Natrag   Forum.hr > Društvo > Alternativa > Astrologija

Astrologija Astrološka edukacija, razmjena mišljenja, diskusije...

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 21.03.2015., 11:55   #61
Quote:
Brutalis kaže: Pogledaj post
To se i ja pitam
Pretpostavljam da bi možda trebao biti Mars u 11 kući?
Ili možda veza Marsa s 11 kućom?
Evo, primjera radi Meni je Sunce u 11. u sekstilu s Marsom.
Ja bih rekla kako je to TO


Kaj ti misliš

A baš sam, miiiislim, tu negdje na forumu pročitala kako Mjesec u 8. kući daje nesložan odnos s ženskama. Je li to zbilja tako?

Depeche E. is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.03.2015., 12:08   #62
U životu sam imala 2 prijateljice, ostalo su muškarci.
Vl. 11. Sunce, i još u kvadratu s Mjesecom (žena)

A i ove dvije žene su Lavovi.
Bilo je i nekih prolaznih, kraćih ženskih prijateljstava, i sve su to žene koje imaju svoje ja (Sunce). Nema njonjavih.
__________________
Be like water making its way through cracks. Do not be assertive, but adjust to the object, and you shall find a way around or through it.
AceOfCups is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.03.2015., 12:11   #63
Quote:
Depeche E. kaže: Pogledaj post
Ili možda veza Marsa s 11 kućom?
Evo, primjera radi Meni je Sunce u 11. u sekstilu s Marsom.
Ja bih rekla kako je to TO


Kaj ti misliš

A baš sam, miiiislim, tu negdje na forumu pročitala kako Mjesec u 8. kući daje nesložan odnos s ženskama. Je li to zbilja tako?

Ako ti je Sunce vladar 11 kuće imalo bi više smisla, jel je?
Za Mjesec ne znam. Mislim, da baš i nema neke veze s tim

Možda Mjesec kvadrat Mars? Ja tkao imam recimo i ne volim se baš puno družiti sa ženskama. Osim ako mi ovak godi njeno društvo, al u prijateljskom smislu baš i ne.
Brutalis is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.03.2015., 12:59   #64
Quote:
Brutalis kaže: Pogledaj post
Ako ti je Sunce vladar 11 kuće imalo bi više smisla, jel je?
Za Mjesec ne znam. Mislim, da baš i nema neke veze s tim :mi sli:

Možda Mjesec kvadrat Mars? Ja tkao imam recimo i ne volim se baš puno družiti sa ženskama. Osim ako mi ovak godi njeno društvo, al u prijateljskom smislu baš i ne.
Hmm. Nije Mjesec mi je vladar 11. U Raku je ta kuća
Mooožda i nema, ali znam da sam negdje pročitala nešto vezano za to. Ne isključujem mogućnost da sam pritom bila brzopleta


Nemam ni to Šteta

A ovo što Ace kaže, Mjesec (žensko) je vladar 11. i JOŠ K TOME u trigonu s Venerom Nije da se ja ne slažem s njima, ALI mi više odgovara muško društvo u smislu prijateljstva. Možda je to do Mjeseca u Ovnu Ne znam. Čini mi se smislenim.
Depeche E. is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.03.2015., 19:02   #65
Quote:
Depeche E. kaže: Pogledaj post


Hmm. Nije Mjesec mi je vladar 11. U Raku je ta kuća
Mooožda i nema, ali znam da sam negdje pročitala nešto vezano za to. Ne isključujem mogućnost da sam pritom bila brzopleta


Nemam ni to Šteta

A ovo što Ace kaže, Mjesec (žensko) je vladar 11. i JOŠ K TOME u trigonu s Venerom Nije da se ja ne slažem s njima, ALI mi više odgovara muško društvo u smislu prijateljstva. Možda je to do Mjeseca u Ovnu Ne znam. Čini mi se smislenim.
Kako si rekla, Mjesec je vladar 11 (kuća prijateljstva).
Mjesec ti je u Ovnu, a vladar Ovna je Mars.
Mislim da je to taj razlog. Više ti zbog toga odgovara muško društvo
Sad, Mjesec je u trigonu s Venerom. Venera je pretpostavljam vladar 9, mislim da to upučuje na nekog frenda s kim ćeš se dobro osječati, a mogao bi biti stranac. Možda bi se iz tog prijateljstva mogla roditi ljubav neka ko zna. Ne mora biti tako, al mene ti tragovi na tak nekaj upučuju
Brutalis is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.03.2015., 00:44   #66
Quote:
Brutalis kaže: Pogledaj post
Kako si rekla, Mjesec je vladar 11 (kuća prijateljstva).
Mjesec ti je u Ovnu, a vladar Ovna je Mars.
Mislim da je to taj razlog. Više ti zbog toga odgovara muško društvo
Sad, Mjesec je u trigonu s Venerom. Venera je pretpostavljam vladar 9, mislim da to upučuje na nekog frenda s kim ćeš se dobro osječati, a mogao bi biti stranac. Možda bi se iz tog prijateljstva mogla roditi ljubav neka ko zna. Ne mora biti tako, al mene ti tragovi na tak nekaj upučuju
AJme, divan si I pun znanja Hvala ti!

Je, tako je. U pravu si, Venera je vladar devete i ondje mi je Mars. Ja se s dosta muških frendova osjećam dobro i apsolutno ugodno u tom prijateljskom smislu Haha, samo da znaš, sjetit ću te se ako upoznam nekog stranca uz kojeg se budem osjećala strašno dobro


Nego .. što je s, npr. gay muškim prijateljima? Imam ih zbilja podosta. Imam radar za to, rekla bih Baš se super shvaćamo. Koji su to aspekti. Uran? To mislim da sigurno.
Depeche E. is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.03.2015., 04:36   #67
Quote:
Depeche E. kaže: Pogledaj post


AJme, divan si I pun znanja Hvala ti!

Je, tako je. U pravu si, Venera je vladar devete i ondje mi je Mars. Ja se s dosta muških frendova osjećam dobro i apsolutno ugodno u tom prijateljskom smislu Haha, samo da znaš, sjetit ću te se ako upoznam nekog stranca uz kojeg se budem osjećala strašno dobro


Nego .. što je s, npr. gay muškim prijateljima? Imam ih zbilja podosta. Imam radar za to, rekla bih Baš se super shvaćamo. Koji su to aspekti. Uran? To mislim da sigurno.
Za gay prijatelje ne znam. Ali mislim da bi oni trebali imati na nekom stupnju ne znam kojem točno blizanaca neku planetu ili točku, a vjerojatno se tvoj Mjesec u ovnu s tim poklapa (sexstil), pa zato. Nisam siguran baš. Tako da nemoj uzet ovo za ozbiljno.
Tamo se negdje nalazi taj gay stupanj hahah.
Brutalis is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.03.2015., 07:20   #68
Quote:
Depeche E. kaže: Pogledaj post

Evo, primjera radi Meni je Sunce u 11. u sekstilu s Marsom.
Da, to je to. Za 11. gledaš prijateljstva uopšte, a za odnos prema ženskom i muškom elementu/kvalitetu uopšte, pa samim tim i odnos sa drugim muškarcima/ženama, gledaš po položaju Sunca i Meseca, tj. Venere i Marsa.

Meni je 11. u Strelcu, svi bliski mi ljudi su stranog porekla, iako su rođeni ili duže vreme žive ovde . Mo0Ve, a dispozitor konjunkcije je u XI - obožavam žensko društvo i ženske razgovore, sa ženama se lako i brzo skontam. Muško društvo mi je dosadno na duže od pola sata , a za to nisam sigurna kako se može videti u mojoj natalnoj
kockastonatufne is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.03.2015., 16:46   #69
Evo da se i ja nadovezem. Meni su prijateljstva uvijek bila mjesovita. Nikad samo zenska nikad samo muska. Uvijek smo nekako bili u grupi i decki i cure. Volim obe energije kad se ispreplicu. Zanimljivije je.

11. kuca pocinje u Ovnu, Bik je umetnut, zavrsava Blizancima.
Vladar je znaci Mars u Raku pri kraju 1.kuce. Suvladar Venera u Jarcu 6. kuca.
Ice_scorpio is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.03.2015., 05:17   #70
Kako je zanjimljivo ovo, ja i jedan na poslu imamo trigon venere i trigon merkura, ali njegov saturn radi inkonjukciju na moj merkur, pa imamo sprječenu komunikaciju. Na poslu smo trebali pisati datume rođenja na papir, a baš me zanjimao njegov. Zanjimalo me jer su mi bile zanjimljive njegove reakcije na neke moje rečenice
Baš me zanjima, kaj bude bilo ak porazgovaramo malo više :P
Brutalis is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.03.2015., 15:01   #71
Izgleda da se ne može protiv tog aspekta. Jer je njemu neobično to kaj se pokušavam s njim razgovarat. Vjerojatno mu djeluje neprirodno
Brutalis is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.03.2017., 11:36   #72
da li netko da bi bio poželjan prijatelj treba imati slabo sunce/1.polje?
nekako mi oksimoronski djeluje da netko tko je svoj/individualac bude omiljen u društvu

u nedoumici sam kod svog natala; pitam se da li sam antipatična zbog dojma kojeg ostavljam (sunce u 1. u trigonu sa marsom (vl.asc) u lavu ) ili saturn kao vladar 11. sa lošim aspektima koči prijateljske odnose
leonidas27 is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.03.2017., 10:46   #73
Prije će biti zbog Saturna. Imam i ja Sunce u 1., pa privlačim na sebe i više ljudi nego što želim.

A mislim da sam kao prijatelj najbolja za individualce. Imam jednog Ovna, i rekao mi je da u moje vrline spada to što ga nikad nisam pokušavala promijeniti.
AceOfCups is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.03.2017., 11:25   #74
Quote:
AceOfCups kaže: Pogledaj post
Prije će biti zbog Saturna. Imam i ja Sunce u 1., pa privlačim na sebe i više ljudi nego što želim.

A mislim da sam kao prijatelj najbolja za individualce. Imam jednog Ovna, i rekao mi je da u moje vrline spada to što ga nikad nisam pokušavala promijeniti.
znaš što me još vraća ka prvom polju (odnosno mislim da bi trebalo uzeti u obzir kod ovog pitanja ?) .. dispozitor (merkur) saturna i venere na asc (kvadrira mjesec).... doduše on je u 12.(sad mi se nameće pitanje razlike imati neprijatelje/nemati prijatelje???)
leonidas27 is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.03.2017., 13:30   #75
Quote:
leonidas27 kaže: Pogledaj post
znaš što me još vraća ka prvom polju (odnosno mislim da bi trebalo uzeti u obzir kod ovog pitanja ?) .. dispozitor (merkur) saturna i venere na asc (kvadrira mjesec).... doduše on je u 12.(sad mi se nameće pitanje razlike imati neprijatelje/nemati prijatelje???)
I meni je dispozitor Sunca, koje je vl. 11, u 12. kući. Ali nisam imala baš iskustava s tajnim neprijateljima.
Neki od prijatelja su čuvali moje tajne.

Možda vl.asc Mars u Lavu, djeluje umišljeno...i još Sunce u 1.

Moj je asc skromniji, pa možda ublažava tu neku crtu za koju moja majka kaže da imam neko držanje, koje bi se moglo protumačiti kao umišljenost.
AceOfCups is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 13:35.