Natrag   Forum.hr > Društvo > Ženski kutak

Ženski kutak Mi smo babe. Otpor je đžabe.
Podforumi: Kokošinjac, Slikovnica

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 26.02.2003., 22:26   #41
Quote:
Ruda kaže:
Kaj si ti pičkica?
Zaboravijo sam još 3 parfema, šampon ''Johnson baby'' i balzam ''Pantene Pro V''...


A znaš šta je najgore?
Ja stvarno sve to koristim!
(Oke, osim ovih parfema. Ne sjećam se kad sam ih zadnji put stavio...)
pakleni_patuljak is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.02.2003., 22:29   #42
Quote:
pakleni_patuljak kaže:
Zaboravijo sam još 3 parfema, šampon ''Johnson baby'' i balzam ''Pantene Pro V''...


A znaš šta je najgore?
Ja stvarno sve to koristim!
(Oke, osim ovih parfema. Ne sjećam se kad sam ih zadnji put stavio...)
Ok, nemam ja ništa protiv toga........
Koliko vremena trošiš na lickanje?.........ili to samo na brzaka nabacaš na sebe?
Ruda is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.02.2003., 22:44   #43
Pa sad...
Recimo to ovako:
Mobitel (jebiga, nemam budilice) mi zvoni u 7:10. Dizanje, oblačenje, Nescaffe, SMS, pranje kljova i točno u 7.35 sam na parkiralištu iznad kuće...
pakleni_patuljak is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.02.2003., 22:49   #44
Re: off topic

Quote:
Samantha Jones kaže:
margarita kako je bilo na Caribima?
super Samantha..bas nam je trebalo malo odmora..a ovo nam je ispalo super jeftino (jer smo rezervaciju napravili manje od sedam dana unaprijed)

najela sam se voca i morskih plodova za tri zivota - a sve svjeezeee....

na sunce nismo puno izlazili (znam, znam - Caribi = sunce) al jebiga mi smo oboje bijeli ko sirevi pa nam malo treba da planemo

nikad nisam sebe mogla vidjeti na krstarenju (to mi nekako uvijek bilo za ljude u penziji) ali nema nista ljepse neg sjedis pod suncobranom od palme, slusas valove, pijuckas margaritu ili pina coladu i gledas azurno plavetnilo svuda

a u Konzumelu (odakle nam je brod krenuo) sam vidjela toliko onih flamingo ptica...jebote ima ih stotine...a plaza ispunjena onim velikim skoljkama - more ih ispralo (kraljica madagaskara) - samo nisam smjela donijet ni jednu kuci jer je to ugrozena vrsta i zabranjeno je unosit u Canadu

a kad smo se sinoc vratili - moj macak ljut - nece ni da nas pogleda - da sta smo ga ostavili kod svekrve

margarita is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.02.2003., 22:49   #45
Quote:
pakleni_patuljak kaže:
Pa sad...
Recimo to ovako:
Mobitel (jebiga, nemam budilice) mi zvoni u 7:10. Dizanje, oblačenje, Nescaffe, SMS, pranje kljova i točno u 7.35 sam na parkiralištu iznad kuće...
Ruda is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 04:57.