Natrag   Forum.hr > Društvo > Politika > Politička scena

Politička scena Stranke i osobe na političkoj sceni RH

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 14.04.2011., 12:27   #21
Quote:
Aberdeen cro kaže: Pogledaj post
procitao sam to istrazivanje, i veci postotak ljevicara ima problema s mozgom (podrazumjeva se)! znanstveno dokazano
Možda zato što promišljaju svijet,sebe i ostale.
Desničar je preveliki kompleksaš,i usuđujem se reći ograničen.
Peća is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.05.2011., 23:51   #22
SJEDNICA PREDSJEDNIŠTVA A-HSP-a

Predsjedništvo Autohtone - Hrvatske stranke prava na svojoj redovitoj sjednici , dana 18. svibnja 2011. godine prihvatilo je prijedlog Hrvatske stranke prava da u 2. izbornoj jedinici prvo mjesto pripadne našoj stranci. Autohtona - Hrvatska stranka prava podržava pravašku koaliciju sa HSP-om i HČSP-om jer samo zajedno možemo se suprostaviti plavima i crvenima koji su Hrvatsku doveli do ruba siromaštva. Prije svega predstoji nam odlučna borba za pravnu državu, te dosljedno poštivanje Ustava i Zakona.

Predsjedništvo Autohtone - Hrvatske stranke prava izabralo je Dubravku Butorac - Kovačević za predsjednicu izbornog stožera za 2. izbornu jedinicu.

Bog i Hrvati !



Draš Keleminec
Scorpius Primus is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.05.2011., 20:00   #23
Quote:
Scorpius Primus kaže: Pogledaj post
Autohtona - Hrvatska stranka prava podržava pravašku koaliciju sa HSP-om i HČSP-om jer samo zajedno možemo se suprostaviti plavima i crvenima koji su Hrvatsku doveli do ruba siromaštva. Prije svega predstoji nam odlučna borba za pravnu državu, te dosljedno poštivanje Ustava i Zakona.
To je lijepo od njih..
Peća is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.05.2011., 20:10   #24
Quote:
Scorpius Primus kaže: Pogledaj post
Predsjedništvo Autohtone - Hrvatske stranke prava na svojoj redovitoj sjednici , dana 18. svibnja 2011. godine prihvatilo je prijedlog Hrvatske stranke prava da u 2. izbornoj jedinici prvo mjesto pripadne našoj stranci. Autohtona - Hrvatska stranka prava podržava pravašku koaliciju sa HSP-om i HČSP-om jer samo zajedno možemo se suprostaviti plavima i crvenima koji su Hrvatsku doveli do ruba siromaštva. Prije svega predstoji nam odlučna borba za pravnu državu, te dosljedno poštivanje Ustava i Zakona.

Predsjedništvo Autohtone - Hrvatske stranke prava izabralo je Dubravku Butorac - Kovačević za predsjednicu izbornog stožera za 2. izbornu jedinicu.

Bog i Hrvati !



Draš Keleminec
bogati, sad im nevaljaju i plavi pored crvenih... Koje još imamo? Bijele, hajde da i njih mrzimo... pa da možemo svi zajedno reći kako mrzimo, crvene, bijele i plave

budale...
Strepite is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.05.2011., 18:04   #25
Quote:
Peća kaže: Pogledaj post
Možda zato što promišljaju svijet,sebe i ostale.
Desničar je preveliki kompleksaš,i usuđujem se reći ograničen.
Ovakva izjava pokazuje da ste jedino vi ograničeni .
__________________
Bolje da te Turčin goni mačem nego Nijemac sa perom.
Zagorski Križar is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.05.2011., 18:46   #26
Quote:
Zagorski Križar kaže: Pogledaj post
Ovakva izjava pokazuje da ste jedino vi ograničeni .
Vi nas ograničavate sa teorijama koje su besmislene,i imamo obzira prema vašim skučenim neinventivnim razmišljanjem koje spava u drugom,prošlom vremenu.
AHSP nije ozbiljna politička stranka već dio demokratskog folklora.Oni žive u prošlosti,njegujući memoriju na zločine i zločince,u prvom redu.
Ja ne bih zabranio ustaška obilježja nikada,da se razumijemo,ali ne razumijem budale koje politički vjeruju u to.Opraštam im ako se radi o emociji.To je doista njihov problem.
Peća is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.05.2011., 19:09   #27
Quote:
Peća kaže: Pogledaj post
Vi nas ograničavate sa teorijama koje su besmislene,i imamo obzira prema vašim skučenim neinventivnim razmišljanjem koje spava u drugom,prošlom vremenu.
AHSP nije ozbiljna politička stranka već dio demokratskog folklora.Oni žive u prošlosti,njegujući memoriju na zločine i zločince,u prvom redu.
Ja ne bih zabranio ustaška obilježja nikada,da se razumijemo,ali ne razumijem budale koje politički vjeruju u to.Opraštam im ako se radi o emociji.To je doista njihov problem.
Ovo sad nije rasprava o A-HSP-u (za kojeg me iskreno i briga), već o izjavi, odnosno uvredi koju si nanio svim desničarima, a što su modovi dopustili.

Zapravo vi nas ograničavate izjavama i toerijama koje su besmislene, vi ste ti koji stalno želite nešto zacrvenjeti, vi ste ti koji opravdaju zločine propalih totalitarnih režima, vi ste ti koji odlazite u strane zemlje spašavati naše bivše tamničare, tajne agente i ubojice kojih se sav svijet odriče, a vi, evo, lobirate za njih.Nijedan na desnoj strani još nije pokušao opravdati zločine nijedne strane, dok strane vi, ne samo da ih opravdate, nego se i ponosite njima.Vi ste ti koji dižete spomenike pokoljima nedužnih, iako je kriza, i još imate obraza nas optuživati da živimo u prošlosti?!

I na kraju, svima silama želite zacrvenjeti Hrvatsku, mada niti sam nemam pojma što bi to moglo uistinu biti (možda bismo trebali pitati onog izdajicu na Pantovčaku), a jedino što se postigli je to da se crvenimo svi mi ostali - zbog toga što živimo s takvima poput vas u istoj državi.
__________________
Bolje da te Turčin goni mačem nego Nijemac sa perom.
Zagorski Križar is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.05.2011., 14:07   #28
Quote:
Zagorski Križar kaže: Pogledaj post
Zapravo vi nas ograničavate izjavama i toerijama koje su besmislene, vi ste ti koji stalno želite nešto zacrvenjeti, vi ste ti koji opravdaju zločine propalih totalitarnih režima, vi ste ti koji odlazite u strane zemlje spašavati naše bivše tamničare, tajne agente i ubojice kojih se sav svijet odriče, a vi, evo, lobirate za njih.Nijedan na desnoj strani još nije pokušao opravdati zločine nijedne strane, dok strane vi, ne samo da ih opravdate, nego se i ponosite njima.Vi ste ti koji dižete spomenike pokoljima nedužnih, iako je kriza, i još imate obraza nas optuživati da živimo u prošlosti?!

I na kraju, svima silama želite zacrvenjeti Hrvatsku, mada niti sam nemam pojma što bi to moglo uistinu biti (možda bismo trebali pitati onog izdajicu na Pantovčaku), a jedino što se postigli je to da se crvenimo svi mi ostali - zbog toga što živimo s takvima poput vas u istoj državi.
Ako ovdje računaš na g.J.Perkovića,ja ga ne kanim braniti..
Zarvenjela se Hrvatska dolaskom HDZ-a na vlast..od općeg srama ljudi.
I sad kad prvi put imamo školovanog,nadarenog i pametnog predsjednika,sad je i on izdajica..vidiš to je neki promašaj u desničara.Kako kvragu može netko biti izdajica,kada nije ni bio u prilici da izda?!Sve je to mašinerija lagane,tinjajuće obijesti na sve koji ne vide zemlju u izolaciji,gurnutu u stranu,u nekom kutku za kažnjene,što može biti rezultat desničarenja,u bilo kojoj zemlji.Ide se do krajnosti,i naravno krivac je uvijek sa druge strane,nikad unutar sebe.
Tko je rušio spomenike antifašističkim borcima,i ovdje naglašavam ljude koji su uzeli oružje u borbi protiv okupatora Hrvatske,u svenarodnoj AFB,ni danas nije znano.Pritom ne mislim na spomenike znamenitim komunistima i skojevcima,govorim o rodoljubima koji nisu htjeli prodati zemlju za judine škude.
Dozvoljavam da se postave obilježja stradanja hrvatskih snaga koji su ratovali sa druge strane,i da postoji pijatet prema tim žrtvama.Ali ovdje opet naglašavam da za mene jasenovački kujini psi ili komunistički bleiburški kurvini sinovi znače isto-zločinčka paščad.Jedni prije,drugi poslije..tako da bih zamolio da ovdje naglasimo da zločin ima ime i prezime.

Ne razumijem tko to odlazi van i ima zaplotnjačke radnje sa bivšim ubojicama kojih se svijet odriče,kako navodiš?
Spomenike dižemo pokoljima nedužnih?

Dodao bih ovdje da ne držim da J.B.Tito doista bio"ljubičica bijela",to ne bih tvrdio nikako.To je bilo stotinjak kila hedonizma,takta i tvrdoglavosti koji je imao mjeru prema van..nesumnjivo je odgovoran za spomenute događaje.
Peća is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.05.2011., 17:19   #29
Quote:
Peća kaže: Pogledaj post
Ako ovdje računaš na g.J.Perkovića,ja ga ne kanim braniti..
Zarvenjela se Hrvatska dolaskom HDZ-a na vlast..od općeg srama ljudi.
I sad kad prvi put imamo školovanog,nadarenog i pametnog predsjednika,sad je i on izdajica..vidiš to je neki promašaj u desničara.Kako kvragu može netko biti izdajica,kada nije ni bio u prilici da izda?!Sve je to mašinerija lagane,tinjajuće obijesti na sve koji ne vide zemlju u izolaciji,gurnutu u stranu,u nekom kutku za kažnjene,što može biti rezultat desničarenja,u bilo kojoj zemlji.Ide se do krajnosti,i naravno krivac je uvijek sa druge strane,nikad unutar sebe.
Tko je rušio spomenike antifašističkim borcima,i ovdje naglašavam ljude koji su uzeli oružje u borbi protiv okupatora Hrvatske,u svenarodnoj AFB,ni danas nije znano.Pritom ne mislim na spomenike znamenitim komunistima i skojevcima,govorim o rodoljubima koji nisu htjeli prodati zemlju za judine škude.
Dozvoljavam da se postave obilježja stradanja hrvatskih snaga koji su ratovali sa druge strane,i da postoji pijatet prema tim žrtvama.Ali ovdje opet naglašavam da za mene jasenovački kujini psi ili komunistički bleiburški kurvini sinovi znače isto-zločinčka paščad.Jedni prije,drugi poslije..tako da bih zamolio da ovdje naglasimo da zločin ima ime i prezime.

Ne razumijem tko to odlazi van i ima zaplotnjačke radnje sa bivšim ubojicama kojih se svijet odriče,kako navodiš?
Spomenike dižemo pokoljima nedužnih?

Dodao bih ovdje da ne držim da J.B.Tito doista bio"ljubičica bijela",to ne bih tvrdio nikako.To je bilo stotinjak kila hedonizma,takta i tvrdoglavosti koji je imao mjeru prema van..nesumnjivo je odgovoran za spomenute događaje.
Prvo i osnovno HDZ nije desna stranka, već lijeva, stoga njihova (ne)djela idu na vašu dušu.Dizanje spomenika u Srbu nije ništa drugo doli dizanja spomenika četničkom klanju - ako već ne znaš taj dio povijesti, onda nemoj niti o njemu govoriti.

Pusić ti je ta koja ide se slizavat s ubojicama.

Slizavanje i prijateljski odnos s Tadićem koji vodi politiku davanja odličja našim agresorima je za mene izdaja.Također, ulizivanje zemlji koja četnički pokret vodi kao "antifašistički", je također za mene izdaja.

Za spomenika HOS-u iz 2SR-a nećemo sada ovdje, i ne znam zašto ih stalno spominješ, kao da mi nešto želiš prišiti.

Hrvatska se zbog Josipovićevih izjava i djela nekoliko puta zacrvenjela, što možemo smatrati njegovim uspjehom, jer je ipak ispunio predizborno obećanje.
__________________
Bolje da te Turčin goni mačem nego Nijemac sa perom.
Zagorski Križar is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.05.2011., 18:18   #30
Quote:
Zagorski Križar kaže: Pogledaj post
Prvo i osnovno HDZ nije desna stranka, već lijeva, stoga njihova (ne)djela idu na vašu dušu.Dizanje spomenika u Srbu nije ništa drugo doli dizanja spomenika četničkom klanju - ako već ne znaš taj dio povijesti, onda nemoj niti o njemu govoriti.

Pusić ti je ta koja ide se slizavat s ubojicama.

Slizavanje i prijateljski odnos s Tadićem koji vodi politiku davanja odličja našim agresorima je za mene izdaja.Također, ulizivanje zemlji koja četnički pokret vodi kao "antifašistički", je također za mene izdaja.

Za spomenika HOS-u iz 2SR-a nećemo sada ovdje, i ne znam zašto ih stalno spominješ, kao da mi nešto želiš prišiti.

Hrvatska se zbog Josipovićevih izjava i djela nekoliko puta zacrvenjela, što možemo smatrati njegovim uspjehom, jer je ipak ispunio predizborno obećanje.
HDZ je stranka od koje se normalni ljudi crvene pred drugima koji nas gledaju izvana..

Pusićka se slizava sa ubojicama?Kojim?

Josipović i Tadić pokušavaju okrenuti stranicu u kojoj bi ekonomski surađivali jer nikome nije u interesu da ih posjeduje Deutsche Telecom,a to je politika dužna ostaviti ljudima u naslijeđe.Meni Tadić nije odgovoran što je Slobo silovao ove prostore još od kraja 80-ih,a nije mi ni Josipović kriv što mu je ćaća bio komunjara.Ovdje pokušavaju otvoriti zemlje za novac,ulaganje,suradnju itd..Nitko nema što sporiti ako netko ima spomenik Juri Francetiću u Slunju ili nekom Draži u Ravnoj Gori,to nisu pitanja na koje može utjecati novac,kojima je svima potreban.
Mislio sam na rušenje spomenika u mjestima gdje je broj Hrvata u AFB-u bio gotovo 100%..
Josipović je daleko najpametniji čovjek kojeg trenutno imamo,dakako sa svojim manama.Ja mu zamjeram uštogljenost.
Peća is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.05.2011., 19:12   #31
Quote:
Peća kaže: Pogledaj post
HDZ je stranka od koje se normalni ljudi crvene pred drugima koji nas gledaju izvana..

Pusićka se slizava sa ubojicama?Kojim?

Josipović i Tadić pokušavaju okrenuti stranicu u kojoj bi ekonomski surađivali jer nikome nije u interesu da ih posjeduje Deutsche Telecom,a to je politika dužna ostaviti ljudima u naslijeđe.Meni Tadić nije odgovoran što je Slobo silovao ove prostore još od kraja 80-ih,a nije mi ni Josipović kriv što mu je ćaća bio komunjara.Ovdje pokušavaju otvoriti zemlje za novac,ulaganje,suradnju itd..Nitko nema što sporiti ako netko ima spomenik Juri Francetiću u Slunju ili nekom Draži u Ravnoj Gori,to nisu pitanja na koje može utjecati novac,kojima je svima potreban.
Mislio sam na rušenje spomenika u mjestima gdje je broj Hrvata u AFB-u bio gotovo 100%..
Josipović je daleko najpametniji čovjek kojeg trenutno imamo,dakako sa svojim manama.Ja mu zamjeram uštogljenost.

Pusić


Ni ja ne krivim Tadića za Slobino ponašanje, već za politku davanja odličja našim neprijateljima (na što on ima potpuno pravo) i priznavanja Dražinih četnika kao antifašističkog pokreta (na što on opet ima pravo).Ja krivim YUsipovića za slizavanje sa čovjekom koji vodi takvu politiku, politku koja očito nije prijateljski nastrojena prema nama Hrvatima.YUsipović ne moža ništa učiniti po pitanju DT, ni da hoće.

Opet, ponavljam, briga me za spomenike Juri&co., ne znam zašto ih stalno spominješ kad nisu bitni ?
__________________
Bolje da te Turčin goni mačem nego Nijemac sa perom.
Zagorski Križar is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.05.2011., 13:45   #32
Quote:
Peća kaže: Pogledaj post
Možda zato što promišljaju svijet,sebe i ostale.
Desničar je preveliki kompleksaš,i usuđujem se reći ograničen.
Ljevica u Hrvatskoj ima najmanje veze danas sa socijalnim pravima, A DESNIČARI SU PROBLEM?
__________________
.
Michael Collins is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.05.2011., 17:41   #33
Quote:
Zagorski Križar kaže: Pogledaj post
.Ja krivim YUsipovića za slizavanje sa čovjekom koji vodi takvu politiku, politku koja očito nije prijateljski nastrojena prema nama Hrvatima.
Yu must be wrong forhill knight..Josipović ima manje veze sa SFRJ,nego što bi to dr.Tuđman ikad poželio imati.
Što se tiče Tadića,ja ne bih išao daleko da u njemu vidim podršku velikosprskim idejama,jer to on vjerovatno nema,ni ne može imati.
Njih dvojica pokušavaju otvoriti dijalog,suradnju i dobre odnose.Čemu sada ići preko 50 godina unazad?
Što se tiče četništva,povijesno je dokazano da su to bili kolaboracionistički elementi,pa ne vidim u čemu je ovdje spor.
Peća is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.05.2011., 18:26   #34
Quote:
Peća kaže: Pogledaj post
Što se tiče četništva,povijesno je dokazano da su to bili kolaboracionistički elementi,pa ne vidim u čemu je ovdje spor.
Gdje je to dokazano?U Srbiji gdje su oni priznati kao antifašistički pokret?Ili možda u Hrvatskoj gdje je u slavu njihovog klanja u Srbu podignut spomenik?

Ne kužim čemu uvlačenje Tuđmana i SFRJ u priču?Zašto izbjegavaš dorektne odgovore i koristiš se nekakvim mutnim rečenicama, koje nitko nije spomenuo, doli tebe sad'
__________________
Bolje da te Turčin goni mačem nego Nijemac sa perom.
Zagorski Križar is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.05.2011., 17:47   #35
Quote:
Zagorski Križar kaže: Pogledaj post
Gdje je to dokazano?U Srbiji gdje su oni priznati kao antifašistički pokret?Ili možda u Hrvatskoj gdje je u slavu njihovog klanja u Srbu podignut spomenik?

Ne kužim čemu uvlačenje Tuđmana i SFRJ u priču?Zašto izbjegavaš dorektne odgovore i koristiš se nekakvim mutnim rečenicama, koje nitko nije spomenuo, doli tebe sad'
Da,poznato mi je da je JKVO priznat.I možebiti da su gdjegod postojali antifašisti lojalni kralju,što ne umanjuje zločine i odgovornost četničkog pokreta,i to onog brutalnog velikosrpskog i agresivnog,za kojeg vjerujem da g.Tadić nema razumijevanja.
Mislim da on nije tip sirovine poput Koštunice ili primjer idiota kao Šešelj kada je pokušao pokrenuti stvari.No,to je njihova unutarnja stvar.Mi imamo naše dućane i proizvodne pogone,koji nam donose profit.To je bitnije.
Što se tiče uvlačenja,to upravo činiš ti,etiketirajući Jospiovića u Yusipovića.To o jugoasocijativnom aranžmanu je čista glupost i služi za razonodu desničarskog prstena..
Balkanska gudura je nalošiji scenarij za nas.Mislim da ova dvojica predsjednika upravo pokušavaju ubrzati stvari oko postizanja baza za zaradu,a ne bavljenja prošlosti.Tadić se ispričao,i znam da time ne sanira učinjeno.Ali se ispričao,što je korak naprijed.Jospović je dovoljno pametan da zna da to ima smisla.
Peća is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.05.2011., 15:49   #36
Quote:
Modern Gent kaže: Pogledaj post
Ma i ova i HČSP su nekakve wannabe ustaške stranke, to sve živi u prošlosti a program za sadašnjost i budućnost je sveden na parole i lupanje po hrvatskom srcu. Šteta što se uopće zovu "pravaškim" jer samo sramote to ime.
Nemoj pricat kad neznas. Iz prošlosti treba izvuć pouku i ne ponovit pogreške. Jedna od najvecih pogrešaka je što je svima koji su šili mržnju i rat oprošteno! Da se imalo njih sluša Hrvatska bi se danas borila protiv duševnih i ostalih bolesti naših mladi. Ako nisi primjetio protiv su: EU, komunizma, sekti, homoseksualizacije društva, narkomanije te protiv MODERNE politike odnosno gledanje samo na sebe ne misleći na zajednicu.
Nevidim šta je tu loše, oni se bore da njihova i ostala Hrvatska djeca ne moraju proživljavati ono što su oni proživjeli, te im žele sve najbolje.
Ako misliš da je bolje malo potplatit jadni narod i na taj nacin skupit glasove onda smo stvarno osuđeni na propast. Svi obećavaju a kad dođu na vlast, sve pada u vodu. Sramota je da jedan Hrvat nezna svoju prošlost i trud koji je uložen da on mirno hoda po ovom Svetom tlu.
marin888 is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.11.2011., 20:14   #37
http://www.youtube.com/watch?feature...&v=0pwXulUQDkY
http://www.youtube.com/watch?v=Zu64D...eature=related

A-HSP je apsolutni hit ove predizborne kampanje
Emil Cic, Natko Kovacevic i ostali RASTURAJU
__________________
https://www.youtube.com/watch?v=egQJFnokk54
BAYRAKTAR - Official Song
Metuzalem is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.11.2011., 22:19   #38
Quote:
Metuzalem kaže: Pogledaj post
http://www.youtube.com/watch?feature...&v=0pwXulUQDkY
http://www.youtube.com/watch?v=Zu64D...eature=related

A-HSP je apsolutni hit ove predizborne kampanje
Emil Cic, Natko Kovacevic i ostali RASTURAJU
Nije to sve...Bore Karega im nastupa u 9. IJ
DemianDDD is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.11.2011., 09:57   #39
draš PROLAZI u 6.-oj, đapić NE.


Pravaš1990 is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.11.2011., 13:13   #40
Thumbs up Bore Karega LIVE

Quote:
DemianDDD kaže: Pogledaj post
Nije to sve...Bore Karega im nastupa u 9. IJ
Danas u 16:30 na HTV 2
Uz Karegu ce u studiju jos biti Luka Podrug, Mirko Condic, Drazen Budisa, Kalmeta/Milinovic, Jurcevic, sportski komentator Drago Culina...

btw
Za one koji nisu culu za Boru Karegu, doticni je prije kao nezavisni kandidat na svojim predizbornim skupovima znao dovuci preko 10.000 ljudi uz pecenog vola i Doris Dragovic na pozornici
Lakocom je osvajao mandate u gradskoj skupstini, poslije je bio u HSP-u, a sad je na listi u ovoj stranci
__________________
https://www.youtube.com/watch?v=egQJFnokk54
BAYRAKTAR - Official Song
Metuzalem is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 09:54.