Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Kućni ljubimci > Plava šapa (Udomljavanje)

Plava šapa (Udomljavanje) Udomljavanje kućnih ljubimaca

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 09.08.2016., 10:35   #21
Lily, da li se javio netko za besplatno šišanje?

Upoznali smo Bebu, jako je draga i mila, i slatka kao šećer.
Držim fige da se javi netko za smještaj.
Biska is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.08.2016., 11:05   #22
javile su se odmah 2 žene, ali bila sam u zg samo 2-3 dana i nije bilo termina. danas popdne idemo na šišanje. dobili smo i donaciju od 200 kn, opet od moje stare forumske prijateljice zarajane, koja se javi kad se nitko drugi ne javlja, sigurno i drugima, kao moralna i financijska podrška. puno puno ti hvala zarajana na svemu što iz zaleđa činiš za napuštene, i na ovoj donaciji. time ću pokriti 150 kn za drugo vađenje trave ih uha, za što sam već stavila račun. a 50 preostalih kn je odavno potrošeno i za to ću staviti račun čim pronađem vremena u svom ovabezama zaista pretpanom rasporedu.

bebi još uho malo visi, iako smo dugo kapali. moramo na kontrolu. nemam nikakve nove fotke, ne stižem, ali bit će nakon današnjeg šišanja.

kao što znate, beba je čipirana još na vlanika i nemam pojma kako da to riješim pa ju ne mogu udomljavati regularno. bilo bi najbolje da ju netko poznat uzme, kao što je biska uzela tesu i presretni su s njom. a i s bebom bi svatko bio presretan, kao što je i sa svakim mojim psom jer kao da me najbolji i najljepši psi počaste time što me nađu i zatrpavaju.

pa ako bi se netko mogao javiti za trajno bebino udomljenje. netko koga ne smeta njenih 10 godinica, tko zna da beba još puno toga može pružiti.

biska i njena obitelj su prekjučer doveli tesu na čuvanje na 2 tjedna jer idu na more gdje je u kući mrzitelj pasa pa da tesa ne podnosi bed vibre, još pri udomljenju smo se to dogovorile. o tom susretu i tesinom dolasku u nekoj drugoj temi. a i mi smo bili u posjetu tesi nedavno, tako da je 2put vidjela bebu. uglavnom, obitelj nam je donijela zaista jako puno hrane. dobili smo 15 kg fine premium papice za pse i 10 kg za mace, tako da što se tiče hrane na neko vrijeme mogu odahnuti. od biske je bebica dobila i foresto ogrlicu još prije nekog vremena. puno puno ti hvala biska na svim ovim donacijama. i na tome što opet možemo uživati na 2 tjedna u tesinom društvu.
lily0 is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.10.2016., 11:48   #23
da objavim presretnu presretnu vijest! sigurno niste zaboravili hipi/bebu, nađenu pred dućanom u kr toplicama. frendica ju čuva od 1.9. da na more odem samo sa 2 psa. nadala sam se da će ju zadržati jer sam znala da će ih beba osvojiti. svi su se jako vezali, naročito mlađa kćer, a i starijem udomljenom psu od 13 godina jako paše bebino društvo i oni su se super našli. tako da je bebica našla dom bez oglašavanja i traženja, što je bio problem jer je čipirana i nije vraćena vlasniku. presretna sam! drugi tjedan idem u posjet pa će biti slika. hvala puno puno svima koji su pomogli da beba operira tumore na sisicama i da u 2 navrata vadi klas iz uha, svima koji su pomogli da beba ima hrane i foresto, tetama koje su ju šišale, hvala svima koji su dijelili i navijali za nas! već sam se bila pomirila da će ostati zauvijek kod mene zbog tog čipa i svojih 10 godinica. very happy, rekao bi moj duhovni učitelj. smile emoticon skačem do stropa!
lily0 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 05:16.