Natrag   Forum.hr > Društvo > Politika > Politička scena

Politička scena Stranke i osobe na političkoj sceni RH

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 17.05.2015., 12:56   #41
Quote:
KRIN1 kaže: Pogledaj post
dobra vremena za narod
Koji je bezmozgovno slušao i pratio partiju
__________________
Demokracija je kad poštuješ Zakone iako se sa njima ne slažeš.
sivkić is offline  
Old 17.05.2015., 13:02   #42
Quote:
sivkić kaže: Pogledaj post
Koji je bezmozgovno slušao i pratio partiju


prije bi ova izjava,
bila bezmozgovna.

il si mlad,
il ti noge "mirišu"
__________________
Soaring over Alps
KRIN1 is offline  
Old 17.05.2015., 13:20   #43
Ni jedno ni drugo.

Istina koji put i boli.

- Mi gradimo prugu, pruga gradi nas!

- Druže Tito samo piši, orat ćemo i po kiši. Ako piše i Jovanka, orat ćemo bez prestanka!

- Druže Tito samo kaži, živjet ćemo u garaži!

- Bolje sama Juga, nego ruski sluga!

- Bez Boga, bez gospodara

- Proleteri svih zemalja, ujedinite se!

- I poslije Tita Tito

- Smrt fašizmu, sloboda narodu!

- Bratstvo i jedinstvo!

- Služiti narodu!

- Za domovinu s Titom naprijed

- Mi smo Titovi, Tito je naš

- Za domovinu s Titom ...
__________________
Demokracija je kad poštuješ Zakone iako se sa njima ne slažeš.
sivkić is offline  
Old 17.05.2015., 13:22   #44
e sad si faca
- ispod placa

- svaka bi te večernja škola htjela
__________________
Soaring over Alps
KRIN1 is offline  
Old 17.05.2015., 13:24   #45
Nema smisla ovdje raspravljat,
mene se poistovjecuje sa "znanjem zivog zida" makar nisam ni clan stranke. ljudi misle da kredit nastaje od stednje a zapravo je obrnuto.
Ako zelite da se zemlja zaduzi do razine grcke pa da pocne rasprodaja drzavne imovine do zadnje kapi vode, ostanite podrzavat ovaj duznicki sustav.
Ako zelite promjene, monetarnu suverenost, zbilja hrvatsku valutu, pravedniju raspodjelu kapitala uzrokovanu pravednijom regulacijom novca - Glasat cete za Živi zid a prije cete procitat knjige Ivana Pernara.
Live long and prosper
karantena is offline  
Old 17.05.2015., 13:36   #46
Quote:
karantena kaže: Pogledaj post
Nema smisla ovdje raspravljat,

Ako zelite promjene, monetarnu suverenost, zbilja hrvatsku valutu, pravedniju raspodjelu kapitala uzrokovanu....
Normalno kad nemaš svoj stav nego perin.

Ako želite promjene onda ide po prokušanom receptu:

"»Mi kažemo da je naš moral potpuno podređen interesima klasne borbe proletarijata . Naš je moral izveden iz interesa klasne borbe proletarijata.« Moralno je ono što služi našim interesima, a naš je prvi interes uništiti klasnoga neprijatelja. U ime proletarijata mi određujemo tko spada u tu kategoriju i što s njim treba učiniti.

"Prvi cilj toj diktaturi je podržavljenje vlasništva jer je privatno vlasništvo izvor klasnoga izrabljivanja i mora se zauvijek ukinuti. Oduzeta imovina podijelit će se narodu. Konfiscira se sve što klasni neprijatelj posjeduje, od tvornica i zemlje do tanjura iz kojih jede. Eksproprijatori se ekspropriraju. Pojedinac gubi pravo na posjedovanje stvari, koje je kroz povijest shvaćao kao svoje naravno pravo, starije od prava društva ili države, jer je i on sam od njih stariji. "

"Privatnici su razvlašteni, njihovo je oteto vlasništvo prešlo u ruke »države«. O njemu brinu revolucionari koji upravljaju državom, a na čelu je Veliki Vođa čija je riječ prva i posljednja."

Quote:
KRIN1 kaže: Pogledaj post
tebe tito doslovno raspameti.
i ono sičušno što imaš
Ti ga prav spomene a pitanje je da li si uopće rođena dok je bio živ
__________________
Demokracija je kad poštuješ Zakone iako se sa njima ne slažeš.
sivkić is offline  
Old 17.05.2015., 18:39   #47
Sve stranke s potporom vecom od 1% su za cijelokupni novac u sustavu kao kredit (dug s kamatom). Živi zid je jedini protiv toga i zato je jedina prava stranka predstavnica naroda. Ostali su svi bankarski poltroni koji nas vode u duznicko ropstvo, tocnije vec smo na pola puta.
karantena is offline  
Old 17.05.2015., 19:44   #48
A što predstavnica naroda kaže o:

1. masa grdova i općina

2. mirovine (radničke i braniteljske)

3. plaće državnih i javnish službenika i njihov broj

4. visina pdv-a

5. plaće saborskih zastupnika

6. trošarine

7. besplatno visoko školstvo

ovo je stvarnost pa da čujemo nešto o njoj.
__________________
Demokracija je kad poštuješ Zakone iako se sa njima ne slažeš.
sivkić is offline  
Old 17.05.2015., 20:00   #49
U kolikoj si samo zabludi kad mislis da novac nije stvarnost?????

Kako ne shvacas da ako je sav novac u sustavu kredit, da se taj sustav moze samo urusavati cim stane kreditna ekspanzija. ZBOG KAMATE

Mogu ti odgovoriti na pitanja 2, 4,5 i 7 jer tu znam tocno stajaliste Živog zida.

2. Mirovine se ne bi smanjivale, osim lažu dobivenih
4. Visina PDVa mora pasti, ona guši gospodarstvo i zapravo u iducim godinama je zbog nje sve teze napuniti proracun jer se ekonomija zbog njega raspada. Staviti visoki PDV je razmisljanje kako se spasiti za danas, a Vlada treba razmisljati kako napraviti bolje sutra.
5. Place zastupnika smanjiti, a onima koji ne dolaze na sjednice smanjivati za postotak koji nisu bili. Recimo Karamarko - on je ove godine bio na jednoj od nekih 20,25 sjednica. SRAMOTA
7. Besplatno visoko skolstvo i zdravstvo za sve
karantena is offline  
Old 17.05.2015., 20:58   #50
Nisam ja u zabludi jer stavrnost imam u novčaniku.

A odgovori na ostalo? Ništa vođa ne priča pa ni vi ne možete prenosit (copy/paste).

Za ovo 2 i 7 treba lova i to brdo love.Ako se smanji pdv nema ni prihoda a za zadržavanje 2 i 7 treba van po kredit ili misle iznajmit štampariju na Topčideru i štampat lovu

Gradove i općine ne smiju spominjat (ukidanje ) jer će lokalci bit protiv.

Drž i javne službenike ne smiju spominjat (smanjivat broj i visinu plaća i dodataka) jer će isti glasat protiv.

Trošarine ne smiju povećavat jer će narod bit protiv a ne smiju ni smanjivat jer neće bit love za 2 i 7 a dakako ni za 3.

Eto sada vidiš kako država/vlast mora funkcionirat i o čemu sve oni koji žele bit na vlasti moraju mozgat i to savršeno dobro da bi funkcionirao minimum minimuma.

I nije sav novac kredit ali se to vama ne može objasnit jer pero tvrdi svoje.

I btw ove godine je završena samo 1 sjednica a druga traje tako da ti brojevi baš i ne idu kao ni ostatak matematike,ekonomije i funkcioniranje države.

Jebi ga,but tako je.

A da ti vođa nema pojma o funkcioniranju evo ti i primjera sa stranica

"„Svaki poljoprivrednik predat će svoj projekt ili ideju i država će ga iz primarne emisije, iz novoosnovane državneAgrobanke, bespovratno financirati prve godine. "

Odakle ti lova vili kad ćeš smanjit pdv a želiš osnovat banku i finacirat nekoga godinu dana?Bezkamatno valjda?
__________________
Demokracija je kad poštuješ Zakone iako se sa njima ne slažeš.
sivkić is offline  
Old 17.05.2015., 21:04   #51
Odgovor ti lezi u novcaniku???? Jesi li izasao na ulicu ikad u svom zivotu, ili vegetiras kod kuce pa ne vidis da NAROD NEMA NOVACA
NEMA JER JE KREDITNI SUSTAV POSTAVLJEN U KORIST STRANIH BANAKA.

NORMALNE SLOBODNE DRZAVE SA VLASTITOM VALUTOM KAO PRIMJERICE JUZNA KOREJA NEMAJU TAKAV ROBOVLASNICKI SUSTAV.


Sjednice sabora, zasjedanja sabora - svejedno mi je - znao si na sta mislim. Nemas argumente pa trazis pogreske gdje ih nema.

Necu trosit vrijeme na tebe vise, ovaj put to ozbiljno mislim.
karantena is offline  
Old 17.05.2015., 21:40   #52
Svaki dan sam dakako vani i vidim da jedni imaju previše, neki dovoljno,treći malo a četvrti ništa.Takav je svijet svagdje i to ne možete promjenit sa dvije parole.

Da odgovor mi leži u novčaniku jer je u njemu stavrni novac.

Dakako da sam znao na što misliš a to možete promjenit samo ako imate većinu u saboru jer to tako funkcionira.To vam nije ili jasno ili ne želite to prihvatit.

Kreditni sustav je postavljen u korist banaka koje imaju svoje štediše i svoje dioničare koji su svoju lovu uložili da zarade.ništa čudno ni nenormalno.

A isti je sistem sada,dok su banke bile hrvatke (uostalom i imamo još jednu) i za vrijeme bivše države.digneš lovu,naplate ti kamate i plaćaš dok ne isplatiš.

Bolje je da ne trošiš vrijeme na vilija i peru.

A možete sva trojica riješit jednostavnu jednadžbu za 2016-tu kad dođete na vlast

Prihod 104,9 mlrd kn
rashod 115,7 mlrd kn

manjak 12,8 mrld kn
__________________
Demokracija je kad poštuješ Zakone iako se sa njima ne slažeš.
sivkić is offline  
Old 17.05.2015., 21:58   #53
Quote:
KRIN1 kaže: Pogledaj post


o gastronomiji pojma nemaš !

za vrijeme titovog socijalizma,
hobotnica bila posluživana
- u lepici
i na golom otoku
Krini, tebi bi trebali reći koju ovi iz ŽZ, ako ih tu ima, jer forgadsejk, s tim faljenjem sitnoburžujskog, nadasve rasipnog (za sebe i svoju političku fukaru) zločinca jedne totalitarne tvorevine, netko će pomislit da je to u programu ŽZ. Tko bi za takve glasovao?

I ovo tu - pa kak moš opravdavat Goli otok?
__________________
If you think this Universe is bad, you should see some of the others./Philip K. Dick
blue bird is offline  
Old 18.05.2015., 09:57   #54
Rezultat na sisačkim izborima sukladno očekivanju od strane velikih zidsrskih vođa i poznate parole "Živi zid: Pobjeda će biti naša."
.
Broj osvojenih mjesta o

http://mojsisak.com/rezultati-izbora...jesnih-odbora/

a to je narod koji izlazi i na parlamentarne izbore.

Nema samopromocije na stranačkom glasilu
__________________
Demokracija je kad poštuješ Zakone iako se sa njima ne slažeš.
sivkić is offline  
Old 18.05.2015., 10:23   #55
puko sajt, valjda bankarska masonerija skriva trijumf

nego jesu li igdje prošli prag?
tihojla is offline  
Old 18.05.2015., 10:24   #56
Quote:
lukarak kaže: Pogledaj post
Ja zbilja ne mogu vjerovati da postoje pojedinci poput karantene koji su toliko zaludjeni da ne razumiju posljedice onog sto pisu.

"Bit ce hiperinflacija, ali ce stedise 'povuci' svoje novce prije, ili ce stednju pretvoriti u eure" Njihova stednja je upravo u rukama onih koji kredite ne bi vracali. A istodobno bi bili u svojim nekretninicama, dok ti isti stedise mozda zive u podstanarstvu. Ne moze ti se ne bljuvati od takve ekipe.
Argentina je bas primjer kojim se trebamo povoditi. Najlakse je reci puj pik ne vazi i sad bi mi ispocetka. Pocetak moze biti samo kad kreces s nule, a ne kad kreces iz minusa prema drugom.

Bas me zanima sto bi se onda promijenilo. Bila bi hiperinflacija, ali bi imali isto jer bi i place rasle. Ok. Uvoz bi poskupio, ali bi imali i vece place, pa se nista ne bi promijenilo. A sto bi se promijenilo onda?

Pa naravno, nista. Dernek bi trajao dok bi bilo sugradjana koje bi mogli opljackati, kao i 80ih s hiperinflacijom. Kao i 45 s nacionalizacijom, kao i 30ih s agrarnom reformom i zakonom o, pazi sad, zastiti zemljoradnika, gdje su oprastani dugovi, naravno, ne na teret drzave, nego na teret vjerovnika.

Banke meni duguju polozenu stednju, u eurima. Netko drugi njima duguje takodjer u eurima, jer su moju stednju dali nekome da kupi stan, auto, potrosi na kurve, sto god. Dolazi Zivi zid, ukida valutnu klauzulu za duznike bankama, stampa lovu kako bi svi imali novaca, ovi vracaju kredite za realno kikiriki. A kako ce meni banka vratiti moje eure, kad dobija od svojih duznika bezvrijedne kune, a meni treba vratiti eure po hiperinflacijskom tecaju od 50 kuna za jedan euro? Gdje je moja lova?
Ma nemaš brige, Zid bu sve riješio. Znaju oni samo još neće reći. A ako i ne znaju smisliti će nešto. Samo nek uđu u Sabor...
GojkoVelicanstv is offline  
Old 18.05.2015., 10:37   #57
Quote:
sivkić kaže: Pogledaj post
Rezultat na sisačkim izborima sukladno očekivanju od strane velikih zidsrskih vođa i poznate parole "Živi zid: Pobjeda će biti naša."
.
Broj osvojenih mjesta o

http://mojsisak.com/rezultati-izbora...jesnih-odbora/

a to je narod koji izlazi i na parlamentarne izbore.

Nema samopromocije na stranačkom glasilu

Biraci su se u medjuvremenu uvjerili da zidari sire ciste neistine na svojim stranicama, ocigledno je da im populisticke bajke bez pokrica ne prolaze.
dsvbo is offline  
Old 18.05.2015., 10:46   #58
Super mi je objava sa fejsa
https://www.facebook.com/permalink.p...80863185429080

Quote:
Stigli su rezultati. Zivi zid je osvojio medju strankama trecu poziciju. To je dobar rezutat iako nismo dobili vjecnika. Iza nas su Orah, Laburisti, Reformisti i Ruzini konzervativci.
a u realnosti di živi ostatak zemlje, HKS 7 mandata, HSP 6 mandata, laburisti 3 mandata A-HSS 1 mandat .... ali glavno da su oni treća opcija
tihojla is offline  
Old 18.05.2015., 11:17   #59
Ide im matematika kao i ekonomija i ostalo.

Ni sektaško glasilo http://stvarnost.hr/category/hrvatska/ ne donosi ništa o pobjedi tj.trećem mjestu u Sisku

Nisu li fatu maknuli sa naslovne slike
__________________
Demokracija je kad poštuješ Zakone iako se sa njima ne slažeš.
sivkić is offline  
Old 18.05.2015., 11:27   #60
Quote:
sivkić kaže: Pogledaj post
Ide im matematika kao i ekonomija i ostalo.

Ni sektaško glasilo http://stvarnost.hr/category/hrvatska/ ne donosi ništa o pobjedi tj.trećem mjestu u Sisku

Nisu li fatu maknuli sa naslovne slike
Medijska blokada?
tihojla is offline  
Zatvorena tema


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 15:03.