Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Kućni ljubimci > Plava šapa (Udomljavanje)

Plava šapa (Udomljavanje) Udomljavanje kućnih ljubimaca

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 07.02.2017., 17:15   #61
Nova maca nam ima sugarce u uhicama pa vas molimo za ampulu Strongholda, ukoliko netko ima.
Puno hvala
cupanka is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.02.2017., 15:14   #62
Quote:
cupanka kaže: Pogledaj post
Nova maca nam ima sugarce u uhicama pa vas molimo za ampulu Strongholda, ukoliko netko ima.
Puno hvala
Itko...pliz...zaraze li se ostali trebat cu 8 ampula a niti jednu ne mogu nazicati
cupanka is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.02.2017., 11:15   #63
Jutros mi je stigla dojava o maci u tjeranju, ljudi se prijete da ce ju "utamaniti" jer im se skupljaju macori i zapisavaju im posvuda, maca se ne da uloviti pa cu ici s lovkom tamo, drzite fige i molim vas uplatite koju kunu za sterilizaciju, hvala
cupanka is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.02.2017., 13:37   #64
Maca je na sigurnom, cekamo da prode tjeranje pa da se narucimo na sterilizaciju, u meduvremenu vas molim za kunice, nije do sad nista uplaceno

Skupljamo 230 kn
cupanka is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.02.2017., 09:24   #65
Uplaćeno 100 kn za macu. Bravo za vaš veliki trud!!!!!!!!!!!
__________________
Dali vjerujete ljudima koji ne vole životinje?

PROTIV
mala khala is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.02.2017., 17:59   #66
Quote:
mala khala kaže: Pogledaj post
Uplaćeno 100 kn za macu. Bravo za vaš veliki trud!!!!!!!!!!!
Od srca vam hvala

Može li još netko pomoći, fali još 130 kn

Skupljamo predmete za aukciju na facebooku, budući da smo ovdje očito na ignor listi, pa vas molim, ukoliko imate bilo što a da vam ne treba, da nam donirate

Unaprijed vam veliko hvala
cupanka is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.03.2017., 23:16   #67
Da,da...to je ona....cetvrta maca s tavana....nakon sto je teta procitala vase komentare da je mogla uzeti i cetvrtu, jako brzo je dosla po nju, rekla mi je" znas sto, imaju ljudi pravo, gdje ima za 3 ima i za cetvrtu, a one su vjerovatno odrasle zajedno i necu ih morati upoznavati" nazalost, nije bas bilo tako, iz nekog rzloga se bas i nisu prihvatile odmah pa je bila opcija i da se vrati natrag kod mene, no evo, tolerancija traje vec neko vrijeme i teta nam poslala slikicu i kaze, objavi ih i reci da ih neizmjerno volim i svima preporucujem da bez predrasuda udome odraslu macu ❤❤❤❤❤
cupanka is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.03.2017., 23:22   #68
Tekst je kopiran sa objave na fejsu, ali da...dogodilo se čudo i sve su mace udomljene u isti dom...malo je reći da sam presretna zbog toga

Ono što me mući je što se i dalje nitko nije javio za pomoć za sterilizaciju
Meli mi je bila bolesna i puno novaca smo potrošili, tj otišla nam je donacija od 500 kn koju sam zaboravila napomenuti a koju nam je poslala draga R.Č prije svih ovih prije navedenih donacija tako da za ovu macu koja treba sterilizaciju i dalje imamo samo 100kn od male khale

Račune stavim čim stignem...ako je bitno više ikome....kad nikog nema tu....
cupanka is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.03.2017., 21:21   #69
cupanka ova slika gore je predivna
ozanavg is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.03.2017., 01:40   #70
Quote:
ozanavg kaže: Pogledaj post
cupanka ova slika gore je predivna
Bome je...mislim da će biti najvoljenije mace na svijetu

Evo računa, Gourmet po 1kn se nije mogao propustiti

jasno, ne svi

Kako sam već rekla, Meli je bila bolesna, oku se nije moglo puno pomoći osim mazati Tobrex i jačati imunitet jer je virus bio u pitanju pa smo na preporuku kupili Viusid, prvo 40-ak ml koliko je vetica u tom trenu imala, pa smo naručili cijelu kutijicu.
Preporučujem i ja ovo čudo za imunitet, ipak, virus je ostavio traga na melicinom okecu




Kupljena 1 Foesto ogrlica za Arčija...trebamo još 2....ampule možemo sanjati isto kao i tih 130 kn za koje molimo.....



Još snižene hrane za mace...jedino tako nekako uspijevamo razvlačiti da imaju...

10 maca, 3 psa



Ja se iskreno nadam da ovdje još ima forumskih anđela, ne mogu vjerovati da se sve toliko promijenilo od onih početaka kad je sve bilo puno i svi s svima pomagali...žao mi je što nisam došla ranije...žao mi je što sam se dala isprovocirati....žao mi je što ne mogu više jer sam financijski ograničena, bolje reći oduzeta, žao mi je ako sam ikoga nenamjerno povrijedila (nije mi žao onih koji su to zaslužili)...žao mi je što moj san o mačkokućici nije ostvaren...

Zadnje uređivanje cupanka : 06.03.2017. at 02:26.
cupanka is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.03.2017., 09:09   #71
:klap::klap::klap:Puno ste napravili, nemojte žaliti, uvijek u životu ima vremena i nade! One 4 mace su prelijepa slika , ja sam isto udomila odrasle mace pored već mojih odraslih i naviknu se , samo treba strpljenja. Ja ih imam 6 i dođu mi i 2 od kćeri ( pored moj dvije kujice) i nema problema. Neke se vole, neke malo manje, znam koje mogu pustiti same u istom prostoru a koje ne, na sreću imam veliki stan ! Uplatiti ću dan malu pomoć pa upotrebite za što vam je hitno!
I meni je žao da je Plava šapa ovako odumrla.
__________________
Dali vjerujete ljudima koji ne vole životinje?

PROTIV
mala khala is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.03.2017., 14:22   #72
Nismo u toku, koji je to bio plan o mačkokućici?
Evo uplatiti ćemo danas ostatak za sterilizaciju, drži se!
Mademoiselle_92 is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.03.2017., 22:52   #73
Nakon Meli i Muvi je zavrsio kod veta, opet analke...
Mala Khala i Mademoiselle, hvala cure na uplatama, maca je sterilizirana u petak, nazalost bila je skotna pa je racun trebao biti 500 kn, no zamolila sam cure iz udruge 9 zivota da ide preko njih jer je upola manje, racune stavim cim stignem.

Novost je da je i malena Nika, nova maca, ono malo maculence skotno...
Pocela se debljati pa sam mislila da je zato jer redovito papa, sve do neki dan kad sam vidjela da joj se naglo povecao trbuscic.
Ne moram ni reci koliko me bilo strah da nije FIP zbog ostalih maca, prvom prilikom smo odjurili vetu na UZV koji je pokazao malene zivotice, sterilizacija ne dolazi u obzir jer su maleni zivi tako da ce nam se velika obitelj uskoro povecati za jos nekoliko dusica.
Eto, ukratko toliko, hvala vam od srca sto nam pomazete, pratite i podrzavate, s racunima i svemu vezanom za to se javim kad stignem.

Veliki pozdrav saljemo

Poslano sa mog SM-T555 koristeći Tapatalk
cupanka is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.03.2017., 00:47   #74
Cupanka, poslala sam ti privatnu poruku, nisi vidjela ?

Javi se
Holly G. is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.04.2017., 20:34   #75
Na brzinu da se javim, hvala od srca Holly G na donaciji 80kn

Ne stignem ni disati od obaveza, ali ovako, crnu macu smo udomili,Arčija smo udomili, krenulo me
Nika se omacila, imamo 4 nove mace na skrbi, mislim da su 3 dečka i 1 cura, dosta su sitni pa ne mogu dobro raspoznati, slikice već imamo na fejsu, ovdje ih stavim skupa sa računima kad stignem, trenutno sam bez antivirusne zaštite na kompjuteru pa se ne usudim previše čaćkati po internetu.

Puno pozdrava vam šalju cupankine šapice
cupanka is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.04.2017., 11:24   #76
Super za lijepe vijesti!!!!!! Nemam puno prilika više stavljati smailiće za udomljenja , pa sretno ima bilo!!!!!!!!!!!!!!!!!:j umping:
__________________
Dali vjerujete ljudima koji ne vole životinje?

PROTIV
mala khala is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.04.2017., 22:44   #77
Sretan Uskrs zele vam cupanka i dlakavci
cupanka is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.04.2017., 19:55   #78
Pozdrav, oprostite sto ovako upadam na temu. Imam 15-tak konzervi hrane za mace iz dm- a (Dein Bestes) i Mullera (Pet Bistro). Iz Zg-a sam. Htjela bih donirati nekome tko spasava mace i dobro bi mu doslo pa molim ako mozete da me uputite na pravu adresu.
EliseaBooblock is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.04.2017., 17:11   #79
Quote:
EliseaBooblock kaže: Pogledaj post
Pozdrav, oprostite sto ovako upadam na temu. Imam 15-tak konzervi hrane za mace iz dm- a (Dein Bestes) i Mullera (Pet Bistro). Iz Zg-a sam. Htjela bih donirati nekome tko spasava mace i dobro bi mu doslo pa molim ako mozete da me uputite na pravu adresu.
Draga Elisea, u Zg imate nekoliko udruga kojima bi hrana dobro dosla.
Molim vas potrazite udrugu Rina, Prava Sapa ili SOS cat
Hvala vam



P.s i dalje sam bezantivirasna pa se ne javljam na temu, no sve u svemu, ok smo, malci rastu, lijecim ih jer su bubani, jos malo pa terapija gotova, nadam se da cu uskoro moci na komp da vam ih pokazem, slatkisi presvatki ❤
Uskoro ce i sami poceti papati
cupanka is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.04.2017., 23:45   #80
Hvala cupanka! Sjetila sam se udruga, google svasta izbaci, no htjela sam konkretno pitati ovdje posto sam na stranicama nekih udruga (ne konkretno ovih navedenih) procitala koje marke hrane potrazuju, a ove nizeg cjenovnog ranga nisu bile medu njima. Nije to nesto, ali katkad ista puno vise znaci nego nista.
EliseaBooblock is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 17:20.