Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Televizija > Neprikazano - ostale serije

Neprikazano - ostale serije 'ću da ti gatam.

Odgovor

Tematski alati Opcije prikaza
Old 24.09.2017., 13:53   #5981
Quote:
Lenka123 kaže: Pogledaj post
Ja bih svog omiljenog glumca radije pogledala u ovako malo ozbiljnijoj ulozi nego u Medceziru. Valjda bi volela znati sto sve on moze i ima li i neke druge strane njegov talenat.

Nije ljubavna tematika, ali da ces se naplakati ko kisna godina, hoces. Pa ako volis dramu generalno, ovo jest za tebe.
Najbolje si objasnila. Potpisujem sve sto si rekla

Sent from my SM-A310F using Tapatalk
maria8182 is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.09.2017., 13:58   #5982
Slažem se sa curama. Obavezno gledaj, a ako ne ide, odustani. Mada sumnjam da ćeš odustati. Ovdje nije fokus na ljubavnom paru, nego na obitelji i braći. Plakale smo stotinu puta, isto toliko morogale i kritizirale scenriste, ali kad se podvuče crta, izvrsna serija, drukčija od drugih. #Merp fantastičan.

Poslanog s mog Redmi Note 4 optočenog draguljima koristeći Tapatalk app.
Old 24.09.2017., 16:31   #5983
S tim da ima i funny side naseg objasnjenja. Ako si zaljubljena u Ćatu nema boljeg dizija od ovog da upraznjavas svoju fascinaciju.

Prosto zato sto 20 min boluma najmanje otpada na scene u kojima Ćato šeta u novoj jakni, Ćato trči, Ćato hoda, Ćato misli, Ćato priča sam sa sobom, sa bombom, sa dva pištolja, mislim ono, hahahahaha.

A tek kadrovi. Nikad nisam mislila da će mi buyuk kadrosu Ćatine glave ili skalpa ići na živce. U Icerdeu sam mu naučila sve do u jednu venu na čelu i dlaku kose.

Mislim da je neko iz produkcije bio gay who had a Ćato crush.
Lenka123 is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.09.2017., 17:07   #5984
https://twitter.com/cukurdizi/status/911942238351118336

Ne znam di da stavim ovo, pa evo posto je Icerde profil Rt, rekoh ajde tu cu... ocekujem da se ovo live prati, jos ako bude ponedjeljkom u 20h lalalalallalaal jedva cekam

Okej evo sad vidjeh da imamo i temu. Glupi taptalk
maria8182 is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.09.2017., 17:37   #5985
Hahahha maria imas infose i na Arasovoj temi i na temi dizija. Vec mesec dana ili vise napaljeno cekamo. Veceras se objavljuje poster dizija whatever pa i to napeto cekamo.
Lenka123 is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.09.2017., 17:41   #5986
Quote:
Lenka123 kaže: Pogledaj post
Hahahha maria imas infose i na Arasovoj temi i na temi dizija. Vec mesec dana ili vise napaljeno cekamo. Veceras se objavljuje poster dizija whatever pa i to napeto cekamo.
Sad cu se ja 'subscribe' tamo, ne smije vise nista da mi promakne.

maria8182 is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.10.2017., 22:18   #5987
https://www.instagram.com/p/BaM09A7AFyg/
U lokanti našoj

maria8182 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor

Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum

Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 23:50.