Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Kozmetika > Kosa

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 01.07.2011., 15:49   #581
Quote:
*bobica* kaže: Pogledaj post
da, to je istina, sjecam se prije dok sam se vracala na svoju prirodnu pa kad god sam kupila smedu neku ispala je za 2 nijanse tamnija..
hjooj vise ne znam koju bi gledala i koju da kupim :S
mozda bi trebala uzet neku tamno plavu a smede uopce ne gledat
Ja uvijek kupim tamno plavu i ispadne svijetlo smeđe nešto tipa 7 ili 7.00.Nećete pogriješiti ni sa srednje plavom.To uopće nije plavo.Jedino će fulat tko je plav jer će ispasti smeđe. To sam skužila nakon godina farbanja.
sweet 38 is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.07.2011., 00:50   #582
Kako vam se čine Syoss boje? Ja sam sad prvi put koristila, i to tamno smeđu. Jako sam nezadovoljna. Jako slabo mi je uhvatilo, sijede je jako slabo pokrilo, skoro ništa. Kosa mi je tanka, mlitava i bez sjaja. strašno razočaranje. Vraćam se Švarckopfu.
Mala Huba is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.07.2011., 13:18   #583
Quote:
Mala Huba kaže: Pogledaj post
Kako vam se čine Syoss boje? Ja sam sad prvi put koristila, i to tamno smeđu. Jako sam nezadovoljna. Jako slabo mi je uhvatilo, sijede je jako slabo pokrilo, skoro ništa. Kosa mi je tanka, mlitava i bez sjaja. strašno razočaranje. Vraćam se Švarckopfu.
Syoss je totalno sranje.
I baš to,uopće ne prekrije boja.
andyca is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.07.2011., 15:48   #584
Kod mene obrnuto, super se primi, slabo se ispire. Jedna od najboljih farbi koje sam probala.
TheEmpress is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.07.2011., 21:05   #585
Syoss boje za kosu

Quote:
andyca kaže: Pogledaj post
Syoss je totalno sranje.
I baš to,uopće ne prekrije boja.
Syoss boja za kosu je fantastična, prima odlično, prekriva sijede, skoro pa se uopće ne ispire, kosa mi je zdrava i sjajna, meni je to najbolja boja. Prije sam se farbala sa Palette i i kosa mi je bila užasno uništena a boja bi mi se isprala za dva tjedna! Sad sam sa Syoss prezadovoljna!
ernela is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.07.2011., 14:58   #586
Meni je užasna,kosa mi je kao slama sva isušena,slabo pokrije..svakom drugačije očito.
andyca is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.07.2011., 18:13   #587
Quote:
Panda_W kaže: Pogledaj post
Tražim smeđu boju za kosu, onako svijetlo do srednje smeđu ali da je hladnog tona! ne one tople smeđe.. zna li netko koji proizvođač bi mogao imati tako šta?

Nešto slično ovome:
http://www.marieclaire.com/cm/realbe...28-0809-de.jpg

http://styleandbeauty.cult2.net/wp-c...brown_hair.jpg
pa što bi bila ovakva boja
Elabela is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.07.2011., 18:30   #588
Ma svugdje imaš takvih smeđih, sve marke imaju. Pogledaj Palette Deluxe i Syoss.
TheEmpress is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.07.2011., 19:55   #589
Jel mi moze tko usporedit keuninu inou i kerastase boje za kosu?
RIB is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.07.2011., 20:44   #590
Zašto DM i KOZMO imaju 0 izbora nijansi određenih marki boja

Gdje kupiti annyer i subrina ali da ih ima više nijansi? Muller?
Željezna is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.07.2011., 21:54   #591
Annyera nema u Mulleru. Subrine Saten i Charm imaju svih nijansi, Subrina Cream boje nemaju sve, nego iste nijanse ko Kozmo i DM.
TheEmpress is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.08.2011., 19:01   #592
Cool

Quote:
RIB kaže: Pogledaj post
Jel mi moze tko usporedit keuninu inou i kerastase boje za kosu?
kerastase boja za kosu ne postoji, danas ti na tržištu teško postoji loš proizvod nego bitno je da si koliko toliko stručna u onuome sta radis, npr. koristi vagu menzure i ono sto ces teško naći u nekoj magazin literaturi to je praksa i kreativnost, zato frizeri idu na akademije i uće o coloriranju kose, teška šljaka, savjet je uvuijek nadi dobrog frizera koji zna s bojama, boja je tu malo bitna. probaj kod salona Glamour,She,Tempora..... npr....ima ih jos samo treba kopati. inace dobre boje su loreal,revlon,freelimix,schwarckopf itd....
BEAUTY EXPERTT is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.08.2011., 22:43   #593
Ne? Bila sam ( u trenutku ocaja i nezadovoljstva karlovackim frizerima) u zagrebu u renati. I bila sam ful ful zadovoljna. Al fakat su i skupi i ne mogu svaka tri cetri tjedna ici u zagreb. Ali, boja koju oni koriste je mrak! Inače ju perem svaki drugi dan. Nakon farbanja kod njih- svaki cetvrti dan!!! A nije li receno da studio renata koristi kerastas? Koji oni imaju boju?
RIB is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.08.2011., 00:03   #594
jedno malo padobransko pitanje, ali ne znam gdje se obratiti...zna li itko proizvode li se još (i ako da, gdje ih kupiti) L'oreal Furia boje za kosu?bila je neka nijansa između crvene i narančaste, divna mi je bila, a sad već neko vrijeme ne mogu pronaći tu boju.
The Librarian is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.08.2011., 15:11   #595
Jel se smiju miješati boje za kosu različitih proizvođača? Npr. dvije nijanske plave, jedna polarno plava (dobro, ne znam jel se tako zove, ali ugl najsvjetlija kutija koju se može kupiti u dm-u) i druga medeno plava?
keaton is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.09.2011., 17:10   #596
Dakle koristila sam preljev od pallete 16 čokoladno smeđa i već nakon 5 pranja se skoro pa isprao. Prvi dan sam bila prezadovoljna kosa ista kao na slici i stvarno su ljudi rekli da mi predivno stoji ta topla nijansa.
No kako je imam srednje plavu kosu i plave vrhove kose ostao mi je kao neki narančasto zlatno ton a nije se vratila ona moja srednje plava hladna nijansa.

Uglavnom svidjela mi se ta moja čokoladna smeđa boja preljeva pa sad želim stavit od loreal casting color &glos. Gledala sam čokoladu i pralinu znači te tople, ali čitajući ova iskustva svima ispadaju tamnije nego na slici.

Što mi savjetujete od te linije i ono vrlo bitno dali te polutrajne boje ostavljaju izrast kako kosa raste obzirom da moja kosa jako dobro primi sve boje i vrlo dugo traju

Znam da sam zakomlicirala ali molim za pomoć jer želim promjenu ali ne trajnu koja će onda zahtijevati stalno bojanje i izjednačavanje kose i izrasta.
__________________
Uživam u životu!!!!
FASHION GIRL is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.09.2011., 17:24   #597
Quote:
FASHION GIRL kaže: Pogledaj post
Što mi savjetujete od te linije i ono vrlo bitno dali te polutrajne boje ostavljaju izrast kako kosa raste obzirom da moja kosa jako dobro primi sve boje i vrlo dugo traju
Ne, kad se pofarbas s polutrajnom farbom pocne ti rast kosa te boje pa nema izrasta
...Luciferka... is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.09.2011., 18:39   #598
Ženo božja, naravno da izrast ostavlja. Pa kosa raste jebote.
TheEmpress is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.09.2011., 19:31   #599
Quote:
FASHION GIRL kaže: Pogledaj post
ono vrlo bitno dali te polutrajne boje ostavljaju izrast kako kosa raste obzirom da moja kosa jako dobro primi sve boje i vrlo dugo traju


farbam se u crveno. meni se najboljom pokazala wella, zadnje sam se pofarbala sa syossom, ali još je prerano da bi govorila o ispiranju
__________________
"Non esiste una regola per chi vive o muore in guerra.. in guerra le persone muoiono, e basta. Non esiste altra spiegazione al di fuori di questa."
Osgiliath is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.09.2011., 20:43   #600
Rekla sam Fashion već na dr topicu.
Primjetih da mi kosa užasno vrišti već na sam spomen nekih proizvođača.
Suha je za poluditi.

I sad si mislim da probam taj Syoss. Šamponi i regeneratori su mi njihovi super bili.

No, otkako su ukinuli moju nijansu Palette, ja muku mučim. Bez obzira na isto ime nijanse, nekako mi ispadne pretamno, onako, baš fljaaaas
Pixie777 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 19:33.