Natrag   Forum.hr > Društvo > Ženski kutak

Ženski kutak Mi smo babe. Otpor je đžabe.
Podforumi: Kokošinjac, Slikovnica

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 17.03.2003., 11:39   #61
Ma nema vam shto bit zhao, zato smo mi izrasle posebne , zar ne plavva

A njih k'o shisha, ja sam svojoj vec rekla ~ starachki domovi su zapravo popravni domovi za roditelje
magic is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.03.2003., 11:49   #62
Moja je mama najbolja na svijetu ..možda zato što od moje 18-te ne živimo zajedno
Prije smo imale malih trzavica no to više pripisujem svojim mladenačkim mušicama koje je trebalo podnositi..no kad smo se razdvojile naš je odnos postao stabilan, otvoren, još kvalitetniji.
Roditelji su mi oduvijek bili najbolji prijatelji i svaki dan zahvaljujem Bogu što ih imam...
Čujemo se svaki dan po nekoliko puta jer se jednostavno moramo čuti pa makar i zbog neke gluposti..a kad se vidimo grlimo se i ljubimo kao da se 100 godina nismo vidjeli..Imala sam sreću da sam s roditeljima svog muža uspostavila sličan odnos i svi smo jedna velika sretna familija.. ..a ja imam dvije mame i dva tate
PinkyBubble is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.03.2003., 12:11   #63
Quote:
Sandra October kaže:
Dan danas bi trebala nazvat svaki dan, kolko god al zbilja nemam šta za reć, a još tome pribrojiš i činjenicu da mrzim brbljanje na telefon.
Dođe u posjet, pretumba cijelu kuhinju usprkos zabrani, po principu bit će ti zlato tako funkcionalnije i nema tog mog popizditisa koji bi ju uvjerio sa mi ostavi kuću na miru.
Haha, i tvoja?
Moja pretumba kuhinju jer stavi posudu gdje u tom trenu ima mjesta. Pretezno si sama kuha jer ta jede 8 puta dnevno...
A ja sam inace navikla da u mraku znam gdje mi je sto u kuci i kad ode, natrazim se... Na srecu je zadnjih x godina nije bilo.
Telefon isto mrzim i najgore je kad ona zove, a prve rijeci su:"Ti mene nikad ne bi nazvala? Zanima li te uopce kako sam?"
I onda ja velim:"Ne.", pa se raspizdi...

Ili kad me nema doma, pa kad me dobije, ospe paljbu da gdje sam. Jednom sam bila odsutna prek vikenda, pa je digla frku da je ona mogla i krepati, a mene se ne moze obavijestiti. (A da je bar nekaj ozbiljno trebala...) Rekoh da kaj, saznala bih kad se vratim. Da je krepala, tak je nece ozivjeti ako saznam dan prije.

Rekla sam joj jednom mirno i ozbiljno da sam odrasla, udata, zivim svoj zivot i niti sam duzna niti joj imam namjeru polagati racune. Ali nikak da joj sine... Onda dobije bezobrazan odgovor, pa kad joj je tako lakse, meni je isto.
I nimalo me ne grize savjest jer je ni ona nema prema meni.
Gospon Pes is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.03.2003., 12:43   #64
moja majka i ja. ja nju obozavam, ali problem je da smo jaaako slicne naravi. ja moram uvik bit u pravu, a i ona mora uvik bit u pravu- eee a to ne ide skupa. samo se sa njom svadam. mislim da je to nerjesiv problem, i moja mama i moja baka se jos uvik svadaju cini se da je stvar u genima
njasa is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.03.2003., 12:51   #65
Re: Naše drage mame...

Quote:
Blaise kaže:


Kako ste vi rijesile odnose s vasim mamama?
Kad želim mir, ja se sa svojom majkom posvađam na mrtvo ime i onda sam mirna minimalno tjedan dana...Uopće nije bitno oko čega se posvađamo, uvijek znam kako je raspištoljit i začepit joj usta

Napomena: živimo zajedno
smotana2001 is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.03.2003., 12:56   #66
Re: Re: Naše drage mame...

Quote:
luca kaže:
moja mama nije taj problem rjesila sa svojom mamom. ali s obzirom da je svjesna koliko je to iritantno, prema meni je ok. evo zadnjh dana ju je malo copilo. ali primjetila je nestrpljenje u mom glasu pa mislim da se sjetila...

Same here. Ne petlja se tam gdje joj nije mjesto, zna granicu iznad koje meni postaje neugodno,....ma jednostavno rečeno....pozna me.

Mislim, normlano je da tu i tamo udavi sa nekim svojim rutinama, ali ruku na srce, udavim i ja nju (samo na drugi način ).

Jedna stvar koju znam, je da me 'vaku blesavu nitko tako dobro ne razumije (bez prevelikog objašnjavanja i suvišnih rijeći) i prihvaća kao ona (to je valjda normalno).....isto tako njene neke muhe kužim samo ja... i bez njih to više ne bi bila MOJA MAMA

Još samo jedan detalj....rekla sam sama sebi - da neću postati majka, ukoliko svom djetetu ne budem u stanju pružiti onoliko koliko je to meni dala moja mama...., a možda i malo više
For the record: nemam vlastitu sitnu čeljad

I podrazumjeva se da je moja mama najbolja, ....najbolje kuha, najbrže vozi, ...da je najljepša, najpametnija, ....
__________________
I don't care to belong to a club that accepts people like me as members.
FannyB is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.03.2003., 13:28   #67
ma nema mjesta zalosti, ja sam se zezala da kad sam majku prezivjela, mogu sve

ja samo zelim jednog dana biti bolja osoba, majka, zena, nego sto je ona bila. danas kuzim da niti ona nije zeljela da tako ispadne... naprosto se izgubila po putu.
to je, cini mi se, pocetak oprastanja
plavva is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.03.2003., 13:49   #68
Quote:
Gospon Pes kaže:


Rekla sam joj jednom mirno i ozbiljno da sam odrasla, udata, zivim svoj zivot i niti sam duzna niti joj imam namjeru polagati racune. Ali nikak da joj sine... Onda dobije bezobrazan odgovor, pa kad joj je tako lakse, meni je isto.
I nimalo me ne grize savjest jer je ni ona nema prema meni. [/B]
Ovo mogu potpisat.I meni je prije par mjeseci totalno pukao film.Sto sam se ja vise trudila to je ona vise pizdila Odnos nam nikad nije bio bajan posto je ona totalno netolerantna ,tvrdoglava ko matun i nezna nista drugo nego kritizirat od jutra do mraka(a sebe ne vidi )Hvala Bogu da imam savrsenog oca kojeg obozavam ..........

Zadnje uređivanje Rhea : 17.03.2003. at 15:08.
Rhea is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.03.2003., 20:39   #69
Danas sam se uhvatila kako se ponasam kao moja draga mama.
Prestravila sam se.
Blaise is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.03.2003., 20:48   #70
Obozhavam ju.
I to zasluzhuje sa svim svojim nepodnoshljivim pizdarijama.

Zbog puno stvari je za mene dolsovce heroj.U pravom smislu rijechi.Sto sam satrija zamjeram joj sve manje i manje neke pizdarije.

Na srecu ili na zhalost - ne slichim joj, osim fizichki.Svoju psihu i duh sam pokupila od svog staroga Dostojevskog, mog padrea, koji je zajebat chovjek

Sad smo tek stara i ja na istoj valnoj duzhini, uz ipak onaj dobar feeling mama-kći koji se nikada ne gubi.

Voljela bih joj vratiti sve shto je za mene napravila.A napravila je chuda.Micala zidove ako je trebalo.
Ona je za mene zhena s mudima.

I zaista je.
Vera Pavladoljska is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 05:43.