Natrag   Forum.hr > Društvo > Alternativa > Alternativno liječenje

Alternativno liječenje Sve ono što ne spada u službenu medicinu

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 11.12.2002., 14:33   #1
Zracenja

Da li poduzimate nesto u vezi s zracenjima, podvodnim vodama?
Vjerujete li uopce u to? Ako da ,sto poduzimate?
Mi smo kupili plocu protiv podvodnog zracenja. Zanima me ima li tko iskustvo s piramidicama?
ankada is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.12.2002., 18:19   #2
Pozoves si rasljara i maknes krevet, ako mozes.
Secundo is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.12.2002., 21:59   #3
Koliko ja znam (a ne znam puno.. ) dovoljno je ispod kreveta staviti nešto od prirodnog materijala što će eliminirati zračenje (na pr. komad kože, zatim slama, komušina itd.). Ja na poslu sjedim na kožnom jastučiću za svaki slučaj...
nekako baš ne vjerujem u pločice ma šta o tome drugi rekli...
Zlatokosa is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.12.2002., 00:02   #4
Ne poduzimam nista, ali trebalo bi...U nekakve ploce i zastite ne vjerujem, ja bih bila mirnija sa razmjestenim namjestajem.

Nazalost, nikako da organiziram nekakav pregled stana (a i puno je sarlatana), a i spavam kraj kompjutera. Very healthy
lahor is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.12.2002., 01:05   #5
Nisam baš opterećena takvim problemima, ali ih ni ne odbacujem...
Predpostvaljam da bih prilikom kupnje stana ili npr. građevinskog zemljišta voljela čuti mišljenje rašljara ili koga se već zove u takvim situacijama, ali baš me zanima kako bi na to reagirali prodavatelji (ili tko bi se već tamo zatekao).

Da li biste vi probali doznati da li ima nekih jačih štetnih zračenja stan ili kuća koju namjeravate kupiti?
Tila is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.12.2002., 13:24   #6
Zračenja

Da li imaš zračenja u kući to vrlo lako možeš sama doznati. Uzmeš konac i provučeš ga kroz viticu ili prsten i u sebi ponavljaš pitanje "Ima li zračenja?" Ako ima, prsten će se početi vrtiti u krug, i što je veće zračenje to će se vrtiti brže. Ako upitaš ima li vode početi će se kretati vodoravno. Ako zračenja nema, prsten će stajati na mjestu, ili se okretati vrlo malo. Probaj, to svatko može izvesti, samo netko u sebi ima energije više, a netko manje.
fernanda is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.12.2002., 11:16   #7
Pa vjerujem da ima nesto u tome. Zapravo puno, ne nesto. Ja najprije stavim krevet gdje mi se svidja pa ako lose spavam onda ga pomicem po sobi dok ne nadjem neko dobro mjesto (a mozda i zaspem od silnog pomicanja kreveta ).

No, ozbiljno, imam ideju da ako se na nekom mjestu dobro osjecam da je sve OK.

Iako, obicno spavam izmedju mobitela i laptopa pa neznam koliko mi teorija drzi vodu(a mozda se mobitel i laptop dohvate pa se neutraliziraju )
blondie_30 is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.12.2002., 15:35   #8
Quote:
Originally posted by Tila
Da li biste vi probali doznati da li ima nekih jačih štetnih zračenja stan ili kuća koju namjeravate kupiti?
Prije nego sto sam kupio zemljiste pozvao sam rasljara koji je zaista otkrio i kartografirao podzemne vode i neko (magnetsko?) polje. Tlocrt kuce je prilagodjen tim spoznanjima. Ne vjerujem bas previse u to, ali imam namjeru dugo ostati tu, pa mi nije bilo zao to malo love. Vidim to kao prevenciju.
Secundo is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.11.2007., 19:12   #9
nisam
profesor is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.05.2023., 01:33   #10
Budite mirni što se tiče tih "vodenih zračenja" i sl. Jedino ako vam pod kućom teče voda za hlađenje nuklearnih reaktora. Znam dosta ljudi koji gase ruter preko noći jer se boje zračenja a bez razmišljanja za svaku sitnicu idu na CT i MR. Lično sam mjerio EM zagađenje i zračenje rutera je beznačajno u odnosu na npr. kuhinjsku napu ili ringlu. Ljudi se boje a neće da se potrude da nauče nešto o tome.
Mrkiboy is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 17:19.