Natrag   Forum.hr > Razno > Poruke, žalbe, komentari

Poruke, žalbe, komentari Vaše primjedbe, ideje,žalbe, komentari. Kako da Forum bude bolji i uljudniji.
Podforumi: Čestitke i pozdravi i Kutak za banirane

Odgovor

Tematski alati Opcije prikaza
Old 06.10.2017., 11:53   #8861
Quote:
Cika Strile kaže: Pogledaj post
Karton si dobio zbog sljedeće izjave "Što reći za nekog tko obožava Stipetića, generala koji se opijao i bludničio u Slavonskom Brodu dok je padala bosanaka Posavina, a ne voli Tuđmana i Lošu?"

Na upit jesi li ti bio prisutan kada je general Stipetić bludničio i opijao se po Slavonskom Brodu dok je padala Posavina, tvoj odgovor je sljedeći:"Ne nisam bio tamo, to su tvrdnje rekla kala, a s obzirom kako je Stipetić i u Oluji u svojoj zoni odgovornosti imao dosta podbačaja i neuspjeha ne bi me iznenadilo kako se radi o istini."

Klasično trolanje da ne kažem kleveta.
To je izjavio Rojs:

https://www.hkv.hr/hrvatski-tjednik/...dvjetnike.html

Pad Posavine zapovijedio je general Stipetić, a sve s ciljem da se za izdaju optuži Šuška i Tuđmana!

General Stipetić je izdao zapovijed o povlačenju iz Posavine. Je li to bilo nužno, odnosno je li bilo povlačenje uzrokovano situacijom na ratištu? Tri dana prije pada Bosanske Posavine, nju su paničnim bijegom napustili Vinko Begić, koji je bio u Bosanskom Brodu jedan od zapovjednika te je kasnije više puta tvrdio na televiziji da je za to kriv Gojko Šušak. Najveći problem je što je tadašnji srpski zapovjednik, pukovnik Slavko Lisica, pozivao pripadnike 108. brigade Hrvatske vojske da se predaju. Ako ne budu htjeli, govorio je da će oni pričekati Osječane i osvojiti Bosanski Brod. To znači da su srpski jugooficiri Lisica i Mladić imali vezu s tadašnjim zapovjednikom slavonskog bojišta general bojnikom Petrom Stipetićem, čije je sjedište bilo u Đakovu. Što je radio on 50-80 km od prve crte, od Slavonskog Broda? Kurvao se s ljubavnicama. Drugo, prilikom povlačenja i pada Bosanskog Broda, nigdje nije bilo čelnih ljudi obrane, a čelni ljudi obrane bili su Vinko Begić i Ilija Kljajić. Treće, ako su javi netko od njih riječima da ovo nije istina, pustiti ću u javnost originalne dokumente i njihov razgovor sa srpskim zapovjednicima.

Malo sam profulao, nije Sl Brod nego Đakovo.
Kruger Jr is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.10.2017., 14:33   #8862
Quote:
Kruger Jr kaže: Pogledaj post
Dakle, prvo si nešto izjavio za što si sam kasnije ustvrdio da je rekla-kazala, odnosno nemaš nikakve dokaze, a zatim si tek sad stavio link da to što si ti rekao su riječi generala Rojsa?

Na tom linku ne vidim također neke dokaze za ono što Rojs priča, pretpostavljam da mu trebamo vjerovati na riječ.

Karton ću ti maknuti ovaj put, ali ću ti upise izbrisati pa se drugi put potrudi staviti link kojim potvrđuješ neke stvari.
Odgovori s citatom
Old 07.10.2017., 20:55   #8863
Quote:
Cika Strile kaže: Pogledaj post
Dakle, prvo si nešto izjavio za što si sam kasnije ustvrdio da je rekla-kazala, odnosno nemaš nikakve dokaze, a zatim si tek sad stavio link da to što si ti rekao su riječi generala Rojsa?

Na tom linku ne vidim također neke dokaze za ono što Rojs priča, pretpostavljam da mu trebamo vjerovati na riječ.

Karton ću ti maknuti ovaj put, ali ću ti upise izbrisati pa se drugi put potrudi staviti link kojim potvrđuješ neke stvari.
Na neki način prezentirao sam point rekla kazala.
Kruger Jr is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.10.2017., 15:30   #8864
Sto je ovdje trolanje? Koji dio upisa je "trolanje"?

http://www.forum.hr/showpost.php?p=6...9&postcount=67

Quote:
Racan je glasao protiv Ustavne odluke o samostalnosti i suverenosti.

Deklaracija je goli qurac, to je svečarska izjava koja pravno nema nikakvu tezinu, s njome se slikovito receno jedino moze obrisat guzica. Ona je donesena zato da bi svijetu pojasnila razloge zasto Hrvatska proglasava nezavisnost, da bi objasnila kontinuitet hrvatske drzavnosti "od stoljeca sedmog" i slicno. Puno je duza od Ustavne odluke upravo iz tih razloga. Ali pravno je nistavna. Isto kao i od Racanove koalicije donesena Deklaracija o Domovinskom ratu koja lijepo zvuci, ali je pravno nevazeca.

Deklaracija je mogla biti donesena, ali i nije morala. Jedino je Ustavna odluka bila bitna za nezavisnost, a Racanova partija je glasovala protiv nje.

Racan nije raspisao izbore nego garnitura prije njega. On je samo naslijedio njihovu odluku o raspisivanju izbora.
John_Wayne is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.10.2017., 17:32   #8865
Zahtijevam hitnu reakciju nadredjenih i zaustavljanje izivaljvanja klonke nad mojim upisima, samo zato sto joj se ne svidja istina.

Dakle u ovom mom upisu, koji je naknadno izbrisan:

Quote:
Pa valjda ju nije zelio onaj koji je tada glasao protiv nje, logicno.

A glasovati protiv Ustavne odluke o samostalnosti, znaci biti - protiv samostalnosti.

A zasto su bili protiv? Pa to je rekao sam Racan - zato sto se nije odmah pokrenulo udruzivanje u novu Jugoslaviju.

Racan nije bio ni za kakvu samostalnost vec za novo udruzivanje sa onima koji su vec tada sijali smrt i razaranje po Hrvatskoj.
Nema niti jedne jedine trunke trolanja.

Sve sto je napisano 100%-tna je povijesna istina.

SDP je glasao protiv Ustavne odluke o samostalnosti i suvernosti RH - povijesna istina.

SDP je glasao protiv jer je bio za momentalno udruzivanje u novu Jugoslaviju, izmedju ostalih i sa onima koji su vec tada vrsili agresiju na RH - povijesna istina.

Klonka brise ove upise jer ju smeta istina, a smeta ju jer pripada politickoj opciji kojoj ove cinjenice ne idu na ruku.

Molim vas da zaustavite ovo iživljavanje nad pisanjem istine.

Ovi kartoni su dodijeljeni iskljucivo zato sto se pise ono sto smeta moderatorici koja ih je dodijelila. A interesantno je da su dodijeljeni samo meni, a drugim forumasima koji pisu o istoj temi postovi nisu kartonirani niti su izbrisani.

Trazim brisanje ovih pristrano dodijeljenih kartona i ocitovanje vise instance.
John_Wayne is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.10.2017., 23:49   #8866
Cuka MK

Reason: Kršenje pravila (pod)foruma
This infraction is worth 30 point(s) and may result in restricted access until it expires. Serious infractions will never expire.

Zanima me koje pravilo sam ja to prekršio kada sam na zajebantskoj temi Kako zamišljate druge forumaše, ostavio ovaj post:

Ne kužim, sve se druge smije zezat, i svi se međusobno zezaju, osim Cuke, njega kad zezaš dobiješ karton.
Old 15.10.2017., 21:55   #8867
Mogu li znati s čim sam to tobože prekršio pravila foruma?
Možda što sam napisao "ne seri" lijevo obojenom forumašu, koji da bi opravdao čovjeka (R.Čačića) koji je svojom bahatom vožnjom oduzeo 2 ljudska života napisao da 90 % vozača u hrvatskoj vozi jednako bahato kao Čačić? Preko 110 Km/h "po magli gdje se ništa nije vidjelo"

http://www.forum.hr/showpost.php?p=6...&postcount=859

Koliko puta drugi forumaši napišu puno grublje, a sad odjedanput postali toliko fini da se nekom političkom agitatoru ne smije na njegovo relativiziranje reći "ne seri"?

Molim micanje kartona ili ujednačavanje pravila za sve.
Odgovori s citatom
Old 15.10.2017., 22:20   #8868
Quote:
sivko5 kaže: Pogledaj post
Mogu li znati s čim sam to tobože prekršio pravila foruma?

http://www.forum.hr/showpost.php?p=6...&postcount=859
pozdrav, ja sam ti dala karton pa da na njega i odgovorim..

karton si dobio zbog ne stavljanja izvora/linka..naime, kopiranje teksta bez stavljanja izvora/linka podložno je kartonima i sankcionira se..

dio teksta si kopirao odavdje (pretpostavljam); pa etogac, ubuduće priloži link sa kojeg kopiraš tekst..
to je uistinu tren ali tren posla..
Old 15.10.2017., 22:29   #8869
Quote:
TheProvense kaže: Pogledaj post
pozdrav, ja sam ti dala karton pa da na njega i odgovorim..

karton si dobio zbog ne stavljanja izvora/linka..naime, kopiranje teksta bez stavljanja izvora/linka podložno je kartonima i sankcionira se..

dio teksta si kopirao odavdje (pretpostavljam); pa etogac, ubuduće priloži link sa kojeg kopiraš tekst..
to je uistinu tren ali tren posla..
Da, to je taj link, zaboravio sam ga staviti
Jel to toliki krimen da me se odmah sankcionira?

Inače, ni forumaš kome sam odgovarao nije stavio nikakav link na svoju tvrdnju da 90% Hrvata voze poput Čačića - on je taj podatak valjda iz guzice isčupao. (Znam da me to ne oslobađa krivnje, ali budite onda dosljedni prema svima)

Zadnje uređivanje sivko5 : 15.10.2017. at 22:53.
sivko5 is online now  
Odgovori s citatom
Old 16.10.2017., 10:40   #8870
jedno je tvoja vlastita tvrdnja, koja može i ne mora biti ispravna, drugo je kopiranje teksta bez navođenja izvora.
Duba is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor

Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum

Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 23:50.