sam sudsko rješenje koje je išlo meni u korist. Parnica je sa bivšim mužem, alimentacija, međutim on se žalio, pa čekam dalje...

Čeka me još jedna tužba, želim konačno podijeliti imovinu, koju on nemilice troši sa novom ženom, da bi manje ostalo za diobu. Što mogu očekivati i kada?
Quote:
angelsrain kaže: Pogledaj post
A ako je tako onda ne uzimas novo vrijeme ni datum vec od onda kad si prvi put stavila. MIslim da nisi citala sto pise na pocetku teme, da nije dobro kopirat svoja pitanja.
Čitala sam sorry, moja greška, pitanje je prvi puta postavljeno ZG 16,37. Hvala
sama45 is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.08.2014., 16:12   #115
Quote:
sama45 kaže: Pogledaj post
Pitala sam ovo prije mjesec dana, na žalost nisam dobila odgovor. Pitanje je još uvije aktualno, pa ako se što vidi, bila bih zahvalna na odgovoru.

Dobila sam sudsko rješenje koje je išlo meni u korist. Parnica je sa bivšim mužem, alimentacija, međutim on se žalio, pa čekam dalje...

Čeka me još jedna tužba, želim konačno podijeliti imovinu, koju on nemilice troši sa novom ženom, da bi manje ostalo za diobu. Što mogu očekivati i kada?

Čitala sam sorry, moja greška, pitanje je prvi puta postavljeno ZG 16,37. Hvala
Koji datum? Ja mislim da sam gledala tvoje pitanje, al moram reci da bas nisam mogla znat odakle da krenem . Mislim da nisam razumijela sto stvarno trazis koji odgovor. Dali mozes malo bolje pitanje preusmjerit, jer stvarno ne razumijem barem ja sto trazis , jer ono shvacam da se muz zalio na tu parnicu pa cekas, al sto cekas, tu ne vidim jasno pitanje da bi mogla razumijet.
I sad tko je on sto trosi tu imovinu? mislim ja stvarno ne razumijem o kome se ovde radi?
Beskraj is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.08.2014., 16:20   #116
Quote:
angelsrain kaže: Pogledaj post
Koji datum? Ja mislim da sam gledala tvoje pitanje, al moram reci da bas nisam mogla znat odakle da krenem . Mislim da nisam razumijela sto stvarno trazis koji odgovor. Dali mozes malo bolje pitanje preusmjerit, jer stvarno ne razumijem barem ja sto trazis , jer ono shvacam da se muz zalio na tu parnicu pa cekas, al sto cekas, tu ne vidim jasno pitanje da bi mogla razumijet.
I sad tko je on sto trosi tu imovinu? mislim ja stvarno ne razumijem o kome se ovde radi?
Pitanje je prvi puta postavljeno 15.7

Zanima me kada bih mogla dobiti rješenje parnice o alimentaciji, na koju se bivši žalio.

Naime, morao bi platiti zaostatke za vrijeme dok nije plaćao, i dalje nastaviti sa plaćenjem. Tako je pisalo u presudi na koju se žalio.

A on, koji troši nekada zajedničku imovinu je taj isti bivši muž, sa kojim idem u parnicu podjele imovine, jer je "zaboravio " na dogovore, i rekao je da će potrošiti što više može da bi ja manje dobila. Pa me zanima kakve su mi tu šanse?
sama45 is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.08.2014., 16:39   #117
Quote:
sama45 kaže: Pogledaj post
Pitanje je prvi puta postavljeno 15.7

Zanima me kada bih mogla dobiti rješenje parnice o alimentaciji, na koju se bivši žalio.

Naime, morao bi platiti zaostatke za vrijeme dok nije plaćao, i dalje nastaviti sa plaćenjem. Tako je pisalo u presudi na koju se žalio.

A on, koji troši nekada zajedničku imovinu je taj isti bivši muž, sa kojim idem u parnicu podjele imovine, jer je "zaboravio " na dogovore, i rekao je da će potrošiti što više može da bi ja manje dobila. Pa me zanima kakve su mi tu šanse?
Ja cu pokusat, znaci uzela sam 15.7 kad si prvi put pitala pitanje

Asc 28'56 Sco.
Sad ovako kasni asc moze znacit da znas vec odgovor ili da se situacija ne moze promjenit vezi svega ovog.

Ti si Ma u kuci zelja i nada. Mo je u kuci svoje radosti, al i vlada 8 ukljestenom kucom tjeskobe i nemira pa se vidi da te to stvarno pshicki opterecava.

E sad 8 kuca oznacava placanje za djecu i imovinu koji je vladar Me u znaku raka u 8 kuci. Na zalost tu postoji samo seperativni aspekt izmedju Mo i Me, dok Ma i Me nemaju aspekt uopce , tako da ne vidim da ce se desit tako nesto. Plus kraj stvari je takodjer u kuci tuge i nemira em uskoro mjenja znak iz egzaltacije ppa u peregrine, sto ce pogorsat stanje.
Tako da na zalost ne vidim da ce doci do neceg boljeg stanja. Moguce samo da to zavrsit u tugi za tebe.
Po ovom ja ne vidim da ce bit nesto dobro iz svega ovog.
Beskraj is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.08.2014., 17:49   #118
Hvala na trudu angelsrain
sama45 is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.08.2014., 00:05   #119
Quote:
sama45 kaže: Pogledaj post
Hvala na trudu angelsrain
Nadam se da javis vezi ovog.
Beskraj is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.08.2014., 16:31   #120
Pozdrav svima!
Moje pitanje je: kada cu upoznati muza?
Evo slike: http://www.astro.com/cgi/showgif.cgi...CS-u1387033529
Po ovome mislim da sam ga vec upoznala? Ili ga necu nikad upoznati! Nema aplikacija nigde..

Zadnje uređivanje NencyMarkovich : 28.08.2014. at 16:39.
NencyMarkovich is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 09:08.