Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Rekreacija

Rekreacija Trčanje, teretana, plivanje, bicikl, joga, planinarenje, oprema, ostali načini dangubljenja

Odgovor

Tematski alati Opcije prikaza
Old 10.10.2017., 13:26   #9041
To ne znači da nisu dobili mišićnu masu. To su su se upustili u to sa premalo staža u gymu pa su na kraju ispali nakazni (a fakat ih znam par) nema veze s njegovim navodom. Ili neki ni nisu bog zna što napredovali kad nisu svladali osnove prehrane.
Brlj4 is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.10.2017., 13:51   #9042
Quote:
zecinjo kaže: Pogledaj post
Kako onda objašnjavaš to da postoji nezanemariv postotak usera koji izgledaju loše čak i za neke rekreativne standarde?
Ova tvrdnja nema smisla.

Ne znam šta ti znači "loše"? Mastan je? To nema veze sa steroidima.

Izgleda kao curl bro? Curlao je previše na gearu i nije radio noge.

Itd itd.

Prosječna genetika na gearu sa prosječnim programom >>> genetičar sa najboljim vodstvom i programom.

E sad idemo neki zanemariv scenarij gdje si ti natty sa brutalnom genetikom a on radi benč i curl svaki dan u gymu pa si eto, nešto bolji.

Irelevantno.
melodic.haze is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.10.2017., 13:59   #9043
Quote:
zecinjo kaže: Pogledaj post
Kako onda objašnjavaš to da postoji nezanemariv postotak usera koji izgledaju loše čak i za neke rekreativne standarde?
Nisu na enantatu kroz period od 10 tjedana

Quote:
Brlj4 kaže: Pogledaj post
To ne znači da nisu dobili mišićnu masu. To su su se upustili u to sa premalo staža u gymu pa su na kraju ispali nakazni (a fakat ih znam par) nema veze s njegovim navodom. Ili neki ni nisu bog zna što napredovali kad nisu svladali osnove prehrane.
Vrlo izgledan je takav scenarij.
Kako brljave s treninzima, tako brljave i s kurama, i sa prehranom, i sa svime ostalim.

-Stipe
Stipe23 is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.10.2017., 15:36   #9044
Ma u osnovi se slažem, samo tvrdnja da rasteš dok sjediš na guzici je uvelike pretjerana
zecinjo is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.10.2017., 16:43   #9045
Nije, doslovno gore ti pišu brojke iz studije i ti odlučiš bubnut "pretjerano je".
melodic.haze is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.10.2017., 17:58   #9046
Meni samo nije jasno kako je prva grupa imala porast čiste mišićne mase od 0,8 kg bez ikakvog treninga? Logično bi bilo da su brojke ostale iste, a ovak op, kila mišića gore samo tako
zecinjo is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.10.2017., 21:45   #9047
Placebo efekt

-Stipe
Stipe23 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor

Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum

Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 23:50.