Natrag   Forum.hr > Društvo > Politika > Blisko politici

Blisko politici Teme povezane s politikom koje ne spadaju pod ostale podforume

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 26.04.2016., 19:57   #81
Quote:
judolino kaže: Pogledaj post
Nije on odbio razgovarati s braniteljima, nego s nekulturnim i krajnje bezobraznim kokošarima koji su si umislili da predstavljaju branitelje.
Treba usporediti ministarov rjecnik sa njihovim pa vidjeti tko je tu bio bezobrazan a tko kulturan.
John_Wayne is offline  
Old 26.04.2016., 20:00   #82
Quote:
John_Wayne kaže: Pogledaj post
Pa valjda jesu. Za pocetak, i razgovor je ogroman pomak. Ministar branitelja koji cetiri godine ne zeli razgovarati s braniteljima nije dostojan da bude njihov ministar.
555 dana za razgovor.

Ti u biti sprdaš branitelje više nego drugi ljudi na topiku
__________________
Čovjek nije drvo, i vezanost je njegova nesreća, oduzima mu hrabrost, umanjuje sigurnost. Vežući se za jedno mjesto čovjek prihvata sve uslove, čak i nepovoljne, i sam sebe plaši neizvjesnošću koja ga čeka. Promjena mu liči na napuštanje, na gubitak uloženog, neko drugi će zaposjesti njegov osvojeni prostor, i on ce počinjati iznova. Ukopavanje je pravi početak starenja, jer je čovjek mlad sve dok se ne boji da započinje. Ostajući, čovjek trpi ili napada. Odlazeći, čuva slobodu, spreman je da promijeni mjesto i nametne uslove. Kuda i kako da ode? (Derviš i smrt, Meša Selimović)
Srebrni-medvjed is offline  
Old 26.04.2016., 20:12   #83
Odlaze zato što su ušli u Ustav?
Ne bi se reklo, nema se dovoljno ruku u Saboru za tako nešto, MOST vjerojatno nikada neće dići ruke za to. Dakle, što je ispunjeno?
__________________
How sharper than a serpent's tooth; to hear your child make such a fuss.
It isn't fair—it's not the truth—He's fucked up, yes, but not by us.
Eric Prydz is offline  
Old 26.04.2016., 20:42   #84
Pojeli, popili, presušile donacije hrane od naivnih ljudi i što će drugo nego otići doma.
__________________
"Some things are too hot to touch
The human mind can only stand so much"

- Bob Dylan
Johnny B. is offline  
Old 26.04.2016., 20:48   #85
Neka si osnuju stranku ako misle da imaju nešto za ponuditi, odnosno za dobiti od države.
Fantasist is online now  
Old 26.04.2016., 21:13   #86
Patriota Glogoski je dao neoboriv razlog da u svakoj eventualnoj buducoj ratnoj opasnosti Hrvatska promptno kapitulira.

Jer ovo s ratnim veteranima se pokazalo kao preskup sport.
ZloPrase is offline  
Old 26.04.2016., 21:13   #87
Quote:
Srebrni-medvjed kaže: Pogledaj post
To je sam glogoški objasnio ovako:
http://www.jutarnji.hr/multimedia/ar...d_795876S0.jpg
pa bome bi 99% ljudi u njegovoj situaciji tada tako reklo
juanpablom is offline  
Old 26.04.2016., 21:14   #88
Quote:
ZloPrase kaže: Pogledaj post
Patriota Glogoski je dao neoboriv razlog da u svakoj eventualnoj buducoj ratnoj opasnosti Hrvatska promptno kapitulira.

Jer ovo s ratnim veteranima se pokazalo kao preskup sport.
a možda to ne bi tako bilo skupo da netko nije predao oružje 1990? šta misliš?
juanpablom is offline  
Old 26.04.2016., 21:17   #89
Quote:
juanpablom kaže: Pogledaj post
a možda to ne bi tako bilo skupo da netko nije predao oružje 1990? šta misliš?
Obzirom na epidemiju PTSPa, nekak mi se cini da bi bilo isto taman nitko ni ne ranjen bio.

Al totalno dobro objasnjenje su dali zasto PTSPa nema na srpskoj strani.
ZloPrase is offline  
Old 26.04.2016., 21:22   #90
Quote:
John_Wayne kaže: Pogledaj post
Nikakve lazi o ministru Maticu. Sve sto se govorilo o njemu, pokazalo se kao cista istina, malo prouci njegovu temu na ovom forumu. Sve do zadnjeg sto se o njemu govorilo, ispalo je tocno.
Prolistao sam je... Veoma informativno štivo. Šteta šta ne vjerujem ni slova.

Quote:
John_Wayne kaže: Pogledaj post
Ministar koji nije imao sluha za one ljude ciji je ministar, treba li sta drugo reci...
Vjerujem da je Matić učinio više nego li njegovi prethodnici. Njegovi su prethodnici bili ono, koje ministarstvo? Hrvatskih branitelja sigurno ne.

Quote:
John_Wayne kaže: Pogledaj post
Branitelji ce napokon dobiti tretman kakav zasluzuju, a ne kakav su imali za vrijeme ministra Matica.
Ponavljat ću ovo do besvijesti; i 2004. situacija je bila ista. Došla je Jadranka Kosor, rekla da je vraćeno dostojanstvo, a ništa se nije promijenilo. Dobro, jest, Gotovina je izručen Haagu, aktualna je predsjednica sa smiješkom to javila Carli del Ponte, ali u suštini je sve ostalo isto.
Šta se sad promijenilo? Članak s Večernjeg jasno mi kaže - ništa se nije promijenilo. Osim šta su naši na vlasti. Ili mi ili oni.
Xenoborg is offline  
Old 26.04.2016., 21:50   #91
Bandiću se nakon posljednjih trzavica MOST-HDZ otvorila "vrata raja" i zamirisao mogući ulazak u vladu... šator postaje višak i teret.
žalac_1 is offline  
Old 26.04.2016., 21:56   #92
Quote:
Xenoborg kaže: Pogledaj post
Prolistao sam je... Veoma informativno štivo. Šteta šta ne vjerujem ni slova.
Tko ti kriv. Tamo imas video snimke iz kojih je sve jasno. Pogotovo snimke na kojima se Bojan Glavasevic i Matic primitivno i grubo ismijavaju iz branitelja.



Quote:
Ponavljat ću ovo do besvijesti; i 2004. situacija je bila ista. Došla je Jadranka Kosor, rekla da je vraćeno dostojanstvo, a ništa se nije promijenilo. Dobro, jest, Gotovina je izručen Haagu, aktualna je predsjednica sa smiješkom to javila Carli del Ponte, ali u suštini je sve ostalo isto.
Šta se sad promijenilo? Članak s Večernjeg jasno mi kaže - ništa se nije promijenilo. Osim šta su naši na vlasti. Ili mi ili oni.
O tome da li se nesto promijenilo ili nije odlucit ce hrvatski branitelji, a zasigurno ne mi koji ovdje pisemo po forumu. Ako oni kazu da se promijenilo, onda se - promijenilo.
John_Wayne is offline  
Old 26.04.2016., 22:07   #93
Klaunovi...najgore vrste...

Neki od njih i dokazani lažljivci...

Ništa od onoga što su tražili od Kmera nije sada ispunjeno,a ipak odlaze...

Gadno je to kada si nečiji plaćenik i kada moraš savijati kičmu...
McAucliffe is offline  
Old 26.04.2016., 22:13   #94
Kako nije ispunjeno? Otisao je ministar koji ih je vrijedjao i ponizavao, i koji nije sa njima cetiri godine htio sjesti za stol, a dosao je ministar koji je odmah sa njima sjeo za stol i pitao ih - dobro decki da cujemo sto vas muci, ajmo pokusati rijesiti.

Da je samo to postignuto, vec je napredak od sedam milja. Sada napokon sa druge strane imaju nekoga s kime mogu razgovarati i komunicirati mu svoje probleme.
John_Wayne is offline  
Old 26.04.2016., 22:13   #95
Koliko branitelja ima mirovine, u kojoj mjeri opterecuju drzavni proracun, jer nisu svi imali puni radni staz sa svim uplatama u mirovinsko, a sada primaju ne bas malene mirovine. sto to nedostaje braniteljima da traze pregovore i da su sa nekim stvarima nezadovoljni.
ako radnici imaju mirovine oko 2000 kuna sigurno je da branitelji imaju vise od toga, ako je proslo od rata 20 godina dali je taj period dovoljan da se obestete i zadovolje sa svime dobivenim od drzave, jer kada nam je drzava u krizi i proracun je takav da novaca nema, sto dalje...
od privatizacije mozemo koju godinu preziviti i onda..kraj...
__________________
...
ivan.iv is offline  
Old 26.04.2016., 22:18   #96
Quote:
John_Wayne kaže: Pogledaj post
Kako nije ispunjeno? Otisao je ministar koji ih je vrijedjao i ponizavao, i koji nije sa njima cetiri godine htio sjesti za stol, a dosao je ministar koji je odmah sa njima sjeo za stol i pitao ih - dobro decki da cujemo sto vas muci, ajmo pokusati rijesiti.

Da je samo to postignuto, vec je napredak od sedam milja. Sada napokon sa druge strane imaju nekoga s kime mogu razgovarati i komunicirati mu svoje probleme.
Nije ispunjen temelnji zahtjev,zakon,uvrštavanje u Ustav,vraćanje digniteta...

Ništa...

Klaunovi nisu predali ni prijedlog zakona,kao šti su rekli da budu...

Dakle,politički motivirani skup koji je odavno trebalo rastjerati...
McAucliffe is offline  
Old 26.04.2016., 22:21   #97
Quote:
McAucliffe kaže: Pogledaj post
Nije ispunjen temelnji zahtjev,zakon,uvrštavanje u Ustav,vraćanje digniteta...

Ništa...

Klaunovi nisu predali ni prijedlog zakona,kao šti su rekli da budu...

Dakle,politički motivirani skup koji je odavno trebalo rastjerati...
Pa nije, u tri mjeseca se nije ni moglo, ali barem su dobili MOGUCNOST razgovora, sto sa prethodnim ministrom nisu imali. Sada imaju cetiri godine da kroz razgovore i pregovore pokusaju dogovoriti svoje zahtjeve. Uostalom, od ta tri mjeseca, dva mjeseca nisu ni imali ministra, dakle nisu ni mogli predloziti konkretne promjene, jer nisu imali kome.

Rekao sam ti vec, osnovni preduvjet za sve promjene je - dijalog. Sada napokon to i imaju. Prema tome, nema potrebe za satorom, vec svoje zahtjeve mogu uobicajenim putem komunicirati na sastancima sa ministrom. Sator je bio potreban onda kada NIJE BILO DIJALOGA.
John_Wayne is offline  
Old 26.04.2016., 22:21   #98
Što odlaze? Ma to nije moguće sigurno neka greška
__________________
Luda kuhinja buraz
strava1 is offline  
Old 26.04.2016., 22:37   #99
Quote:
John_Wayne kaže: Pogledaj post
Pa nije, u tri mjeseca se nije ni moglo, ali barem su dobili MOGUCNOST razgovora, sto sa prethodnim ministrom nisu imali. Sada imaju cetiri godine da kroz razgovore i pregovore pokusaju dogovoriti svoje zahtjeve. Uostalom, od ta tri mjeseca, dva mjeseca nisu ni imali ministra, dakle nisu ni mogli predloziti konkretne promjene, jer nisu imali kome.

Rekao sam ti vec, osnovni preduvjet za sve promjene je - dijalog. Sada napokon to i imaju. Prema tome, nema potrebe za satorom, vec svoje zahtjeve mogu uobicajenim putem komunicirati na sastancima sa ministrom. Sator je bio potreban onda kada NIJE BILO DIJALOGA.
Nije da mi se s tobom uopće da komunicirati ali eto, mora se

http://www.index.hr/vijesti/clanak/v...om/793219.aspx

http://tris.com.hr/2015/06/sastanak-...se-dogovoriti/


i molim te, onako ozbiljno te molim, ma na koljenima te molim, nemoj mi replicirati

Zamaraš normalan narod, idi radi nešto, kopaj, beri jabuke, bilo što. I povedi onog koji ti plaća za ove pamfletiće sa sobom. Ovo ti nikako ne ide od ruke. Radiš budalu od sebe.
Markoni is offline  
Old 26.04.2016., 22:40   #100
Quote:
ZloPrase kaže: Pogledaj post
Obzirom na epidemiju PTSPa, nekak mi se cini da bi bilo isto taman nitko ni ne ranjen bio.
epidemija ptsp? a koliko to ima branitelja ptsp



Quote:
Al totalno dobro objasnjenje su dali zasto PTSPa nema na srpskoj strani.
tko?"ja ne mrzim"?da čujem to objašnjenje
juanpablom is offline  
Zatvorena tema


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 20:29.