Natrag   Forum.hr > Društvo > Pravo > Radno, socijalno i obiteljsko pravo

Radno, socijalno i obiteljsko pravo Ugovori o radu i radni odnos, mirovinsko, zdravstveno, alimentacija, brak i razvod, posvojenje, skrbništvo, roditeljska skrb i dr.

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 03.05.2006., 11:02   #1
sporazumni razvod braka

Molila bih ukoliko netko ima primjer zahtjeva za sporazumni razvod braka (primjer obrasca, što bi trebalo navesti i slično) pa da napiše... Bila bih vam jako zahvalna!
Nemamo djece i ne želimo to raditi preko odvjetnika, poznato nam je što je potrebno priložiti uz zahtjev, jedino mi je bitna forma zahtjeva.. otprilike kako bi trebalo izgledati tj. biti napisano.
maxine is offline  
Old 03.05.2006., 11:09   #2
javi mi se na pm
Billi is offline  
Old 07.05.2006., 16:48   #3
Lako je...

Quote:
maxine kaže:
Molila bih ukoliko netko ima primjer zahtjeva za sporazumni razvod braka (primjer obrasca, što bi trebalo navesti i slično) pa da napiše... Bila bih vam jako zahvalna!
Nemamo djece i ne želimo to raditi preko odvjetnika, poznato nam je što je potrebno priložiti uz zahtjev, jedino mi je bitna forma zahtjeva.. otprilike kako bi trebalo izgledati tj. biti napisano.
U nadležni Centar za Soc. skrb podnesi Zahtjev za mirenje(grozno ali istinito),Potpišite oboje i stvar po službenojj dužnosti mora biti riješena u roku od 6 mj. Bez djece i puno brže.Zatim Centar to šalje na Općinski sud. "2 poziva, potpis i gotovo." 200 kn za Zahtjev prilikom urudžbiranja i 200 kn za sudske pristojbe.Amen
annerri is offline  
Old 07.05.2006., 17:33   #4
imam ga u wordu, samo upises svoje podatke...

PM-aj me ak trebash
__________________
Hormonella de Rum
atlantis is offline  
Old 07.05.2006., 22:35   #5
ako još nisi dobila, na pm
__________________
krhko je znanje
vaci is offline  
Old 27.05.2006., 00:58   #6
thanx vama, thanx billi na pm-u, tako da je već sve predano i... nadam se uskoro i riješeno...
maxine is offline  
Zatvorena tema


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 11:24.