Natrag   Forum.hr > Društvo > Ženski kutak

Ženski kutak Mi smo babe. Otpor je đžabe.
Podforumi: Kokošinjac, Slikovnica

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 25.02.2003., 19:14   #41
Velma ~ ja tada nisam imala pojma o cemu se radi i da je stvar dosla tako daleko. Moj dragi me pokusao zastititi na sve moguce nacine.

Sve njezine gadosti saznala sam tek kasnije, kad mi ih je ispricao. Inace, ja prema njoj nisam osjecala nista osim cudjenja, a ona se prema meni ponasala izuzetno neprijateljski, bez da me uopce upoznala.

Mislim da je bilo odlucujuce upravo to sto sam ja prema njoj, njezinom neprijateljstvu usprkos, bila ok i nisam se ni trudila tracati je iza ledja, a ona je istovremeno 'naredjivala' moj nestanak iz njegovog (njihovih?) zivota.
Princeza is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.02.2003., 19:16   #42
ja imam hrpu muskih frendova i nikad nisam prema njima imala nikakve-ni pritajene ni nepritajene-namjere. kaj ja znam, valjda imam neku sklopku u glavi pa si ne dam ni pomislit

a luca, i mene zanimaju ti tvoji posebni uvjeti
plavva is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.02.2003., 19:20   #43
princezo, i meni i mom dragom je prije pocetka nase veze savjetovano da niti ne pokusavamo jer da nismo jedno za drugo. meni doduse, s obzirom na karakter, nesto suptilnije

a kad smo kod nazoviprijatelja, moja je tada najbolja prijateljica komentirala da cemo i tako prekinuti za dva mjeseca
plavva is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.02.2003., 19:27   #44
Quote:
plavva kazˇe:
a kad smo kod nazoviprijatelja, moja je tada najbolja prijateljica komentirala da cemo i tako prekinuti za dva mjeseca
Obozavam te 'prijatelje' pune podrske.

A Luca nam se nesto pritajila.
Princeza is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.02.2003., 19:45   #45
Quote:
VelmaX kaže:

Pogotovo zato što ja u muško ženskom prijateljstvu uvijek vidim pritajene, ili vrlo pritajene, ili vrlo, vrlo pritajene ili sasvim nesvjesne namjere za korakom dalje od prijateljstva.

Ne bih se složila... Znam po sebi da nije tako i vjerujem da ima mnogo ljudi koji misle kao ja...

NIKAD za svoje frendove nisam mislila da bi mi mogli postati nešto više... Nikad nisam osjećala tu iskru za njih...

S nekim ljudima jednostavno se ne 'kemija'... Ali prijateljstvo se može razviti... I na tome ostati.
Tinchi is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.02.2003., 20:12   #46
Quote:
Tinchi kaže:
NIKAD za svoje frendove nisam mislila da bi mi mogli postati nešto više... Nikad nisam osjećala tu iskru za njih...

S nekim ljudima jednostavno se ne 'kemija'... Ali prijateljstvo se može razviti... I na tome ostati.
Dobro, malo sam karikirala rječju "namjera".

Ne mora se uopće raditi o namjeri, no svako prijateljstvo, ako je iskreno i čvrsto, rađa određenu vrstu privrženosti i intimnosti, pobuđuje osjećaje koji su vrlo fluidna stvar i imaju osobinu da se preobražavaju... hm, ja to govorim iz iskustva.

Ponekad, kad se osjećaš željno nečijeg razumijevanja, podrške, topline... i da ne nabrajam dalje, pa "kemija" uvijek postoji između muškarca i žene samo što nije uvijek snažna. Svakako je jača nego između osoba istog spola.

Što ja znam, ja lako planem, valjda zato pušem na hladno.
VelmaX is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.02.2003., 20:21   #47
Quote:
Princeza kaže:
Mislim da je bilo odlucujuce upravo to sto sam ja prema njoj, njezinom neprijateljstvu usprkos, bila ok i nisam se ni trudila tracati je iza ledja, a ona je istovremeno 'naredjivala' moj nestanak iz njegovog (njihovih?) zivota.
Pa iza leđa tračanje nikad nije opravdano, to ti sigurno ne bi donijelo bodove.

Nemoj mi reći da bi je tračala iza leđa da si znala što ti pokušava zamijesiti?
VelmaX is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.02.2003., 22:33   #48
Re: Njegove frendice...

Quote:
Tinchi kaže:
Zanima me, čisto informativno, kako gledate na frendice svog dragog...
Ne smetaju me, osim ako postanu opasnost za mene, tako da rade ono sto nije dozvoljeno. Tada bolje da ih nema.
FFE is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.02.2003., 01:44   #49
Quote:
Princeza kaže:
Uglavnom se uvijek promatra situacija iz perspektive decka koji ima frendicu, a onda uleti cura, koja je na tu frendicu ljubomorna. No, meni se dogodilo nesto sasvim suprotno.

Kad sam prohodala sa svojim muzem, on je imao tzv. najbolju frendicu (s kojom, by the way, nikad nista nije imao, dapace, ona je bila u vezi i u medjuvremenu se udala), koja je u tolikoj mjeri bila ljubomorna na mene da mu je, precjenjujuci svoj utjecaj na njega, otvoreno zabranila vezu sa mnom!

Stavila ga je pred neku vrstu ultimatuma tipa 'ili ona ili ja', na sto je on, naravno (sunce moje malo ) rekao, 'sorry, stara'.
Na pocetku veze s bivsim deckom jedna ga je njegova "frendica" pitala: a di ti je kokoš? On se okrenuo na peti i otisao i nisu se vise culi.

Pink Lemon is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.02.2003., 11:02   #50
covjek ne moze otici ni u shopping (cipele!), vec ste nestrpljive

btw, nema smisla da vam dajem recept ako ga prvo nisam ispitala. dakle, pricekajmo (ili nadam se, ne docekajmo ) da moj dragi pozeli usluge profesionalke pa da testiram
luca is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 09:34.