Natrag   Forum.hr > Informatička tehnologija > Kompjutorske igre

Kompjutorske igre Kultura igranja i ponoćnog ratovanja konzolom i tastaturom. Podforum: Konzole

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 08.10.2012., 15:17   #21
A jel mogu da prekinem timeout odnosno da kad ga comp trazi da ne cekam da prodje neko da odmah nastavim utakmicu ?
Isto i ja kad trazim kraci timeout da ne cekam ni tih 20 sekundi, jel moze to ?
__________________
One day, we won't be able to close our eyes anymore.
Jacob J. Harper is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.10.2012., 18:09   #22
dok ne nabavim kontroler nema smisla igrati ovu igru, pogotovo one legends courses ili što već

i kad radim my playera, kako mu promijenim ime?
slammerinho is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.10.2012., 18:21   #23
Quote:
Jacob J. Harper kaže: Pogledaj post
A jel mogu da prekinem timeout odnosno da kad ga comp trazi da ne cekam da prodje neko da odmah nastavim utakmicu ?
Isto i ja kad trazim kraci timeout da ne cekam ni tih 20 sekundi, jel moze to ?
naravno da moze,samo stisci tipke pa ces skuzit koja je
ja igram na gamepadu pa je kod mene kocka...čini mi se da je u kontrolama to slovo ''b'' kako oni vode (čak ti i piše mislim skip timeout pa pise koja tipka)
Mortiis is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.10.2012., 18:29   #24
Zna netko jel dosla igrica u ducane za ps3?
nowhere is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.10.2012., 19:24   #25
zašto u onim legendarnim momčadima nema jordana, olajuwona.......?

koji je to quki?



slammerinho is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.10.2012., 11:15   #26
Imam primedbu a to je zasto nema East i West timova ? Izgleda da All-Star ne moze da se igra dok u sezoni ne dodjes do njega, jel tako ?

Quote:
Mortiis kaže: Pogledaj post
naravno da moze,samo stisci tipke pa ces skuzit koja je
ja igram na gamepadu pa je kod mene kocka...čini mi se da je u kontrolama to slovo ''b'' kako oni vode (čak ti i piše mislim skip timeout pa pise koja tipka)
Uspeo sam, ok hvala ti.

Quote:
slammerinho kaže: Pogledaj post
zašto u onim legendarnim momčadima nema jordana, olajuwona.......?

koji je to quki?



Kako nema ?! Pa ima, kod mene. Jordan je u Bullsima, Payton i Kemp su u Sonicsima, Ewing je u NYK... jedino Bryon Russel nije u Jazzu ali on nije legenda.
__________________
One day, we won't be able to close our eyes anymore.
Jacob J. Harper is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.10.2012., 12:08   #27
Quote:
Jacob J. Harper kaže: Pogledaj post

Kako nema ?! Pa ima, kod mene. Jordan je u Bullsima, Payton i Kemp su u Sonicsima, Ewing je u NYK... jedino Bryon Russel nije u Jazzu ali on nije legenda.
je evo..... ima ih.....

međutim, gdje je nestao komentator?
slammerinho is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.10.2012., 20:51   #28
bugovita je igra prejako ... normalo je da se takove stvari dogadjaju ... cekaj prvi patch (iliti bar pol godine jos) da se igra stabilizira i bude donekle igriva ...
__________________

In order to succeed, your desire for success should be greater than your fear of failure.
kiki.smb is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.10.2012., 20:55   #29
Quote:
kiki.smb kaže: Pogledaj post
bugovita je igra prejako ... normalo je da se takove stvari dogadjaju ... cekaj prvi patch (iliti bar pol godine jos) da se igra stabilizira i bude donekle igriva ...
ne evo našao.....
slammerinho is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.10.2012., 23:44   #30
Zna li neko kako se menjaju dresovi ?

Ono zelim da igram u alternativnim dresovima sa na primer Miami Heatom znaci ne u crnim vec u crvenim dresovima ali ne znam kako da promenim Help please.

Quote:
kiki.smb kaže: Pogledaj post
bugovita je igra prejako ... normalo je da se takove stvari dogadjaju ... cekaj prvi patch (iliti bar pol godine jos) da se igra stabilizira i bude donekle igriva ...
Meni igra radi odlicno bez i jedne jedine greske.
__________________
One day, we won't be able to close our eyes anymore.
Jacob J. Harper is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.10.2012., 00:29   #31
zavisi kako si rasporedio tipke..meni je na R1 i L1

(također do sada nikaakv bug nisam uočio)
Mortiis is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.10.2012., 11:59   #32
definitivno odustajem - dakle, krenem igrati, poštelam si kontrole kako mi paše i onda se desi da se nisu "primile" kako spada i svako malo ulazim u opcije kako bih si poštelao kontrole ali one se opet ne "prime" kako sam ih poštelao... pametniji popušta i odustajem :
slammerinho is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.10.2012., 12:02   #33
Quote:
slammerinho kaže: Pogledaj post
definitivno odustajem - dakle, krenem igrati, poštelam si kontrole kako mi paše i onda se desi da se nisu "primile" kako spada i svako malo ulazim u opcije kako bih si poštelao kontrole ali one se opet ne "prime" kako sam ih poštelao... pametniji popušta i odustajem :
yep, kontrole se ne "primaju".. moram svaki put mijenjat kameru, run plays i ta sranja, nista se ne zapamti.. sva sreca pa sam naucen igrati na default kontrole
__________________
I see no changes. Wake up in the morning and I ask myself: Is life worth living ? Should I blast myself ?
92marko is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.10.2012., 12:30   #34
izgleda da vam neradi sejvanje igrice,što znali da niste dobro nešto napravili oko kreiranja accounta...zato neće da vam primi
ali s igrom je definitivno sve u redu i normalno sve sačuva...to ste vi onda nešto zajebali.jbg
Mortiis is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.10.2012., 13:17   #35
Quote:
Mortiis kaže: Pogledaj post
izgleda da vam neradi sejvanje igrice,što znali da niste dobro nešto napravili oko kreiranja accounta...zato neće da vam primi
ali s igrom je definitivno sve u redu i normalno sve sačuva...to ste vi onda nešto zajebali.jbg
uuuuu, la-di-freakin-da, netko ima original igru pa prosipa svoje ogromno znanje

slammerinho is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.10.2012., 17:59   #36
Quote:
Mortiis kaže: Pogledaj post
izgleda da vam neradi sejvanje igrice,što znali da niste dobro nešto napravili oko kreiranja accounta...zato neće da vam primi
ali s igrom je definitivno sve u redu i normalno sve sačuva...to ste vi onda nešto zajebali.jbg
Jel možeš pojasnit to kak sejvat profil, javi se na PM
ivica1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.10.2012., 21:06   #37
nema to veze sa originalom,koliko vidim nitko nema original pa svima normalno radi
imam jednog prijatelja koji ima isti problem kao i vi...valjda je bio preskocio kreiranje accounta i zbog tog mu se to događa
Mortiis is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.10.2012., 21:23   #38
Ja sam igru skinuo s torrenta i radi mi savrseno bez i jedne jedine greske. Ako neko zeli mogu mu poslati torrent na pm.

Inace ja se popravljam i igram sve bolje tako da sam u sezoni vezao dve pobede od kojih prva protiv Nuggetsa u Denveru +19 i druga protiv Memphisa na mom terenu s +23.
Sledecu igram protiv Raptorsa znaci bice blowout predvidjam 30+.
Za sada igram ovako pa cu videti kad naidjem na one najjace timove kako cu s njima za sada od jacih igrao sam s Dallasom i izgubio ali to mi je prva u sezoni pa nije neko merilo ali ako treba povecacu tezinu.

Sezonu igram s Heatom, 5 min cetvrtina, tezina je Pro..

Ko sta trenutno igra ? Na koliko podesite cetvrtinu ? @Mortiis igras sezonu ili Playoffs ?
__________________
One day, we won't be able to close our eyes anymore.

Zadnje uređivanje Jacob J. Harper : 10.10.2012. at 21:28.
Jacob J. Harper is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.10.2012., 22:53   #39
Quote:
Jacob J. Harper kaže: Pogledaj post
Ja sam igru skinuo s torrenta i radi mi savrseno bez i jedne jedine greske. Ako neko zeli mogu mu poslati torrent na pm.

Inace ja se popravljam i igram sve bolje tako da sam u sezoni vezao dve pobede od kojih prva protiv Nuggetsa u Denveru +19 i druga protiv Memphisa na mom terenu s +23.
Sledecu igram protiv Raptorsa znaci bice blowout predvidjam 30+.
Za sada igram ovako pa cu videti kad naidjem na one najjace timove kako cu s njima za sada od jacih igrao sam s Dallasom i izgubio ali to mi je prva u sezoni pa nije neko merilo ali ako treba povecacu tezinu.

Sezonu igram s Heatom, 5 min cetvrtina, tezina je Pro..

Ko sta trenutno igra ? Na koliko podesite cetvrtinu ? @Mortiis igras sezonu ili Playoffs ?
ajde može, šalji na PP

igrao sam my playera, prvo sa all-around centrom 8 minuta četvrtina pa onda sa SG-om, specijalist za trice..... bez kontrolera to nije to

pretpostavljam da to ima samo na konzolama ali nigdje ne vidim dream team i "celebrity" momčad
slammerinho is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.10.2012., 00:41   #40
Quote:
slammerinho kaže: Pogledaj post
ajde može, šalji na PP

igrao sam my playera, prvo sa all-around centrom 8 minuta četvrtina pa onda sa SG-om, specijalist za trice..... bez kontrolera to nije to

pretpostavljam da to ima samo na konzolama ali nigdje ne vidim dream team i "celebrity" momčad
Evo upravo sam ti poslao.

A ti tako igras, ja vise volim da igram sa celim timom. Ja obicno igram na 7 min ali za sada cu na 5.

Sada ces ih imati kao i ja. A jel imas East i West tim i All-Star sutiranje trojki, zakucavanja ja to nemam.
__________________
One day, we won't be able to close our eyes anymore.
Jacob J. Harper is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 18:34.