Natrag   Forum.hr > Društvo > Religija

Religija Religija u društvu
Podforum: Teologija i religijska praksa

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 31.12.2016., 02:40   #2061
Quote:
Beljki kaže: Pogledaj post
Mrijeti se mora.

Bolje grob nego rob... ispraznih ucjena

A u ime dolaska tog lika iz bajke ucjenjuju vec tisucljecima. A samo sto nije svaki cas Dobro, nakon tisucu godina zajebancije malo su se prisjetili bit manje definirani, iako svako tolko neki tumacitelj il prorok nadje samo sto nije datum. Al i kad prodje vec se nekako racionalizira : SifraJehove:

ne brinis e JA sam na ZEmlji,mozda i dovoljan da sve "sredim" ako me kuzis
soci ce i Kristt ne brini samo odna ce za mnoge biti kasno

jel ti se sviđale oluje 2014 zadnje veliko sto sam tu napravio,ok neracunam Senegal prosle godine msilim jer sam im htio dati kise,radi susa

budi dobar ili bu Iknar dosao po tebe
Iknar is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.02.2017., 11:21   #2062
Evo ih opet - kršćanski najavljivači skore propasti svijeta i hitrog dolaska Isusa Krista na oblacima uz apokalipsu, razaranje Europe, kataklizme, rijeke krvi i ostale "mirotvorne" ikonografije...

uz pomrčinu sunca 21. kolovoza 2017. god.

https://www.youtube.com/watch?v=9L-CbqDCfOo

Kao i prethodnici, predviđam da će se nakon ovog promašaja povući u mišju rupu, nikome se ne ispričat za širenje panike među vjerništvom i laganje, te smislit kakav novi datum iskemijan iz biblijskih "proročanstava" ili viđenja suludih "vidjelica".
__________________
Muhamed ženomrzac: "...ja sam vidio da ste vi (žene) većina stanovnika pakla."
"Nisam vidio da itko ima manje inteligencije i manje vjere u sebi od vas."
Sahih al-Bukhari 304
Nepoznati is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.02.2017., 12:45   #2063
Postoji li kakva religija zivota ? Abrahamci izgleda destroyera obozavaju.

Lako je rusiti no teze je graditi.
EliEliLama is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.03.2017., 11:44   #2064
Steta, da je moja omiljena tema zamrla. Nidje entuzijazma, a Znakovi su prisutniji nego ikada.
Sta mislite da li je izbor Trumpa odlucujuci znak za pocetak tisucoljetne vladavine Zlog, prije nego sto dodje Kraj,
ili je jos potrebno da poslednji papa umre, ili nesto glede Izraela ... ?
Dragan is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.03.2017., 11:55   #2065
Trump je njihov!

Quote:
Dragan kaže: Pogledaj post
Steta, da je moja omiljena tema zamrla. Nidje entuzijazma, a Znakovi su prisutniji nego ikada.
Sta mislite da li je izbor Trumpa odlucujuci znak za pocetak tisucoljetne vladavine Zlog, prije nego sto dodje Kraj,
ili je jos potrebno da poslednji papa umre, ili nesto glede Izraela ... ?
Trump je njihov!

Paranoidni teoretičari zavjera su vrlo brzi proglašavat razne političare antikristima i znakom posljednjih Krist Isusovih paklenih dana, ali nekako sumnjam da će Trumpa dirat. Sumnjivi su im po pravilu oni racionalniji, lijeviji, tolerantniji, napredniji, zagovarači prava žena, istospolnih brakova i posvojenja djece, demokracije, sekularizacije i ostalih "sotoninih zala" moderne civilizacije i sekularne kulture.

Razni teoretičari zavjera i najavljivači Isusove propasti svijeta redom su klero-desničarski krajnje usmjereni, a svoje mudrolije čupaju iz svetih spisa.

Nekako to ide zajedno skupa, kao i antisemitizam, kreacionizam, klevetanje cijepljenja, ravna Zemlja, sve moguće praznovjerice i slično, kao da je Biblija/Kuran podloga da se u umu množe takve "ideje".
Nepoznati is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.03.2017., 11:57   #2066
Baba Vanga najavila za 2078. ponovno pojavu komunizma.

Mi bumo tad pokojni i baš nam se hebe a Trumpaču treba preživjeti...
__________________
Čarolija... Svratište
Nemruth Dagi is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.03.2017., 12:25   #2067
Quote:
Nemruth Dagi kaže: Pogledaj post
Baba Vanga najavila za 2078. ponovno pojavu komunizma.

Mi bumo tad pokojni i baš nam se hebe a Trumpaču treba preživjeti...
Drugi dolazak Karla Marxa?
Leteća is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.03.2017., 06:25   #2068
Eto apsurda u ljudi. Radije bi da im x2 dođe Marx nego Krist

jer

Marx nouvej da svijetu sudi a Krist će dolaskom presuditi.
Pravi Život is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.08.2017., 15:57   #2069
zamislite da Krist stvarno dođe, .. sto i hoce, kako pise u Knjizi Istine ..
supermoto_lesh is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.08.2017., 16:05   #2070
S obzirom za ovo ova tema pravo mjesto, evo i ovdje, eda ne bi bilo da niste znali. Dolazi nam "veliki znak" iz Otkrivenja tojest Apokalipse za manje od mjesec dana. Tako je, žena s 12 zvjezda na glavi, obučena u sunce, mjesec pod nogama, u mukama rađanja.

Objašnjen 23. rujna 2017:


Ovaj videjo bolje objašnjava ulogu Jupitera koji boravi u Djevici 9 mjeseci, a izlazi, tj. "rađa se" 23. rujna:
__________________
“We are going to have the most diverse and inclusive civilizational collapse in history” — Oilfield Rando on “X”
Basta is online now  
Odgovori s citatom
Old 31.08.2017., 16:06   #2071
Nije došel ni prvi put a kaj bi dolazil i drugi put...
__________________
Čarolija... Svratište
Nemruth Dagi is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.08.2017., 16:31   #2072
Quote:
supermoto_lesh kaže: Pogledaj post
zamislite da Krist stvarno dođe, .. sto i hoce, kako pise u Knjizi Istine ..
Blizu je
Kavaboz is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.08.2017., 17:28   #2073
Red face Ovaj videjo

Quote:
Basta kaže: Pogledaj post
S obzirom za ovo ova tema pravo mjesto, evo i ovdje, eda ne bi bilo da niste znali.
Ovo je laž. Vidi položaj Jupitera za ovu godinu. Jupiter pravi retrogradnu petlju u znaku VAGE, a ne DJEVICE i odlazi u rujnu u Škorpiona. Niš posebno. Ništa od rađanja djeteta Isusa između Djevičinih nogu, kao ovaj lažov što prodaje priču i klikove.

Sunce je u znaku Vage od 23.rujna. do 22.listopada.

http://www.astro.com/swisseph/ae/2000/ae_2017.pdf

Quote:
Dolazi nam "veliki znak" iz Otkrivenja tojest Apokalipse za manje od mjesec dana. Tako je, žena s 12 zvjezda na glavi, obučena u sunce, mjesec pod nogama, u mukama rađanja.
To je smiješno. Planeti se kreću nebeskim svodom čistom mehanikom, koja se lako predvidi i sve se stalno ponavlja u ciklusima milijunima godina.

Quote:
Objašnjen 23. rujna 2017:
Ovaj videjo bolje objašnjava ulogu Jupitera koji boravi u Djevici 9 mjeseci, a izlazi, tj. "rađa se" 23. rujna:
Ne. Jupiter boravi samo u Vagi ove godine (pa u Škorpiona na kraju godine). Hoax.

PS. Nije li astrologija zabranjen nauk za katolike?
(iako je i novi i stari zavjet toga prepun)
__________________
Muhamed ženomrzac: "...ja sam vidio da ste vi (žene) većina stanovnika pakla."
"Nisam vidio da itko ima manje inteligencije i manje vjere u sebi od vas."
Sahih al-Bukhari 304
Nepoznati is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.08.2017., 18:09   #2074
Quote:
Nepoznati kaže: Pogledaj post

PS. Nije li astrologija zabranjen nauk za katolike?
(iako je i novi i stari zavjet toga prepun)
Astrologija nije nauk.

I kako je to Biblija puna astrologije?
__________________
Ribe su morale biti strašno ljute kad su prvi put izašle na plažu i uzdržavale se da ne udahnu dok im otpadnu škrge i razviju se pluća. Ali kad ozbiljno odlučiš da evoluiraš, nema više natrag.
Markanm is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.08.2017., 20:27   #2075
Evo reakcija nekog tipa iz vatikanske zvjezdarnice:

http://www.vofoundation.org/blog/bib...ember-23-2017/

Evo što kaže o Jupiteru:

Quote:
And yes, multiple planets being at Virgo’s head while Jupiter is in Virgo’s center and the moon is at Virgo’s feet is somewhat unusual. But it is not that unusual. The period of Jupiter’s orbit is a little less than twelve years, and therefore Jupiter will be in Virgo (with the sun there, too, and the moon at the feet) once every eleven or twelve years.
Dakle, Jupiter je u Djevici.

Što se tiče donjih nekoliko primjera (koje navodi da dokaže da ovakva konstelacija nije tako rijetka), ne zadovoljavaju osnovni zahtjev: naime, Mjesec nije pod nogama.
__________________
“We are going to have the most diverse and inclusive civilizational collapse in history” — Oilfield Rando on “X”
Basta is online now  
Odgovori s citatom
Old 31.08.2017., 21:48   #2076
Quote:
Dragan; 6.6.2016. kaže:
...
Upravo mi se spustila iz visih nebeskih sfera jos jedna tuzna informacija - Isus nece doci ni do kraja decenije, sto je svakako smola za one starije koji ce mozda uskoro umrijeti.
Cisto da ne bude - nismo bili informirani.
Dragan is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.08.2017., 22:23   #2077
Quote:
Basta kaže: Pogledaj post
Evo reakcija nekog tipa iz vatikanske zvjezdarnice:

http://www.vofoundation.org/blog/bib...ember-23-2017/

Evo što kaže o Jupiteru:
Dakle, Jupiter je u Djevici.
Ali nije. U Vagi je. Tu je konfuzija između zodijaka koji počinje s ulaskom Sunca u proljetnu točku u znak Ovna, i konstelacija koje su neprecizne i nepravilno raspoređene.

Postavio sam efemeride i jasno se vidi gdje je Jupiter i kako čini retrogradnu petlju u zodijačnom znaku Vage a ne Djevice.

Vidi:
Djevica (lat. Virgo) je jedan od 12 horoskopskih znakova. Osobe rođene od 23. kolovoza do 22. rujna rođene su u znaku djevice.
Dakle Sunce je u početku znaka Vage na kobni dan 23.9. Ništa od kupanja djevice u sjaju.

Quote:
Što se tiče donjih nekoliko primjera (koje navodi da dokaže da ovakva konstelacija nije tako rijetka), ne zadovoljavaju osnovni zahtjev: naime, Mjesec nije pod nogama.
Da. Po efemeridima, Mjesec je 23.9. na početku zodijačnog znaka Škorpiona.

http://www.astro.com/swisseph/ae/2000/ae_2017.pdf

Planets Today - astronomski sajt:

Vidi gdje je Jupiter danas u Vagi (Libra) i tu radi petlju, pa odlazi iz Vage u Škorpiona, kako i uvijek. Nije u Djevici (Virgo) kako je klikaš prorok rekao i klikove skupio ($).


http://www.theplanetstoday.com/geocentric_orrery.html

Ali čak i da je sve u dlaku točno što je ovaj lovac na klikove opisao...... he he he ništa od toga ni tada ni ikada.
__________________
Muhamed ženomrzac: "...ja sam vidio da ste vi (žene) većina stanovnika pakla."
"Nisam vidio da itko ima manje inteligencije i manje vjere u sebi od vas."
Sahih al-Bukhari 304
Nepoznati is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.07.2019., 21:20   #2078
WW3 is ahead, USA and EU fall, antichrist emerges into war as the peacemaker and he is someone from the east. Do not take the chip(mark of the beast) for it will mean hell if taken(and not in the 'state of Grace when taken) . Gods chastisements(weather, nature, ..) will escalate(mild form is seen as climate change) and we can repent only while alive. There will be a personal experience: ''cross will appear in the red sky/two comets will collide +supernatural earthquake '' - Gods proof of His existence and a chance to save our souls prior Second Coming. Seal of the Living God is a prayer contained in the Book of Truth...This is in short what Book of Truth is about. .take care and have a nice day. Hope you will read this . Jesus is coming.
:
The Archangel Gabriel said to Daniel (Daniel 10:21):

“But first I will tell you what is written in the Book of Truth.”

At the end he said: (Daniel 12:9):

“Go now, Daniel, because the words are rolled up and sealed until the Time of the End.”


https://drive.google.com/file/d/0B_k...JJdUtTdFk/view
supermoto_lesh is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.08.2019., 05:02   #2079
Quote:
Kavaboz kaže: Pogledaj post
Blizu je
Jedini si ti bio u pravu!!! Sletio je napokon i đuska! (video)
__________________
Ostanite kući!
da ne lutate mnogo (klik) - Muhammad 2015 (klik)
Kudum is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.08.2019., 21:55   #2080
Quote:
Kudum kaže: Pogledaj post
Jedini si ti bio u pravu!!! Sletio je napokon i đuska! (video)
A kad ce tvoj alah sletit na zelenom cilimu
Rofocal is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 16:44.